Zaproszenie na obchody Święta Niepodległości

11-listopada-300x169

Starostwo Powiatowe we Włodawie 11 listopada 2015 r. organizuje obchody 97  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Planowany przebieg uroczystości:

10.15 – zbiórka pocztów sztandarowych przed kościołem św. Ludwika we Włodawie

10.30 – Msza Święta w intencji Ojczyzny

11.40 – przemarsz pod pomnik Tadeusza Kościuszki

11.55 – przemówienie okolicznościowe Przewodniczącego Rady Powiatu we Włodawie i uroczyste złożenie wieńców

12.30 – program artystyczny w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie oraz wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie (sala kina WDK)

13.30 – Mecz Niepodległości – Oldboy-Mundurowi (Stadion Miejski im. Edmunda Świtk)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

(c) http://um.wlodawa.eu

 

loading...
data publikacji: 30/10/15

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Przedszkolaki patriotycznie

11 listopada to roczpsn2-300x182nica poważna i wielka, ale jak co roku możliwa do uczczenia również przez przedszkolaki. Od najmłodszych lat ważne jest, by dzieci rozumiały doniosłość świąt państwowych. Poprzez takie uroczystości organizowane w przedszkolu chcemy ukazać dzieciom doniosły moment odzyskania niepodległości, wychowywać je w duchu patriotyzmu.

Festiwal otworzyła pani Dyrektor Katarzyna Kościuk wzywając do odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała jedna z mam Pani Małgorzata Grzywaczewska dziękując za organizację uroczystości oraz krótką lekcję historii. Na scenie kolejno zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne odśpiewując pieśni patriotyczne. Najmłodsza z grup Smerfiki wykonała pieśń pt. „Wojenko, wojenko”, Biedronki „Płynie Wisła, płynie”. Usłyszeliśmy Misie, które wykonały pieśń pt. „Serce w plecaku” oraz „Nie żałujcie serca dziewczyny”. Na końcu zaprezentowały się Żabki, śpiewając „My Pierwsza Brygada”, „Ojczyzna Nasza”.

Gościnnie podczas Festiwalu wystąpiła Patrycja Maik, wykonując utwór „Wolność” nagrodzony Grand Prix na XI Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Pieśń Ojczyzny Pełna”.

Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci. Przedszkolaki za swoje występy otrzymały owacje na stojąco oraz słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Festiwal zorganizowały Aleksandra Sadlak i Marzena Sugier.

(c) http://um.wlodawa.eu/

loading...
data publikacji: 13/11/15

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Włodawa - Święto Niepodległości w przedszkolu

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Włodawa - Święto Niepodległości w przedszkolu

9 listopada br. w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie sześciolatki przygotowały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z przedszkola uroczystą akademię z okazji Święta Niepodległości.

Uroczystość miała nfa celu przybliżenie najważniejszych faktów historycznych dotyczących odzyskania niepodległości Polski. Występ koordynowały nauczycielki: Pani Agnieszka Matczuk i Iwona Danielczuk.

Włodawa - Święto Niepodległości w przedszkolu

 

źródło: www.wlodawa.eu

 

loading...
data publikacji: 11/11/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Włodawa - Wychowanie patriotyczne w 99 rocznicę odzyskania niepodległości

 

11 listopada 2017 roku obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie, dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie wraz z pocztem sztandarowym wzięli udział w uroczystościach patriotycznych zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe we Włodawie.

Uczniowie klas mundurowych zgodnie z ceremoniałem wojskowym uczestniczyli w mszy świętej, przemarszu i uroczystościach pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, gdzie delegacja naszej szkoły złożyła symboliczne kwiaty.

 

Uroczystości szkolne odbyły się 13 listopada. Społeczności ZSZ Nr 1 i II LO zaprezentowany został montaż słowno-muzyczny, którego tematem przewodnim była myśl: „Być wolnym, to znaczy być odpowiedzialnym.” Młodzi artyści przedstawili wzruszające poetyckie i muzyczne interpretacje utworów poświęconych wolności i ojczyźnie.

 

Swoje talenty artystyczne zaprezentowali: Karolina Dyduch, Martyna Dyduch, Monika Gromysz, Paulina Jankowska, Karolina Maciąg, Agata Mazurek, Iga Mirończuk, Sandra Pochroń, Natalia Popławska, Julia Skrzyńska, Gabriela Tokarska, Wiktoria Wasilewska oraz Dawid Błaszkiewicz, Rafał Sokołowski i Mateusz Sołtys.

 

Rangę patriotycznego święta podkreślił także pokaz musztry paradnej przygotowany przez uczniów klas licealnych o profilu służba graniczna W przygotowaniach do akademii młodzież wspierali nauczyciele: Anna Łukaszewicz, Mariusz Czuj oraz Wiesław Holaczuk i Karol Repa.

 

 

źródło: http://www.2lo.wlodawa.pl/

loading...
data publikacji: 19/11/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Miejska we Włodawie761144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BISKO Andrzej52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław51WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław26WŁODAWA

Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P – 36 – 66, N – 55 – 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 – 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Miejska we Włodawie748144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa54Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota46WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia50WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk48WŁODAWA

Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Miejska we Włodawie751144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Marek59Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria57WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund30WŁODAWA

Okręg nr 4 – Aleja Józefa Piłsudskiego P – 2 – 34, N – 3 – 53, Reymonta.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Miejska we Włodawie676133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof58Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr47Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef20WŁODAWA

Okręg nr 5 – Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Rada Miejska we Włodawie681155
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW – KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOT Krzysztof62Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz38Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław64WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz68WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester49WŁODAWA

Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6Rada Miejska we Włodawie674133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad43Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO – CZERWONA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta64Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk56WŁODAWA

Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7Rada Miejska we Włodawie722133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander71Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik54WŁODAWA

Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8Rada Miejska we Włodawie851144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława63Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy55WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł59WŁODAWA

Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9Rada Miejska we Włodawie726144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna38Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAZURA Artur49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz56WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek53WŁODAWA

Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 – 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10Rada Miejska we Włodawie608133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga60Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek24Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa52WŁODAWA

Okręg nr 11 – Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11Rada Miejska we Włodawie698144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MEGIEL Anna52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta41Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna60WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina47WŁODAWA

Okręg nr 12 – Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12Rada Miejska we Włodawie635133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard55WŁODAWA

Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13Rada Miejska we Włodawie734133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy61Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub23Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta60WŁODAWA

Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14Rada Miejska we Włodawie723133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata44Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy55Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni62WŁODAWA

Okręg nr 15 – Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15Rada Miejska we Włodawie846144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława63Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna48Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr58WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz32WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....