Wybory 2018: Kandydaci profile

Wybory 2018:  Kandydaci profile Profile kandydatów na radnych do gmin, powiatu i województwa

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.

Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

Kolejności zamieszczania profili kandydatów zależała i zależy od terminu pojawienia się „plakacika profilowego” w necie.

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
Tu był profil Tadeusza Sawickiego, ale już go skasował :)  

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.
Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

/ź/ fb

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Na burmistrza miasta Włodawa

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA

Na wójta gminy Włodawa

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia

Na wójta gminy Hanna

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze

Na wójta gminy Hańsk

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy

Na wójta gminy Stary Brus

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus

Na wójta gminy Urszulin

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn

Na wójta gminy Wola Uhruska

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk

Na wójta gminy Wyryki

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,46741.77Druga tura
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,53247.58Druga tura
3USOWICZ Piotr67WyższeWłodawa,11910.64Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały86954354362.49%62.49

 
53899.08%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały39927027067.67%67.67

 
26999.63%
3Remiza OSP, 24 Holastały18511711763.24%63.24

 
117100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219419462.18%62.18

 
194100.00%
Rada Gminy Stary Brus – Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122OZIEMCZUK Agnieszka2752.94%52.9452.94

 
Tak
11010WINIARSKI Rafał1631.37%31.3731.37

 
Nie
11414KRZOWSKA Grażyna Agnieszka815.69%15.6915.69

 
Nie
222ŻYBURA Zbigniew1739.53%39.5339.53

 
Nie
21010PEŁKA Jolanta Marianna2660.47%60.4760.47

 
Tak
322JURCZUK Sławomir Antoni2626.80%26.8026.80

 
Nie
31010KUSZPA Janusz5354.64%54.6454.64

 
Tak
31414KOLASA Grzegorz1818.56%18.5618.56

 
Nie
422PAKUŁA Stanisław3460.71%60.7160.71

 
Tak
41010WERNER Irena Dorota2239.29%39.2939.29

 
Nie
522DĄBROWSKA Janina Aneta3855.88%55.8855.88

 
Tak
51010NICPON Mateusz3044.12%44.1244.12

 
Nie
622DĄBROWSKA Katarzyna Anna2128.77%28.7728.77

 
Nie
61010BROŻEK Justyna3547.95%47.9547.95

 
Tak
61414BUDZYŃSKI Mieczysław1723.29%23.2923.29

 
Nie
71010PIELECKA Bogumiła1328.89%28.8928.89

 
Nie
71414RADOWSKI Marcin Ludwik3271.11%71.1171.11

 
Tak
822SOCHAJ Maria Eugenia1020.41%20.4120.41

 
Nie
81010BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna1734.69%34.6934.69

 
Nie
81414OLAK Magdalena2244.90%44.9044.90

 
Tak
922SZELEST Władysław Jan3532.41%32.4132.41

 
Nie
91010DENISIUK Barbara3936.11%36.1136.11

 
Tak
91414BIELECKI Piotr3431.48%31.4831.48

 
Nie
1022TKACZUK Jan3337.08%37.0837.08

 
Nie
101010BROŻEK Zofia Maria3438.20%38.2038.20

 
Tak
101414GRZYWACZEWSKA Halina Ewa2224.72%24.7224.72

 
Nie
1122BUSKA Anna2732.93%32.9332.93

 
Nie
111010CHOMA Szymon Franciszek2631.71%31.7131.71

 
Nie
111414GRZYWACZEWSKA Janina Bożena2935.37%35.3735.37

 
Tak
1222MACIĄG Sławomir Roman2834.57%34.5734.57

 
Nie
121414WNUCZUK Jolanta5365.43%65.4365.43

 
Tak
1322GRZYWACZEWSKI Damian4240.38%40.3840.38

 
Tak
131010GRZYWACZEWSKI Tomasz3533.65%33.6533.65

 
Nie
131414CHOJNACKI Jan2725.96%25.9625.96

 
Nie
1422GRZYWACZEWSKA Weronika3538.89%38.8938.89

 
Nie
141010PRONIUK Danuta5055.56%55.5655.56

 
Tak
141414SOŁOŃ Andrzej55.56%5.565.56

 
Nie
1522BARTNICKI Artur4773.44%73.4473.44

 
Tak
1544KAZANIECKI Marcin Jerzy1421.88%21.8821.88

 
Nie
151414PASTUSZUK Józef Antoni34.69%4.694.69

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE42014538.18%38.18

 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA14101.27%1.27

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ39613636.00%36.00

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD27012424.55%24.55

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43wyższeAdampol,52140.36Nie
2TORBICZ Mirosław44wyższeWyryki-Adampol, Prawo i Sprawiedliwość77059.64Tak
Zbiorcze informacje o obwodach

Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Urząd Gminy w Wyrykach, 154 Wyrykistały85956456465.66%65.66

 
55898.94%
2Świetlica wiejska w Suchawie, 8B Suchawastały25713913954.09%54.09

 
13395.68%
3Świetlica wiejska w Lubieniu, 99A Lubieństały18310410456.83%56.83

 
10298.08%
4Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Horostycie, 51 Horostytastały31217917957.37%57.37

 
17899.44%
5Szkoła Podstawowa w Kaplonosach, 73 Kaplonosystały32719519559.63%59.63

 
19298.46%
6Świetlica OSP w Zahajkach, 11 Zahajkistały26012812849.23%49.23

 
128100.00%
Rada Gminy Wyryki – Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122PAWLIK Andrzej5544.35%44.3544.35

 
Nie
11414NIEDZIELAK Marek Józef5947.58%47.5847.58

 
Tak
11515KWIATKOWSKI Zbigniew Roman108.06%8.068.06

 
Nie
222JASIONOWICZ Stanisława Bożena3632.14%32.1432.14

 
Nie
21414MOCIOR Marianna Anna7667.86%67.8667.86

 
Tak
322KUREC Krzysztof Wojciech4745.63%45.6345.63

 
Nie
31414STEPANIUK Jolanta5654.37%54.3754.37

 
Tak
422BUKACKI Mariusz5639.44%39.4439.44

 
Nie
41414RUTKOWSKI Piotr8660.56%60.5660.56

 
Tak
522KUPRACZ Patrycja4562.50%62.5062.50

 
Tak
51515SWEKLEJ Anna Dorota2737.50%37.5037.50

 
Nie
622SZAJEWSKA Mariola Ewa3544.30%44.3044.30

 
Nie
61414CHOMICZUK Magdalena4455.70%55.7055.70

 
Tak
722STĘPIEŃ Małgorzata3056.60%56.6056.60

 
Tak
71414KAPICA Władysław2343.40%43.4043.40

 
Nie
822KOZIGRODZKA Mirosława2928.16%28.1628.16

 
Nie
81414LESZCZYŃSKA-CHORĄŻY Aniela2928.16%28.1628.16

 
Nie
81515SMOLIK Adam4543.69%43.6943.69

 
Tak
922HORSZCZARUK Piotr Radosław 0.00%0.000.00

 
Tak
1022KUSZPA Alicja Krystyna4260.00%60.0060.00

 
Tak
101414SIWIEC Arkadiusz Józef2840.00%40.0040.00

 
Nie
1122RABCZEWSKA Bożena Wiesława5172.86%72.8672.86

 
Tak
111414ŁUKASIK Natalia Anna1927.14%27.1427.14

 
Nie
1222SKRZYŃSKA Krystyna2551.02%51.0251.02

 
Tak
121414GRZYWACZEWSKI Marcin2448.98%48.9848.98

 
Nie
1322JUCHIMIUK Karolina2846.67%46.6746.67

 
Nie
131414MOROZ Dorota3253.33%53.3353.33

 
Tak
1422SIDORUK Zenon Antoni3349.25%49.2549.25

 
Nie
141414ADAMCZYK Anna3450.75%50.7550.75

 
Tak
1522TARASIUK Tamara3652.17%52.1752.17

 
Tak
151414STRUSKA Danuta3347.83%47.8347.83

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE54814746.72%46.72

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZA54313746.29%46.29

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKI82316.99%6.99

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....