Urszulin - Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Urszulin-Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego
W piątek 9 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Urszulinie rozegrany został już po raz drugi Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego. Akcja pod hasłem „Jak równy z równym” jest wydarzeniem z którego środki finansowe są przekazywane na zakup sprzętu sportowego dla szkoły w Urszulinie.

Po kilkugodzinnych zmaganiach najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy i nagrody. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Urszulin - Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego

Kategoria młodzież:

I miejsce – Jakub Panasiuk

II miejsce – Jakub Kołodziej

III miejsce – Konrad Szypłowski

IV miejsce – Filip Grabowicz

V miejsce – Mateusz Wiczuk

Urszulin - Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego

Kategoria dorośli:

I miejsce – Jakub Kuśmierz

II miejsce – Wojciech Myć

III miejsce – Konrad Chlebicki

Turniej zorganizowany został przez Klub Kobiet Aktywnych „Polesie w Spódnicy”, Gminną Bibliotekę Publiczną w Urszulinie, Gminę Urszulin, Zespół Szkół w Urszulinie oraz Klub sportowy „Polesie Urszulin”.

/ź/ ug.urszulin.eu

loading...
data publikacji: 16/02/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Urszulin: Przebudowa i rozbudowa biblioteki

Urszulin: Przebudowa i rozbudowa biblioteki
Już w tym roku ruszą pierwsze prace przy obiektach bibliotek w Gminie Urszulin. W ubiegłym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie pozyskała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020 w wysokości 3 372 673,81 zł, a ogólna wartość projektu to 3 986 790,00 zł. Wniosek pn. „Przebudowa i rozbudowa obiektów bibliotek na potrzeby multimedialnych ekspozycji dotyczących dziedzictwa kulturowego Polesia” znalazł się na 3 miejscu wśród 41 projektów wybranych do dofinansowanie w województwie lubelskim.

W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie terenu przy fili Biblioteki w Wytycznie gdzie zaprojektowano alejki spacerowe, ławeczki, montaż altany ogrodowej, nasadzenia zieleni co umożliwi miłośnikom czytania spędzania wolnego czasu na powietrzu i podziwianiu oraz delektowaniu się otaczającymi go skarbami przyrody okolicy Wytyczna. Tak zagospodarowany teren pozwoli na organizowanie wieczorków poetyckich oraz innych spotkań i zajęć.

Natomiast w Urszulinie obecna biblioteka zostanie rozbudowana o ok. 500 m2. W nowej powierzchni zaplanowana jest sala widowiskowo – koncertowa dla około 200 osób, pomieszczenia do prowadzenia warsztatów, lekcji pokazowych związanych z tradycją i kulturą Polesia.

Urszulin: Przebudowa i rozbudowa biblioteki

Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniuk – projekt przebudowy i rozbudowy bibliotek to nasze kolejne działania w poprawę infrastruktury kultury i kolejne projekty z dużym dofinansowaniem UE. Powstałe obiekty szczególnie duża sala widowiskowo – koncertowa i dodatkowe pomieszczenia w Urszulinie a także przestrzeń wokół Książnicy Pana Jana w Wytycznie pozwolą poszerzyć ofertę zajęć i atrakcji realizowanych przy bibliotekach. Mieszkańcy zarówno Ci najmłodsi jak i najstarsi będą mogli rozwijać swoje talenty i w ciekawy sposób spędzić czas. Ponadto w Urszulinie zaprojektowaliśmy budynek nowoczesny i wysoce energooszczędny, wyposażony w odnawialne źródła energii tj. panele fotowoltaiczne – to wszystko wpłynie na zdecydowane zmniejszenie kosztów utrzymania obiektu.

/ź/ ug.urszulin.eu

Urszulin: Wypadek drogowy w Kopinie

loading...
data publikacji: 02/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 – Miasto Włodawa

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu we Włodawie108345426
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KORZENIEWSKI Tomasz Jan53Włodawa
2ŁĄGWA Edward65Włodawa
3SŁOMIANY Honorata Ewa38Włodawa
4ŁOBACZ Paweł Antoni34Włodawa
5ZIMNICKA Monika Justyna38Włodawa
6KAZURO Waldemar Antoni45Włodawa
7TORBICZ Renata Agnieszka35Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ROMAŃCZUK Andrzej44Włodawa
2KLOC Janusz Adam58Włodawa
3SOŁODUCHA Elżbieta Dorota35Suszno
4SPOSÓB Wanda Jolanta54Włodawa
5LITASZEWSKA Emilia Anna36Włodawa
6KORPYSZ Daniel Piotr37Włodawa
7ŁOŚ Sylwia Marta37Korolówka Osada
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HOLACZUK Wiesław Roman54Włodawa
2ORZESZKO Wiesław57Włodawa
3ZIŃCZUK Małgorzata Hanka61Włodawa
4KRÓL Teresa Antonina54Włodawa
5TAJCHERT Janusz62Włodawa
6GRABOWSKA Eliza Anna40Włodawa
7ZAŃKO Mariusz Artur35Włodawa
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŚPIEWAK Marian73Włodawa
2BORZĘCKA Monika Maria36Włodawa
3KUREC Katarzyna40Włodawa
4TUŁACZ Przemysław Marek41Włodawa
5GRUSZECKI Igor Marek52Włodawa

Okręg nr 2 – Gmina Włodawa, Gmina Hanna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu we Włodawie74424318
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IGNATIUK Czesław63Hanna
2KUNC Maria Teresa58Suszno
3MIAZIO Anna63Orchówek
4CIOK Monika Sabina43Różanka
5SZEWCZYK Krystian25Korolówka
6KOWALCZUK Jarosław46Lack
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WAWRYSZUK Marta37Suszno
2GOLEMAN Jolanta42Dołhobrody
3OLEŚ Bożena51Orchówek
4SAWICKI Tadeusz63Różanka
5ZYZA Bogusław Stanisław57Sobibór
6KOCHAN Krzysztof46Holeszów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PAWLUK Danuta62Hanna
2GORGOL Piotr Wincenty40Orchówek
3GRYGLICKI Wiesław Mariusz46Suszno
4WYGIERA Czesław Władysław63Dołhobrody
5KAZIMIRUK Krystyna Jolanta53Dołhobrody
6TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria43Okuninka

Okręg nr 3 – Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu we Włodawie73633418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIESZUK Adam58Urszulin
2WNUCZUK Konstanty Jan64Stary Brus
3LEWANDOWSKA Beata39Urszulin
4ZAJĄC Wojciech Marek31Adampol
5SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota51Suchawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PANASIUK Adam38Urszulin
2KUSZPA Krzysztof37Kaplonosy
3KOŁODZIEJ Grażyna Marianna67Stary Brus
4KWIATKOWSKA Iwona Grażyna47Wyryki-Adampol
5KUPISZ Marian Tomasz51Wytyczno
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUDKO Tadeusz Henryk55Wyryki-Połód
2ŁOPĄG Maryla35Wielkopole
3KRYJAK Beata Monika33Stary Brus
4KOT Stanisław59Włodawa
5KOCOT Wiesław57Dębowiec
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PACIORKOWSKA Anna Marzena36Włodawa
2MAJEWSKI Marek35Horostyta
3DROB Marek57Włodawa

Okręg nr 4 – Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu we Włodawie63623418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MARCIOCHA Czesław Jan68Hańsk Pierwszy
2KOWALCZUK Elżbieta33Wola Uhruska
3MALINOWSKI Paweł Sylwester34Kulczyn
4KORCZYŃSKI Roman Krzysztof69Wola Uhruska
5STRUSKA Jolanta Anna42Kulczyn Kolonia
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PRYLL Romuald Marek57Hańsk Pierwszy
2FULMAN Zofia Dorota36Małoziemce
3PAWLUK Ewa Małgorzata60Wola Uhruska
4STRUSKI Ariel Sebastian33Hańsk Pierwszy
5SUWAŁA Dariusz55Wola Uhruska
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KONIECZNY Mirosław Tadeusz53Wola Uhruska
2STROŃSKA Elżbieta Maria61Szcześniki
3KOŃCZAL Małgorzata51Hańsk Kolonia
4LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj63Ujazdów
5DEMECKI Andrzej51Wola Uhruska
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOPER Anna36Dubeczno
2POTAPCZUK Nel35Wola Uhruska
3ZIELIŃSKI Tomasz39Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....