Wybory 2018: Kandydaci profile

Wybory 2018:  Kandydaci profile Profile kandydatów na radnych do gmin, powiatu i województwa

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.

Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

Kolejności zamieszczania profili kandydatów zależała i zależy od terminu pojawienia się "plakacika profilowego" w necie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tu był profil Tadeusza Sawickiego, ale już go skasował :)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.
Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)


/ź/ fb

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39wyższeWereszczyn,1 37266.12Tak
2GRZYWACZEWSKA Kamila38wyższePrzymiarki,70333.88Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Budynek Szkoły Podstawowej, 143 Wytycznostały50327627654.87%54.87
 
27398.91%
2Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa), ul. Szkolna 23 Urszulinstały88962262269.97%69.97
 
61398.55%
3Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, 40 Wereszczynstały42324324357.45%57.45
 
243100.00%
4Budynek Szkoły Podstawowej, 2 Wola Wereszczyńskastały47829329161.30%61.30
 
28597.94%
5Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole), Szkolna 23 Urszulinstały1 13867167158.96%58.96
 
66198.51%
Rada Gminy Urszulin - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122RAMENDA Wiesław Stanisław5131.29%31.2931.29
 
Nie
11010OLESZCZUK Piotr5231.90%31.9031.90
 
Nie
11414SZYMAŃSKA Anna6036.81%36.8136.81
 
Tak
222HODUN Jan Eugeniusz3935.45%35.4535.45
 
Tak
21010KUBIK Paulina3733.64%33.6433.64
 
Nie
21414ŁACIŃSKA Jolanta Hanna3430.91%30.9130.91
 
Nie
322SZWAJ Paweł Łukasz4234.71%34.7134.71
 
Nie
31010ŁOŚ Iwona4738.84%38.8438.84
 
Tak
31414WINIARSKA Anna3226.45%26.4526.45
 
Nie
422KIRYK Ryszard Krzysztof4331.16%31.1631.16
 
Nie
41010SZYSZ Mariola5439.13%39.1339.13
 
Tak
41414RUTKOWSKI Henryk4129.71%29.7129.71
 
Nie
522WICZUK Monika Urszula5132.48%32.4832.48
 
Nie
51010SZCZEPANIK Stanisław5031.85%31.8531.85
 
Nie
51414GIERLIŃSKA Anna Zofia5635.67%35.6735.67
 
Tak
622STEFANOWICZ Andrzej3422.97%22.9722.97
 
Nie
61010CZEKIRDA Justyna Wiesława2214.86%14.8614.86
 
Nie
61414KAMELA Piotr9262.16%62.1662.16
 
Tak
71010RADKO Anna Elżbieta5833.72%33.7233.72
 
Nie
71414JUNG Andrzej Tomasz11466.28%66.2866.28
 
Tak
822JÓZEFCZUK Stanisław6042.25%42.2542.25
 
Nie
81010GORAJSKI Wojciech6042.25%42.2542.25
 
Tak
81414SKOWRONEK Monika Bogumiła2215.49%15.4915.49
 
Nie
922ŁAPIŃSKI Mieczysław4260.00%60.0060.00
 
Tak
91010MAŁEK Sławomir2840.00%40.0040.00
 
Nie
1022DOSZKO Grzegorz Zbigniew1511.54%11.5411.54
 
Nie
101010SUCHODÓŁ Barbara Helena5643.08%43.0843.08
 
Nie
101414WARCHAŁ Dariusz Paweł5945.38%45.3845.38
 
Tak
111010WERNER-KUNACH Sylwia Agnieszka4835.04%35.0435.04
 
Nie
111414CZAJKOWSKI Waldemar8964.96%64.9664.96
 
Tak
1222GÓRNY Stefan Józef1414.14%14.1414.14
 
Nie
121010GRZYWACZEWSKA Kamila4949.49%49.4949.49
 
Tak
121414NIKOŁAJEWICZ Marian3636.36%36.3636.36
 
Nie
1322SZYNKORA Wiesław Jan4835.82%35.8235.82
 
Tak
131010OSIELENIEC Krzysztof Grzegorz4332.09%32.0932.09
 
Nie
131414KŁĘBUKOWSKI Arkadiusz4332.09%32.0932.09
 
Nie
1422BRZEZINA Piotr3019.74%19.7419.74
 
Nie
141010ŁOŚ Katarzyna Zofia5636.84%36.8436.84
 
Nie
141414TCHÓRZ Iwona Zofia6643.42%43.4243.42
 
Tak
1522LISIECKI Eugeniusz Kazimierz4422.22%22.2222.22
 
Nie
151010ADAMCZUK Karol5527.78%27.7827.78
 
Nie
151414GNYP Monika Marta9950.00%50.0050.00
 
Tak

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE51313324.77%24.77
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ71515434.52%34.52
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA84314840.70%40.70
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....