Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51wyższeSuszno,60223.05Nie
2RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość84732.43Druga tura
3SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,1 16344.53Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII – 1 Okuninkastały46525125153.98%

53.98

 
24999.20%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały1 14170070061.35%

61.35

 
69198.71%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41123123156.20%

56.20

 
231100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61129629648.45%

48.45

 
28997.64%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39119019048.59%

48.59

 
17893.68%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały30611411437.25%

37.25

 
114100.00%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38219219250.26%

50.26

 
18797.40%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87146146152.93%

52.93

 
461100.00%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33621321363.39%

63.39

 
21299.53%
Rada Gminy Włodawa – Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122ZALEWSKI Artur Krzysztof9587.16%

87.1687.16

 
Tak
11515KRYNICA Anna1412.84%

12.8412.84

 
Nie
222LIS Andrzej Jan12871.51%

71.5171.51

 
Tak
21414KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania5128.49%

28.4928.49

 
Nie
322KALISZUK Kinga8447.19%

47.1947.19

 
Nie
31515LINKOWSKA Dorota Joanna9452.81%

52.8152.81

 
Tak
422KALIŃSKI Mirosław Lucjan2621.49%

21.4921.49

 
Nie
41010WINIARSKA Barbara2016.53%

16.5316.53

 
Nie
41414BUDZYŃSKA Krystyna Teresa2923.97%

23.9723.97

 
Nie
41515BUDZYŃSKI Adam4638.02%

38.0238.02

 
Tak
522WERESZCZYŃSKI Marcin7734.68%

34.6834.68

 
Nie
51414WAJDA Wioletta Krystyna8739.19%

39.1939.19

 
Tak
51515POLKOWSKI Waldemar Wiktor5826.13%

26.1326.13

 
Nie
622STANICKA Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Nie
61414CHODZIUTKO Jerzy5131.29%

31.2931.29

 
Nie
61515KOZAKIEWICZ Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Tak
722CZEŻYK Włodzimierz Adam5630.60%

30.6030.60

 
Nie
71414RYBACZUK Barbara Weronika6233.88%

33.8833.88

 
Nie
71515ROMANIUK Krystyna Janina6535.52%

35.5235.52

 
Tak
822WYSOCKI Bogdan Józef13462.91%

62.9162.91

 
Tak
81515MYĆ Mirosław Paweł7937.09%

37.0937.09

 
Nie
922KRASZCZYŃSKI Wojciech 0.00%

0.000.00

 
Tak
1022SAKOWICZ Andrzej6829.82%

29.8229.82

 
Nie
101414SURBINIUK Mariusz6428.07%

28.0728.07

 
Nie
101515KLIMKOWICZ Grzegorz Józef9642.11%

42.1142.11

 
Tak
1122MAKAREWICZ Dariusz10163.13%

63.1363.13

 
Tak
111414ŻARKIEWICZ Krystian1710.63%

10.6310.63

 
Nie
111515ŻURAWSKI Wiesław4226.25%

26.2526.25

 
Nie
1222KOSZELUK Eugeniusz Franciszek3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121414ZIŃCZUK Patrycja Anna3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121515LEJNERT Dariusz Henryk5943.07%

43.0743.07

 
Tak
1322HORSZCZARUK Władysława3928.06%

28.0628.06

 
Nie
131414KAPLUK Jarosław4935.25%

35.2535.25

 
Nie
131515KORNELUK Janusz5136.69%

36.6936.69

 
Tak
1422SZARPAK Arkadiusz4624.47%

24.4724.47

 
Nie
141515BŁASZCZUK Zbigniew Władysław14275.53%

75.5375.53

 
Tak
1522KINACH Magdalena Anna9438.06%

38.0638.06

 
Tak
151010AMBROZIK Jerzy8132.79%

32.7932.79

 
Nie
151414KORNELUK Adam Ludwik7229.15%

29.1529.15

 
Nie

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1 04314642.28%

42.28

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ101204.09%

4.09

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD52110121.12%

21.12

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA80212832.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....