Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 – Miasto Włodawa

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu we Włodawie108345426
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KORZENIEWSKI Tomasz Jan53Włodawa
2ŁĄGWA Edward65Włodawa
3SŁOMIANY Honorata Ewa38Włodawa
4ŁOBACZ Paweł Antoni34Włodawa
5ZIMNICKA Monika Justyna38Włodawa
6KAZURO Waldemar Antoni45Włodawa
7TORBICZ Renata Agnieszka35Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ROMAŃCZUK Andrzej44Włodawa
2KLOC Janusz Adam58Włodawa
3SOŁODUCHA Elżbieta Dorota35Suszno
4SPOSÓB Wanda Jolanta54Włodawa
5LITASZEWSKA Emilia Anna36Włodawa
6KORPYSZ Daniel Piotr37Włodawa
7ŁOŚ Sylwia Marta37Korolówka Osada
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HOLACZUK Wiesław Roman54Włodawa
2ORZESZKO Wiesław57Włodawa
3ZIŃCZUK Małgorzata Hanka61Włodawa
4KRÓL Teresa Antonina54Włodawa
5TAJCHERT Janusz62Włodawa
6GRABOWSKA Eliza Anna40Włodawa
7ZAŃKO Mariusz Artur35Włodawa
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŚPIEWAK Marian73Włodawa
2BORZĘCKA Monika Maria36Włodawa
3KUREC Katarzyna40Włodawa
4TUŁACZ Przemysław Marek41Włodawa
5GRUSZECKI Igor Marek52Włodawa

Okręg nr 2 – Gmina Włodawa, Gmina Hanna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu we Włodawie74424318
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IGNATIUK Czesław63Hanna
2KUNC Maria Teresa58Suszno
3MIAZIO Anna63Orchówek
4CIOK Monika Sabina43Różanka
5SZEWCZYK Krystian25Korolówka
6KOWALCZUK Jarosław46Lack
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WAWRYSZUK Marta37Suszno
2GOLEMAN Jolanta42Dołhobrody
3OLEŚ Bożena51Orchówek
4SAWICKI Tadeusz63Różanka
5ZYZA Bogusław Stanisław57Sobibór
6KOCHAN Krzysztof46Holeszów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PAWLUK Danuta62Hanna
2GORGOL Piotr Wincenty40Orchówek
3GRYGLICKI Wiesław Mariusz46Suszno
4WYGIERA Czesław Władysław63Dołhobrody
5KAZIMIRUK Krystyna Jolanta53Dołhobrody
6TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria43Okuninka

Okręg nr 3 – Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu we Włodawie73633418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIESZUK Adam58Urszulin
2WNUCZUK Konstanty Jan64Stary Brus
3LEWANDOWSKA Beata39Urszulin
4ZAJĄC Wojciech Marek31Adampol
5SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota51Suchawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PANASIUK Adam38Urszulin
2KUSZPA Krzysztof37Kaplonosy
3KOŁODZIEJ Grażyna Marianna67Stary Brus
4KWIATKOWSKA Iwona Grażyna47Wyryki-Adampol
5KUPISZ Marian Tomasz51Wytyczno
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUDKO Tadeusz Henryk55Wyryki-Połód
2ŁOPĄG Maryla35Wielkopole
3KRYJAK Beata Monika33Stary Brus
4KOT Stanisław59Włodawa
5KOCOT Wiesław57Dębowiec
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PACIORKOWSKA Anna Marzena36Włodawa
2MAJEWSKI Marek35Horostyta
3DROB Marek57Włodawa

Okręg nr 4 – Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu we Włodawie63623418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MARCIOCHA Czesław Jan68Hańsk Pierwszy
2KOWALCZUK Elżbieta33Wola Uhruska
3MALINOWSKI Paweł Sylwester34Kulczyn
4KORCZYŃSKI Roman Krzysztof69Wola Uhruska
5STRUSKA Jolanta Anna42Kulczyn Kolonia
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PRYLL Romuald Marek57Hańsk Pierwszy
2FULMAN Zofia Dorota36Małoziemce
3PAWLUK Ewa Małgorzata60Wola Uhruska
4STRUSKI Ariel Sebastian33Hańsk Pierwszy
5SUWAŁA Dariusz55Wola Uhruska
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KONIECZNY Mirosław Tadeusz53Wola Uhruska
2STROŃSKA Elżbieta Maria61Szcześniki
3KOŃCZAL Małgorzata51Hańsk Kolonia
4LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj63Ujazdów
5DEMECKI Andrzej51Wola Uhruska
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOPER Anna36Dubeczno
2POTAPCZUK Nel35Wola Uhruska
3ZIELIŃSKI Tomasz39Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Kandydaci profile

Wybory 2018:  Kandydaci profile Profile kandydatów na radnych do gmin, powiatu i województwa

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.

Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

Kolejności zamieszczania profili kandydatów zależała i zależy od terminu pojawienia się „plakacika profilowego” w necie.

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
Tu był profil Tadeusza Sawickiego, ale już go skasował :)  

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.
Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

/ź/ fb

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
1HOLACZUK Wiesław RomanPIS857
2ZAŃKO Mariusz ArturPIS674
3RUDKO Tadeusz HenrykPIS671
4GORGOL Piotr WincentyPIS518
5KONIECZNY Mirosław TadeuszPIS411
5PAWLUK DanutaPIS381
7STROŃSKA Elżbieta MariaPIS281
8PANASIUK AdamPSL1123
9ROMAŃCZUK AndrzejPSL640
10PRYLL Romuald MarekPSL427
11SAWICKI TadeuszPSL412
12KUSZPA KrzysztofPSL337
13IGNATIUK CzesławŁNS632
14KORZENIEWSKI Tomasz JanŁNS546
15ŁĄGWA EdwardŁNS488
Rada Powiatu we Włodawie – Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
121ROMAŃCZUK Andrzej64012.04%12.0412.04

 
Tak
122KLOC Janusz Adam4137.77%7.777.77

 
Nie
123SOŁODUCHA Elżbieta Dorota380.71%0.710.71

 
Nie
124SPOSÓB Wanda Jolanta631.18%1.181.18

 
Nie
125LITASZEWSKA Emilia Anna801.50%1.501.50

 
Nie
126KORPYSZ Daniel Piotr350.66%0.660.66

 
Nie
127ŁOŚ Sylwia Marta260.49%0.490.49

 
Nie
141ŚPIEWAK Marian3586.73%6.736.73

 
Nie
142BORZĘCKA Monika Maria320.60%0.600.60

 
Nie
143KUREC Katarzyna360.68%0.680.68

 
Nie
144TUŁACZ Przemysław Marek741.39%1.391.39

 
Nie
145GRUSZECKI Igor Marek1362.56%2.562.56

 
Nie
1101HOLACZUK Wiesław Roman85716.12%16.1216.12

 
Tak
1102ORZESZKO Wiesław1482.78%2.782.78

 
Nie
1103ZIŃCZUK Małgorzata Hanka1051.97%1.971.97

 
Nie
1104KRÓL Teresa Antonina490.92%0.920.92

 
Nie
1105TAJCHERT Janusz731.37%1.371.37

 
Nie
1106GRABOWSKA Eliza Anna440.83%0.830.83

 
Nie
1107ZAŃKO Mariusz Artur67412.68%12.6812.68

 
Tak
1131KORZENIEWSKI Tomasz Jan54610.27%10.2710.27

 
Tak
1132ŁĄGWA Edward4889.18%9.189.18

 
Tak
1133SŁOMIANY Honorata Ewa821.54%1.541.54

 
Nie
1134ŁOBACZ Paweł Antoni811.52%1.521.52

 
Nie
1135ZIMNICKA Monika Justyna751.41%1.411.41

 
Nie
1136KAZURO Waldemar Antoni1212.28%2.282.28

 
Nie
1137TORBICZ Renata Agnieszka430.81%0.810.81

 
Nie
221WAWRYSZUK Marta3508.80%8.808.80

 
Nie
222GOLEMAN Jolanta711.79%1.791.79

 
Nie
223OLEŚ Bożena982.46%2.462.46

 
Nie
224SAWICKI Tadeusz41210.36%10.3610.36

 
Tak
225ZYZA Bogusław Stanisław1223.07%3.073.07

 
Nie
226KOCHAN Krzysztof2115.31%5.315.31

 
Nie
241KOWALEWSKI Mariusz Stanisław902.26%2.262.26

 
Nie
242STOLARCZYK Agnieszka Marzena200.50%0.500.50

 
Nie
243BOROWSKA Janina Regina30.08%0.080.08

 
Nie
244WIENCASZEK Karolina340.85%0.850.85

 
Nie
245SZTROMAN Jarosław Robert561.41%1.411.41

 
Nie
246CIEPAŁOWICZ Grzegorz180.45%0.450.45

 
Nie
2101PAWLUK Danuta3819.58%9.589.58

 
Tak
2102GORGOL Piotr Wincenty51813.02%13.0213.02

 
Tak
2103GRYGLICKI Wiesław Mariusz1162.92%2.922.92

 
Nie
2104WYGIERA Czesław Władysław1473.70%3.703.70

 
Nie
2105KAZIMIRUK Krystyna Jolanta1012.54%2.542.54

 
Nie
2106TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria701.76%1.761.76

 
Nie
2131IGNATIUK Czesław63215.89%15.8915.89

 
Tak
2132KUNC Maria Teresa2476.21%6.216.21

 
Nie
2133MIAZIO Anna521.31%1.311.31

 
Nie
2134CIOK Monika Sabina310.78%0.780.78

 
Nie
2135SZEWCZYK Krystian1203.02%3.023.02

 
Nie
2136KOWALCZUK Jarosław771.94%1.941.94

 
Nie
321PANASIUK Adam1 12326.48%26.4826.48

 
Tak
322KUSZPA Krzysztof3377.95%7.957.95

 
Tak
323KOŁODZIEJ Grażyna Marianna2345.52%5.525.52

 
Nie
324KWIATKOWSKA Iwona Grażyna1293.04%3.043.04

 
Nie
325KUPISZ Marian Tomasz3307.78%7.787.78

 
Nie
341PACIORKOWSKA Anna Marzena1182.78%2.782.78

 
Nie
342MAJEWSKI Marek661.56%1.561.56

 
Nie
343DROB Marek431.01%1.011.01

 
Nie
3101RUDKO Tadeusz Henryk67115.82%15.8215.82

 
Tak
3102ŁOPĄG Maryla2145.05%5.055.05

 
Nie
3103KRYJAK Beata Monika1643.87%3.873.87

 
Nie
3104KOT Stanisław3628.54%8.548.54

 
Nie
3105KOCOT Wiesław1202.83%2.832.83

 
Nie
3131WOJCIESZUK Adam1092.57%2.572.57

 
Nie
3132WNUCZUK Konstanty Jan1022.41%2.412.41

 
Nie
3133LEWANDOWSKA Beata320.75%0.750.75

 
Nie
3134ZAJĄC Wojciech Marek260.61%0.610.61

 
Nie
3135SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota611.44%1.441.44

 
Nie
421PRYLL Romuald Marek42714.06%14.0614.06

 
Tak
422FULMAN Zofia Dorota2157.08%7.087.08

 
Nie
423PAWLUK Ewa Małgorzata1555.11%5.115.11

 
Nie
424STRUSKI Ariel Sebastian2307.58%7.587.58

 
Nie
425SUWAŁA Dariusz1946.39%6.396.39

 
Nie
441KOPER Anna1324.35%4.354.35

 
Nie
442POTAPCZUK Nel491.61%1.611.61

 
Nie
443ZIELIŃSKI Tomasz551.81%1.811.81

 
Nie
4101KONIECZNY Mirosław Tadeusz41113.54%13.5413.54

 
Tak
4102STROŃSKA Elżbieta Maria2819.26%9.269.26

 
Tak
4103KOŃCZAL Małgorzata1645.40%5.405.40

 
Nie
4104LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj1926.32%6.326.32

 
Nie
4105DEMECKI Andrzej2267.44%7.447.44

 
Nie
4131MARCIOCHA Czesław Jan361.19%1.191.19

 
Nie
4132KOWALCZUK Elżbieta1494.91%4.914.91

 
Nie
4133MALINOWSKI Paweł Sylwester341.12%1.121.12

 
Nie
4134KORCZYŃSKI Roman Krzysztof642.11%2.112.11

 
Nie
4135STRUSKA Jolanta Anna220.72%0.720.72

 
Nie
Wyniki głosowania w okręgach
OkręgLiczbaFrekwencjaLiczba głosów ważnych% głosów ważnychFakt głosowania
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych    
111 0195 5145 50650.04%50.04

 
5 31796.57%96.57

 
Tak
27 4584 2324 23156.74%56.74

 
3 97794.00%94.00

 
Tak
37 3944 5404 53861.40%61.40

 
4 24193.46%93.46

 
Tak
46 3523 2553 22951.24%51.24

 
3 03694.02%94.02

 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetuKandydatów  
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE5 9332335.80%35.80

 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 320177.97%7.97

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ6 0882336.74%36.74

 
13KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3 2302319.49%19.49

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

loading...
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....