Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34WyższeUhrusk,70245.88 Nie
2ŁUKASIK Jan Władysław63WyższeWola Uhruska,82854.12 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica, 46 Uhruskstały65232832850.31%50.31
32197.87%
2Urząd Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5 Wola Uhruskastały56328328350.27%50.27
27898.23%
3Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Gimnazjalna 34 Wola Uhruskastały49325425451.52%51.52
24998.03%
4Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego, ul. Szkolna 2 Wola Uhruskastały70432932946.73%46.73
31996.96%
5Świetlica, 89 Stulnostały50321021041.75%41.75
20899.05%
6Świetlica, 27 Piaskistały37315915942.63%42.63
15597.48%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Wola Uhruska - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
11414PRĘCIUK Eugenia Agnieszka0.00%0.000.00
Tak
222KUCZURA Rafał Leszek4952.69%52.6952.69
Tak
21414MOLENDA Jolanta Teresa4447.31%47.3147.31
Nie
31414JANKOWSKI Lucjan5639.16%39.1639.16
Nie
31616KOŚCIUK Teresa Antonina8760.84%60.8460.84
Tak
422PAWŁOWSKI Tadeusz7355.30%55.3055.30
Tak
41414MATEJUK Waldemar5944.70%44.7044.70
Nie
522LIPERT Radosław5257.14%57.1457.14
Tak
51414KUSZNERUK Marek Jerzy3942.86%42.8642.86
Nie
622ŁUBKOWSKI Marian8156.25%56.2556.25
Tak
61414TOMCZAK Waldemar Józef6343.75%43.7543.75
Nie
722ŁUBKOWSKI Grzegorz Zbigniew4647.92%47.9247.92
Nie
71414DYCZKOWSKA Honorata5052.08%52.0852.08
Tak
822WÓJTOWICKI Michał Paweł3634.95%34.9534.95
Nie
81414TYPIAK Stanisław6765.05%65.0565.05
Tak
922LIPERT Zbigniew9156.17%56.1756.17
Tak
91414LINDE Antoni Edmund7143.83%43.8343.83
Nie
101414WOJTCZAK Romuald6253.91%53.9153.91
Tak
101515ŁUBKOWSKI Leszek5346.09%46.0946.09
Nie
1122KARPOWICZ Mariusz Grzegorz7067.31%67.3167.31
Tak
111414CHARUK Irena3432.69%32.6932.69
Nie
1222KLESZCZYŃSKI Paweł Marcin2745.00%45.0045.00
Nie
121414MISZTALSKI Alfred3355.00%55.0055.00
Tak
1322BEDNARSKA Julita1946.34%46.3446.34
Nie
131414DĄBROWSKI Zdzisław Witold2253.66%53.6653.66
Tak
1422MALEWICZ Marta Katarzyna0.00%0.000.00
Tak
1522KOZACZUK Henryk2845.16%45.1645.16
Nie
151414POLAK Jan3454.84%54.8454.84
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE57211742.50%42.50
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA63413747.10%47.10
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO53103.94%3.94
16KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK87116.46%6.46

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....