Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51wyższeSuszno,60223.05Nie
2RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość84732.43Druga tura
3SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,1 16344.53Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninkastały46525125153.98%

53.98

 
24999.20%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały1 14170070061.35%

61.35

 
69198.71%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41123123156.20%

56.20

 
231100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61129629648.45%

48.45

 
28997.64%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39119019048.59%

48.59

 
17893.68%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały30611411437.25%

37.25

 
114100.00%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38219219250.26%

50.26

 
18797.40%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87146146152.93%

52.93

 
461100.00%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33621321363.39%

63.39

 
21299.53%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122ZALEWSKI Artur Krzysztof9587.16%

87.1687.16

 
Tak
11515KRYNICA Anna1412.84%

12.8412.84

 
Nie
222LIS Andrzej Jan12871.51%

71.5171.51

 
Tak
21414KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania5128.49%

28.4928.49

 
Nie
322KALISZUK Kinga8447.19%

47.1947.19

 
Nie
31515LINKOWSKA Dorota Joanna9452.81%

52.8152.81

 
Tak
422KALIŃSKI Mirosław Lucjan2621.49%

21.4921.49

 
Nie
41010WINIARSKA Barbara2016.53%

16.5316.53

 
Nie
41414BUDZYŃSKA Krystyna Teresa2923.97%

23.9723.97

 
Nie
41515BUDZYŃSKI Adam4638.02%

38.0238.02

 
Tak
522WERESZCZYŃSKI Marcin7734.68%

34.6834.68

 
Nie
51414WAJDA Wioletta Krystyna8739.19%

39.1939.19

 
Tak
51515POLKOWSKI Waldemar Wiktor5826.13%

26.1326.13

 
Nie
622STANICKA Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Nie
61414CHODZIUTKO Jerzy5131.29%

31.2931.29

 
Nie
61515KOZAKIEWICZ Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Tak
722CZEŻYK Włodzimierz Adam5630.60%

30.6030.60

 
Nie
71414RYBACZUK Barbara Weronika6233.88%

33.8833.88

 
Nie
71515ROMANIUK Krystyna Janina6535.52%

35.5235.52

 
Tak
822WYSOCKI Bogdan Józef13462.91%

62.9162.91

 
Tak
81515MYĆ Mirosław Paweł7937.09%

37.0937.09

 
Nie
922KRASZCZYŃSKI Wojciech 0.00%

0.000.00

 
Tak
1022SAKOWICZ Andrzej6829.82%

29.8229.82

 
Nie
101414SURBINIUK Mariusz6428.07%

28.0728.07

 
Nie
101515KLIMKOWICZ Grzegorz Józef9642.11%

42.1142.11

 
Tak
1122MAKAREWICZ Dariusz10163.13%

63.1363.13

 
Tak
111414ŻARKIEWICZ Krystian1710.63%

10.6310.63

 
Nie
111515ŻURAWSKI Wiesław4226.25%

26.2526.25

 
Nie
1222KOSZELUK Eugeniusz Franciszek3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121414ZIŃCZUK Patrycja Anna3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121515LEJNERT Dariusz Henryk5943.07%

43.0743.07

 
Tak
1322HORSZCZARUK Władysława3928.06%

28.0628.06

 
Nie
131414KAPLUK Jarosław4935.25%

35.2535.25

 
Nie
131515KORNELUK Janusz5136.69%

36.6936.69

 
Tak
1422SZARPAK Arkadiusz4624.47%

24.4724.47

 
Nie
141515BŁASZCZUK Zbigniew Władysław14275.53%

75.5375.53

 
Tak
1522KINACH Magdalena Anna9438.06%

38.0638.06

 
Tak
151010AMBROZIK Jerzy8132.79%

32.7932.79

 
Nie
151414KORNELUK Adam Ludwik7229.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1 04314642.28%

42.28

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ101204.09%

4.09

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD52110121.12%

21.12

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA80212832.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CZYŻ Stanisław58wyższeZaświatycze,56836.34Nie
2KOWALIK Grażyna Stanisława59wyższeHoleszów,99563.66Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hannastały91059859865.71%65.71
 
59198.83%
2Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrodystały53430930957.87%57.87
 
30498.38%
3Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańcestały62138338361.67%61.67
 
37998.96%
4Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatyczestały47929429361.38%61.38
 
28998.63%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11414STEPANIUK Daniel 0.00%0.000.00
 
Tak
21010KONONIUK Danuta Maria4748.96%48.9648.96
 
Nie
21414KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof4951.04%51.0451.04
 
Tak
31010OLESZCZUK Mariusz Adam6047.24%47.2447.24
 
Nie
31414KUĆ Henryk Waldemar6752.76%52.7652.76
 
Tak
41010CZEKIEJDA Kazimierz4640.35%40.3540.35
 
Nie
41414WIDZICKI Jan6859.65%59.6559.65
 
Tak
51010OSTROWSKI Grzegorz4738.84%38.8438.84
 
Nie
51414CHILCZUK Jerzy7461.16%61.1661.16
 
Tak
61010ZARCZUK Regina5046.73%46.7346.73
 
Nie
61414MATCZUK Krzysztof5753.27%53.2753.27
 
Tak
71010STRZAŁKOWSKI Wiesław2835.90%35.9035.90
 
Nie
71414HORBACZEWSKA Oliwia5064.10%64.1064.10
 
Tak
81010BAJ Maria3635.64%35.6435.64
 
Nie
81414ZUBELEWICZ Ewa6564.36%64.3664.36
 
Tak
91010DŻEGAN Dariusz4436.07%36.0736.07
 
Nie
91414KOŁTUN Krzysztof7863.93%63.9363.93
 
Tak
101010JAKUBIUK Marianna2535.21%35.2135.21
 
Nie
101414BAJ Halina Maria4664.79%64.7964.79
 
Tak
111010IZDEBSKA Aniela Katarzyna4035.09%35.0935.09
 
Nie
111414HAPONIUK Łukasz7464.91%64.9164.91
 
Tak
121414POTAPIUK Anna 0.00%0.000.00
 
Tak
131010WŁADYCZUK Małgorzata3428.10%28.1028.10
 
Nie
131414STRUK Krzysztof8771.90%71.9071.90
 
Tak
141010NOWAK Mariusz6966.99%66.9966.99
 
Tak
141414BORODZIEJ Krzysztof Ignacy3433.01%33.0133.01
 
Nie
151010KORNELUK Małgorzata Emilia2840.58%40.5840.58
 
Nie
151414WASZCZUK Józef Piotr4159.42%59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ55413141.22%41.22
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK790131458.78%58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KAZANECKI Piotr45wyższeDubeczno,80849.15Nie
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57wyższeHańsk Pierwszy,83650.85Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubecznostały87243743750.11%

50.11

 
43499.31%
2Świetlica w Osowie, 55 Osowastały32917017051.67%

51.67

 
16999.41%
3Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszystały1 44785884059.30%

59.30

 
81797.26%
4Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczynstały41622722754.57%

54.57

 
22498.68%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122KORONA Wiesław Kazimierz3938.61%

38.6138.61

 
Nie
11515KIDA Małgorzata Katarzyna6261.39%

61.3961.39

 
Tak
222KACZANOWSKI Dariusz Piotr7552.45%

52.4552.45

 
Tak
21515MASZEWSKA Ewa6847.55%

47.5547.55

 
Nie
322WASILEWSKI Ryszard2725.23%

25.2325.23

 
Nie
31414ŁAPIŃSKI Paweł Jacek1917.76%

17.7617.76

 
Nie
31515SZELĄGOWSKI Adam Jerzy6157.01%

57.0157.01

 
Tak
422MAZUREK Jarosław Wojciech4561.64%

61.6461.64

 
Tak
41515KUBIŃSKI Adam2838.36%

38.3638.36

 
Nie
522FILIPCZAK Stefan Marian 0.00%

0.000.00

 
Tak
622SZWED Szczepan Andrzej3470.83%

70.8370.83

 
Tak
61515MRÓZ Krzysztof1429.17%

29.1729.17

 
Nie
722KURAŚ Adam Zbigniew3226.89%

26.8926.89

 
Nie
71414BRUCHACKI Ryszard2722.69%

22.6922.69

 
Nie
71515BRODAWKA Mieczysław Kazimierz6050.42%

50.4250.42

 
Tak
822TROJANOWSKI Jerzy4532.14%

32.1432.14

 
Nie
81414GRUNWALD Wojciech9567.86%

67.8667.86

 
Tak
922STRUSZEWSKI Piotr Władysław4742.73%

42.7342.73

 
Nie
91515ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz6357.27%

57.2757.27

 
Tak
1022DYWAŃSKA Ewa5338.41%

38.4138.41

 
Tak
101414PSZCZOŁA Dariusz Stanisław4834.78%

34.7834.78

 
Nie
101515KOPPE Dariusz Andrzej3726.81%

26.8126.81

 
Nie
1122DYWAŃSKI Krzysztof Adam2730.00%

30.0030.00

 
Nie
111414PSZCZOŁA Mateusz Henryk2022.22%

22.2222.22

 
Nie
111515PUACZ Antoni Marek4347.78%

47.7847.78

 
Tak
1222BUDZYŃSKA Anna Beata2723.68%

23.6823.68

 
Nie
121414LENC Sławomir3429.82%

29.8229.82

 
Nie
121515BUDA Marek5346.49%

46.4946.49

 
Tak
1322WOJDA Renata Lucyna5038.17%

38.1738.17

 
Tak
131414SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek4836.64%

36.6436.64

 
Nie
131515GRZESZCZUK Henryk3325.19%

25.1925.19

 
Nie
1422PAWŁOWSKI Jan4847.52%

47.5247.52

 
Nie
141515ŁADAK Andrzej Jarosław5352.48%

52.4852.48

 
Tak
1522MRÓZ Marianna Jadwiga5445.00%

45.0045.00

 
Tak
151414ŚWIECA Stanisław Ryszard2520.83%

20.8320.83

 
Nie
151515LEWANDOWSKA Lidia Aneta4134.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE60314739.28%

39.28

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3168120.59%

20.59

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK61613740.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,46741.77Druga tura
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,53247.58Druga tura
3USOWICZ Piotr67WyższeWłodawa,11910.64Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały86954354362.49%62.49
 
53899.08%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały39927027067.67%67.67
 
26999.63%
3Remiza OSP, 24 Holastały18511711763.24%63.24
 
117100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219419462.18%62.18
 
194100.00%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Stary Brus - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122OZIEMCZUK Agnieszka2752.94%52.9452.94
 
Tak
11010WINIARSKI Rafał1631.37%31.3731.37
 
Nie
11414KRZOWSKA Grażyna Agnieszka815.69%15.6915.69
 
Nie
222ŻYBURA Zbigniew1739.53%39.5339.53
 
Nie
21010PEŁKA Jolanta Marianna2660.47%60.4760.47
 
Tak
322JURCZUK Sławomir Antoni2626.80%26.8026.80
 
Nie
31010KUSZPA Janusz5354.64%54.6454.64
 
Tak
31414KOLASA Grzegorz1818.56%18.5618.56
 
Nie
422PAKUŁA Stanisław3460.71%60.7160.71
 
Tak
41010WERNER Irena Dorota2239.29%39.2939.29
 
Nie
522DĄBROWSKA Janina Aneta3855.88%55.8855.88
 
Tak
51010NICPON Mateusz3044.12%44.1244.12
 
Nie
622DĄBROWSKA Katarzyna Anna2128.77%28.7728.77
 
Nie
61010BROŻEK Justyna3547.95%47.9547.95
 
Tak
61414BUDZYŃSKI Mieczysław1723.29%23.2923.29
 
Nie
71010PIELECKA Bogumiła1328.89%28.8928.89
 
Nie
71414RADOWSKI Marcin Ludwik3271.11%71.1171.11
 
Tak
822SOCHAJ Maria Eugenia1020.41%20.4120.41
 
Nie
81010BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna1734.69%34.6934.69
 
Nie
81414OLAK Magdalena2244.90%44.9044.90
 
Tak
922SZELEST Władysław Jan3532.41%32.4132.41
 
Nie
91010DENISIUK Barbara3936.11%36.1136.11
 
Tak
91414BIELECKI Piotr3431.48%31.4831.48
 
Nie
1022TKACZUK Jan3337.08%37.0837.08
 
Nie
101010BROŻEK Zofia Maria3438.20%38.2038.20
 
Tak
101414GRZYWACZEWSKA Halina Ewa2224.72%24.7224.72
 
Nie
1122BUSKA Anna2732.93%32.9332.93
 
Nie
111010CHOMA Szymon Franciszek2631.71%31.7131.71
 
Nie
111414GRZYWACZEWSKA Janina Bożena2935.37%35.3735.37
 
Tak
1222MACIĄG Sławomir Roman2834.57%34.5734.57
 
Nie
121414WNUCZUK Jolanta5365.43%65.4365.43
 
Tak
1322GRZYWACZEWSKI Damian4240.38%40.3840.38
 
Tak
131010GRZYWACZEWSKI Tomasz3533.65%33.6533.65
 
Nie
131414CHOJNACKI Jan2725.96%25.9625.96
 
Nie
1422GRZYWACZEWSKA Weronika3538.89%38.8938.89
 
Nie
141010PRONIUK Danuta5055.56%55.5655.56
 
Tak
141414SOŁOŃ Andrzej55.56%5.565.56
 
Nie
1522BARTNICKI Artur4773.44%73.4473.44
 
Tak
1544KAZANIECKI Marcin Jerzy1421.88%21.8821.88
 
Nie
151414PASTUSZUK Józef Antoni34.69%4.694.69
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE42014538.18%38.18
 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA14101.27%1.27
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ39613636.00%36.00
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD27012424.55%24.55
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39wyższeWereszczyn,1 37266.12Tak
2GRZYWACZEWSKA Kamila38wyższePrzymiarki,70333.88Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Budynek Szkoły Podstawowej, 143 Wytycznostały50327627654.87%54.87
 
27398.91%
2Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa), ul. Szkolna 23 Urszulinstały88962262269.97%69.97
 
61398.55%
3Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, 40 Wereszczynstały42324324357.45%57.45
 
243100.00%
4Budynek Szkoły Podstawowej, 2 Wola Wereszczyńskastały47829329161.30%61.30
 
28597.94%
5Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole), Szkolna 23 Urszulinstały1 13867167158.96%58.96
 
66198.51%
Rada Gminy Urszulin - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122RAMENDA Wiesław Stanisław5131.29%31.2931.29
 
Nie
11010OLESZCZUK Piotr5231.90%31.9031.90
 
Nie
11414SZYMAŃSKA Anna6036.81%36.8136.81
 
Tak
222HODUN Jan Eugeniusz3935.45%35.4535.45
 
Tak
21010KUBIK Paulina3733.64%33.6433.64
 
Nie
21414ŁACIŃSKA Jolanta Hanna3430.91%30.9130.91
 
Nie
322SZWAJ Paweł Łukasz4234.71%34.7134.71
 
Nie
31010ŁOŚ Iwona4738.84%38.8438.84
 
Tak
31414WINIARSKA Anna3226.45%26.4526.45
 
Nie
422KIRYK Ryszard Krzysztof4331.16%31.1631.16
 
Nie
41010SZYSZ Mariola5439.13%39.1339.13
 
Tak
41414RUTKOWSKI Henryk4129.71%29.7129.71
 
Nie
522WICZUK Monika Urszula5132.48%32.4832.48
 
Nie
51010SZCZEPANIK Stanisław5031.85%31.8531.85
 
Nie
51414GIERLIŃSKA Anna Zofia5635.67%35.6735.67
 
Tak
622STEFANOWICZ Andrzej3422.97%22.9722.97
 
Nie
61010CZEKIRDA Justyna Wiesława2214.86%14.8614.86
 
Nie
61414KAMELA Piotr9262.16%62.1662.16
 
Tak
71010RADKO Anna Elżbieta5833.72%33.7233.72
 
Nie
71414JUNG Andrzej Tomasz11466.28%66.2866.28
 
Tak
822JÓZEFCZUK Stanisław6042.25%42.2542.25
 
Nie
81010GORAJSKI Wojciech6042.25%42.2542.25
 
Tak
81414SKOWRONEK Monika Bogumiła2215.49%15.4915.49
 
Nie
922ŁAPIŃSKI Mieczysław4260.00%60.0060.00
 
Tak
91010MAŁEK Sławomir2840.00%40.0040.00
 
Nie
1022DOSZKO Grzegorz Zbigniew1511.54%11.5411.54
 
Nie
101010SUCHODÓŁ Barbara Helena5643.08%43.0843.08
 
Nie
101414WARCHAŁ Dariusz Paweł5945.38%45.3845.38
 
Tak
111010WERNER-KUNACH Sylwia Agnieszka4835.04%35.0435.04
 
Nie
111414CZAJKOWSKI Waldemar8964.96%64.9664.96
 
Tak
1222GÓRNY Stefan Józef1414.14%14.1414.14
 
Nie
121010GRZYWACZEWSKA Kamila4949.49%49.4949.49
 
Tak
121414NIKOŁAJEWICZ Marian3636.36%36.3636.36
 
Nie
1322SZYNKORA Wiesław Jan4835.82%35.8235.82
 
Tak
131010OSIELENIEC Krzysztof Grzegorz4332.09%32.0932.09
 
Nie
131414KŁĘBUKOWSKI Arkadiusz4332.09%32.0932.09
 
Nie
1422BRZEZINA Piotr3019.74%19.7419.74
 
Nie
141010ŁOŚ Katarzyna Zofia5636.84%36.8436.84
 
Nie
141414TCHÓRZ Iwona Zofia6643.42%43.4243.42
 
Tak
1522LISIECKI Eugeniusz Kazimierz4422.22%22.2222.22
 
Nie
151010ADAMCZUK Karol5527.78%27.7827.78
 
Nie
151414GNYP Monika Marta9950.00%50.0050.00
 
Tak

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE51313324.77%24.77
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ71515434.52%34.52
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA84314840.70%40.70
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34WyższeUhrusk,70245.88 Nie
2ŁUKASIK Jan Władysław63WyższeWola Uhruska,82854.12 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica, 46 Uhruskstały65232832850.31%50.31
32197.87%
2Urząd Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5 Wola Uhruskastały56328328350.27%50.27
27898.23%
3Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Gimnazjalna 34 Wola Uhruskastały49325425451.52%51.52
24998.03%
4Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego, ul. Szkolna 2 Wola Uhruskastały70432932946.73%46.73
31996.96%
5Świetlica, 89 Stulnostały50321021041.75%41.75
20899.05%
6Świetlica, 27 Piaskistały37315915942.63%42.63
15597.48%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Wola Uhruska - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
11414PRĘCIUK Eugenia Agnieszka0.00%0.000.00
Tak
222KUCZURA Rafał Leszek4952.69%52.6952.69
Tak
21414MOLENDA Jolanta Teresa4447.31%47.3147.31
Nie
31414JANKOWSKI Lucjan5639.16%39.1639.16
Nie
31616KOŚCIUK Teresa Antonina8760.84%60.8460.84
Tak
422PAWŁOWSKI Tadeusz7355.30%55.3055.30
Tak
41414MATEJUK Waldemar5944.70%44.7044.70
Nie
522LIPERT Radosław5257.14%57.1457.14
Tak
51414KUSZNERUK Marek Jerzy3942.86%42.8642.86
Nie
622ŁUBKOWSKI Marian8156.25%56.2556.25
Tak
61414TOMCZAK Waldemar Józef6343.75%43.7543.75
Nie
722ŁUBKOWSKI Grzegorz Zbigniew4647.92%47.9247.92
Nie
71414DYCZKOWSKA Honorata5052.08%52.0852.08
Tak
822WÓJTOWICKI Michał Paweł3634.95%34.9534.95
Nie
81414TYPIAK Stanisław6765.05%65.0565.05
Tak
922LIPERT Zbigniew9156.17%56.1756.17
Tak
91414LINDE Antoni Edmund7143.83%43.8343.83
Nie
101414WOJTCZAK Romuald6253.91%53.9153.91
Tak
101515ŁUBKOWSKI Leszek5346.09%46.0946.09
Nie
1122KARPOWICZ Mariusz Grzegorz7067.31%67.3167.31
Tak
111414CHARUK Irena3432.69%32.6932.69
Nie
1222KLESZCZYŃSKI Paweł Marcin2745.00%45.0045.00
Nie
121414MISZTALSKI Alfred3355.00%55.0055.00
Tak
1322BEDNARSKA Julita1946.34%46.3446.34
Nie
131414DĄBROWSKI Zdzisław Witold2253.66%53.6653.66
Tak
1422MALEWICZ Marta Katarzyna0.00%0.000.00
Tak
1522KOZACZUK Henryk2845.16%45.1645.16
Nie
151414POLAK Jan3454.84%54.8454.84
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE57211742.50%42.50
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA63413747.10%47.10
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO53103.94%3.94
16KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK87116.46%6.46

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43wyższeAdampol,52140.36Nie
2TORBICZ Mirosław44wyższeWyryki-Adampol, Prawo i Sprawiedliwość77059.64Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Urząd Gminy w Wyrykach, 154 Wyrykistały85956456465.66%65.66
 
55898.94%
2Świetlica wiejska w Suchawie, 8B Suchawastały25713913954.09%54.09
 
13395.68%
3Świetlica wiejska w Lubieniu, 99A Lubieństały18310410456.83%56.83
 
10298.08%
4Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Horostycie, 51 Horostytastały31217917957.37%57.37
 
17899.44%
5Szkoła Podstawowa w Kaplonosach, 73 Kaplonosystały32719519559.63%59.63
 
19298.46%
6Świetlica OSP w Zahajkach, 11 Zahajkistały26012812849.23%49.23
 
128100.00%
Rada Gminy Wyryki - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122PAWLIK Andrzej5544.35%44.3544.35
 
Nie
11414NIEDZIELAK Marek Józef5947.58%47.5847.58
 
Tak
11515KWIATKOWSKI Zbigniew Roman108.06%8.068.06
 
Nie
222JASIONOWICZ Stanisława Bożena3632.14%32.1432.14
 
Nie
21414MOCIOR Marianna Anna7667.86%67.8667.86
 
Tak
322KUREC Krzysztof Wojciech4745.63%45.6345.63
 
Nie
31414STEPANIUK Jolanta5654.37%54.3754.37
 
Tak
422BUKACKI Mariusz5639.44%39.4439.44
 
Nie
41414RUTKOWSKI Piotr8660.56%60.5660.56
 
Tak
522KUPRACZ Patrycja4562.50%62.5062.50
 
Tak
51515SWEKLEJ Anna Dorota2737.50%37.5037.50
 
Nie
622SZAJEWSKA Mariola Ewa3544.30%44.3044.30
 
Nie
61414CHOMICZUK Magdalena4455.70%55.7055.70
 
Tak
722STĘPIEŃ Małgorzata3056.60%56.6056.60
 
Tak
71414KAPICA Władysław2343.40%43.4043.40
 
Nie
822KOZIGRODZKA Mirosława2928.16%28.1628.16
 
Nie
81414LESZCZYŃSKA-CHORĄŻY Aniela2928.16%28.1628.16
 
Nie
81515SMOLIK Adam4543.69%43.6943.69
 
Tak
922HORSZCZARUK Piotr Radosław 0.00%0.000.00
 
Tak
1022KUSZPA Alicja Krystyna4260.00%60.0060.00
 
Tak
101414SIWIEC Arkadiusz Józef2840.00%40.0040.00
 
Nie
1122RABCZEWSKA Bożena Wiesława5172.86%72.8672.86
 
Tak
111414ŁUKASIK Natalia Anna1927.14%27.1427.14
 
Nie
1222SKRZYŃSKA Krystyna2551.02%51.0251.02
 
Tak
121414GRZYWACZEWSKI Marcin2448.98%48.9848.98
 
Nie
1322JUCHIMIUK Karolina2846.67%46.6746.67
 
Nie
131414MOROZ Dorota3253.33%53.3353.33
 
Tak
1422SIDORUK Zenon Antoni3349.25%49.2549.25
 
Nie
141414ADAMCZYK Anna3450.75%50.7550.75
 
Tak
1522TARASIUK Tamara3652.17%52.1752.17
 
Tak
151414STRUSKA Danuta3347.83%47.8347.83
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE54814746.72%46.72
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZA54313746.29%46.29
 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKI82316.99%6.99
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych  w gminach powiatu włodawskiego, na chwilę obecną tj. 22.10.2018 roku na godzinę 18:00 Państwowa Komisja Wyborca, opublikowała na swych stronach www następujące oficjalne wyniki wyborów samorządowych z dnia 21.10.2018 roku,  które odbyły się w gminach powiatu włodawskiego. 

[wp_ad_camp_4]

Sprawdź oficjalne wyniki: 

 

Wybory 2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki 

 

 

Wybory 2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki - Druga tura


Wybory 2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki - Druga tura 


Wybory 2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wola Uhruska - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

 

Uwaga!! Na stronach PKW, brakuje wyników do Rady Miasta Włodawa ( pojawiły się 19:58:37 )  i Rady Powiatu Włodawa ( pojawiły się 21:25:29).

loading...
 
loading...
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....