Wybory2018: II Tura Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Ponowne głosowanie
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,55447.23Nie
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,61952.77Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nrAdresLiczba głosów ważnychFOX-HULME AnnaGłosów ważnych oddanych na kandydatówKOŁTUN Paweł Nikodem
Głosów ważnych oddanych na kandydataGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% ważnych% ważnychLiczba
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus57731454.42%0.05442

 
45.58%263
2Remiza OSP, 60 Wołoskowola29410937.07%0.03707

 
62.93%185
3Remiza OSP, 24 Hola1113935.14%0.03514

 
64.86%72
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn1919248.17%0.04817

 
51.83%99
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały88258258265.99%0.06599

 
57799.14%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały41529529571.08%0.07108

 
29499.66%
3Remiza OSP, 24 Holastały18211111160.99%0.06099

 
111100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219219261.54%0.06154

 
19199.48%
loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...
data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość99942.73Nie
2SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,133957.27Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nrAdresLiczba głosów ważnychSEMENIUK Dariusz JózefGłosów ważnych oddanych na kandydatówRUSIŃSKI Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydataGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% ważnych% ważnychLiczba
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII – 1 Okuninka22312857.40%

0.0574

 
42.60%95
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno58831854.08%

0.05408

 
45.92%270
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków21712959.45%

0.05945

 
40.55%88
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka29121774.57%

0.07457

 
25.43%74
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka16912875.74%

0.07574

 
24.26%41
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada987071.43%

0.07143

 
28.57%28
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór1517750.99%

0.05099

 
49.01%74
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek40223057.21%

0.05721

 
42.79%172
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka1994221.11%

0.02111

 
78.89%157
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII – 1 Okuninkastały46522322347.96%

0.04796

 
223100.00%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały114659959952.27%

0.05227

 
58898.16%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41221721752.67%

0.05267

 
217100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61729429447.65%

0.04765

 
29198.98%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39117517544.76%

0.04476

 
16996.57%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały305999932.46%

0.03246

 
9898.99%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38315115139.43%

0.03943

 
151100.00%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87840640646.24%

0.04624

 
40299.01%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33820020059.17%

0.05917

 
19999.50%
loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...
data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....