Włodawa: Wybory 22 kwietnia

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Jak podaje Nowy Tydzień „Wojewoda lubelski ustalił datę wyborów uzupełniających do Rady Gminy Włodawa. Mieszkańcy Szuminki wybiorą nowego radnego ze swojej miejscowości 22 kwietnia, w niedzielę. Głosowanie odbędzie się w lokalu wyborczym w Urzędzie Gminy we Włodawie.

Wybory są efektem rezygnacji z mandatu przez Andrzeja Kiełkowicza, dotychczasowego rajcy z Szuminki. Kiełkowicz zrezygnował z mandatu, ponieważ – jak tłumaczył – nie widział możliwości dalszej współpracy z władzami gminy.

Jednak i tak straciłby mandat, bo został skazany prawomocnym wyrokiem za znieważenie funkcjonariusza na służbie. 

Jak na razie do walki o mandat po Kiełkiewiczu aspiruje tylko jeden kandydat. Nieoficjalnie wiadomo, że jest nim sołtys Szuminki Mirosław Kaliński, radny Rady Gminy Włodawa minionej kadencji.

Kaliński wystartuje, tak jak podczas ostatnich wyborów, z Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusza Sawickiego.”

/ź/ nowy tydzień

loading...
data publikacji: 16/02/12

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Druga tura wyborów wójta w Gminie Urszulin

Druga tura wyborów wójta w Gminie Urszulin

W niedzielnych przedterminowych wyborach wójta gminy Urszulin żaden z siedmiu kandydatów nie uzyskał wymaganych ponad 50 procent głosów. Oznacza to, że obędzie się druga tura. Zmierzą się w niej Tomasz Antoniuk (PO) i Dariusz Kozłowski (bezpartyjny). Wybory odbędą się 15 kwietnia.

Poprzedni wójt tej gminy Roman Wawrzycki śmiertelnie postrzelił się w styczniu tego roku na polowaniu.

– Tomasz Antoniuk uzyskał 814 głosów, natomiast Dariusz Kozłowski – 279 głosów, najwięcej spośród siedmiu kandydatów. Oni wezmą udział w drugiej turze wyborów 15 kwietnia – powiedziała przewodnicząca gminnej komisji wyborczej Janina Kaczanowska.

Pozostali kandydaci uzyskali: Mirosław Chudzik (PSL) – 206 głosów, Zdzisław Herbut (bezpartyjny) – 262 głosy, Arkadiusz Kłębukowski (bezpartyjny) – 81 głosów, Grażyna Konias (bezpartyjna) – 73 głosy, Mariusz Wołosiuk (SLD) – 116 głosów.   Uprawnionych do głosowania było 3390 osób, frekwencja wyniosła 54 proc.

 

loading...
data publikacji: 02/04/12

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

1. Czuj Mariusz 2. Dydiuk Romuald 3. Flis Marek 4. Flis Krzysztof 5. Jarząbek Krzysztof 6. Józefczuk Mariusz 7. Kazuro Waldemar 8. Korzeniewski Tomasz 9. Klimczuk Janina 10. Muszyński Wiesław 11. Pamulska Łucja 12. Puchala Wiesława 13. Rudziewicz Beata 14. Szczepańska Joanna 15. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2o10 rok PKW.gov.pl

 

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

1. Dydiuk Romuald 2. Dynkiewicz Mirosława 3. Flis Marek 4. Jarosiewicz Anna 5. Jarząbek Krzysztof 6. Kaliszuk Sławomir 7. Korzeniewski Tomasz 8. Marcinkiewicz Marian 9. Meniów Erazm Piotr 10. Morawski Edward 11. Omelczuk Eugeniusz 12. Szczepańska Joanna 13. Świtka Edmund 14. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2oo6 PKW.gov.pl

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

1. Czuj Mariusz 2. Dudziński Józef 3. Dydiuk Romuald 4. Gruszczyński Zbigniew 5. Grzywaczewski Stanisław 6. Huzior Czesław 7. Jarząbek Krzysztof 8. Jaworski Jarosław 9. Korzeniewski Tomasz 10. Łągwa Tadeusz 11. Ostrowski Marek 12. Rysz Andrzej 13. Szczepańska Joanna 14. Tomaszewski Czesław 15. Zińczuk Mirosław
Wyniki wyborów 2oo2 PKW.gov.pl

 

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

1. Anisiewicz Jarosław 2. Chorąży Andrzej 3. Dudzik Mirosław 4. Dudziński Józef 5. Dydiuk Romuald 6. Flis Marek 7. Gołąb Ryszard 8. Grzywaczewski Stanisław 9. Hamziuk Feliks 10. Jarząbek Krzysztof 11. Kowal Marek 12. Łągwa Tadeusz 13. Łuczko Paweł 14. Melcher Ewa 15. Meniów Erazm Piotr 16. Potapczuk Jolanta 17. Sadlak Andrzej 18. Śpiewak Marian 19. Tomaszewski Czesław 20. Witowski Mirosław 21. Wojczuk Władysław 22. Zińczuk Mirosław

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

1. Bajuk Zdzisław 2. Brych Wiesława 3. Demianiuk Czesław 4. Dydiuk Romuald 5. Gruszkowski Franciszek 6. Handor Tadeusz 7. Jarząbek Krzysztof 8. Kaliszuk Sławomir 9. Karpiński Waldemar 10. Kononiuk Waldemar 11. Korneluk Janusz 12. Kowal Marek 13. Kozyra Jerzy 14. Kudrzycki Andrzej 15. Łagodziński Jerzy 16. Łągwa Edward 17. Olszewski Czesław 18. Pawłowski Marek 19. Robak Henryk 20. Sadlak Andrzej 21. Sobczuk Franciszek 22. Sołtys Marian 23. Śpiewak Marian

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bielińska Dorota 2. Brzozowski Franciszek 3. Dudziński Józef 4. Dynkiewicz Grzegorz 5. Hamziuk Feliks 6. Handor Tadeusz 7. Kaliszuk Sławomir 8. Kędzierawski Józef 9. Korneluk Bronisław 10. Kuryś Jan 11. Lesiuk Urszula 12. Maryńczak Leszek 13. Miazek Zbigniew 14. Puchala Andrzej 15. Pytko Stanisław 16. Sadlak Andrzej 17. Sławiński Zbigniew 18. Solarz Danuta 19. Sołtys Marian 20. Ścisłowski Marian 21. Świtka Jadwiga 22. Tereszczuk Jacek 23. Włodarczyk Henryk 24. Zaorski Jan 25. Zaprzaluk Stanisława

/ź/ wlodawa.eu

 

loading...
data publikacji: 19/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Region: Wybory samorządowe już 21 października

Region: Wybory samorządowe 21 października Watahy wyborcze we Włodawie już w blokach startowych?
21 października br.
– na ten dzień Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zarządził wybory do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Warto zobaczyć:….  Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

W dzisiejszym Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Prezes Rady Ministrów wyznaczył w nim datę wyborów samorządowych na niedzielę 21 października 2018 r.
Załącznikiem do rozporządzania jest kalendarz wyborczy, określający dni, w których upływają terminy wykonania czynności wyborczych.

Rozporządzenie weszło w życie z dniem ogłoszenia.

Region: Wybory samorządowe 21 października Watahy wyborcze we Włodawie już w blokach startowych?

Do 27 sierpnia komitety będą musiały zgłosić komisarzom wyborczym zamiar wystawienia kandydatów na radnych. Tylko te komitety, które to zrobią, będą mogły później zbierać podpisy pod listami kandydatów na radnych i potem zarejestrować takie listy. 6 września mija termin zgłaszania kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych.

Kandydaci na radnych będą rejestrowani do 17 września do północy. Z kolei o północy 26 września minie termin zgłaszania kandydatów na wójtów burmistrzów i prezydentów miast. Także do 26 września Państwowa Komisja Wyborcza musi rozlosować numery pomiędzy listy do sejmików województw. Potem komisarze wyborczy będą przydzielać kolejne numery listom na poziomie powiatów. 21 września mija termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

Powiązane tematycznie:.  Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Powiązane tematycznie:. Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

loading...
data publikacji: 14/08/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 

 
Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

Wykaz komitetów wyborczych zarejestrowanych przez Komisarza Wyborczego w Chełmie na dzień 27 sierpnia 2018 r.

Lp.NazwaSkrót nazwyImiona i nazwisko pełn. wyborczegoSiedzibaZasięg
1KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKKWW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKAdam Jerzy SzelągowskiUjazdówgm. Hańsk
2KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAKWW TOMASZA ANTONIUKABarbara Ewa AntoniukWereszczyngm. Urszulin
3KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSKKWW NASZ UHRUSKRenata UhruskaUhruskgm. Wola Uhruska
4KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDKWW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDAndrzej Jan RyszlubelskieWłodawa
5KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGOKWW LESZKA ŁUBKOWSKIEGORadosław PasławskiWola Uhruskagm. Wola Uhruska
6KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAKWW MIROSŁAWA TORBICZAWładysław KapicaSuchawagm. Wyryki
7KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAKWW GMINY WOLA UHRUSKASławomir Stanisław TokarskiWola Uhruskagm. Wola Uhruska
8KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKKWW GRAŻYNY KOWALIKHubert Szczepan KowalikHoleszówgm. Hanna
9KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAKWW JERZEGO WRZEŚNIAWaldemar Henryk RobakWłodawam. Włodawa
10KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJAKWW MARIUSZA CZUJAAgnieszka CzujWłodawam. Włodawa
11KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO-CZERWONAKWW WŁODAWA BIAŁO-CZERWONAKonrad DynkiewiczWłodawam. Włodawa
12KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKWW SPRAWIEDLIWA GMINAJoanna RusińskaKorolówka Koloniagm. Włodawa
13KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS HOLESZOWAKWW GŁOS HOLESZOWAAndrzej KowalikHoleszówgm. Hanna
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKIKWW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKIMarta Jadwiga BłaszczukAdampolgm. Wyryki
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNEKWW PRZYMIERZE SPOŁECZNEŁukasz PawlukRóżankam. Włodawa

 

/ź/ kbw.gov.pl

Komunikat gminy Włodawa 

Niniejszym informuję, że uchwałą Nr XLVI/306/18 Rady Gminy Włodawa z dnia 28 marca 2018 roku (Dz.Urz. woj. Lub. z dnia 11.05.2018 poz.2372 ze zm.) zlikwidowane zostały następujące obwody głosowania:

– Sobibór Stacja,

– Żłobek,

– Szuminka.

Właściwym obwodem głosowania dla:

– mieszkańców Sobiboru Stacja jest obwód w Sobiborze wsi,

– mieszkańców Żłobka obwód w Okunince,

– mieszkańców Szuminki obwód w Susznie.

Ponadto informuję, że siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 mieszcząca się dotychczas w Urzędzie Gminy Włodawa została przeniesiona do Świetlicy Wiejskiej w Susznie.

/ź/ gmina-wlodawa.pl

 

 

Powiązane tematycznie:.  Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Powiązane tematycznie:. Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

loading...
data publikacji: 28/08/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Miejska we Włodawie761144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BISKO Andrzej52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław51WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław26WŁODAWA

Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P – 36 – 66, N – 55 – 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 – 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Miejska we Włodawie748144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa54Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota46WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia50WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk48WŁODAWA

Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Miejska we Włodawie751144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Marek59Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria57WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund30WŁODAWA

Okręg nr 4 – Aleja Józefa Piłsudskiego P – 2 – 34, N – 3 – 53, Reymonta.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Miejska we Włodawie676133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof58Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr47Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef20WŁODAWA

Okręg nr 5 – Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Rada Miejska we Włodawie681155
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW – KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOT Krzysztof62Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz38Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław64WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz68WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester49WŁODAWA

Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6Rada Miejska we Włodawie674133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad43Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO – CZERWONA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta64Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk56WŁODAWA

Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7Rada Miejska we Włodawie722133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander71Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik54WŁODAWA

Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8Rada Miejska we Włodawie851144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława63Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy55WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł59WŁODAWA

Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9Rada Miejska we Włodawie726144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna38Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAZURA Artur49Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz56WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek53WŁODAWA

Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 – 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10Rada Miejska we Włodawie608133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga60Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek24Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa52WŁODAWA

Okręg nr 11 – Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11Rada Miejska we Włodawie698144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MEGIEL Anna52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta41Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna60WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina47WŁODAWA

Okręg nr 12 – Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12Rada Miejska we Włodawie635133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria57Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław52Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard55WŁODAWA

Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13Rada Miejska we Włodawie734133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy61Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub23Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta60WŁODAWA

Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14Rada Miejska we Włodawie723133
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata44Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy55Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni62WŁODAWA

Okręg nr 15 – Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15Rada Miejska we Włodawie846144
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława63Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna48Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr58WŁODAWA
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz32WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 – Miasto Włodawa

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu we Włodawie108345426
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KORZENIEWSKI Tomasz Jan53Włodawa
2ŁĄGWA Edward65Włodawa
3SŁOMIANY Honorata Ewa38Włodawa
4ŁOBACZ Paweł Antoni34Włodawa
5ZIMNICKA Monika Justyna38Włodawa
6KAZURO Waldemar Antoni45Włodawa
7TORBICZ Renata Agnieszka35Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ROMAŃCZUK Andrzej44Włodawa
2KLOC Janusz Adam58Włodawa
3SOŁODUCHA Elżbieta Dorota35Suszno
4SPOSÓB Wanda Jolanta54Włodawa
5LITASZEWSKA Emilia Anna36Włodawa
6KORPYSZ Daniel Piotr37Włodawa
7ŁOŚ Sylwia Marta37Korolówka Osada
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HOLACZUK Wiesław Roman54Włodawa
2ORZESZKO Wiesław57Włodawa
3ZIŃCZUK Małgorzata Hanka61Włodawa
4KRÓL Teresa Antonina54Włodawa
5TAJCHERT Janusz62Włodawa
6GRABOWSKA Eliza Anna40Włodawa
7ZAŃKO Mariusz Artur35Włodawa
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŚPIEWAK Marian73Włodawa
2BORZĘCKA Monika Maria36Włodawa
3KUREC Katarzyna40Włodawa
4TUŁACZ Przemysław Marek41Włodawa
5GRUSZECKI Igor Marek52Włodawa

Okręg nr 2 – Gmina Włodawa, Gmina Hanna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu we Włodawie74424318
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IGNATIUK Czesław63Hanna
2KUNC Maria Teresa58Suszno
3MIAZIO Anna63Orchówek
4CIOK Monika Sabina43Różanka
5SZEWCZYK Krystian25Korolówka
6KOWALCZUK Jarosław46Lack
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WAWRYSZUK Marta37Suszno
2GOLEMAN Jolanta42Dołhobrody
3OLEŚ Bożena51Orchówek
4SAWICKI Tadeusz63Różanka
5ZYZA Bogusław Stanisław57Sobibór
6KOCHAN Krzysztof46Holeszów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PAWLUK Danuta62Hanna
2GORGOL Piotr Wincenty40Orchówek
3GRYGLICKI Wiesław Mariusz46Suszno
4WYGIERA Czesław Władysław63Dołhobrody
5KAZIMIRUK Krystyna Jolanta53Dołhobrody
6TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria43Okuninka

Okręg nr 3 – Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu we Włodawie73633418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIESZUK Adam58Urszulin
2WNUCZUK Konstanty Jan64Stary Brus
3LEWANDOWSKA Beata39Urszulin
4ZAJĄC Wojciech Marek31Adampol
5SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota51Suchawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PANASIUK Adam38Urszulin
2KUSZPA Krzysztof37Kaplonosy
3KOŁODZIEJ Grażyna Marianna67Stary Brus
4KWIATKOWSKA Iwona Grażyna47Wyryki-Adampol
5KUPISZ Marian Tomasz51Wytyczno
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUDKO Tadeusz Henryk55Wyryki-Połód
2ŁOPĄG Maryla35Wielkopole
3KRYJAK Beata Monika33Stary Brus
4KOT Stanisław59Włodawa
5KOCOT Wiesław57Dębowiec
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PACIORKOWSKA Anna Marzena36Włodawa
2MAJEWSKI Marek35Horostyta
3DROB Marek57Włodawa

Okręg nr 4 – Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu we Włodawie63623418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MARCIOCHA Czesław Jan68Hańsk Pierwszy
2KOWALCZUK Elżbieta33Wola Uhruska
3MALINOWSKI Paweł Sylwester34Kulczyn
4KORCZYŃSKI Roman Krzysztof69Wola Uhruska
5STRUSKA Jolanta Anna42Kulczyn Kolonia
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PRYLL Romuald Marek57Hańsk Pierwszy
2FULMAN Zofia Dorota36Małoziemce
3PAWLUK Ewa Małgorzata60Wola Uhruska
4STRUSKI Ariel Sebastian33Hańsk Pierwszy
5SUWAŁA Dariusz55Wola Uhruska
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KONIECZNY Mirosław Tadeusz53Wola Uhruska
2STROŃSKA Elżbieta Maria61Szcześniki
3KOŃCZAL Małgorzata51Hańsk Kolonia
4LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj63Ujazdów
5DEMECKI Andrzej51Wola Uhruska
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOPER Anna36Dubeczno
2POTAPCZUK Nel35Wola Uhruska
3ZIELIŃSKI Tomasz39Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....