112: Ponad tysiąc lewych paczek papierosów u mieszkanki gminy Hańsk - wlodawa.NET


112: Ponad tysiąc lewych paczek papierosów u mieszkanki gminy Hańsk

112: Ponad tysiąc lewych paczek papierosów u mieszkanki gminy Hańsk Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale Włodawscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał kontrabandę w miejscu zamieszkania. Stróże prawa zabezpieczyli ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Włodawscy policjanci zajmujący się zwalczaniem korupcji i przestępczości gospodarczej w trakcie jednej ze swoich realizacji dokonali przeszukania miejsca zamieszkania 30-latka z gm. Hańsk. W wyniku działań funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek, wartość uszczuplenia Skarbu Państwa wyniosłaby prawie 19 tys. złotych.

Zobacz również:.

Fajki za Buga w chemicznym

Włodawa: Policja i celnicy rekwirują staruszce 10 kg tytoniu

112: Policja z Włodawy zarekwirowała 610 paczek papierosów

Czy wiesz, że przy zakupie ubezpieczenia twojego samochodu 🚘 w Mubi przez link polecający👇👇👇

mubi.pl/id-GMM29C

otrzymasz gwarantowane 150 zł wypłacane prosto na Twoje konto. Wybierając najtańszą polisę w Mubi, możesz dużo zaoszczędzić, a wysyłając SMS-a do znajomych lub rodziny, możesz podzielić się informacją o najkorzystniejszej ofercie która tu znalezleś i pomóc im też zdobyć 150 zł bonusu. Przypominamy, że bonus 150 zł za zakup to realne obniżenie składki, a samo porównanie kilkudziesięciu ofert może zaowocować oszczędnością nawet kilkuset złotych.
Pamiętaj, nikt nie lubi przepłacać za OC!
Ta oferta to doskonała okazja, aby zaoszczędzić.Policjanci zatrzymali 30-latka i przedstawili zarzuty z kodeksu karnoskarbowego. Grozi mu do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

ET

/ź/ policja.gov.pl


↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji:

Podaj dalej, powiadom znajomych....

wlodawa.net w google news - baner- zapraszamy  obserwuj juz dziś

Hanna: 29-letni plantator marihuany stracił swój ogródek

Hańsk: 21-letni plantator marihuany z Hańska stracił swój ogródek Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale

Włodawscy kryminalni podczas jednej ze swoich realizacji dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych użytkowanych przez 29-latka z gm. Hanna. W efekcie policjanci znaleźli i zabezpieczyli 21 sztuk roślin konopi indyjskich. Rośliny znajdowały się w fazie kwitnienia, uprawione były w donicach pod namiotem, a najwyższe mierzyły ponad metr. Kryminalni zabezpieczyli też specjalistyczny sprzęt służący do ich uprawy: lampy, wentylatory, programator i namiot.

Zobacz również:.

Włodawa: Marihuana na poddaszu

112: Policja likwiduje konopne urodziny w Starym Brusie

112: Zielarz z Nałęczowa aresztowany na środku Jeziora Białego w OkuninceStróże prawa zatrzymali 29-latka za zajmowanie się nielegalnym procederem. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadanie przyrządów służących do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Parczewie zadecydowała o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji. 29-latkowi grozi nawet do 3 lat więzienia.

ET

/ź/ policja.gov.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji: 18/01/2016

Podaj dalej, powiadom znajomych....

112: Ukradł samochód byłej partnerce i pojechał do Włodawy

112: Ukradł samochód byłej partnerce i pojechał do Włodawy Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale 39-latek po kłótni z byłą partnerką zabrał jej kluczyki do samochodu i odjechał. Na dodatek kierował w stanie nietrzeźwości pomimo zakazu orzeczonego przez sąd. Został zatrzymany przez włodawskich policjantów, a samochód wrócił do właścicielki.

W sobotę wieczorem zostaliśmy powiadomieni o kradzieży auta mieszkance Włodawy. Z relacji zgłaszającej wynikało, że to jej były partner po kłótni zabrał kluczyki do audi i odjechał. Sprawą zajęli się włodawscy funkcjonariusze, którzy zatrzymali 39-latka z gm. Włodawa i jego 24-letniego kolegę z gm. Stary Brus po sprawdzeniu jednego z włodawskich adresów. Obydwaj mężczyźni znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu, trafili do policyjnego aresztu.

Zobacz również:.

112: 41-latek z Włodawy w samochodzie woził haszysz i mefedron

Włodawa: Zapomniała gdzie zaparkowała auto i zgłosiła jego kradzież

Włodawa: Zatrzymano 7 nielegalnych automatów do gierPodczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że mieszkaniec gm. Włodawa wsiadł za kierownicę nie tylko nieswojego auta, ale również pomimo wcześniej spożytego alkoholu i podczas aktywnego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. W momencie zatrzymania miał ponad 2,5 promila. Pobrano od niego krew do analizy. Jeszcze tego samego wieczoru odzyskany przez policjantów pojazd wrócił do swojej właścicielki. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili 39-latkowi zarzuty kradzieży audi oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i pomimo orzeczonego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 24-latek został przesłuchany w charakterze świadka.

ET

/ź/ policja.gov.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

Więcej...

data publikacji: 12/05/2020

Podaj dalej, powiadom znajomych....