Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51wyższeSuszno,60223.05Nie
2RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość84732.43Druga tura
3SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,1 16344.53Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninkastały46525125153.98%

53.98

 
24999.20%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały1 14170070061.35%

61.35

 
69198.71%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41123123156.20%

56.20

 
231100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61129629648.45%

48.45

 
28997.64%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39119019048.59%

48.59

 
17893.68%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały30611411437.25%

37.25

 
114100.00%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38219219250.26%

50.26

 
18797.40%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87146146152.93%

52.93

 
461100.00%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33621321363.39%

63.39

 
21299.53%

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122ZALEWSKI Artur Krzysztof9587.16%

87.1687.16

 
Tak
11515KRYNICA Anna1412.84%

12.8412.84

 
Nie
222LIS Andrzej Jan12871.51%

71.5171.51

 
Tak
21414KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania5128.49%

28.4928.49

 
Nie
322KALISZUK Kinga8447.19%

47.1947.19

 
Nie
31515LINKOWSKA Dorota Joanna9452.81%

52.8152.81

 
Tak
422KALIŃSKI Mirosław Lucjan2621.49%

21.4921.49

 
Nie
41010WINIARSKA Barbara2016.53%

16.5316.53

 
Nie
41414BUDZYŃSKA Krystyna Teresa2923.97%

23.9723.97

 
Nie
41515BUDZYŃSKI Adam4638.02%

38.0238.02

 
Tak
522WERESZCZYŃSKI Marcin7734.68%

34.6834.68

 
Nie
51414WAJDA Wioletta Krystyna8739.19%

39.1939.19

 
Tak
51515POLKOWSKI Waldemar Wiktor5826.13%

26.1326.13

 
Nie
622STANICKA Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Nie
61414CHODZIUTKO Jerzy5131.29%

31.2931.29

 
Nie
61515KOZAKIEWICZ Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Tak
722CZEŻYK Włodzimierz Adam5630.60%

30.6030.60

 
Nie
71414RYBACZUK Barbara Weronika6233.88%

33.8833.88

 
Nie
71515ROMANIUK Krystyna Janina6535.52%

35.5235.52

 
Tak
822WYSOCKI Bogdan Józef13462.91%

62.9162.91

 
Tak
81515MYĆ Mirosław Paweł7937.09%

37.0937.09

 
Nie
922KRASZCZYŃSKI Wojciech 0.00%

0.000.00

 
Tak
1022SAKOWICZ Andrzej6829.82%

29.8229.82

 
Nie
101414SURBINIUK Mariusz6428.07%

28.0728.07

 
Nie
101515KLIMKOWICZ Grzegorz Józef9642.11%

42.1142.11

 
Tak
1122MAKAREWICZ Dariusz10163.13%

63.1363.13

 
Tak
111414ŻARKIEWICZ Krystian1710.63%

10.6310.63

 
Nie
111515ŻURAWSKI Wiesław4226.25%

26.2526.25

 
Nie
1222KOSZELUK Eugeniusz Franciszek3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121414ZIŃCZUK Patrycja Anna3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121515LEJNERT Dariusz Henryk5943.07%

43.0743.07

 
Tak
1322HORSZCZARUK Władysława3928.06%

28.0628.06

 
Nie
131414KAPLUK Jarosław4935.25%

35.2535.25

 
Nie
131515KORNELUK Janusz5136.69%

36.6936.69

 
Tak
1422SZARPAK Arkadiusz4624.47%

24.4724.47

 
Nie
141515BŁASZCZUK Zbigniew Władysław14275.53%

75.5375.53

 
Tak
1522KINACH Magdalena Anna9438.06%

38.0638.06

 
Tak
151010AMBROZIK Jerzy8132.79%

32.7932.79

 
Nie
151414KORNELUK Adam Ludwik7229.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1 04314642.28%

42.28

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ101204.09%

4.09

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD52110121.12%

21.12

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA80212832.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

112: Przyjechał bez prawka na przesłuchanie w sprawie prawka

Wola Uhruska: Przemycali papierosy pontonem

Zakosił kosiarkę


data publikacji: 22/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Region: Program Kolej+ dla Orchówka /wideo/

Region: Program Kolej+ dla Orchówka

Program Kolej+ zakłada uzupełnienie lokalnej i regionalnej infrastruktury kolejowej. Ze względu na ograniczone środki finansowe w ramach np. Regionalnych Programów Operacyjnych w perspektywie finansowej na lata 2014 – 2020, program Kolej+ pozwoli na właściwe planowanie i wsparcie inwestycji mających na celu m.in. na usprawnienie komunikacji pasażerskiej na poziomie międzyregionalnym, racjonalne i spójne podejmowanie działań realizujących kierunki rozwoju kraju na poziomie regionalnym w obecnej i kolejnej perspektywie finansowej.

tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. [email protected]

Program Kolej+ zakłada 3 komponenty, tj. inwestycyjny, organizacji przewozów i chroniący infrastrukturę kolejową przed likwidacją.

Zadania zostały podzielone na koszyki:
Koszyk 1: modernizacje istniejących linii, na których prowadzi się ruch pociągów.
Koszyk 2: modernizacje linii o znacznych ograniczeniach w prowadzeniu ruchu pociągów.
Koszyk 3: kompleksowa odbudowa zamkniętych linii.
Koszyk 4: budowa nowych linii.
Kolej+ jest programem wieloletnim.

Obecnie przewidywane są następujące projekty w województwie lubelskim:

Region: Program Kolej+ dla Orchówka
Budowa nowego połączenia kolejowego Lublin – Zamość. Projekt wpisuje się w komponent CPK – odcinek: Trawniki – Zamość. Rewitalizacja linii kolejowej 81 Chełm – Włodawa.

Pełna mapa prezentująca wszystkie inwestycje w ramach  Programu Kolej+ tu w linku 

/ź/ www.gov.pl

loading...

 


Zobacz również:

I Festiwal Piosenki Przedszkolnej rozstrzygnięty

Korolówka – Narodowe Czytanie „Wesela”

Włamali się do domku letniskowego


data publikacji: 25/03/2012

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CZYŻ Stanisław58wyższeZaświatycze,56836.34Nie
2KOWALIK Grażyna Stanisława59wyższeHoleszów,99563.66Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hannastały91059859865.71%65.71
 
59198.83%
2Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrodystały53430930957.87%57.87
 
30498.38%
3Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańcestały62138338361.67%61.67
 
37998.96%
4Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatyczestały47929429361.38%61.38
 
28998.63%

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11414STEPANIUK Daniel 0.00%0.000.00
 
Tak
21010KONONIUK Danuta Maria4748.96%48.9648.96
 
Nie
21414KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof4951.04%51.0451.04
 
Tak
31010OLESZCZUK Mariusz Adam6047.24%47.2447.24
 
Nie
31414KUĆ Henryk Waldemar6752.76%52.7652.76
 
Tak
41010CZEKIEJDA Kazimierz4640.35%40.3540.35
 
Nie
41414WIDZICKI Jan6859.65%59.6559.65
 
Tak
51010OSTROWSKI Grzegorz4738.84%38.8438.84
 
Nie
51414CHILCZUK Jerzy7461.16%61.1661.16
 
Tak
61010ZARCZUK Regina5046.73%46.7346.73
 
Nie
61414MATCZUK Krzysztof5753.27%53.2753.27
 
Tak
71010STRZAŁKOWSKI Wiesław2835.90%35.9035.90
 
Nie
71414HORBACZEWSKA Oliwia5064.10%64.1064.10
 
Tak
81010BAJ Maria3635.64%35.6435.64
 
Nie
81414ZUBELEWICZ Ewa6564.36%64.3664.36
 
Tak
91010DŻEGAN Dariusz4436.07%36.0736.07
 
Nie
91414KOŁTUN Krzysztof7863.93%63.9363.93
 
Tak
101010JAKUBIUK Marianna2535.21%35.2135.21
 
Nie
101414BAJ Halina Maria4664.79%64.7964.79
 
Tak
111010IZDEBSKA Aniela Katarzyna4035.09%35.0935.09
 
Nie
111414HAPONIUK Łukasz7464.91%64.9164.91
 
Tak
121414POTAPIUK Anna 0.00%0.000.00
 
Tak
131010WŁADYCZUK Małgorzata3428.10%28.1028.10
 
Nie
131414STRUK Krzysztof8771.90%71.9071.90
 
Tak
141010NOWAK Mariusz6966.99%66.9966.99
 
Tak
141414BORODZIEJ Krzysztof Ignacy3433.01%33.0133.01
 
Nie
151010KORNELUK Małgorzata Emilia2840.58%40.5840.58
 
Nie
151414WASZCZUK Józef Piotr4159.42%59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ55413141.22%41.22
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK790131458.78%58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Otwarcie Dziennego Domu Opieki Medycznej

Gmina Hanna Liderem Rozwoju Regionalnego

Ona szukała grzybów, a oni ją

data publikacji: 04/11/2016

Podaj dalej, powiadom znajomych....


blog comments powered by Disqus

Włodawa
Szlachetna Paczka z włodawskiej komendy
Wolontariusze świętowali
Ile zarobią radni w mieście, gminach i powiecie?
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
IIb z SP2 i Photonki
Ogólnopolski konkurs Barwy Wolności
Wieczór patriotyczny z Nadbużańską Frazą
Włodawski amator whisky ukrył się w łóżku

Sport
Wspomóż psiaki i kociaki
Bieg sztafetowy 100×100 metrów
Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie
5-lecie stowarzyszenie Koalicja Kulturalna w Wyrykach
Martyna Kalinka mistrzem województwa
XIX Bieg Sobiborski – relacja/wyniki
Nowy asfalt do Nadbużanki /wideo/
XI Biegi Radziwiłłowskie – Relacja
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/

Region
Koncert Pieśni Patriotycznych
Pierwszy śnieg i śliskie drogi
Msza Święta za zmarłych strażaków
Uroczystości niepodległościowe w PM2
Wiwat #Niepodległa!
Obchody 100-lecia niepodległości Polski
Święto Niepodległości 2o18 /wideo/
Lubelskie obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
Twój rozsądek i rozwaga żyć bezpiecznie Ci pomaga

Na sygnale / 112
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
Policjanci przerwali niebezpieczną zabawę
Włodawski amator whisky ukrył się w łóżku
Bohaterska postawa Julii i jej kolegów ze szkoły
Służba więzienna z Włodawy dała pokaz w szkole
Kolizja dwóch Opli na 1000-lecia
Obrazy nadzieją pisane
Parasol WOT dla lokalnej społeczności /wideo/