Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KAZANECKI Piotr45wyższeDubeczno,80849.15Nie
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57wyższeHańsk Pierwszy,83650.85Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubecznostały87243743750.11%

50.11

 
43499.31%
2Świetlica w Osowie, 55 Osowastały32917017051.67%

51.67

 
16999.41%
3Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszystały1 44785884059.30%

59.30

 
81797.26%
4Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczynstały41622722754.57%

54.57

 
22498.68%

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122KORONA Wiesław Kazimierz3938.61%

38.6138.61

 
Nie
11515KIDA Małgorzata Katarzyna6261.39%

61.3961.39

 
Tak
222KACZANOWSKI Dariusz Piotr7552.45%

52.4552.45

 
Tak
21515MASZEWSKA Ewa6847.55%

47.5547.55

 
Nie
322WASILEWSKI Ryszard2725.23%

25.2325.23

 
Nie
31414ŁAPIŃSKI Paweł Jacek1917.76%

17.7617.76

 
Nie
31515SZELĄGOWSKI Adam Jerzy6157.01%

57.0157.01

 
Tak
422MAZUREK Jarosław Wojciech4561.64%

61.6461.64

 
Tak
41515KUBIŃSKI Adam2838.36%

38.3638.36

 
Nie
522FILIPCZAK Stefan Marian 0.00%

0.000.00

 
Tak
622SZWED Szczepan Andrzej3470.83%

70.8370.83

 
Tak
61515MRÓZ Krzysztof1429.17%

29.1729.17

 
Nie
722KURAŚ Adam Zbigniew3226.89%

26.8926.89

 
Nie
71414BRUCHACKI Ryszard2722.69%

22.6922.69

 
Nie
71515BRODAWKA Mieczysław Kazimierz6050.42%

50.4250.42

 
Tak
822TROJANOWSKI Jerzy4532.14%

32.1432.14

 
Nie
81414GRUNWALD Wojciech9567.86%

67.8667.86

 
Tak
922STRUSZEWSKI Piotr Władysław4742.73%

42.7342.73

 
Nie
91515ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz6357.27%

57.2757.27

 
Tak
1022DYWAŃSKA Ewa5338.41%

38.4138.41

 
Tak
101414PSZCZOŁA Dariusz Stanisław4834.78%

34.7834.78

 
Nie
101515KOPPE Dariusz Andrzej3726.81%

26.8126.81

 
Nie
1122DYWAŃSKI Krzysztof Adam2730.00%

30.0030.00

 
Nie
111414PSZCZOŁA Mateusz Henryk2022.22%

22.2222.22

 
Nie
111515PUACZ Antoni Marek4347.78%

47.7847.78

 
Tak
1222BUDZYŃSKA Anna Beata2723.68%

23.6823.68

 
Nie
121414LENC Sławomir3429.82%

29.8229.82

 
Nie
121515BUDA Marek5346.49%

46.4946.49

 
Tak
1322WOJDA Renata Lucyna5038.17%

38.1738.17

 
Tak
131414SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek4836.64%

36.6436.64

 
Nie
131515GRZESZCZUK Henryk3325.19%

25.1925.19

 
Nie
1422PAWŁOWSKI Jan4847.52%

47.5247.52

 
Nie
141515ŁADAK Andrzej Jarosław5352.48%

52.4852.48

 
Tak
1522MRÓZ Marianna Jadwiga5445.00%

45.0045.00

 
Tak
151414ŚWIECA Stanisław Ryszard2520.83%

20.8320.83

 
Nie
151515LEWANDOWSKA Lidia Aneta4134.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE60314739.28%

39.28

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3168120.59%

20.59

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK61613740.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Łowcza: Śmiertelny wypadek zginęła 19-latka

Włodawa: Trybuna czy Okopiec? Głosowanie rozpoczęte

MPGK sponsorem „Włodawianki”


data publikacji: 22/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CZYŻ Stanisław58wyższeZaświatycze,56836.34Nie
2KOWALIK Grażyna Stanisława59wyższeHoleszów,99563.66Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hannastały91059859865.71%65.71
 
59198.83%
2Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrodystały53430930957.87%57.87
 
30498.38%
3Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańcestały62138338361.67%61.67
 
37998.96%
4Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatyczestały47929429361.38%61.38
 
28998.63%

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11414STEPANIUK Daniel 0.00%0.000.00
 
Tak
21010KONONIUK Danuta Maria4748.96%48.9648.96
 
Nie
21414KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof4951.04%51.0451.04
 
Tak
31010OLESZCZUK Mariusz Adam6047.24%47.2447.24
 
Nie
31414KUĆ Henryk Waldemar6752.76%52.7652.76
 
Tak
41010CZEKIEJDA Kazimierz4640.35%40.3540.35
 
Nie
41414WIDZICKI Jan6859.65%59.6559.65
 
Tak
51010OSTROWSKI Grzegorz4738.84%38.8438.84
 
Nie
51414CHILCZUK Jerzy7461.16%61.1661.16
 
Tak
61010ZARCZUK Regina5046.73%46.7346.73
 
Nie
61414MATCZUK Krzysztof5753.27%53.2753.27
 
Tak
71010STRZAŁKOWSKI Wiesław2835.90%35.9035.90
 
Nie
71414HORBACZEWSKA Oliwia5064.10%64.1064.10
 
Tak
81010BAJ Maria3635.64%35.6435.64
 
Nie
81414ZUBELEWICZ Ewa6564.36%64.3664.36
 
Tak
91010DŻEGAN Dariusz4436.07%36.0736.07
 
Nie
91414KOŁTUN Krzysztof7863.93%63.9363.93
 
Tak
101010JAKUBIUK Marianna2535.21%35.2135.21
 
Nie
101414BAJ Halina Maria4664.79%64.7964.79
 
Tak
111010IZDEBSKA Aniela Katarzyna4035.09%35.0935.09
 
Nie
111414HAPONIUK Łukasz7464.91%64.9164.91
 
Tak
121414POTAPIUK Anna 0.00%0.000.00
 
Tak
131010WŁADYCZUK Małgorzata3428.10%28.1028.10
 
Nie
131414STRUK Krzysztof8771.90%71.9071.90
 
Tak
141010NOWAK Mariusz6966.99%66.9966.99
 
Tak
141414BORODZIEJ Krzysztof Ignacy3433.01%33.0133.01
 
Nie
151010KORNELUK Małgorzata Emilia2840.58%40.5840.58
 
Nie
151414WASZCZUK Józef Piotr4159.42%59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ55413141.22%41.22
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK790131458.78%58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Urszulin: Międzygminne zawody strażackie

Różanka – Zderzenie podczas wyprzedzania

Mikołajki 2016 w SP nr 3


data publikacji: 08/12/2016

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,46741.77Druga tura
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,53247.58Druga tura
3USOWICZ Piotr67WyższeWłodawa,11910.64Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały86954354362.49%62.49
 
53899.08%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały39927027067.67%67.67
 
26999.63%
3Remiza OSP, 24 Holastały18511711763.24%63.24
 
117100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219419462.18%62.18
 
194100.00%

Rada Gminy Stary Brus - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122OZIEMCZUK Agnieszka2752.94%52.9452.94
 
Tak
11010WINIARSKI Rafał1631.37%31.3731.37
 
Nie
11414KRZOWSKA Grażyna Agnieszka815.69%15.6915.69
 
Nie
222ŻYBURA Zbigniew1739.53%39.5339.53
 
Nie
21010PEŁKA Jolanta Marianna2660.47%60.4760.47
 
Tak
322JURCZUK Sławomir Antoni2626.80%26.8026.80
 
Nie
31010KUSZPA Janusz5354.64%54.6454.64
 
Tak
31414KOLASA Grzegorz1818.56%18.5618.56
 
Nie
422PAKUŁA Stanisław3460.71%60.7160.71
 
Tak
41010WERNER Irena Dorota2239.29%39.2939.29
 
Nie
522DĄBROWSKA Janina Aneta3855.88%55.8855.88
 
Tak
51010NICPON Mateusz3044.12%44.1244.12
 
Nie
622DĄBROWSKA Katarzyna Anna2128.77%28.7728.77
 
Nie
61010BROŻEK Justyna3547.95%47.9547.95
 
Tak
61414BUDZYŃSKI Mieczysław1723.29%23.2923.29
 
Nie
71010PIELECKA Bogumiła1328.89%28.8928.89
 
Nie
71414RADOWSKI Marcin Ludwik3271.11%71.1171.11
 
Tak
822SOCHAJ Maria Eugenia1020.41%20.4120.41
 
Nie
81010BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna1734.69%34.6934.69
 
Nie
81414OLAK Magdalena2244.90%44.9044.90
 
Tak
922SZELEST Władysław Jan3532.41%32.4132.41
 
Nie
91010DENISIUK Barbara3936.11%36.1136.11
 
Tak
91414BIELECKI Piotr3431.48%31.4831.48
 
Nie
1022TKACZUK Jan3337.08%37.0837.08
 
Nie
101010BROŻEK Zofia Maria3438.20%38.2038.20
 
Tak
101414GRZYWACZEWSKA Halina Ewa2224.72%24.7224.72
 
Nie
1122BUSKA Anna2732.93%32.9332.93
 
Nie
111010CHOMA Szymon Franciszek2631.71%31.7131.71
 
Nie
111414GRZYWACZEWSKA Janina Bożena2935.37%35.3735.37
 
Tak
1222MACIĄG Sławomir Roman2834.57%34.5734.57
 
Nie
121414WNUCZUK Jolanta5365.43%65.4365.43
 
Tak
1322GRZYWACZEWSKI Damian4240.38%40.3840.38
 
Tak
131010GRZYWACZEWSKI Tomasz3533.65%33.6533.65
 
Nie
131414CHOJNACKI Jan2725.96%25.9625.96
 
Nie
1422GRZYWACZEWSKA Weronika3538.89%38.8938.89
 
Nie
141010PRONIUK Danuta5055.56%55.5655.56
 
Tak
141414SOŁOŃ Andrzej55.56%5.565.56
 
Nie
1522BARTNICKI Artur4773.44%73.4473.44
 
Tak
1544KAZANIECKI Marcin Jerzy1421.88%21.8821.88
 
Nie
151414PASTUSZUK Józef Antoni34.69%4.694.69
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE42014538.18%38.18
 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA14101.27%1.27
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ39613636.00%36.00
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD27012424.55%24.55
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Oficjalne stanowisko Geriatrycznych Fanatycznych

Włodawa: X-lecia Centrum Wolontariatu /wideo/

Klaster Energii powstaje w powiecie

data publikacji: 20/04/2017

Podaj dalej, powiadom znajomych....


blog comments powered by Disqus

Włodawa
Szlachetna Paczka z włodawskiej komendy
Wolontariusze świętowali
Ile zarobią radni w mieście, gminach i powiecie?
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
IIb z SP2 i Photonki
Ogólnopolski konkurs Barwy Wolności
Wieczór patriotyczny z Nadbużańską Frazą
Włodawski amator whisky ukrył się w łóżku

Sport
Wspomóż psiaki i kociaki
Bieg sztafetowy 100×100 metrów
Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie
5-lecie stowarzyszenie Koalicja Kulturalna w Wyrykach
Martyna Kalinka mistrzem województwa
XIX Bieg Sobiborski – relacja/wyniki
Nowy asfalt do Nadbużanki /wideo/
XI Biegi Radziwiłłowskie – Relacja
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/

Region
Koncert Pieśni Patriotycznych
Pierwszy śnieg i śliskie drogi
Msza Święta za zmarłych strażaków
Uroczystości niepodległościowe w PM2
Wiwat #Niepodległa!
Obchody 100-lecia niepodległości Polski
Święto Niepodległości 2o18 /wideo/
Lubelskie obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
Twój rozsądek i rozwaga żyć bezpiecznie Ci pomaga

Na sygnale / 112
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
Policjanci przerwali niebezpieczną zabawę
Włodawski amator whisky ukrył się w łóżku
Bohaterska postawa Julii i jej kolegów ze szkoły
Służba więzienna z Włodawy dała pokaz w szkole
Kolizja dwóch Opli na 1000-lecia
Obrazy nadzieją pisane
Parasol WOT dla lokalnej społeczności /wideo/