Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CZYŻ Stanisław58wyższeZaświatycze,56836.34Nie
2KOWALIK Grażyna Stanisława59wyższeHoleszów,99563.66Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hannastały91059859865.71%65.71
 
59198.83%
2Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrodystały53430930957.87%57.87
 
30498.38%
3Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańcestały62138338361.67%61.67
 
37998.96%
4Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatyczestały47929429361.38%61.38
 
28998.63%

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11414STEPANIUK Daniel 0.00%0.000.00
 
Tak
21010KONONIUK Danuta Maria4748.96%48.9648.96
 
Nie
21414KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof4951.04%51.0451.04
 
Tak
31010OLESZCZUK Mariusz Adam6047.24%47.2447.24
 
Nie
31414KUĆ Henryk Waldemar6752.76%52.7652.76
 
Tak
41010CZEKIEJDA Kazimierz4640.35%40.3540.35
 
Nie
41414WIDZICKI Jan6859.65%59.6559.65
 
Tak
51010OSTROWSKI Grzegorz4738.84%38.8438.84
 
Nie
51414CHILCZUK Jerzy7461.16%61.1661.16
 
Tak
61010ZARCZUK Regina5046.73%46.7346.73
 
Nie
61414MATCZUK Krzysztof5753.27%53.2753.27
 
Tak
71010STRZAŁKOWSKI Wiesław2835.90%35.9035.90
 
Nie
71414HORBACZEWSKA Oliwia5064.10%64.1064.10
 
Tak
81010BAJ Maria3635.64%35.6435.64
 
Nie
81414ZUBELEWICZ Ewa6564.36%64.3664.36
 
Tak
91010DŻEGAN Dariusz4436.07%36.0736.07
 
Nie
91414KOŁTUN Krzysztof7863.93%63.9363.93
 
Tak
101010JAKUBIUK Marianna2535.21%35.2135.21
 
Nie
101414BAJ Halina Maria4664.79%64.7964.79
 
Tak
111010IZDEBSKA Aniela Katarzyna4035.09%35.0935.09
 
Nie
111414HAPONIUK Łukasz7464.91%64.9164.91
 
Tak
121414POTAPIUK Anna 0.00%0.000.00
 
Tak
131010WŁADYCZUK Małgorzata3428.10%28.1028.10
 
Nie
131414STRUK Krzysztof8771.90%71.9071.90
 
Tak
141010NOWAK Mariusz6966.99%66.9966.99
 
Tak
141414BORODZIEJ Krzysztof Ignacy3433.01%33.0133.01
 
Nie
151010KORNELUK Małgorzata Emilia2840.58%40.5840.58
 
Nie
151414WASZCZUK Józef Piotr4159.42%59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ55413141.22%41.22
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK790131458.78%58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Zebrali rekordową kwotę na Kościuszkę

Policja poszukuje świadków

Urszulin: Pokaz sprawności OSP Urszulin


data publikacji: 22/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51wyższeSuszno,60223.05Nie
2RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość84732.43Druga tura
3SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,1 16344.53Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninkastały46525125153.98%

53.98

 
24999.20%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały1 14170070061.35%

61.35

 
69198.71%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41123123156.20%

56.20

 
231100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61129629648.45%

48.45

 
28997.64%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39119019048.59%

48.59

 
17893.68%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały30611411437.25%

37.25

 
114100.00%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38219219250.26%

50.26

 
18797.40%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87146146152.93%

52.93

 
461100.00%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33621321363.39%

63.39

 
21299.53%

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122ZALEWSKI Artur Krzysztof9587.16%

87.1687.16

 
Tak
11515KRYNICA Anna1412.84%

12.8412.84

 
Nie
222LIS Andrzej Jan12871.51%

71.5171.51

 
Tak
21414KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania5128.49%

28.4928.49

 
Nie
322KALISZUK Kinga8447.19%

47.1947.19

 
Nie
31515LINKOWSKA Dorota Joanna9452.81%

52.8152.81

 
Tak
422KALIŃSKI Mirosław Lucjan2621.49%

21.4921.49

 
Nie
41010WINIARSKA Barbara2016.53%

16.5316.53

 
Nie
41414BUDZYŃSKA Krystyna Teresa2923.97%

23.9723.97

 
Nie
41515BUDZYŃSKI Adam4638.02%

38.0238.02

 
Tak
522WERESZCZYŃSKI Marcin7734.68%

34.6834.68

 
Nie
51414WAJDA Wioletta Krystyna8739.19%

39.1939.19

 
Tak
51515POLKOWSKI Waldemar Wiktor5826.13%

26.1326.13

 
Nie
622STANICKA Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Nie
61414CHODZIUTKO Jerzy5131.29%

31.2931.29

 
Nie
61515KOZAKIEWICZ Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Tak
722CZEŻYK Włodzimierz Adam5630.60%

30.6030.60

 
Nie
71414RYBACZUK Barbara Weronika6233.88%

33.8833.88

 
Nie
71515ROMANIUK Krystyna Janina6535.52%

35.5235.52

 
Tak
822WYSOCKI Bogdan Józef13462.91%

62.9162.91

 
Tak
81515MYĆ Mirosław Paweł7937.09%

37.0937.09

 
Nie
922KRASZCZYŃSKI Wojciech 0.00%

0.000.00

 
Tak
1022SAKOWICZ Andrzej6829.82%

29.8229.82

 
Nie
101414SURBINIUK Mariusz6428.07%

28.0728.07

 
Nie
101515KLIMKOWICZ Grzegorz Józef9642.11%

42.1142.11

 
Tak
1122MAKAREWICZ Dariusz10163.13%

63.1363.13

 
Tak
111414ŻARKIEWICZ Krystian1710.63%

10.6310.63

 
Nie
111515ŻURAWSKI Wiesław4226.25%

26.2526.25

 
Nie
1222KOSZELUK Eugeniusz Franciszek3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121414ZIŃCZUK Patrycja Anna3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121515LEJNERT Dariusz Henryk5943.07%

43.0743.07

 
Tak
1322HORSZCZARUK Władysława3928.06%

28.0628.06

 
Nie
131414KAPLUK Jarosław4935.25%

35.2535.25

 
Nie
131515KORNELUK Janusz5136.69%

36.6936.69

 
Tak
1422SZARPAK Arkadiusz4624.47%

24.4724.47

 
Nie
141515BŁASZCZUK Zbigniew Władysław14275.53%

75.5375.53

 
Tak
1522KINACH Magdalena Anna9438.06%

38.0638.06

 
Tak
151010AMBROZIK Jerzy8132.79%

32.7932.79

 
Nie
151414KORNELUK Adam Ludwik7229.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1 04314642.28%

42.28

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ101204.09%

4.09

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD52110121.12%

21.12

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA80212832.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Sport: Włodawianka Włodawa vs Pławanice Kamień 5:1 (3:1)

Nowy sezon lig siatkówki

Urszulin – Zima w Parku 2016 – podsumowanie


data publikacji: 03/03/2016

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KAZANECKI Piotr45wyższeDubeczno,80849.15Nie
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57wyższeHańsk Pierwszy,83650.85Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubecznostały87243743750.11%

50.11

 
43499.31%
2Świetlica w Osowie, 55 Osowastały32917017051.67%

51.67

 
16999.41%
3Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszystały1 44785884059.30%

59.30

 
81797.26%
4Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczynstały41622722754.57%

54.57

 
22498.68%

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122KORONA Wiesław Kazimierz3938.61%

38.6138.61

 
Nie
11515KIDA Małgorzata Katarzyna6261.39%

61.3961.39

 
Tak
222KACZANOWSKI Dariusz Piotr7552.45%

52.4552.45

 
Tak
21515MASZEWSKA Ewa6847.55%

47.5547.55

 
Nie
322WASILEWSKI Ryszard2725.23%

25.2325.23

 
Nie
31414ŁAPIŃSKI Paweł Jacek1917.76%

17.7617.76

 
Nie
31515SZELĄGOWSKI Adam Jerzy6157.01%

57.0157.01

 
Tak
422MAZUREK Jarosław Wojciech4561.64%

61.6461.64

 
Tak
41515KUBIŃSKI Adam2838.36%

38.3638.36

 
Nie
522FILIPCZAK Stefan Marian 0.00%

0.000.00

 
Tak
622SZWED Szczepan Andrzej3470.83%

70.8370.83

 
Tak
61515MRÓZ Krzysztof1429.17%

29.1729.17

 
Nie
722KURAŚ Adam Zbigniew3226.89%

26.8926.89

 
Nie
71414BRUCHACKI Ryszard2722.69%

22.6922.69

 
Nie
71515BRODAWKA Mieczysław Kazimierz6050.42%

50.4250.42

 
Tak
822TROJANOWSKI Jerzy4532.14%

32.1432.14

 
Nie
81414GRUNWALD Wojciech9567.86%

67.8667.86

 
Tak
922STRUSZEWSKI Piotr Władysław4742.73%

42.7342.73

 
Nie
91515ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz6357.27%

57.2757.27

 
Tak
1022DYWAŃSKA Ewa5338.41%

38.4138.41

 
Tak
101414PSZCZOŁA Dariusz Stanisław4834.78%

34.7834.78

 
Nie
101515KOPPE Dariusz Andrzej3726.81%

26.8126.81

 
Nie
1122DYWAŃSKI Krzysztof Adam2730.00%

30.0030.00

 
Nie
111414PSZCZOŁA Mateusz Henryk2022.22%

22.2222.22

 
Nie
111515PUACZ Antoni Marek4347.78%

47.7847.78

 
Tak
1222BUDZYŃSKA Anna Beata2723.68%

23.6823.68

 
Nie
121414LENC Sławomir3429.82%

29.8229.82

 
Nie
121515BUDA Marek5346.49%

46.4946.49

 
Tak
1322WOJDA Renata Lucyna5038.17%

38.1738.17

 
Tak
131414SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek4836.64%

36.6436.64

 
Nie
131515GRZESZCZUK Henryk3325.19%

25.1925.19

 
Nie
1422PAWŁOWSKI Jan4847.52%

47.5247.52

 
Nie
141515ŁADAK Andrzej Jarosław5352.48%

52.4852.48

 
Tak
1522MRÓZ Marianna Jadwiga5445.00%

45.0045.00

 
Tak
151414ŚWIECA Stanisław Ryszard2520.83%

20.8320.83

 
Nie
151515LEWANDOWSKA Lidia Aneta4134.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE60314739.28%

39.28

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3168120.59%

20.59

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK61613740.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

112: Dwie próby oszustwa na policjanta /wideo/

Włodawa: XIII Noc Andersena 2o18

Urszulin: Pijany wjechał do rowu

data publikacji: 16/04/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....


blog comments powered by Disqus

Włodawa
Książkowe Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 1
Sukces Modrzaka w pływaniu
Szlachetna Paczka z włodawskiej komendy
Wolontariusze świętowali
Ile zarobią radni w mieście, gminach i powiecie?
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
IIb z SP2 i Photonki
Ogólnopolski konkurs Barwy Wolności

Sport
Wspomóż psiaki i kociaki
Bieg sztafetowy 100×100 metrów
Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie
5-lecie stowarzyszenie Koalicja Kulturalna w Wyrykach
Martyna Kalinka mistrzem województwa
XIX Bieg Sobiborski – relacja/wyniki
Nowy asfalt do Nadbużanki /wideo/
XI Biegi Radziwiłłowskie – Relacja
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/

Region
Koncert Pieśni Patriotycznych
Pierwszy śnieg i śliskie drogi
Msza Święta za zmarłych strażaków
Uroczystości niepodległościowe w PM2
Wiwat #Niepodległa!
Obchody 100-lecia niepodległości Polski
Święto Niepodległości 2o18 /wideo/
Lubelskie obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
Twój rozsądek i rozwaga żyć bezpiecznie Ci pomaga

Na sygnale / 112
120 nowych samochodów dla pograniczników
Narzędzia z budowy ukradł, zgubił i przepił
Policjanci przerwali niebezpieczną zabawę
Włodawski amator whisky ukrył się w łóżku
Bohaterska postawa Julii i jej kolegów ze szkoły
Służba więzienna z Włodawy dała pokaz w szkole
Kolizja dwóch Opli na 1000-lecia
Obrazy nadzieją pisane
Parasol WOT dla lokalnej społeczności /wideo/