Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 - Miasto Włodawa
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu we Włodawie108345426
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KORZENIEWSKI Tomasz Jan53Włodawa
2ŁĄGWA Edward65Włodawa
3SŁOMIANY Honorata Ewa38Włodawa
4ŁOBACZ Paweł Antoni34Włodawa
5ZIMNICKA Monika Justyna38Włodawa
6KAZURO Waldemar Antoni45Włodawa
7TORBICZ Renata Agnieszka35Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ROMAŃCZUK Andrzej44Włodawa
2KLOC Janusz Adam58Włodawa
3SOŁODUCHA Elżbieta Dorota35Suszno
4SPOSÓB Wanda Jolanta54Włodawa
5LITASZEWSKA Emilia Anna36Włodawa
6KORPYSZ Daniel Piotr37Włodawa
7ŁOŚ Sylwia Marta37Korolówka Osada
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HOLACZUK Wiesław Roman54Włodawa
2ORZESZKO Wiesław57Włodawa
3ZIŃCZUK Małgorzata Hanka61Włodawa
4KRÓL Teresa Antonina54Włodawa
5TAJCHERT Janusz62Włodawa
6GRABOWSKA Eliza Anna40Włodawa
7ZAŃKO Mariusz Artur35Włodawa
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŚPIEWAK Marian73Włodawa
2BORZĘCKA Monika Maria36Włodawa
3KUREC Katarzyna40Włodawa
4TUŁACZ Przemysław Marek41Włodawa
5GRUSZECKI Igor Marek52Włodawa
Okręg nr 2 - Gmina Włodawa, Gmina Hanna
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu we Włodawie74424318
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IGNATIUK Czesław63Hanna
2KUNC Maria Teresa58Suszno
3MIAZIO Anna63Orchówek
4CIOK Monika Sabina43Różanka
5SZEWCZYK Krystian25Korolówka
6KOWALCZUK Jarosław46Lack
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WAWRYSZUK Marta37Suszno
2GOLEMAN Jolanta42Dołhobrody
3OLEŚ Bożena51Orchówek
4SAWICKI Tadeusz63Różanka
5ZYZA Bogusław Stanisław57Sobibór
6KOCHAN Krzysztof46Holeszów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PAWLUK Danuta62Hanna
2GORGOL Piotr Wincenty40Orchówek
3GRYGLICKI Wiesław Mariusz46Suszno
4WYGIERA Czesław Władysław63Dołhobrody
5KAZIMIRUK Krystyna Jolanta53Dołhobrody
6TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria43Okuninka
Okręg nr 3 - Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu we Włodawie73633418
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIESZUK Adam58Urszulin
2WNUCZUK Konstanty Jan64Stary Brus
3LEWANDOWSKA Beata39Urszulin
4ZAJĄC Wojciech Marek31Adampol
5SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota51Suchawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PANASIUK Adam38Urszulin
2KUSZPA Krzysztof37Kaplonosy
3KOŁODZIEJ Grażyna Marianna67Stary Brus
4KWIATKOWSKA Iwona Grażyna47Wyryki-Adampol
5KUPISZ Marian Tomasz51Wytyczno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUDKO Tadeusz Henryk55Wyryki-Połód
2ŁOPĄG Maryla35Wielkopole
3KRYJAK Beata Monika33Stary Brus
4KOT Stanisław59Włodawa
5KOCOT Wiesław57Dębowiec
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PACIORKOWSKA Anna Marzena36Włodawa
2MAJEWSKI Marek35Horostyta
3DROB Marek57Włodawa
Okręg nr 4 - Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu we Włodawie63623418
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MARCIOCHA Czesław Jan68Hańsk Pierwszy
2KOWALCZUK Elżbieta33Wola Uhruska
3MALINOWSKI Paweł Sylwester34Kulczyn
4KORCZYŃSKI Roman Krzysztof69Wola Uhruska
5STRUSKA Jolanta Anna42Kulczyn Kolonia
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PRYLL Romuald Marek57Hańsk Pierwszy
2FULMAN Zofia Dorota36Małoziemce
3PAWLUK Ewa Małgorzata60Wola Uhruska
4STRUSKI Ariel Sebastian33Hańsk Pierwszy
5SUWAŁA Dariusz55Wola Uhruska
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KONIECZNY Mirosław Tadeusz53Wola Uhruska
2STROŃSKA Elżbieta Maria61Szcześniki
3KOŃCZAL Małgorzata51Hańsk Kolonia
4LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj63Ujazdów
5DEMECKI Andrzej51Wola Uhruska
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOPER Anna36Dubeczno
2POTAPCZUK Nel35Wola Uhruska
3ZIELIŃSKI Tomasz39Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Zobacz również:

Festiwal Piosenki Przyrodniczej

Wola Uhruska: Uciekał bo nie chciał dostać mandatu

Sport: Ernest Dorosz na podium /wideo/

Więcej...


data publikacji: 20/09/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Miejska we Włodawie761144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BISKO Andrzej52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław51WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław26WŁODAWA
Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Miejska we Włodawie748144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa54Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota46WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia50WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk48WŁODAWA
Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Miejska we Włodawie751144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Marek59Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria57WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund30WŁODAWA
Okręg nr 4 - Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Miejska we Włodawie676133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof58Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr47Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef20WŁODAWA
Okręg nr 5 - Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Rada Miejska we Włodawie681155
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOT Krzysztof62Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław64WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz68WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester49WŁODAWA
Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6Rada Miejska we Włodawie674133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad43Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta64Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk56WŁODAWA
Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7Rada Miejska we Włodawie722133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander71Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik54WŁODAWA
Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8Rada Miejska we Włodawie851144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy55WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł59WŁODAWA
Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9Rada Miejska we Włodawie726144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAZURA Artur49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz56WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek53WŁODAWA
Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10Rada Miejska we Włodawie608133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga60Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek24Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa52WŁODAWA
Okręg nr 11 - Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11Rada Miejska we Włodawie698144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MEGIEL Anna52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta41Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna60WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina47WŁODAWA
Okręg nr 12 - Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12Rada Miejska we Włodawie635133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard55WŁODAWA
Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13Rada Miejska we Włodawie734133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy61Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub23Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta60WŁODAWA
Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14Rada Miejska we Włodawie723133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata44Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy55Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni62WŁODAWA
Okręg nr 15 - Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15Rada Miejska we Włodawie846144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna48Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr58WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz32WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Zobacz również:

Inspektorzy weryfikują liczbę mieszkańców podaną w deklaracjach

19-latek z BMW zabił pieszego

Włodawa – Piknik „Zabawy w siodle”

Więcej...


data publikacji: 24/09/2017

Podaj dalej, powiadom znajomych....

112: Podróżował skuterem, dojechał do więzienia

112: Podróżował skuterem, dojechał do więzienia

Wczoraj po godz. 15 policjanci z Woli Uhruskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Honda 59-letniego mieszkańca Woli Uhruskiej. Od kierującego wyczuli wyraźną woń alkoholu. Po wstępnym badaniu okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. Policjantom przyznał, że wypił tego dnia kilka piw i kilka gramów mocniejszych trunków.

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje

Podczas sprawdzania go w policyjnych bazach okazało się że jest on poszukiwany do odbycia kary 150 dni pozbawienia wolności. Po informacji, że jest zatrzymany 59-latek stawiał czynny i bierny opór, nie wykonywał poleceń policjantów.

Tłumacząc się stanem zdrowia odmówił poddania badaniu na stan trzeźwości w związku z czym od mężczyzny pobrano krew do badań zawartości alkoholu. 59-latek już dziś trafił do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Będzie też odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości - zgodnie z kodeksem karnym za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

B.Sz

/ź/ policja.gov.pl

loading...

Zobacz również:

My Słowianie to spektakl Grupy Nadaktywnej

Agresywny sąsiad

Urszulin – Cała Polska czyta dzieciom

data publikacji: 04/01/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....


blog comments powered by Disqus

Włodawa
CodeWeek2018 czyli jak tresować maszyny
Harcerki i harcerz czytają w przedszkolu
III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych /wideo/
Przedszkolaki zasadziły dąb na 100lecie niepodległej
Dzień nauczyciela w Modrzaku
Czyste powietrze spotkanie informacyjne /wideo/
Włodawiacy w lubelskiej filharmonii
Dzień Nauczyciela w przedszkolu nr 2
W zwierciadle wspomnień

Sport
Dzień Seniora 2018 /wideo/
Zostań Żołnierzem Niepodległej
KS Znicz Siennica Różana vs Bug Hanna 5
XI Biegi Radziwiłłowskie
Wielkie otwarcie nowego boiska /wideo/
Darcie pierza po Włodawsku
II etap biegu „Wokół Niepodległej” zakończony /wideo/
Policjanci z Lublina „Wokół Niepodległej”
Włodawianka Włodawa vs Orzeł Srebrzeszcze

Region
Pożar drewnianego sufitu
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/
Ewakuacja szkoły
Skutki nawałnicy z 24 września /wideo/
Taneczne pożegnanie lata 2018
Pożar sadzy w Urszulinie
Kolizja trzech aut w Dębowej Kłodzie
90 lata Straży Pożarnej w Lisznej
Upamiętnienie wybuchu II WŚ

Na sygnale / 112
Dzień nauczyciela w Modrzaku
Czyste powietrze spotkanie informacyjne /wideo/
XIX Bieg Sobiborski – relacja/wyniki
Nowy asfalt do Nadbużanki /wideo/
Kolizja na drodze DK82
Białorusini budują płot na granicy
Pożar drewnianego sufitu
Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy 2018 – wyniki
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/