Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CZYŻ Stanisław 58 wyższe Zaświatycze, 568 36.34 Nie
2 KOWALIK Grażyna Stanisława 59 wyższe Holeszów, 995 63.66 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hanna stały 910 598 598 65.71% 65.71
 
591 98.83%
2 Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrody stały 534 309 309 57.87% 57.87
 
304 98.38%
3 Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańce stały 621 383 383 61.67% 61.67
 
379 98.96%
4 Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatycze stały 479 294 293 61.38% 61.38
 
289 98.63%

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 14 14 STEPANIUK Daniel   0.00% 0.000.00
 
Tak
2 10 10 KONONIUK Danuta Maria 47 48.96% 48.9648.96
 
Nie
2 14 14 KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof 49 51.04% 51.0451.04
 
Tak
3 10 10 OLESZCZUK Mariusz Adam 60 47.24% 47.2447.24
 
Nie
3 14 14 KUĆ Henryk Waldemar 67 52.76% 52.7652.76
 
Tak
4 10 10 CZEKIEJDA Kazimierz 46 40.35% 40.3540.35
 
Nie
4 14 14 WIDZICKI Jan 68 59.65% 59.6559.65
 
Tak
5 10 10 OSTROWSKI Grzegorz 47 38.84% 38.8438.84
 
Nie
5 14 14 CHILCZUK Jerzy 74 61.16% 61.1661.16
 
Tak
6 10 10 ZARCZUK Regina 50 46.73% 46.7346.73
 
Nie
6 14 14 MATCZUK Krzysztof 57 53.27% 53.2753.27
 
Tak
7 10 10 STRZAŁKOWSKI Wiesław 28 35.90% 35.9035.90
 
Nie
7 14 14 HORBACZEWSKA Oliwia 50 64.10% 64.1064.10
 
Tak
8 10 10 BAJ Maria 36 35.64% 35.6435.64
 
Nie
8 14 14 ZUBELEWICZ Ewa 65 64.36% 64.3664.36
 
Tak
9 10 10 DŻEGAN Dariusz 44 36.07% 36.0736.07
 
Nie
9 14 14 KOŁTUN Krzysztof 78 63.93% 63.9363.93
 
Tak
10 10 10 JAKUBIUK Marianna 25 35.21% 35.2135.21
 
Nie
10 14 14 BAJ Halina Maria 46 64.79% 64.7964.79
 
Tak
11 10 10 IZDEBSKA Aniela Katarzyna 40 35.09% 35.0935.09
 
Nie
11 14 14 HAPONIUK Łukasz 74 64.91% 64.9164.91
 
Tak
12 14 14 POTAPIUK Anna   0.00% 0.000.00
 
Tak
13 10 10 WŁADYCZUK Małgorzata 34 28.10% 28.1028.10
 
Nie
13 14 14 STRUK Krzysztof 87 71.90% 71.9071.90
 
Tak
14 10 10 NOWAK Mariusz 69 66.99% 66.9966.99
 
Tak
14 14 14 BORODZIEJ Krzysztof Ignacy 34 33.01% 33.0133.01
 
Nie
15 10 10 KORNELUK Małgorzata Emilia 28 40.58% 40.5840.58
 
Nie
15 14 14 WASZCZUK Józef Piotr 41 59.42% 59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 554 13 1 41.22% 41.22
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK 790 13 14 58.78% 58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki



Zobacz również:


data publikacji: 22/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RABCZEWSKI Andrzej Stanisław 51 wyższe Suszno, 602 23.05 Nie
2 RUSIŃSKI Andrzej 42 średnie Korolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość 847 32.43 Druga tura
3 SEMENIUK Dariusz Józef 53 wyższe Włodawa, 1 163 44.53 Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka stały 465 251 251 53.98%

53.98

 
249 99.20%
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno stały 1 141 700 700 61.35%

61.35

 
691 98.71%
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków stały 411 231 231 56.20%

56.20

 
231 100.00%
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka stały 611 296 296 48.45%

48.45

 
289 97.64%
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka stały 391 190 190 48.59%

48.59

 
178 93.68%
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada stały 306 114 114 37.25%

37.25

 
114 100.00%
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór stały 382 192 192 50.26%

50.26

 
187 97.40%
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek stały 871 461 461 52.93%

52.93

 
461 100.00%
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka stały 336 213 213 63.39%

63.39

 
212 99.53%

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 ZALEWSKI Artur Krzysztof 95 87.16%

87.1687.16

 
Tak
1 15 15 KRYNICA Anna 14 12.84%

12.8412.84

 
Nie
2 2 2 LIS Andrzej Jan 128 71.51%

71.5171.51

 
Tak
2 14 14 KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania 51 28.49%

28.4928.49

 
Nie
3 2 2 KALISZUK Kinga 84 47.19%

47.1947.19

 
Nie
3 15 15 LINKOWSKA Dorota Joanna 94 52.81%

52.8152.81

 
Tak
4 2 2 KALIŃSKI Mirosław Lucjan 26 21.49%

21.4921.49

 
Nie
4 10 10 WINIARSKA Barbara 20 16.53%

16.5316.53

 
Nie
4 14 14 BUDZYŃSKA Krystyna Teresa 29 23.97%

23.9723.97

 
Nie
4 15 15 BUDZYŃSKI Adam 46 38.02%

38.0238.02

 
Tak
5 2 2 WERESZCZYŃSKI Marcin 77 34.68%

34.6834.68

 
Nie
5 14 14 WAJDA Wioletta Krystyna 87 39.19%

39.1939.19

 
Tak
5 15 15 POLKOWSKI Waldemar Wiktor 58 26.13%

26.1326.13

 
Nie
6 2 2 STANICKA Małgorzata 56 34.36%

34.3634.36

 
Nie
6 14 14 CHODZIUTKO Jerzy 51 31.29%

31.2931.29

 
Nie
6 15 15 KOZAKIEWICZ Małgorzata 56 34.36%

34.3634.36

 
Tak
7 2 2 CZEŻYK Włodzimierz Adam 56 30.60%

30.6030.60

 
Nie
7 14 14 RYBACZUK Barbara Weronika 62 33.88%

33.8833.88

 
Nie
7 15 15 ROMANIUK Krystyna Janina 65 35.52%

35.5235.52

 
Tak
8 2 2 WYSOCKI Bogdan Józef 134 62.91%

62.9162.91

 
Tak
8 15 15 MYĆ Mirosław Paweł 79 37.09%

37.0937.09

 
Nie
9 2 2 KRASZCZYŃSKI Wojciech   0.00%

0.000.00

 
Tak
10 2 2 SAKOWICZ Andrzej 68 29.82%

29.8229.82

 
Nie
10 14 14 SURBINIUK Mariusz 64 28.07%

28.0728.07

 
Nie
10 15 15 KLIMKOWICZ Grzegorz Józef 96 42.11%

42.1142.11

 
Tak
11 2 2 MAKAREWICZ Dariusz 101 63.13%

63.1363.13

 
Tak
11 14 14 ŻARKIEWICZ Krystian 17 10.63%

10.6310.63

 
Nie
11 15 15 ŻURAWSKI Wiesław 42 26.25%

26.2526.25

 
Nie
12 2 2 KOSZELUK Eugeniusz Franciszek 39 28.47%

28.4728.47

 
Nie
12 14 14 ZIŃCZUK Patrycja Anna 39 28.47%

28.4728.47

 
Nie
12 15 15 LEJNERT Dariusz Henryk 59 43.07%

43.0743.07

 
Tak
13 2 2 HORSZCZARUK Władysława 39 28.06%

28.0628.06

 
Nie
13 14 14 KAPLUK Jarosław 49 35.25%

35.2535.25

 
Nie
13 15 15 KORNELUK Janusz 51 36.69%

36.6936.69

 
Tak
14 2 2 SZARPAK Arkadiusz 46 24.47%

24.4724.47

 
Nie
14 15 15 BŁASZCZUK Zbigniew Władysław 142 75.53%

75.5375.53

 
Tak
15 2 2 KINACH Magdalena Anna 94 38.06%

38.0638.06

 
Tak
15 10 10 AMBROZIK Jerzy 81 32.79%

32.7932.79

 
Nie
15 14 14 KORNELUK Adam Ludwik 72 29.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 043 14 6 42.28%

42.28

 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 101 2 0 4.09%

4.09

 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 521 10 1 21.12%

21.12

 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA 802 12 8 32.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Stary Brus: Obchody 100-lecia niepodległości

112: Policja likwiduje narkotykowy biznes /wideo/

112: Aresztowany za znęcanie się nad rodziną


data publikacji: 20/12/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KAZANECKI Piotr 45 wyższe Dubeczno, 808 49.15 Nie
2 KOPIENIAK Marek Krzysztof 57 wyższe Hańsk Pierwszy, 836 50.85 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubeczno stały 872 437 437 50.11%

50.11

 
434 99.31%
2 Świetlica w Osowie, 55 Osowa stały 329 170 170 51.67%

51.67

 
169 99.41%
3 Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszy stały 1 447 858 840 59.30%

59.30

 
817 97.26%
4 Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczyn stały 416 227 227 54.57%

54.57

 
224 98.68%

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 KORONA Wiesław Kazimierz 39 38.61%

38.6138.61

 
Nie
1 15 15 KIDA Małgorzata Katarzyna 62 61.39%

61.3961.39

 
Tak
2 2 2 KACZANOWSKI Dariusz Piotr 75 52.45%

52.4552.45

 
Tak
2 15 15 MASZEWSKA Ewa 68 47.55%

47.5547.55

 
Nie
3 2 2 WASILEWSKI Ryszard 27 25.23%

25.2325.23

 
Nie
3 14 14 ŁAPIŃSKI Paweł Jacek 19 17.76%

17.7617.76

 
Nie
3 15 15 SZELĄGOWSKI Adam Jerzy 61 57.01%

57.0157.01

 
Tak
4 2 2 MAZUREK Jarosław Wojciech 45 61.64%

61.6461.64

 
Tak
4 15 15 KUBIŃSKI Adam 28 38.36%

38.3638.36

 
Nie
5 2 2 FILIPCZAK Stefan Marian   0.00%

0.000.00

 
Tak
6 2 2 SZWED Szczepan Andrzej 34 70.83%

70.8370.83

 
Tak
6 15 15 MRÓZ Krzysztof 14 29.17%

29.1729.17

 
Nie
7 2 2 KURAŚ Adam Zbigniew 32 26.89%

26.8926.89

 
Nie
7 14 14 BRUCHACKI Ryszard 27 22.69%

22.6922.69

 
Nie
7 15 15 BRODAWKA Mieczysław Kazimierz 60 50.42%

50.4250.42

 
Tak
8 2 2 TROJANOWSKI Jerzy 45 32.14%

32.1432.14

 
Nie
8 14 14 GRUNWALD Wojciech 95 67.86%

67.8667.86

 
Tak
9 2 2 STRUSZEWSKI Piotr Władysław 47 42.73%

42.7342.73

 
Nie
9 15 15 ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz 63 57.27%

57.2757.27

 
Tak
10 2 2 DYWAŃSKA Ewa 53 38.41%

38.4138.41

 
Tak
10 14 14 PSZCZOŁA Dariusz Stanisław 48 34.78%

34.7834.78

 
Nie
10 15 15 KOPPE Dariusz Andrzej 37 26.81%

26.8126.81

 
Nie
11 2 2 DYWAŃSKI Krzysztof Adam 27 30.00%

30.0030.00

 
Nie
11 14 14 PSZCZOŁA Mateusz Henryk 20 22.22%

22.2222.22

 
Nie
11 15 15 PUACZ Antoni Marek 43 47.78%

47.7847.78

 
Tak
12 2 2 BUDZYŃSKA Anna Beata 27 23.68%

23.6823.68

 
Nie
12 14 14 LENC Sławomir 34 29.82%

29.8229.82

 
Nie
12 15 15 BUDA Marek 53 46.49%

46.4946.49

 
Tak
13 2 2 WOJDA Renata Lucyna 50 38.17%

38.1738.17

 
Tak
13 14 14 SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek 48 36.64%

36.6436.64

 
Nie
13 15 15 GRZESZCZUK Henryk 33 25.19%

25.1925.19

 
Nie
14 2 2 PAWŁOWSKI Jan 48 47.52%

47.5247.52

 
Nie
14 15 15 ŁADAK Andrzej Jarosław 53 52.48%

52.4852.48

 
Tak
15 2 2 MRÓZ Marianna Jadwiga 54 45.00%

45.0045.00

 
Tak
15 14 14 ŚWIECA Stanisław Ryszard 25 20.83%

20.8320.83

 
Nie
15 15 15 LEWANDOWSKA Lidia Aneta 41 34.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 603 14 7 39.28%

39.28

 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 316 8 1 20.59%

20.59

 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK 616 13 7 40.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Włodawa: VIII sesja Włodawskiej Rady Seniorów

Usiłował włamać się do sklepu

data publikacji: 08/01/2014

Podaj dalej, powiadom znajomych....