Upił, a później zgwałcił dziewczynkę?

Wakacyjna miłość znajdzie swój finał przed sądem. Włodawscy prokuratorzy skierowali akt oskarżenia przeciw młodemu mężczyźnie. Za współżycie z nieletnią grozi mu do 12 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa we Włodawie skierowała pod koniec lutego do sądu akt oskarżenia przeciwko młodemu mężczyźnie. Śledczy zarzucają mieszkańcowi Rzeszowa zgwałcenie dziewczynki. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia miało dojść w nocy z 27 na 28 sierpnia ubiegłego roku. Dziewczyna przebywała wówczas na koloniach w jednym z ośrodków w Okunince. Tam poznała młodego chłopaka, który wybrał się na wakacje z kolegami.

Młodzi ludzie wspólnie bawili się na imprezie. Nie zabrakło na niej również alkoholu. Później chłopak miał wykorzystać bezradność małoletniej i doprowadzić do obcowania płciowego. – Przestępstwo to zagrożone jest karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności – mówi Bogusław Lechocki, szef Prokuratury Rejonowej we Włodawie.

Mężczyzna cały czas przebywa na wolności. Jak wyjaśniają śledczy nie zachodzi w tym wypadku ryzyko kontaktów z pokrzywdzoną, dlatego zastosowanie takiego środka nie jest konieczne.

źródło: KURIER LUBELSKI  

Logo wlodawa.NET

Zobacz również:

Obcy w naszym mieście

112: Najechał na zaparkowane auto

112: Policjanci z Włodawy wystrzelali II miejsce

Więcej...


data publikacji: 08/01/2012

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Włodawa to Wy

Zobacz również:

Hańsk – Brawurowo rozbił ogrodzenie

Włodawa: Włodawscy policjanci rozdawali odblaski

I stało się światło we Włodawie


data publikacji: 24/12/2014

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Bezpieczny Senior

Włodawscy policjanci spotkali się z członkami Uniwersytetu III Wieku mieszczącym się przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa.   KPPP™

Zobacz również:

Dożynki powiatowe we Włodawie – wesoło i tłumnie

Włodawa: „Hospicjum to też życie”

Sobibór: 75 rocznica ucieczki z obozu zagłady

data publikacji: 15/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....