Włodawa - Ławki nad zalewem Okopiec

tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. [email protected]
Więcej na temat  projektu zagospodarowania zbiornika Okopiec w linku:
^p^

Logo wlodawa.NET

Zobacz również:

Sławatycze: XX Dożynki Powiatowe w Drelowie

Orchówek – Pożar dachu fabryki /wideo/

Włodawa: Orszak Trzech Króli 2019 /wideo/


data publikacji: 08/11/2017

Podaj dalej, powiadom znajomych....

loading...

Kamil Hamziuk Mistrzem Województwa

W minioną niedziele naszych trzech zawodników sprawdzało swoje umiejętności na pierwszych mistrzostwach województwa w ping pongu w Lublinie. Zawodnicy SMS zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, triumfatorem zawodów został Kamil Hamziuk, a na najniższym stopniu podium stanął Sylwester Włoszek, który uległ tylko Kamilowi w fazie pucharowej.

Na fazie grupowej turniej zakończył Arek Żuk, któremu średnio szła gra rakietka bez okładzin. Sylwek i Kamil dzięki bardzo dobrej postawie wywalczyli awans na mistrzostwa Polski w Warszawie, które odbędą się w dniach 9 i 10 grudnia.

Najlepsi zawodnicy otrzymali cenne nagrody pieniężne i rzeczowe co było dla nas ogromnym zaskoczeniem ponieważ nie jest to spotykane na wojewódzkich turniejach w naszym województwie.  Gratulujemy i życzymy powodzenia w stolicy!

źródło: sms-wlodawa.pl

Włodawa to Wy

Zobacz również:

Włodawa – 20-lecie patronatu Franciszka Kleeberga

Region: Święto Patrona NOSG im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK

Powalone przez wiatr drzewo spadło na samochód


data publikacji: 02/04/2012

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Urszulin - Pasowanie na przedszkolaka

Urszulin - Pasowanie na przedszkolaka

  W dniu 07 listopada br. w Przedszkolu w Urszulinie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy z grupy „Żółwiki” i „Żabki” przygotowały program artystyczny pod kierownictwem swoich nauczycielek. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły w roli przedszkolaka.  

Dzieci prezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której byli obecni rodzice, rodzeństwo i zaproszeni goście. Całość dopełnił Dyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie, który zaczarowanym ołówkiem pasował każdego malucha gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom. Dzieci spisały się na medal o czym świadczyły gorące brawa. Na koniec uroczystości wszystkich czekała słodka niespodzianka.

Przedstawiciel naszej Jednostki OSP w ramach długoletniej współpracy z Przedszkolem uczestniczył w tym uroczystym wydarzeniu i przekazał dzieciom prezent od wszystkich strażaków.

tekst Stanisław Artymiuk

źródło: www.osp-urszulin.cba.pl


Zobacz również:

Sławatycze: Taneczne pożegnanie lata 2018

Stawki – Pożar budynku mieszkalnego

Urszulin: Jesienne Pożegnanie Żurawi 2018

data publikacji: 12/09/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....