Włodawa: Kierująca golfem potrąciła 11-letniego rowerzystę - wlodawa.NET


Włodawa: Kierująca golfem potrąciła 11-letniego rowerzystę

Włodawa: Kierująca golfem potrąciła 11-letniego rowerzystę Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleKierująca golfem potrąciła 11-letniego rowerzystę, który wjechał na przejście dla pieszych wprost przed jadący samochód. Rowerzysta doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem na ul. Lubelskiej we Włodawie. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Golfem 40-latka potrąciła rowerzystę, który wjechał na przejście dla pieszych wprost przed kierowany przez nią pojazd.

 

Zobacz również:.

Potracenie kobiety na pasach

Potrącenie pieszej na pasach

Włodawa: Kierowca Dacii rozjechał kobietę na pasach dla pieszych

Czy wiesz, że przy zakupie ubezpieczenia twojego samochodu 🚘 w Mubi przez link polecający👇👇👇

mubi.pl/id-GMM29C

otrzymasz gwarantowane 150 zł wypłacane prosto na Twoje konto. Wybierając najtańszą polisę w Mubi, możesz dużo zaoszczędzić, a wysyłając SMS-a do znajomych lub rodziny, możesz podzielić się informacją o najkorzystniejszej ofercie która tu znalezleś i pomóc im też zdobyć 150 zł bonusu. Przypominamy, że bonus 150 zł za zakup to realne obniżenie składki, a samo porównanie kilkudziesięciu ofert może zaowocować oszczędnością nawet kilkuset złotych.
Pamiętaj, nikt nie lubi przepłacać za OC!
Ta oferta to doskonała okazja, aby zaoszczędzić.


Kobieta mimo podjęcia manewrów obronnych nie zdołała uniknąć zderzenia. Rowerzysta trafił na obserwację do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji.

B.Sz

/ź/ policja.gov.pl


↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji:

Podaj dalej, powiadom znajomych....

wlodawa.net w google news - baner- zapraszamy  obserwuj juz dziś

Włodawa: Przedszkolaki z wizytą w salonie fryzjerskim Awangarda

Włodawa: Przedszkolaki z wizytą w salonie fryzjerskim Awangarda Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleDnia 14 listopada 2019 roku dzieci z grupy Kasztanków z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie w ramach preorientacji zawodowej realizowanej w przedszkolu wybrały się z wizytą do Salonu Fryzjerskiego Awangarda we Włodawie.

Włodawa: Przedszkolaki z wizytą w salonie fryzjerskim Awangarda Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleDzięki uprzejmości taty Boryska – pana Łukasza Brańki zapoznały się z zawodem fryzjera i jego przemianami na przestrzeni lat. Pan Łukasz zademonstrował przedszkolakom współczesne narzędzia fryzjerskie, które wykorzystuje każdego dnia w swojej pracy.

Włodawa: Przedszkolaki z wizytą w salonie fryzjerskim Awangarda Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleDzieci obserwowały i zadawały mnóstwo pytań, a wycieczka ta sprawiła im wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Dziękujemy panu Łukaszowi za serdeczne i miłe przyjęcie oraz pamiątki z wizyty w jego salonie.  Wycieczkę zorganizowały: Halina Olszewska i Renata Torbicz

/ź/ wlodawa.eu

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji: 07/08/2017

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale21 listopada pan policjant odwiedzili dzieci z naszego przedszkola. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy. Podczas spotkania mundurowy przypomniał najmłodszym o numerach alarmowych z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleDzieci dowiedziały się jak trzeba postępować w kontakcie z osobami obcymi oraz ćwiczyły właściwe przechodzenie przez jezdnię. Policjant wyjaśnił też maluchom jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. Tematem spotkania równie ważnym jak bezpieczeństwo, było poznanie pracy policjanta.

 

Zobacz również:.

Hanna: Pijany tato z dziećmi zaparkował w przydrożnym rowie

112: Pijany jeździł po Orchówku zatrzymał się na płocie

112: Pijani kajakarze z Lublina wywrócili się na Bugu /wideo/


Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Każde dziecko chciało obejrzeć z bliska kajdanki, lizak a także przymierzyć policyjną czapkę i kamizelkę kuloodporną. Było to bardzo udane spotkanie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania dostali odblaski oraz wykonali z policjantem pamiątkowe zdjęcie.  Dziękujemy Panu Markowi Nowosadowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

/ź/ wlodawa.eu

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

data publikacji: 04/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....