Włodawa: 8 szrotów wyeliminowanych z włodawskich ulic - wlodawa.NET


Włodawa: 8 szrotów wyeliminowanych z włodawskich ulic

Włodawa: 8 szrotów wyeliminowanych z włodawskich ulic Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleWczoraj na drogach powiatu włodawskiego policjanci z ruchu drogowego przeprowadzili w ramach własnych działań akcję „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”. Akcja została przeprowadzona w ramach ogólnopolskiej kampanii pod taką samą nazwą. Funkcjonariusze poza przeprowadzonymi kontrolami w zakresie oświetlenia pojazdów informowali kierujących o konieczności posiadania sprawnych świateł.

Zatrzymano łącznie 8 dowodów rejestracyjnych z uwagi m.in. na stan techniczny pojazdów. W ramach przeprowadzonych kontroli zatrzymano również na ulicy Żołnierzy Win we Włodawie kierującego audi, 49-letniego mieszkańca Włodawy. Mężczyzna po zbadaniu stanu trzeźwości wydmuchał ponad promil alkoholu. Zatrzymano mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

Zobacz również:.

112: Dwie próby oszustwa na policjanta /wideo/

112: Policja likwiduje narkotykowy biznes /wideo/

112: Policja zatrzymała trzech złodziej nożyc

Czy wiesz, że przy zakupie ubezpieczenia twojego samochodu 🚘 w Mubi przez link polecający👇👇👇

mubi.pl/id-GMM29C

otrzymasz gwarantowane 150 zł wypłacane prosto na Twoje konto. Wybierając najtańszą polisę w Mubi, możesz dużo zaoszczędzić, a wysyłając SMS-a do znajomych lub rodziny, możesz podzielić się informacją o najkorzystniejszej ofercie która tu znalezleś i pomóc im też zdobyć 150 zł bonusu. Przypominamy, że bonus 150 zł za zakup to realne obniżenie składki, a samo porównanie kilkudziesięciu ofert może zaowocować oszczędnością nawet kilkuset złotych.
Pamiętaj, nikt nie lubi przepłacać za OC!
Ta oferta to doskonała okazja, aby zaoszczędzić.


Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy również, by nigdy nie wsiadać za kierownicę po spożyciu alkoholu. Nawet minimalna jego ilość spowalnia reakcje na zdarzenia na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

K.ZP

/ź/ policja.gov.pl


↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji:

Podaj dalej, powiadom znajomych....

wlodawa.net w google news - baner- zapraszamy  obserwuj juz dziś

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale21 listopada pan policjant odwiedzili dzieci z naszego przedszkola. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy. Podczas spotkania mundurowy przypomniał najmłodszym o numerach alarmowych z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.

Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleDzieci dowiedziały się jak trzeba postępować w kontakcie z osobami obcymi oraz ćwiczyły właściwe przechodzenie przez jezdnię. Policjant wyjaśnił też maluchom jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. Tematem spotkania równie ważnym jak bezpieczeństwo, było poznanie pracy policjanta.

 

Zobacz również:.

Hanna: Pijany tato z dziećmi zaparkował w przydrożnym rowie

112: Pijany jeździł po Orchówku zatrzymał się na płocie

112: Pijani kajakarze z Lublina wywrócili się na Bugu /wideo/


Włodawa: Przedszkolaki odwiedził pan policjant z drogówki Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Każde dziecko chciało obejrzeć z bliska kajdanki, lizak a także przymierzyć policyjną czapkę i kamizelkę kuloodporną. Było to bardzo udane spotkanie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania dostali odblaski oraz wykonali z policjantem pamiątkowe zdjęcie.  Dziękujemy Panu Markowi Nowosadowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

/ź/ wlodawa.eu

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji: 07/05/2019

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Włodawa: Awanse i nagrody w Zakładzie Karnym we Włodawie

Włodawa: Awanse i nagrody w Zakładzie Karnym we Włodawie Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleW dniu 26 listopada 2019 r. w Zakładzie Karnym we Włodawie odbyła się uroczysta odprawa związana ze świętem Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 r., podczas której wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia za zasługi w pracy penitencjarnej.

Włodawa: Awanse i nagrody w Zakładzie Karnym we Włodawie Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na SygnaleTradycyjnie już obchody Narodowego Święta Niepodległości wiążą się z uroczystą odprawą w Służbie Więziennej, podczas której przyznawane są funkcjonariuszom awanse, wyróżnienia, odznaczenia. W tym roku w Zakładzie Karnym we Włodawie odznaczenia resortowe oraz akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz na stanowiska wręczał Dyrektor Zakładu Karnego we Włodawie – ppłk Jacek Sankowski, wspólnie z mjr Sławomirem Stańczukiem i mjr Dariuszem Kossykiem – zastępcami Dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie.

 Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

 

Zobacz również:.

#8marca: Dzień Kobiet w Zakładzie Karnym we Włodawie

112: Grad awansów w zakładzie karnym

Włodawa: Szlachetna Paczka w zakładzie karnym


Trojgu funkcjonariuszy, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w służbie nadano odznaki: „Za zasługi w pracy penitencjarnej”, dwie brązowe i jedną srebrną. Siedemnastu funkcjonariuszom nadano wyższy stopień Służby Więziennej.Włodawa: Awanse i nagrody w Zakładzie Karnym we Włodawie Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ppłk Jacek Sankowski podziękował za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych i pogratulował funkcjonariuszom awansów i wyróżnień, co również jest ogromną motywacją do dalszej służby i dbania o pozytywny wizerunek naszej formacji.

  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

tekst: por. Daniel Pręciuk, zdjęcia: st. chor. Maciej Martyniuk

/ź/ sw.gov.pl

 

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

data publikacji: 02/07/2019

Podaj dalej, powiadom znajomych....