Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOX-HULME Anna 39 Wyższe Nowy Brus, 467 41.77 Druga tura
2 KOŁTUN Paweł Nikodem 39 Wyższe Stary Brus, 532 47.58 Druga tura
3 USOWICZ Piotr 67 Wyższe Włodawa, 119 10.64 Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus stały 869 543 543 62.49% 62.49
 
538 99.08%
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola stały 399 270 270 67.67% 67.67
 
269 99.63%
3 Remiza OSP, 24 Hola stały 185 117 117 63.24% 63.24
 
117 100.00%
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn stały 312 194 194 62.18% 62.18
 
194 100.00%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Stary Brus - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 OZIEMCZUK Agnieszka 27 52.94% 52.9452.94
 
Tak
1 10 10 WINIARSKI Rafał 16 31.37% 31.3731.37
 
Nie
1 14 14 KRZOWSKA Grażyna Agnieszka 8 15.69% 15.6915.69
 
Nie
2 2 2 ŻYBURA Zbigniew 17 39.53% 39.5339.53
 
Nie
2 10 10 PEŁKA Jolanta Marianna 26 60.47% 60.4760.47
 
Tak
3 2 2 JURCZUK Sławomir Antoni 26 26.80% 26.8026.80
 
Nie
3 10 10 KUSZPA Janusz 53 54.64% 54.6454.64
 
Tak
3 14 14 KOLASA Grzegorz 18 18.56% 18.5618.56
 
Nie
4 2 2 PAKUŁA Stanisław 34 60.71% 60.7160.71
 
Tak
4 10 10 WERNER Irena Dorota 22 39.29% 39.2939.29
 
Nie
5 2 2 DĄBROWSKA Janina Aneta 38 55.88% 55.8855.88
 
Tak
5 10 10 NICPON Mateusz 30 44.12% 44.1244.12
 
Nie
6 2 2 DĄBROWSKA Katarzyna Anna 21 28.77% 28.7728.77
 
Nie
6 10 10 BROŻEK Justyna 35 47.95% 47.9547.95
 
Tak
6 14 14 BUDZYŃSKI Mieczysław 17 23.29% 23.2923.29
 
Nie
7 10 10 PIELECKA Bogumiła 13 28.89% 28.8928.89
 
Nie
7 14 14 RADOWSKI Marcin Ludwik 32 71.11% 71.1171.11
 
Tak
8 2 2 SOCHAJ Maria Eugenia 10 20.41% 20.4120.41
 
Nie
8 10 10 BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna 17 34.69% 34.6934.69
 
Nie
8 14 14 OLAK Magdalena 22 44.90% 44.9044.90
 
Tak
9 2 2 SZELEST Władysław Jan 35 32.41% 32.4132.41
 
Nie
9 10 10 DENISIUK Barbara 39 36.11% 36.1136.11
 
Tak
9 14 14 BIELECKI Piotr 34 31.48% 31.4831.48
 
Nie
10 2 2 TKACZUK Jan 33 37.08% 37.0837.08
 
Nie
10 10 10 BROŻEK Zofia Maria 34 38.20% 38.2038.20
 
Tak
10 14 14 GRZYWACZEWSKA Halina Ewa 22 24.72% 24.7224.72
 
Nie
11 2 2 BUSKA Anna 27 32.93% 32.9332.93
 
Nie
11 10 10 CHOMA Szymon Franciszek 26 31.71% 31.7131.71
 
Nie
11 14 14 GRZYWACZEWSKA Janina Bożena 29 35.37% 35.3735.37
 
Tak
12 2 2 MACIĄG Sławomir Roman 28 34.57% 34.5734.57
 
Nie
12 14 14 WNUCZUK Jolanta 53 65.43% 65.4365.43
 
Tak
13 2 2 GRZYWACZEWSKI Damian 42 40.38% 40.3840.38
 
Tak
13 10 10 GRZYWACZEWSKI Tomasz 35 33.65% 33.6533.65
 
Nie
13 14 14 CHOJNACKI Jan 27 25.96% 25.9625.96
 
Nie
14 2 2 GRZYWACZEWSKA Weronika 35 38.89% 38.8938.89
 
Nie
14 10 10 PRONIUK Danuta 50 55.56% 55.5655.56
 
Tak
14 14 14 SOŁOŃ Andrzej 5 5.56% 5.565.56
 
Nie
15 2 2 BARTNICKI Artur 47 73.44% 73.4473.44
 
Tak
15 4 4 KAZANIECKI Marcin Jerzy 14 21.88% 21.8821.88
 
Nie
15 14 14 PASTUSZUK Józef Antoni 3 4.69% 4.694.69
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 420 14 5 38.18% 38.18
 
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 1 0 1.27% 1.27
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 396 13 6 36.00% 36.00
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 270 12 4 24.55% 24.55
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy