Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOX-HULME Anna 39 Wyższe Nowy Brus, 467 41.77 Druga tura
2 KOŁTUN Paweł Nikodem 39 Wyższe Stary Brus, 532 47.58 Druga tura
3 USOWICZ Piotr 67 Wyższe Włodawa, 119 10.64 Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus stały 869 543 543 62.49% 62.49
 
538 99.08%
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola stały 399 270 270 67.67% 67.67
 
269 99.63%
3 Remiza OSP, 24 Hola stały 185 117 117 63.24% 63.24
 
117 100.00%
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn stały 312 194 194 62.18% 62.18
 
194 100.00%

Rada Gminy Stary Brus - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 OZIEMCZUK Agnieszka 27 52.94% 52.9452.94
 
Tak
1 10 10 WINIARSKI Rafał 16 31.37% 31.3731.37
 
Nie
1 14 14 KRZOWSKA Grażyna Agnieszka 8 15.69% 15.6915.69
 
Nie
2 2 2 ŻYBURA Zbigniew 17 39.53% 39.5339.53
 
Nie
2 10 10 PEŁKA Jolanta Marianna 26 60.47% 60.4760.47
 
Tak
3 2 2 JURCZUK Sławomir Antoni 26 26.80% 26.8026.80
 
Nie
3 10 10 KUSZPA Janusz 53 54.64% 54.6454.64
 
Tak
3 14 14 KOLASA Grzegorz 18 18.56% 18.5618.56
 
Nie
4 2 2 PAKUŁA Stanisław 34 60.71% 60.7160.71
 
Tak
4 10 10 WERNER Irena Dorota 22 39.29% 39.2939.29
 
Nie
5 2 2 DĄBROWSKA Janina Aneta 38 55.88% 55.8855.88
 
Tak
5 10 10 NICPON Mateusz 30 44.12% 44.1244.12
 
Nie
6 2 2 DĄBROWSKA Katarzyna Anna 21 28.77% 28.7728.77
 
Nie
6 10 10 BROŻEK Justyna 35 47.95% 47.9547.95
 
Tak
6 14 14 BUDZYŃSKI Mieczysław 17 23.29% 23.2923.29
 
Nie
7 10 10 PIELECKA Bogumiła 13 28.89% 28.8928.89
 
Nie
7 14 14 RADOWSKI Marcin Ludwik 32 71.11% 71.1171.11
 
Tak
8 2 2 SOCHAJ Maria Eugenia 10 20.41% 20.4120.41
 
Nie
8 10 10 BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna 17 34.69% 34.6934.69
 
Nie
8 14 14 OLAK Magdalena 22 44.90% 44.9044.90
 
Tak
9 2 2 SZELEST Władysław Jan 35 32.41% 32.4132.41
 
Nie
9 10 10 DENISIUK Barbara 39 36.11% 36.1136.11
 
Tak
9 14 14 BIELECKI Piotr 34 31.48% 31.4831.48
 
Nie
10 2 2 TKACZUK Jan 33 37.08% 37.0837.08
 
Nie
10 10 10 BROŻEK Zofia Maria 34 38.20% 38.2038.20
 
Tak
10 14 14 GRZYWACZEWSKA Halina Ewa 22 24.72% 24.7224.72
 
Nie
11 2 2 BUSKA Anna 27 32.93% 32.9332.93
 
Nie
11 10 10 CHOMA Szymon Franciszek 26 31.71% 31.7131.71
 
Nie
11 14 14 GRZYWACZEWSKA Janina Bożena 29 35.37% 35.3735.37
 
Tak
12 2 2 MACIĄG Sławomir Roman 28 34.57% 34.5734.57
 
Nie
12 14 14 WNUCZUK Jolanta 53 65.43% 65.4365.43
 
Tak
13 2 2 GRZYWACZEWSKI Damian 42 40.38% 40.3840.38
 
Tak
13 10 10 GRZYWACZEWSKI Tomasz 35 33.65% 33.6533.65
 
Nie
13 14 14 CHOJNACKI Jan 27 25.96% 25.9625.96
 
Nie
14 2 2 GRZYWACZEWSKA Weronika 35 38.89% 38.8938.89
 
Nie
14 10 10 PRONIUK Danuta 50 55.56% 55.5655.56
 
Tak
14 14 14 SOŁOŃ Andrzej 5 5.56% 5.565.56
 
Nie
15 2 2 BARTNICKI Artur 47 73.44% 73.4473.44
 
Tak
15 4 4 KAZANIECKI Marcin Jerzy 14 21.88% 21.8821.88
 
Nie
15 14 14 PASTUSZUK Józef Antoni 3 4.69% 4.694.69
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 420 14 5 38.18% 38.18
 
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 14 1 0 1.27% 1.27
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 396 13 6 36.00% 36.00
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 270 12 4 24.55% 24.55
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki



Zobacz również:

Logo wlodawa.NET

data publikacji: 22/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KAZANECKI Piotr 45 wyższe Dubeczno, 808 49.15 Nie
2 KOPIENIAK Marek Krzysztof 57 wyższe Hańsk Pierwszy, 836 50.85 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubeczno stały 872 437 437 50.11%

50.11

 
434 99.31%
2 Świetlica w Osowie, 55 Osowa stały 329 170 170 51.67%

51.67

 
169 99.41%
3 Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszy stały 1 447 858 840 59.30%

59.30

 
817 97.26%
4 Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczyn stały 416 227 227 54.57%

54.57

 
224 98.68%

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 KORONA Wiesław Kazimierz 39 38.61%

38.6138.61

 
Nie
1 15 15 KIDA Małgorzata Katarzyna 62 61.39%

61.3961.39

 
Tak
2 2 2 KACZANOWSKI Dariusz Piotr 75 52.45%

52.4552.45

 
Tak
2 15 15 MASZEWSKA Ewa 68 47.55%

47.5547.55

 
Nie
3 2 2 WASILEWSKI Ryszard 27 25.23%

25.2325.23

 
Nie
3 14 14 ŁAPIŃSKI Paweł Jacek 19 17.76%

17.7617.76

 
Nie
3 15 15 SZELĄGOWSKI Adam Jerzy 61 57.01%

57.0157.01

 
Tak
4 2 2 MAZUREK Jarosław Wojciech 45 61.64%

61.6461.64

 
Tak
4 15 15 KUBIŃSKI Adam 28 38.36%

38.3638.36

 
Nie
5 2 2 FILIPCZAK Stefan Marian   0.00%

0.000.00

 
Tak
6 2 2 SZWED Szczepan Andrzej 34 70.83%

70.8370.83

 
Tak
6 15 15 MRÓZ Krzysztof 14 29.17%

29.1729.17

 
Nie
7 2 2 KURAŚ Adam Zbigniew 32 26.89%

26.8926.89

 
Nie
7 14 14 BRUCHACKI Ryszard 27 22.69%

22.6922.69

 
Nie
7 15 15 BRODAWKA Mieczysław Kazimierz 60 50.42%

50.4250.42

 
Tak
8 2 2 TROJANOWSKI Jerzy 45 32.14%

32.1432.14

 
Nie
8 14 14 GRUNWALD Wojciech 95 67.86%

67.8667.86

 
Tak
9 2 2 STRUSZEWSKI Piotr Władysław 47 42.73%

42.7342.73

 
Nie
9 15 15 ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz 63 57.27%

57.2757.27

 
Tak
10 2 2 DYWAŃSKA Ewa 53 38.41%

38.4138.41

 
Tak
10 14 14 PSZCZOŁA Dariusz Stanisław 48 34.78%

34.7834.78

 
Nie
10 15 15 KOPPE Dariusz Andrzej 37 26.81%

26.8126.81

 
Nie
11 2 2 DYWAŃSKI Krzysztof Adam 27 30.00%

30.0030.00

 
Nie
11 14 14 PSZCZOŁA Mateusz Henryk 20 22.22%

22.2222.22

 
Nie
11 15 15 PUACZ Antoni Marek 43 47.78%

47.7847.78

 
Tak
12 2 2 BUDZYŃSKA Anna Beata 27 23.68%

23.6823.68

 
Nie
12 14 14 LENC Sławomir 34 29.82%

29.8229.82

 
Nie
12 15 15 BUDA Marek 53 46.49%

46.4946.49

 
Tak
13 2 2 WOJDA Renata Lucyna 50 38.17%

38.1738.17

 
Tak
13 14 14 SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek 48 36.64%

36.6436.64

 
Nie
13 15 15 GRZESZCZUK Henryk 33 25.19%

25.1925.19

 
Nie
14 2 2 PAWŁOWSKI Jan 48 47.52%

47.5247.52

 
Nie
14 15 15 ŁADAK Andrzej Jarosław 53 52.48%

52.4852.48

 
Tak
15 2 2 MRÓZ Marianna Jadwiga 54 45.00%

45.0045.00

 
Tak
15 14 14 ŚWIECA Stanisław Ryszard 25 20.83%

20.8320.83

 
Nie
15 15 15 LEWANDOWSKA Lidia Aneta 41 34.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 603 14 7 39.28%

39.28

 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 316 8 1 20.59%

20.59

 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK 616 13 7 40.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Kultura: Włodawiacy warsztaty tańców rozbarskich

112: Moc wyróżnień i awansów dla włodawskich policjantów

Historia klubu sportowego Włodawianka


data publikacji: 28/12/2015

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ANTONIUK Tomasz Andrzej 39 wyższe Wereszczyn, 1 372 66.12 Tak
2 GRZYWACZEWSKA Kamila 38 wyższe Przymiarki, 703 33.88 Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Budynek Szkoły Podstawowej, 143 Wytyczno stały 503 276 276 54.87% 54.87
 
273 98.91%
2 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa), ul. Szkolna 23 Urszulin stały 889 622 622 69.97% 69.97
 
613 98.55%
3 Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, 40 Wereszczyn stały 423 243 243 57.45% 57.45
 
243 100.00%
4 Budynek Szkoły Podstawowej, 2 Wola Wereszczyńska stały 478 293 291 61.30% 61.30
 
285 97.94%
5 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole), Szkolna 23 Urszulin stały 1 138 671 671 58.96% 58.96
 
661 98.51%
Rada Gminy Urszulin - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 RAMENDA Wiesław Stanisław 51 31.29% 31.2931.29
 
Nie
1 10 10 OLESZCZUK Piotr 52 31.90% 31.9031.90
 
Nie
1 14 14 SZYMAŃSKA Anna 60 36.81% 36.8136.81
 
Tak
2 2 2 HODUN Jan Eugeniusz 39 35.45% 35.4535.45
 
Tak
2 10 10 KUBIK Paulina 37 33.64% 33.6433.64
 
Nie
2 14 14 ŁACIŃSKA Jolanta Hanna 34 30.91% 30.9130.91
 
Nie
3 2 2 SZWAJ Paweł Łukasz 42 34.71% 34.7134.71
 
Nie
3 10 10 ŁOŚ Iwona 47 38.84% 38.8438.84
 
Tak
3 14 14 WINIARSKA Anna 32 26.45% 26.4526.45
 
Nie
4 2 2 KIRYK Ryszard Krzysztof 43 31.16% 31.1631.16
 
Nie
4 10 10 SZYSZ Mariola 54 39.13% 39.1339.13
 
Tak
4 14 14 RUTKOWSKI Henryk 41 29.71% 29.7129.71
 
Nie
5 2 2 WICZUK Monika Urszula 51 32.48% 32.4832.48
 
Nie
5 10 10 SZCZEPANIK Stanisław 50 31.85% 31.8531.85
 
Nie
5 14 14 GIERLIŃSKA Anna Zofia 56 35.67% 35.6735.67
 
Tak
6 2 2 STEFANOWICZ Andrzej 34 22.97% 22.9722.97
 
Nie
6 10 10 CZEKIRDA Justyna Wiesława 22 14.86% 14.8614.86
 
Nie
6 14 14 KAMELA Piotr 92 62.16% 62.1662.16
 
Tak
7 10 10 RADKO Anna Elżbieta 58 33.72% 33.7233.72
 
Nie
7 14 14 JUNG Andrzej Tomasz 114 66.28% 66.2866.28
 
Tak
8 2 2 JÓZEFCZUK Stanisław 60 42.25% 42.2542.25
 
Nie
8 10 10 GORAJSKI Wojciech 60 42.25% 42.2542.25
 
Tak
8 14 14 SKOWRONEK Monika Bogumiła 22 15.49% 15.4915.49
 
Nie
9 2 2 ŁAPIŃSKI Mieczysław 42 60.00% 60.0060.00
 
Tak
9 10 10 MAŁEK Sławomir 28 40.00% 40.0040.00
 
Nie
10 2 2 DOSZKO Grzegorz Zbigniew 15 11.54% 11.5411.54
 
Nie
10 10 10 SUCHODÓŁ Barbara Helena 56 43.08% 43.0843.08
 
Nie
10 14 14 WARCHAŁ Dariusz Paweł 59 45.38% 45.3845.38
 
Tak
11 10 10 WERNER-KUNACH Sylwia Agnieszka 48 35.04% 35.0435.04
 
Nie
11 14 14 CZAJKOWSKI Waldemar 89 64.96% 64.9664.96
 
Tak
12 2 2 GÓRNY Stefan Józef 14 14.14% 14.1414.14
 
Nie
12 10 10 GRZYWACZEWSKA Kamila 49 49.49% 49.4949.49
 
Tak
12 14 14 NIKOŁAJEWICZ Marian 36 36.36% 36.3636.36
 
Nie
13 2 2 SZYNKORA Wiesław Jan 48 35.82% 35.8235.82
 
Tak
13 10 10 OSIELENIEC Krzysztof Grzegorz 43 32.09% 32.0932.09
 
Nie
13 14 14 KŁĘBUKOWSKI Arkadiusz 43 32.09% 32.0932.09
 
Nie
14 2 2 BRZEZINA Piotr 30 19.74% 19.7419.74
 
Nie
14 10 10 ŁOŚ Katarzyna Zofia 56 36.84% 36.8436.84
 
Nie
14 14 14 TCHÓRZ Iwona Zofia 66 43.42% 43.4243.42
 
Tak
15 2 2 LISIECKI Eugeniusz Kazimierz 44 22.22% 22.2222.22
 
Nie
15 10 10 ADAMCZUK Karol 55 27.78% 27.7827.78
 
Nie
15 14 14 GNYP Monika Marta 99 50.00% 50.0050.00
 
Tak

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 513 13 3 24.77% 24.77
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 715 15 4 34.52% 34.52
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA 843 14 8 40.70% 40.70
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Przekazanie i poświęcenie samochodu OSP

Pożegnali Gimnazjum – Fotorelacja

112: Złodziej torebek z Okuninki pochwycony

data publikacji: 03/08/2019

Podaj dalej, powiadom znajomych....