Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

Na burmistrza miasta Włodawa

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA

Na wójta gminy Włodawa

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia

Na wójta gminy Hanna

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze

Na wójta gminy Hańsk

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy

Na wójta gminy Stary Brus

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus

Na wójta gminy Urszulin

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn

Na wójta gminy Wola Uhruska

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk

Na wójta gminy Wyryki

L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KAZANECKI Piotr45wyższeDubeczno,80849.15Nie
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57wyższeHańsk Pierwszy,83650.85Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubecznostały87243743750.11%

50.11

 
43499.31%
2Świetlica w Osowie, 55 Osowastały32917017051.67%

51.67

 
16999.41%
3Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszystały1 44785884059.30%

59.30

 
81797.26%
4Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczynstały41622722754.57%

54.57

 
22498.68%
Rada Gminy Hańsk – Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122KORONA Wiesław Kazimierz3938.61%

38.6138.61

 
Nie
11515KIDA Małgorzata Katarzyna6261.39%

61.3961.39

 
Tak
222KACZANOWSKI Dariusz Piotr7552.45%

52.4552.45

 
Tak
21515MASZEWSKA Ewa6847.55%

47.5547.55

 
Nie
322WASILEWSKI Ryszard2725.23%

25.2325.23

 
Nie
31414ŁAPIŃSKI Paweł Jacek1917.76%

17.7617.76

 
Nie
31515SZELĄGOWSKI Adam Jerzy6157.01%

57.0157.01

 
Tak
422MAZUREK Jarosław Wojciech4561.64%

61.6461.64

 
Tak
41515KUBIŃSKI Adam2838.36%

38.3638.36

 
Nie
522FILIPCZAK Stefan Marian 0.00%

0.000.00

 
Tak
622SZWED Szczepan Andrzej3470.83%

70.8370.83

 
Tak
61515MRÓZ Krzysztof1429.17%

29.1729.17

 
Nie
722KURAŚ Adam Zbigniew3226.89%

26.8926.89

 
Nie
71414BRUCHACKI Ryszard2722.69%

22.6922.69

 
Nie
71515BRODAWKA Mieczysław Kazimierz6050.42%

50.4250.42

 
Tak
822TROJANOWSKI Jerzy4532.14%

32.1432.14

 
Nie
81414GRUNWALD Wojciech9567.86%

67.8667.86

 
Tak
922STRUSZEWSKI Piotr Władysław4742.73%

42.7342.73

 
Nie
91515ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz6357.27%

57.2757.27

 
Tak
1022DYWAŃSKA Ewa5338.41%

38.4138.41

 
Tak
101414PSZCZOŁA Dariusz Stanisław4834.78%

34.7834.78

 
Nie
101515KOPPE Dariusz Andrzej3726.81%

26.8126.81

 
Nie
1122DYWAŃSKI Krzysztof Adam2730.00%

30.0030.00

 
Nie
111414PSZCZOŁA Mateusz Henryk2022.22%

22.2222.22

 
Nie
111515PUACZ Antoni Marek4347.78%

47.7847.78

 
Tak
1222BUDZYŃSKA Anna Beata2723.68%

23.6823.68

 
Nie
121414LENC Sławomir3429.82%

29.8229.82

 
Nie
121515BUDA Marek5346.49%

46.4946.49

 
Tak
1322WOJDA Renata Lucyna5038.17%

38.1738.17

 
Tak
131414SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek4836.64%

36.6436.64

 
Nie
131515GRZESZCZUK Henryk3325.19%

25.1925.19

 
Nie
1422PAWŁOWSKI Jan4847.52%

47.5247.52

 
Nie
141515ŁADAK Andrzej Jarosław5352.48%

52.4852.48

 
Tak
1522MRÓZ Marianna Jadwiga5445.00%

45.0045.00

 
Tak
151414ŚWIECA Stanisław Ryszard2520.83%

20.8320.83

 
Nie
151515LEWANDOWSKA Lidia Aneta4134.17%

34.1734.17

 
Nie

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE60314739.28%

39.28

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3168120.59%

20.59

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK61613740.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

loading...
data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....