KORNELUK Janusz - wlodawa.NET

Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RABCZEWSKI Andrzej Stanisław 51 wyższe Suszno, 602 23.05 Nie
2 RUSIŃSKI Andrzej 42 średnie Korolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość 847 32.43 Druga tura
3 SEMENIUK Dariusz Józef 53 wyższe Włodawa, 1 163 44.53 Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka stały 465 251 251 53.98%

53.98

 
249 99.20%
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno stały 1 141 700 700 61.35%

61.35

 
691 98.71%
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków stały 411 231 231 56.20%

56.20

 
231 100.00%
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka stały 611 296 296 48.45%

48.45

 
289 97.64%
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka stały 391 190 190 48.59%

48.59

 
178 93.68%
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada stały 306 114 114 37.25%

37.25

 
114 100.00%
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór stały 382 192 192 50.26%

50.26

 
187 97.40%
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek stały 871 461 461 52.93%

52.93

 
461 100.00%
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka stały 336 213 213 63.39%

63.39

 
212 99.53%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 ZALEWSKI Artur Krzysztof 95 87.16%

87.1687.16

 
Tak
1 15 15 KRYNICA Anna 14 12.84%

12.8412.84

 
Nie
2 2 2 LIS Andrzej Jan 128 71.51%

71.5171.51

 
Tak
2 14 14 KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania 51 28.49%

28.4928.49

 
Nie
3 2 2 KALISZUK Kinga 84 47.19%

47.1947.19

 
Nie
3 15 15 LINKOWSKA Dorota Joanna 94 52.81%

52.8152.81

 
Tak
4 2 2 KALIŃSKI Mirosław Lucjan 26 21.49%

21.4921.49

 
Nie
4 10 10 WINIARSKA Barbara 20 16.53%

16.5316.53

 
Nie
4 14 14 BUDZYŃSKA Krystyna Teresa 29 23.97%

23.9723.97

 
Nie
4 15 15 BUDZYŃSKI Adam 46 38.02%

38.0238.02

 
Tak
5 2 2 WERESZCZYŃSKI Marcin 77 34.68%

34.6834.68

 
Nie
5 14 14 WAJDA Wioletta Krystyna 87 39.19%

39.1939.19

 
Tak
5 15 15 POLKOWSKI Waldemar Wiktor 58 26.13%

26.1326.13

 
Nie
6 2 2 STANICKA Małgorzata 56 34.36%

34.3634.36

 
Nie
6 14 14 CHODZIUTKO Jerzy 51 31.29%

31.2931.29

 
Nie
6 15 15 KOZAKIEWICZ Małgorzata 56 34.36%

34.3634.36

 
Tak
7 2 2 CZEŻYK Włodzimierz Adam 56 30.60%

30.6030.60

 
Nie
7 14 14 RYBACZUK Barbara Weronika 62 33.88%

33.8833.88

 
Nie
7 15 15 ROMANIUK Krystyna Janina 65 35.52%

35.5235.52

 
Tak
8 2 2 WYSOCKI Bogdan Józef 134 62.91%

62.9162.91

 
Tak
8 15 15 MYĆ Mirosław Paweł 79 37.09%

37.0937.09

 
Nie
9 2 2 KRASZCZYŃSKI Wojciech   0.00%

0.000.00

 
Tak
10 2 2 SAKOWICZ Andrzej 68 29.82%

29.8229.82

 
Nie
10 14 14 SURBINIUK Mariusz 64 28.07%

28.0728.07

 
Nie
10 15 15 KLIMKOWICZ Grzegorz Józef 96 42.11%

42.1142.11

 
Tak
11 2 2 MAKAREWICZ Dariusz 101 63.13%

63.1363.13

 
Tak
11 14 14 ŻARKIEWICZ Krystian 17 10.63%

10.6310.63

 
Nie
11 15 15 ŻURAWSKI Wiesław 42 26.25%

26.2526.25

 
Nie
12 2 2 KOSZELUK Eugeniusz Franciszek 39 28.47%

28.4728.47

 
Nie
12 14 14 ZIŃCZUK Patrycja Anna 39 28.47%

28.4728.47

 
Nie
12 15 15 LEJNERT Dariusz Henryk 59 43.07%

43.0743.07

 
Tak
13 2 2 HORSZCZARUK Władysława 39 28.06%

28.0628.06

 
Nie
13 14 14 KAPLUK Jarosław 49 35.25%

35.2535.25

 
Nie
13 15 15 KORNELUK Janusz 51 36.69%

36.6936.69

 
Tak
14 2 2 SZARPAK Arkadiusz 46 24.47%

24.4724.47

 
Nie
14 15 15 BŁASZCZUK Zbigniew Władysław 142 75.53%

75.5375.53

 
Tak
15 2 2 KINACH Magdalena Anna 94 38.06%

38.0638.06

 
Tak
15 10 10 AMBROZIK Jerzy 81 32.79%

32.7932.79

 
Nie
15 14 14 KORNELUK Adam Ludwik 72 29.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 043 14 6 42.28%

42.28

 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 101 2 0 4.09%

4.09

 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 521 10 1 21.12%

21.12

 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA 802 12 8 32.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

  Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale RADA MIEJSKA VII KADENCJI 2014 – 2018

1. Korzeniewski Tomasz 2. Joanna Szczepańska 3. Łucja Pamulska 4. Bisko Andrzej 5. Dynkiewicz Mirosława 6. Flis Krzysztof 7. Flis Marek 8. Gąsiorowski Lucjan 9. Jarząbek Krzysztof 10. Kapelko Renata 11. Kazuro Waldemar 12. Łagodziński Jerzy 13. Meniów Erazm 14. Rudziewicz Beata 15. Wołoszun Elżbieta

Wyniki wyborów 2028 roku

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

1. Czuj Mariusz 2. Dydiuk Romuald 3. Flis Marek 4. Flis Krzysztof 5. Jarząbek Krzysztof 6. Józefczuk Mariusz 7. Kazuro Waldemar 8. Korzeniewski Tomasz 9. Klimczuk Janina 10. Muszyński Wiesław 11. Pamulska Łucja 12. Puchala Wiesława 13. Rudziewicz Beata 14. Szczepańska Joanna 15. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2o10 rok PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

1. Dydiuk Romuald 2. Dynkiewicz Mirosława 3. Flis Marek 4. Jarosiewicz Anna 5. Jarząbek Krzysztof 6. Kaliszuk Sławomir 7. Korzeniewski Tomasz 8. Marcinkiewicz Marian 9. Meniów Erazm Piotr 10. Morawski Edward 11. Omelczuk Eugeniusz 12. Szczepańska Joanna 13. Świtka Edmund 14. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2oo6 PKW.gov.pl

 

[wp_ad_camp_4]

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

1. Czuj Mariusz 2. Dudziński Józef 3. Dydiuk Romuald 4. Gruszczyński Zbigniew 5. Grzywaczewski Stanisław 6. Huzior Czesław 7. Jarząbek Krzysztof 8. Jaworski Jarosław 9. Korzeniewski Tomasz 10. Łągwa Tadeusz 11. Ostrowski Marek 12. Rysz Andrzej 13. Szczepańska Joanna 14. Tomaszewski Czesław 15. Zińczuk Mirosław
Wyniki wyborów 2oo2 PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

1. Anisiewicz Jarosław 2. Chorąży Andrzej 3. Dudzik Mirosław 4. Dudziński Józef 5. Dydiuk Romuald 6. Flis Marek 7. Gołąb Ryszard 8. Grzywaczewski Stanisław 9. Hamziuk Feliks 10. Jarząbek Krzysztof 11. Kowal Marek 12. Łągwa Tadeusz 13. Łuczko Paweł 14. Melcher Ewa 15. Meniów Erazm Piotr 16. Potapczuk Jolanta 17. Sadlak Andrzej 18. Śpiewak Marian 19. Tomaszewski Czesław 20. Witowski Mirosław 21. Wojczuk Władysław 22. Zińczuk Mirosław

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

1. Bajuk Zdzisław 2. Brych Wiesława 3. Demianiuk Czesław 4. Dydiuk Romuald 5. Gruszkowski Franciszek 6. Handor Tadeusz 7. Jarząbek Krzysztof 8. Kaliszuk Sławomir 9. Karpiński Waldemar 10. Kononiuk Waldemar 11. Korneluk Janusz 12. Kowal Marek 13. Kozyra Jerzy 14. Kudrzycki Andrzej 15. Łagodziński Jerzy 16. Łągwa Edward 17. Olszewski Czesław 18. Pawłowski Marek 19. Robak Henryk 20. Sadlak Andrzej 21. Sobczuk Franciszek 22. Sołtys Marian 23. Śpiewak Marian

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bielińska Dorota 2. Brzozowski Franciszek 3. Dudziński Józef 4. Dynkiewicz Grzegorz 5. Hamziuk Feliks 6. Handor Tadeusz 7. Kaliszuk Sławomir 8. Kędzierawski Józef 9. Korneluk Bronisław 10. Kuryś Jan 11. Lesiuk Urszula 12. Maryńczak Leszek 13. Miazek Zbigniew 14. Puchala Andrzej 15. Pytko Stanisław 16. Sadlak Andrzej 17. Sławiński Zbigniew 18. Solarz Danuta 19. Sołtys Marian 20. Ścisłowski Marian 21. Świtka Jadwiga 22. Tereszczuk Jacek 23. Włodarczyk Henryk 24. Zaorski Jan 25. Zaprzaluk Stanisława

/ź/ wlodawa.eu

 

Więcej...

data publikacji: 19/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy