Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
    Burmistrz Miasta Włodawa  
  MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWW Łączy Nas Samorząd/SLD 3 260
    Radni Miasta Włodawa  
1 BISKO Andrzej KWW Łączy Nas Samorząd 132
2 FLIS Marek KWW Łączy Nas Samorząd 137
3 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander KWW Łączy Nas Samorząd 189
4 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława KWW Łączy Nas Samorząd 259
5 URYNIUK Joanna KWW Łączy Nas Samorząd 165
6 PAMULSKA Łucja Jadwiga KWW Łączy Nas Samorząd 148
7 MEGIEL Anna KWW Łączy Nas Samorząd 126
8 KORZENIEWSKA Hanna Maria KWW Łączy Nas Samorząd 130
9 ŁAGODZIŃSKI Jerzy KWW Łączy Nas Samorząd 243
10 KAPELKO Renata Małgorzata KWW Łączy Nas Samorząd 183
11 KLIMCZUK Janina Wiesława KWW Łączy Nas Samorząd 142
12 JARZĄBEK Krzysztof KWW Łączy Nas Samorząd 132
13 CZUJ Mariusz KWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka 135
14 FLIS Krzysztof Sylwester KWW Prawo i Sprawiedliwiość 120
15 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta KWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona 120


Zobacz również:

Logo wlodawa.NET

data publikacji: 23/10/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
1 HOLACZUK Wiesław Roman PIS 857
2 ZAŃKO Mariusz Artur PIS 674
3 RUDKO Tadeusz Henryk PIS 671
4 GORGOL Piotr Wincenty PIS 518
5 KONIECZNY Mirosław Tadeusz PIS 411
5 PAWLUK Danuta PIS 381
7 STROŃSKA Elżbieta Maria PIS 281
8 PANASIUK Adam PSL 1123
9 ROMAŃCZUK Andrzej PSL 640
10 PRYLL Romuald Marek PSL 427
11 SAWICKI Tadeusz PSL 412
12 KUSZPA Krzysztof PSL 337
13 IGNATIUK Czesław ŁNS 632
14 KORZENIEWSKI Tomasz Jan ŁNS 546
15 ŁĄGWA Edward ŁNS 488
Rada Powiatu we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 1 ROMAŃCZUK Andrzej 640 12.04% 12.0412.04
 
Tak
1 2 2 KLOC Janusz Adam 413 7.77% 7.777.77
 
Nie
1 2 3 SOŁODUCHA Elżbieta Dorota 38 0.71% 0.710.71
 
Nie
1 2 4 SPOSÓB Wanda Jolanta 63 1.18% 1.181.18
 
Nie
1 2 5 LITASZEWSKA Emilia Anna 80 1.50% 1.501.50
 
Nie
1 2 6 KORPYSZ Daniel Piotr 35 0.66% 0.660.66
 
Nie
1 2 7 ŁOŚ Sylwia Marta 26 0.49% 0.490.49
 
Nie
1 4 1 ŚPIEWAK Marian 358 6.73% 6.736.73
 
Nie
1 4 2 BORZĘCKA Monika Maria 32 0.60% 0.600.60
 
Nie
1 4 3 KUREC Katarzyna 36 0.68% 0.680.68
 
Nie
1 4 4 TUŁACZ Przemysław Marek 74 1.39% 1.391.39
 
Nie
1 4 5 GRUSZECKI Igor Marek 136 2.56% 2.562.56
 
Nie
1 10 1 HOLACZUK Wiesław Roman 857 16.12% 16.1216.12
 
Tak
1 10 2 ORZESZKO Wiesław 148 2.78% 2.782.78
 
Nie
1 10 3 ZIŃCZUK Małgorzata Hanka 105 1.97% 1.971.97
 
Nie
1 10 4 KRÓL Teresa Antonina 49 0.92% 0.920.92
 
Nie
1 10 5 TAJCHERT Janusz 73 1.37% 1.371.37
 
Nie
1 10 6 GRABOWSKA Eliza Anna 44 0.83% 0.830.83
 
Nie
1 10 7 ZAŃKO Mariusz Artur 674 12.68% 12.6812.68
 
Tak
1 13 1 KORZENIEWSKI Tomasz Jan 546 10.27% 10.2710.27
 
Tak
1 13 2 ŁĄGWA Edward 488 9.18% 9.189.18
 
Tak
1 13 3 SŁOMIANY Honorata Ewa 82 1.54% 1.541.54
 
Nie
1 13 4 ŁOBACZ Paweł Antoni 81 1.52% 1.521.52
 
Nie
1 13 5 ZIMNICKA Monika Justyna 75 1.41% 1.411.41
 
Nie
1 13 6 KAZURO Waldemar Antoni 121 2.28% 2.282.28
 
Nie
1 13 7 TORBICZ Renata Agnieszka 43 0.81% 0.810.81
 
Nie
2 2 1 WAWRYSZUK Marta 350 8.80% 8.808.80
 
Nie
2 2 2 GOLEMAN Jolanta 71 1.79% 1.791.79
 
Nie
2 2 3 OLEŚ Bożena 98 2.46% 2.462.46
 
Nie
2 2 4 SAWICKI Tadeusz 412 10.36% 10.3610.36
 
Tak
2 2 5 ZYZA Bogusław Stanisław 122 3.07% 3.073.07
 
Nie
2 2 6 KOCHAN Krzysztof 211 5.31% 5.315.31
 
Nie
2 4 1 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław 90 2.26% 2.262.26
 
Nie
2 4 2 STOLARCZYK Agnieszka Marzena 20 0.50% 0.500.50
 
Nie
2 4 3 BOROWSKA Janina Regina 3 0.08% 0.080.08
 
Nie
2 4 4 WIENCASZEK Karolina 34 0.85% 0.850.85
 
Nie
2 4 5 SZTROMAN Jarosław Robert 56 1.41% 1.411.41
 
Nie
2 4 6 CIEPAŁOWICZ Grzegorz 18 0.45% 0.450.45
 
Nie
2 10 1 PAWLUK Danuta 381 9.58% 9.589.58
 
Tak
2 10 2 GORGOL Piotr Wincenty 518 13.02% 13.0213.02
 
Tak
2 10 3 GRYGLICKI Wiesław Mariusz 116 2.92% 2.922.92
 
Nie
2 10 4 WYGIERA Czesław Władysław 147 3.70% 3.703.70
 
Nie
2 10 5 KAZIMIRUK Krystyna Jolanta 101 2.54% 2.542.54
 
Nie
2 10 6 TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria 70 1.76% 1.761.76
 
Nie
2 13 1 IGNATIUK Czesław 632 15.89% 15.8915.89
 
Tak
2 13 2 KUNC Maria Teresa 247 6.21% 6.216.21
 
Nie
2 13 3 MIAZIO Anna 52 1.31% 1.311.31
 
Nie
2 13 4 CIOK Monika Sabina 31 0.78% 0.780.78
 
Nie
2 13 5 SZEWCZYK Krystian 120 3.02% 3.023.02
 
Nie
2 13 6 KOWALCZUK Jarosław 77 1.94% 1.941.94
 
Nie
3 2 1 PANASIUK Adam 1 123 26.48% 26.4826.48
 
Tak
3 2 2 KUSZPA Krzysztof 337 7.95% 7.957.95
 
Tak
3 2 3 KOŁODZIEJ Grażyna Marianna 234 5.52% 5.525.52
 
Nie
3 2 4 KWIATKOWSKA Iwona Grażyna 129 3.04% 3.043.04
 
Nie
3 2 5 KUPISZ Marian Tomasz 330 7.78% 7.787.78
 
Nie
3 4 1 PACIORKOWSKA Anna Marzena 118 2.78% 2.782.78
 
Nie
3 4 2 MAJEWSKI Marek 66 1.56% 1.561.56
 
Nie
3 4 3 DROB Marek 43 1.01% 1.011.01
 
Nie
3 10 1 RUDKO Tadeusz Henryk 671 15.82% 15.8215.82
 
Tak
3 10 2 ŁOPĄG Maryla 214 5.05% 5.055.05
 
Nie
3 10 3 KRYJAK Beata Monika 164 3.87% 3.873.87
 
Nie
3 10 4 KOT Stanisław 362 8.54% 8.548.54
 
Nie
3 10 5 KOCOT Wiesław 120 2.83% 2.832.83
 
Nie
3 13 1 WOJCIESZUK Adam 109 2.57% 2.572.57
 
Nie
3 13 2 WNUCZUK Konstanty Jan 102 2.41% 2.412.41
 
Nie
3 13 3 LEWANDOWSKA Beata 32 0.75% 0.750.75
 
Nie
3 13 4 ZAJĄC Wojciech Marek 26 0.61% 0.610.61
 
Nie
3 13 5 SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota 61 1.44% 1.441.44
 
Nie
4 2 1 PRYLL Romuald Marek 427 14.06% 14.0614.06
 
Tak
4 2 2 FULMAN Zofia Dorota 215 7.08% 7.087.08
 
Nie
4 2 3 PAWLUK Ewa Małgorzata 155 5.11% 5.115.11
 
Nie
4 2 4 STRUSKI Ariel Sebastian 230 7.58% 7.587.58
 
Nie
4 2 5 SUWAŁA Dariusz 194 6.39% 6.396.39
 
Nie
4 4 1 KOPER Anna 132 4.35% 4.354.35
 
Nie
4 4 2 POTAPCZUK Nel 49 1.61% 1.611.61
 
Nie
4 4 3 ZIELIŃSKI Tomasz 55 1.81% 1.811.81
 
Nie
4 10 1 KONIECZNY Mirosław Tadeusz 411 13.54% 13.5413.54
 
Tak
4 10 2 STROŃSKA Elżbieta Maria 281 9.26% 9.269.26
 
Tak
4 10 3 KOŃCZAL Małgorzata 164 5.40% 5.405.40
 
Nie
4 10 4 LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj 192 6.32% 6.326.32
 
Nie
4 10 5 DEMECKI Andrzej 226 7.44% 7.447.44
 
Nie
4 13 1 MARCIOCHA Czesław Jan 36 1.19% 1.191.19
 
Nie
4 13 2 KOWALCZUK Elżbieta 149 4.91% 4.914.91
 
Nie
4 13 3 MALINOWSKI Paweł Sylwester 34 1.12% 1.121.12
 
Nie
4 13 4 KORCZYŃSKI Roman Krzysztof 64 2.11% 2.112.11
 
Nie
4 13 5 STRUSKA Jolanta Anna 22 0.72% 0.720.72
 
Nie

Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych        
1 11 019 5 514 5 506 50.04% 50.04
 
5 317 96.57% 96.57
 
Tak
2 7 458 4 232 4 231 56.74% 56.74
 
3 977 94.00% 94.00
 
Tak
3 7 394 4 540 4 538 61.40% 61.40
 
4 241 93.46% 93.46
 
Tak
4 6 352 3 255 3 229 51.24% 51.24
 
3 036 94.02% 94.02
 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów    
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 933 23 35.80% 35.80
 
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 320 17 7.97% 7.97
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 088 23 36.74% 36.74
 
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 3 230 23 19.49% 19.49
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki


Zobacz również:

Rowerowa autostrada

Włodawa: Internetowe Rewolucje dla firm

Włodawa: Koncert Pieśni Patriotycznych

Więcej...


data publikacji: 26/11/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Sławatycze: VI Regionalny Przegląd Chórów i Scholi

Sławatycze: VI Regionalny Przegląd Chórów i Scholi

 

Gmina Sławatycze, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Parafia Rzymskokatolicka w Sławatyczach, Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Szkół w Sławatyczach serdecznie zapraszają na VI Regionalny Przegląd Chórów i Scholi "Jak Paciorki Różańca", który odbędzie się 28 października 2018 r. o godz. 12.30 w Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Sławatyczach.

Swoją obecnością zaszczycą nas:

1. Chór Ziemi Chełmskiej z Chełma
2. Chór Fletnia Pana z Włodawy
3. Chór Parafialny z Milanowa
4. Męski Chór Parafialny Ave ze Sławatycz
5. Schola Młodzieżowa z Hanny
6. Schola Parafilna z Motwicy
7. Schola Nadbużańskie Słowiki ze Sławatycz

/ź/ slawatycze.pl


Zobacz również:

112: Gwałciciele z lasu, już w więzieniu

Wytyczno: Uroczyste obchody 80 rocznicy bitwy pod Wytycznem /wideo/

Włodawa: Pasowanie na przedszkolaka w przedszkolu integracyjnym

data publikacji: 04/12/2019

Podaj dalej, powiadom znajomych....