Turniej - Strona 50 z 68 - wlodawa.NET

Powiat - Gimnazjalny konkursu języka angielskiego

Powiat-Gimnazjalny konkursu języka angielskiego we Włodawie 2018 20.03.2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie odbył się drugi etap VII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Honorowy patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe we Włodawie, które było również fundatorem wartościowych nagród.

[wp_ad_camp_4]

Głównymi założeniami konkursowych zmagań była popularyzacja znajomości języka angielskiego oraz poznanie ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie jako szkoły średniej, w której gimnazjaliści mogą kontynuować naukę.

Powiat-Gimnazjalny konkursu języka angielskiego we Włodawie 2018

I etap tegorocznej edycji konkursu odbył się w lutym w szkołach gimnazjalnych. Najlepsi spośród uczniów biorących udział w I etapie zakwalifikowali się do II etapu. W finale konkursu, który miał formę pisemnego testu, wzięło udział 26 uczniów z 10 szkół gimnazjalnych.

Powiat-Gimnazjalny konkursu języka angielskiego we Włodawie 2018

Pierwsze miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego zdobyła
Marcelina Stelmasiewicz,  uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 2 we Włodawie,
drugie – Adrianna Mąka – uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 2 we Włodawie,
trzecie – Ada Makarewicz – uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 1 we Włodawie.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Koordynator konkursu z ramienia ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie Izabela Trendak

/ź/ 2lo.wlodawa.pl

data publikacji: 31/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Włodawa - Konkurs Pal Wielkanocnych 2018

Włodawa - Konkurs Pal Wielkanocnych 2018

Tradycyjnie z okazji Wielkanocy referat kultury UG zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Włodawa. Tegoroczny konkurs dotyczył palm wielkanocnych. Komisja konkursowa oceniła 78 prac nadesłanych na konkurs w czterech kategoriach wiekowych przyznając następujące nagrody:

[wp_ad_camp_4]

Kat. uczestnicy oddziałów przedszkolnych i klasy „0”:
- praca zbiorowa, gr. 3-4 latków chłopcy, SP Orchówek Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 6-latków chłopcy, Mikołaj Esko, Alan Haponiuk, Hubert Karczewski, Nikodem Łojewski, Marcel Pińkowski, Borys Szuster, Mikołaj Tadyniewicz, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– praca zbiorowa, gr. 6-latków dziewczynki, Samanta Marczuk, Laura Olesiejko, Anna Skrzyńska, Aniela Tadyniewicz, Maja Zdolska, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Łucja Karbowiak, SP Różanka Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 5-latków dziewczynki, Blanka Adamiuk, Nadia Dejneka, Joanna Kubies, Paula Laskowska, Barbara Zając, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Oskar Krawczyk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Sandra Winniczuk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– praca zbiorowa, gr. 5-latków chłopcy, Filip Janik, Jakub Kasprzak, Antoni Mróz, Artur Prościński, Filip Włodarczyk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Joanna Mackiewicz, SP Nr 3 we Włodawie;
– Hanna Baj, SP Różanka Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 5-6 latków, Amelia Likos, Lena Koziej, Hanna Korneluk, SP Orchówek

 height=

Oddział Przedszkolny;

Kat: klasy I-III
– Maja Dziatko, SP Żuków;
– Martyna Szafranek, SP Różanka;
– Michał Nowicki , SP Żuków;
– Lidia Pervushyna, SP Żuków;
– Karolina Horszczaruk, SP Żuków;

 height=

Kat: klasy IV-VII
– Wiktoria Mackiewicz, SP Nr 3 we Włodawie;
– Magda Junasza, SP Orchówek;
– Przemysław Hołownia, SP Żuków;
– Jagoda Baj-Horbaczewska, SP Różanka;
– Wiktor Skiba, SP Orchówek;

Kat: klasy gimnazjalne
– Julia Korneluk, PG NR2 Włodawa,
– Julia Kloc, PG NR2 Włodawa,
– Karolina Tyszczuk, PG NR2 Włodawa,
– Julia Filipek, PG NR2 Włodawa,

Gratulujemy zwycięzcom!

/ź/ gmina-wlodawa.pl

data publikacji: 29/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018 - wyniki

Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018

23 marca 2018r., w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie, odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej.

Organizatorami konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. F. Kleeberga we Włodawie, Poleski Park Narodowy, Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Włodawa oraz Urząd Miasta we Włodawie. Instytucją wspierającą jest Włodawski Dom Kultury. Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Burmistrz Włodawy i Starosta Włodawski.

Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018

Na konkurs wpłynęły 73 zgłoszenia, w tym: 21 zespołów i 51 solistów. Ogółem ponad 250 uczestników. Wykonawcy przygotowali dwie piosenki o tematyce przyrodniczej lub ekologicznej. Jury oceniając wykonawców zwracało uwagę przede wszystkim na poziom warsztatu wykonawczego, dobór repertuaru, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.

[wp_ad_camp_4]

W skład jury weszli: Leszek Darmochwał – nauczyciel muzyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie, opiekun artystyczny grup wokalnych i solistów, przewodniczący jury; Anna Galus – nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie, członek jury; Radosław Olszewski, przedstawiciel Poleskiego Parku Narodowego, kierownik ośrodka hodowli zwierząt, muzyk – amator, członek jury; Aleksandra Chwalczuk, przedstawiciel Lasów Państwowych Nadleśnictwo Włodawa, członek jury.

Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018 Celem festiwalu była prezentacja dorobku wokalnego młodych artystów, amatorów i upowszechnianie wartości przyrodniczych, ekologicznych, prozdrowotnych. Zwrócenie uwagi na atrakcyjność, elementy krajobrazowe naszej okolicy, kraju. Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018

Wręczenie nagród i koncert laureatów odbędzie się 23 kwietnia 2018r. w Sali kina włodawskiego Domu Kultury. Protokół OFPP 2018

Iwona Szwaj

/ź/ wlodawa.eu

Włodawa - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej 2018 Wyniki - Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej Włodawa 2018
SOLIŚCI
I kategoria wiekowa, 7 – 10 lat:
I miejsce – Zofia Szczuchniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury, opiekun artystyczny Monika Sołtyszewska,
II miejsce – Zuzanna Bochman z Łukowskiego Ośrodka Kultury, opiekun artystyczny Monika Sołtyszewska,
III miejsce – Adam Wieczorek z Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie, opiekun artystyczny Justyna Abramik.Wyróżnienie – Mateusz Jabłoński z Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie, opiekun artystyczny Justyna Abramik.

II kategoria wiekowa, 11 – 13 lat:
I miejsce – Paula Drożyńska z Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, opiekun artystyczny Justyna Abramik,
II miejsce – Martyna Styś z Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, opiekun artystyczny Justyna Abramik, Krzysztof Zgórski,
III miejsce ex aequo - Patrycja Tomaszewska z Zespołu Szkół im.Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu, opiekun artystyczny Jolanta Jędruszak oraz Oliwia Sermanowicz ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Łęcznej, opiekun artystyczny Dorota Kubuśka – Adamiak, Wyróżnienie – Milena Golian z Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, opiekun artystyczny, Krzysztof Zgórski,

III kategoria wiekowa, 14 – 16 lat:
I miejsce ex aequo - Weronika Jędruszak ze studia wokalnego FEVER w Lublinie, opiekun artystyczny Magdalena Hymos – Sulej, oraz Izabela Karczewska z Hajnowskiego Domu Kultury, opiekun artystyczny Marta Gredel – Iwaniuk,
II miejsce – Nikola Pecyńska ze szkoły Muzycznej YAMAHA w Łęcznej,opiekun artystyczny Dorota Kubuśka-Adamiak,
III miejsce – Maria Sawicka z Hajnowskiego Domu kultury, opiekun artystyczny Marta Gredel – Iwaniuk.

Wyróżnienie: Martyna Poleszak z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu, opiekun artystyczny Jolanta Jędruszak oraz Martyna Beksiak ze Szkoły Podstawowej w Milejowie z oddziałami gimnazjalnymi, opiekun artystyczny – Justyna Abramik.ZESPOŁY

I kategoria wiekowa, 7 – 10 lat:
I miejsce – zespół MAŁE ALTUSIE ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Łęcznej, opiekun artystyczny Dorota Kubuśka - Adamiak,
II miejsce – zespół KWIATUSZKI ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.net, opiekun artystyczny Małgorzata Sobiecka,
III miejsce – zespół ŻARCIK ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, opiekun artystyczny Iwona Lewandowska.

Wyróżnienie: Zespół CANTO grupa młodsza ze Szkoły Podstawowej nr3 we Włodawie, opiekun artystyczny Iwona Szwaj oraz zespół MALI WĘDROWNICY /kl. I a/ ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.net, opiekun artystyczny Teresa Rymczuk.

II kategoria wiekowa, 11 – 13 lat:
I miejsce – zespół WnieboGłosy z Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, opiekun artystyczny Justyna Abramik,
II miejsce – zespół GRUPA 31 z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie.net, opiekun artystyczny Iwona Szwaj,
III miejsce ex aequo – zespół CANTO Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.net, opiekun artystyczny – Iwona Szwaj i zespół ALTUSY ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Łęcznej, opiekun artystyczny Dorota Kubuśka-Adamiak,

III kategoria wiekowa, 14 – 16 lat:
I miejsce - zespół ÓSEMKA z Zespołu Szkół w Puchaczowie, opiekun artystyczny Dorota Kubuśka-Adamiak,
II miejsce - Zespół MAŁE HDK z Hajnowskiego Domu Kultury, opiekun artystyczny Marta Gredel – Iwaniuk.
III miejsca – zespół CARLILLON ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Łęcznej, opiekun artystyczny Dorota Kubuśka-Adamiak.

Wyróżnienie: Zespół ZIELONE SOWY z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nadrybiu Dwór, opiekun artystyczny Kazimierz Zakostowicz.Przyznano również dwie NAGRODY

SPECJALNE:
• Nagrodę Starosty Włodawskiego otrzymuje Dominik Łukaszczuk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nadrybiu Dwór, opiekun artystyczny Joanna Woźnica.
• Nagrodę Burmistrza Włodawy otrzymuje zespół STONOGA z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nadrybiu Dwór, opiekun artystyczny Iwona Wróbel.

Wręczenie nagród i koncert galowy laureatów odbędzie się 23 kwietnia 2018 r., o godz. 9.00, w sali kina Włodawskiego Domu Kultury we Włodawie.net. data publikacji: 28/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Korolówka - Podsumowanie akcji Góra Grosza 2018

Korolówka - Podsumowanie akcji Góra Grosza 2018 Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie po raz kolejny uczestniczyli w akcji „Góra Grosza”. To już osiemnasta edycja tego wydarzenia, organizowanego co roku przez Towarzystwo Nasz Dom.

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą im wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać.

[wp_ad_camp_4]

W tym roku udało nam się zebrać ponad 4 kg monet, co dało łączną kwotę 142,99 zł. Pieniądze już zostały przekazane organizatorom akcji.  Składamy serdeczne podziękowania za każdą wrzuconą monetę. I pamiętajmy! Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

/ź/ zsr-korolowka.pl

data publikacji: 28/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport - Kolejne 3 złote medale Zguczyńskiego

Sport - Kolejne 3 złote medale Zguczyńskiego - SMS - Włodawa Bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Zguczyński reprezentujący SMS Włodawa w rozegranych 18.03.2018 r. w Łucce k. Lubartowa Mistrzostwach Województwa Młodzików Młodszych w tenisie stołowym. W grze mieszanej w parze z Zuzanną Pawelec (KS Sygnał Lublin), po trudnym meczu finałowym,

[wp_ad_camp_4]

gdzie przegrywali już 0:2 i 4:6 w trzecim secie, udało im się odwrócić rywalizację i zwyciężyć 3:2 parę Zuzanna Borek (UPKS Arka Ryki) i Kamil Płachta (KS Sygnał Lublin). To był pierwszy złoty medal Szymona w tych zawodach.

W grach indywidualnych, Szymon potwierdził dobrą dyspozycję i nie dał szans swoim rywalom, pewnie zwyciężając wszystkie pojedynki, zdobywając drugi złoty medal.

Sport - Kolejne 3 złote medale Zguczyńskiego - SMS - Włodawa

W grze podwójnej wystąpił z Kamilem Płachtą (KS Sygnał Lublin) i tu jako faworyci nie zawiedli i pewnie zwyciężyli swoich rywali. To trzeci złoty medal Szymona w tym turnieju. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

/ź/ http://sms.wlodawa.net

data publikacji: 24/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport - Hetman Zamość vs SPS EKO Różanka 5:2 (1:2) /wideo/

Sport - Hetman Zamość vs SPS EKO Różanka

INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2017/2018!!! ZAPRASZAMY!!!

17 kolejka IV ligi Lubelskiej Hetman Zamość - SPS EKO Różanka 24.03.2018 14:00

Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu

[wp_ad_camp_4]
Z NIEBA DO PIEKŁA. EKO PRZEGRYWA W ZAMOŚCIU!!!
 

Hetman Zamość 1934 - SPS EKO Różanka 5:2 (1:2)

Bramki: Michał Paluch 37, Przemysław Żmuda 55, Marcin Świech 71, Paweł Myśliwiecki 82 i Kacper Nastałek 88 - Patryk Błaszczuk 17, Kacper Waniowski 21

Eko: Witkowski - Bartnik, Żakowski, Brzeziński( 38 Jędrzejuk), Prus(Całka), Sheluk, Walaszek, Błaszczuk( Wieliczuk), Magdysz (Shtybel), Waniowski( Romaniuk), Więcaszek

Rezerwowi: Polak, Jędrzejuk, Całka, Wieliczuk, Romaniuk, Gołąb, Shtyle

Trener: Jarosław Romaniuk Kierownik: Antoni Kruk

Żółte kartki: Przemysław Żmuda, Paweł Myśliwiecki – Krzysztof Brzeziński, Pavlo Sheluk, Wojciech Więcaszek Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin).
tv.wlodawa.net
echo@wlodawa.net Sport - Hetman Zamość vs SPS EKO Różanka

/ź/ SPS EKO Różanka

data publikacji: 22/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Włodawa - Tydzień internetu w klubie emeryta

Włodawa - Tydzień internetu w klubie emeryta

Marcowe zajęcia (7, 14, 21.03.2018 r.) Klubu Emeryt :) pl obfitowały w różnorodność tematyki. Począwszy od serwisów z grami, poprzez witryny meteorologiczne i strony dotyczące zdrowia, aż po warsztaty (w ramach Tygodnia z Internetem 2018), dzięki którym uczestnicy mogli nabyć wiedzę pozwalającą ocenić rzetelność wiadomości zamieszczonych na stronach globlanej sieci informacyjnej.

Jak ocenić wiarygodność informacji znalezionej w Internecie? Jak rozpoznać informację fałszywą (tzw. fake news?) Co zrobić, by spojrzeć na to samo wydarzenie z innej perspektywy? Uczestnicy Klubu Emeryt :) pl już wiedzą. 21 marca Klubowicze wzięli udział w warsztacie „Wiadomości ze świata". Spotkanie odbyło się w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii „Tydzień z Internetem".

Włodawa - Tydzień internetu w klubie emeryta

Scenariusz warsztatu został przygotowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa i Polską Akcję Humanitarną. Na osoby, które zjawiły się na zajęciach Klubu Emeryt :) pl czekała... gra. Uczestnicy wcielili się w rolę reporterów i reporterek odpowiedzialnych za rubrykę popularnego serwisu internetowego „Wiadomości ze świata". Dziennikarze otrzymali do wykonania cztery zdania, dzięki którym przygotowali materiały do swojego serwisu.

Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. W Polsce odbywa się już po raz ósmy. W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 2.000 instytucji i blisko 75.000 osób. Koordynatorem akcji jest organizacja pozarządowa All Digital, w Polsce koordynuje ją Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z partnerami.

[wp_ad_camp_4]

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Włodawy i Urzędowi Miejskiemu we Włodawie za przekazanie upominków uczestnikom spotkania „Wieści ze świata".

7 marca Klubowicze próbowali swych sił w internetowych szachach. Przypomnieli sobie nazwy poszczególnych figur, zakres ich działań oraz ogólne zasady gry. W drugiej części spotkania zapoznali się z narzędziami udostępnionymi na portalach dotyczących zjawisk meteorologicznych.

Włodawa - Tydzień internetu w klubie emeryta

14 marca uczestnicy zaznajomili się z witrynami traktującymi o zdrowiu. Przeczytali ciekawostki związane z poszczególnymi grupami krwi w odniesieniu do osobowości i zasad właściwego żywienia przedstawicieli poszczególnych grup.  Zajęcia prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski (21 marca, w zastępstwie, Edyta Pietrzak).

21 marca odbyło się ostatnie spotkanie Klubu przed Wielkanocą, uczestnikom życzymy wesołych Świąt oraz mokrego (nie koniecznie śnieżnego) Lanego Poniedziałku.  Ale jakby co, zawsze – zamiast oblewać wodą – możemy porzucać się śnieżkami ;) I widzimy się 11 kwietnia :)  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

tydzienzinternetem.pl Edyta Pietrzak

/ź/ mbpwlodawa.pl

data publikacji: 22/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Region: Palma ze Sławatycz najlepsza w Sosnówce

Region - Palma ze Sławatycz najlepsza w Sosnówce

18 marca w Sosnówce odbył się V Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych. Podczas przeglądu rozstrzygnięto m.in. konkurs na palmę tradycyjną w kategorii grupowej (zespół mógł liczyć nie więcej niż 5 osób). Palmę na konkurs wykonali członkowie grupy tanecznej "Zumbastyczne dzieciaki" działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Sławatyczach. Dzieci rozpoczęły przygotowania niemal z początkiem marca.

[wp_ad_camp_4]

Po lekcjach spotykały się w bibliotece i przygotowywały kolejne elementy, z których wspólnymi siłami udało się stworzyć piękną palmę. Palma przygotowana przez grupę w składzie: Antonina Kowal, Ewelina Parczewska, Katarzyna Sobieraj i Karolina Wojciechowska decyzją komisji konkursowej zdobyła III miejsce w kategorii grupowej (dzieci i młodzież szkolna).

/ź/ slawatycze.pl

data publikacji: 21/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sławatycze - Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną

Sławatycze - Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną Wójt Gminy Sławatycze, Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach zapraszają do udziału w otwartym konkursie na „Najładniejszą Palmę Wielkanocną”.

[wp_ad_camp_4]

Ocena palm, ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w kościele w Niedzielę Palmową 25 marca 2018r. po mszy św. o. godz. 11.30.

Warunki konkursu:
W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół, oraz mieszkańcy gminy Sławatycze. Każdy uczestnik konkursu przygotowuje jedną pracę. Istnieje pełna dowolność materiałów, z których możne powstać palma np. gałązki wierzby z baziami, bukszpan, kwiaty suszone, trawy, zioła, bibułka.

 

Komisja oceniać będzie:
- pomysłowość, estetykę, technikę wykonania prac,
- bogactwo użytych materiałów,
- ogólne walory artystyczne i estetyczne.


 

/ź/ slawatycze.pl

  Sławatycze - Konkurs na "Najładniejszą Palmę Wielkanocną" Sławatycze - Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną 2018 roku

W niedzielę 25 marca w kościele p. w. Matki Bożej Różańcowej w Sławatyczach odbył się konkurs na "Najładniejszą Palmę Wielkanocną". Organizatorami konkursu byli: Ks. Proboszcz Parafii Sławatycze, Wójt Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Sławatycze - Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną 2018 roku

Celem konkursu było kontynuowanie tradycji wielkanocnych naszego regionu, integracja pokoleń w rodzinie w trakcie planowania i wykonywania palmy, poszukiwanie nowych inspiracji twórczych, a także rozwijanie wyobraźni i pomysłowości.

Więcej

data publikacji: 20/03/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy