Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Straż Graniczna organizuje bieg sztafetowy „Wokół Niepodległej”. Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej będą biegli wzdłuż polskiej granicy nieprzerwanie przez 18 dni, pokonując dystans ok. 3600 km.

W biegu „Wokół Niepodległej” wezmą udział funkcjonariusze i pracownicy reprezentujący wszystkie oddziały i ośrodki szkolenia oraz Komendę Główną Straży Granicznej. Sztafeta biegu wystartuje 22 września z miejscowości Berżniki w województwie podlaskim. Na metę w Berżnikach planujemy dotrzeć 10 października.

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Bieg ma charakter symboliczny i odbywa się, aby upamiętnić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Biegnący w sztafecie funkcjonariusz lub pracownik Straży Granicznej będzie nieść pałeczkę sztafetową z umieszczoną wewnątrz rotą ślubowania funkcjonariusza SG.

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Pałeczkę sztafetową będzie niosło ok. 500 funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej. Każdy z nich pokona średnio ok. 7 km. Zaplanowane są jednak dodatkowe zmiany biegaczy, gdyby była taka potrzeba np. z powodu złej pogody. Ostateczna liczba biegaczy, zarówno biegnących z pałeczką, jak i osób towarzyszących, będzie znana więc dopiero po zakończeniu biegu.

Trasa biegu prowadzi po drogach i ścieżkach przy granicy, ale również - ze względu na teren oraz uroczystości towarzyszące - po drogach powiatowych i krajowych. Sztafeta będzie musiała również pokonać część dystansu łodzią służbową na rzece Bug oraz jednostką pływającą SG na Zalewie Szczecińskim.

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Na trasie biegu są ważne historycznie punkty honorowe, czyli miejsca związane z walką o niepodległość, gdzie zostaną złożone wiązanki kwiatów. Na tzw. honorowe odcinki zaprosiliśmy uczestników spoza Straży Granicznej - przedstawicieli innych służb, urzędów, instytucji, uczniów i harcerzy itp.

Sport: Bieg sztafetowy Straży Granicznej Wokół Niepodległej

Bieg „Wokół Niepodległej” będzie także próbą bicia rekordu Polski w kategorii „najdłuższy bieg sztafetowy”. Trasa biegu będzie zapisywana przy pomocy urządzeń GPS, w które będą wyposażeni biegacze. Na mecie biegu będzie obecny sędzia z Biura Rekordów, który zweryfikuje wynik podjętej próby.

Bieg sztafetowy „Wokół Niepodległej” honorowym patronatem objął Minister Spraw Wewnętrznych Joachim Brudziński. Patronat medialny nad wydarzeniem ma Polskie Radio, TVP2 oraz TVP Info.

zdj. Straż Graniczna

/ź/ nadbuzanski.strazgraniczna.pl


Zobacz również:

Akcja – spoKREWnieni służbą 

Sławatycze – Wieczór teatralny z diabłami

#Urszulin – Wesele


data publikacji: 20/09/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Sławatycze: W Mościcach Dolnych Pamiętają

Sławatycze: W Mościcach Dolnych Pamiętają o Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 40. Rocznicy Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II

Sołtys Mościc Dolnych, Wójt Gminy Sławatycze oraz Mieszkańcy Mościc Dolnych, serdecznie zapraszają na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 40. Rocznicy Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II, które odbędą się 30 września 2018.

Program:

11.30 - Msza Św. w Kościele pw. MBR w Sławatyczach
12.30 - Przejazd do Mościc Dolnych
13.00 - Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę 40. oraz Rocznicy Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II
14.30 - Grill dla mieszkańców i Gości przy muzyce zespołu „Bracia P"

/ź/ slawatycze.pl


Zobacz również:

Jubileusz „Złotej Jesieni”

Wola Uhruska: 2 maja Dzień Flagi RP /wideo/

112: Nowy I zastępcy Komendanta Policji we Włodawie


data publikacji: 03/07/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Miejska we Włodawie761144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BISKO Andrzej52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław51WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław26WŁODAWA
Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Miejska we Włodawie748144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa54Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota46WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia50WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk48WŁODAWA
Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Miejska we Włodawie751144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Marek59Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria57WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund30WŁODAWA
Okręg nr 4 - Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Miejska we Włodawie676133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof58Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr47Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef20WŁODAWA
Okręg nr 5 - Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Rada Miejska we Włodawie681155
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOT Krzysztof62Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław64WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz68WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester49WŁODAWA
Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6Rada Miejska we Włodawie674133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad43Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta64Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk56WŁODAWA
Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7Rada Miejska we Włodawie722133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander71Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik54WŁODAWA
Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8Rada Miejska we Włodawie851144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy55WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł59WŁODAWA
Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9Rada Miejska we Włodawie726144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAZURA Artur49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz56WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek53WŁODAWA
Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10Rada Miejska we Włodawie608133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga60Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek24Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa52WŁODAWA
Okręg nr 11 - Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11Rada Miejska we Włodawie698144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MEGIEL Anna52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta41Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna60WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina47WŁODAWA
Okręg nr 12 - Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12Rada Miejska we Włodawie635133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard55WŁODAWA
Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13Rada Miejska we Włodawie734133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy61Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub23Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta60WŁODAWA
Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14Rada Miejska we Włodawie723133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata44Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy55Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni62WŁODAWA
Okręg nr 15 - Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15Rada Miejska we Włodawie846144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna48Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr58WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz32WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Zobacz również:

Pożar w Krychowie

Pogranicznicy uratowali kobietę 

112: Pożar warsztatu w Żukowie

Więcej...

data publikacji: 23/02/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....


blog comments powered by Disqus

Włodawa
Oddali krew dla Michała
CodeWeek2018 czyli jak tresować maszyny
Harcerki i harcerz czytają w przedszkolu
III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych /wideo/
Przedszkolaki zasadziły dąb na 100lecie niepodległej
Dzień nauczyciela w Modrzaku
Czyste powietrze spotkanie informacyjne /wideo/
Włodawiacy w lubelskiej filharmonii
Dzień Nauczyciela w przedszkolu nr 2

Sport
Dzień Seniora 2018 /wideo/
Zostań Żołnierzem Niepodległej
KS Znicz Siennica Różana vs Bug Hanna 5
XI Biegi Radziwiłłowskie
Wielkie otwarcie nowego boiska /wideo/
Darcie pierza po Włodawsku
II etap biegu „Wokół Niepodległej” zakończony /wideo/
Policjanci z Lublina „Wokół Niepodległej”
Włodawianka Włodawa vs Orzeł Srebrzeszcze

Region
Pożar drewnianego sufitu
Pierwsze miejsce strażaków z Włodawy /wideo/
Ewakuacja szkoły
Skutki nawałnicy z 24 września /wideo/
Taneczne pożegnanie lata 2018
Pożar sadzy w Urszulinie
Kolizja trzech aut w Dębowej Kłodzie
90 lata Straży Pożarnej w Lisznej
Upamiętnienie wybuchu II WŚ

Na sygnale / 112
Oddali krew dla Michała
Dzień nauczyciela w Modrzaku
Czyste powietrze spotkanie informacyjne /wideo/
XIX Bieg Sobiborski – relacja/wyniki
Nowy asfalt do Nadbużanki /wideo/
Kolizja na drodze DK82
Białorusini budują płot na granicy
Pożar drewnianego sufitu
Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy 2018 – wyniki