Cztery rozbite pojazdy to efekt zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na w m. Ludwin. Do szpitala trafiła jedna osoba. Fala zderzeń pojazdów rozpoczęła się od nie zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu przez 21-letniego kierowcę mercedesa.
Łęczyńscy mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów, do którego doszło wczoraj po godz. 17:00 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Ludwin. Wstępnie policjanci ustalili, że 21-letni mężczyzna jadący mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty, w konsekwencji czego najechał na tył pojazdu. W wyniku siły uderzenia kierujący toyotą uderzył w tył suzuki, zaś suzuki zderzyło się ze skodą.
Zobacz również:.
Region: Wypadek w Głębokim /wideo/
Przechwycono papierosy przemycone przy użyciu motolotni
112: Nietrzeźwy kierowca z gminy Włodawa sprawcą kolizji
![112: Poważny karambol aut w gminie Ludwin Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale](https://wlodawa.net/wp-content/uploads/2020/08/wlodawa-na-sygnale-karambola-w-ludwinie1.jpg)
I.Z.
/ź/ policja.gov.pl
Zobacz również: