Wybory2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 ANTONIUK Tomasz Andrzej 39 wyższe Wereszczyn, 1 372 66.12 Tak
2 GRZYWACZEWSKA Kamila 38 wyższe Przymiarki, 703 33.88 Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Budynek Szkoły Podstawowej, 143 Wytyczno stały 503 276 276 54.87% 54.87
 
273 98.91%
2 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa), ul. Szkolna 23 Urszulin stały 889 622 622 69.97% 69.97
 
613 98.55%
3 Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, 40 Wereszczyn stały 423 243 243 57.45% 57.45
 
243 100.00%
4 Budynek Szkoły Podstawowej, 2 Wola Wereszczyńska stały 478 293 291 61.30% 61.30
 
285 97.94%
5 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole), Szkolna 23 Urszulin stały 1 138 671 671 58.96% 58.96
 
661 98.51%
Rada Gminy Urszulin - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 RAMENDA Wiesław Stanisław 51 31.29% 31.2931.29
 
Nie
1 10 10 OLESZCZUK Piotr 52 31.90% 31.9031.90
 
Nie
1 14 14 SZYMAŃSKA Anna 60 36.81% 36.8136.81
 
Tak
2 2 2 HODUN Jan Eugeniusz 39 35.45% 35.4535.45
 
Tak
2 10 10 KUBIK Paulina 37 33.64% 33.6433.64
 
Nie
2 14 14 ŁACIŃSKA Jolanta Hanna 34 30.91% 30.9130.91
 
Nie
3 2 2 SZWAJ Paweł Łukasz 42 34.71% 34.7134.71
 
Nie
3 10 10 ŁOŚ Iwona 47 38.84% 38.8438.84
 
Tak
3 14 14 WINIARSKA Anna 32 26.45% 26.4526.45
 
Nie
4 2 2 KIRYK Ryszard Krzysztof 43 31.16% 31.1631.16
 
Nie
4 10 10 SZYSZ Mariola 54 39.13% 39.1339.13
 
Tak
4 14 14 RUTKOWSKI Henryk 41 29.71% 29.7129.71
 
Nie
5 2 2 WICZUK Monika Urszula 51 32.48% 32.4832.48
 
Nie
5 10 10 SZCZEPANIK Stanisław 50 31.85% 31.8531.85
 
Nie
5 14 14 GIERLIŃSKA Anna Zofia 56 35.67% 35.6735.67
 
Tak
6 2 2 STEFANOWICZ Andrzej 34 22.97% 22.9722.97
 
Nie
6 10 10 CZEKIRDA Justyna Wiesława 22 14.86% 14.8614.86
 
Nie
6 14 14 KAMELA Piotr 92 62.16% 62.1662.16
 
Tak
7 10 10 RADKO Anna Elżbieta 58 33.72% 33.7233.72
 
Nie
7 14 14 JUNG Andrzej Tomasz 114 66.28% 66.2866.28
 
Tak
8 2 2 JÓZEFCZUK Stanisław 60 42.25% 42.2542.25
 
Nie
8 10 10 GORAJSKI Wojciech 60 42.25% 42.2542.25
 
Tak
8 14 14 SKOWRONEK Monika Bogumiła 22 15.49% 15.4915.49
 
Nie
9 2 2 ŁAPIŃSKI Mieczysław 42 60.00% 60.0060.00
 
Tak
9 10 10 MAŁEK Sławomir 28 40.00% 40.0040.00
 
Nie
10 2 2 DOSZKO Grzegorz Zbigniew 15 11.54% 11.5411.54
 
Nie
10 10 10 SUCHODÓŁ Barbara Helena 56 43.08% 43.0843.08
 
Nie
10 14 14 WARCHAŁ Dariusz Paweł 59 45.38% 45.3845.38
 
Tak
11 10 10 WERNER-KUNACH Sylwia Agnieszka 48 35.04% 35.0435.04
 
Nie
11 14 14 CZAJKOWSKI Waldemar 89 64.96% 64.9664.96
 
Tak
12 2 2 GÓRNY Stefan Józef 14 14.14% 14.1414.14
 
Nie
12 10 10 GRZYWACZEWSKA Kamila 49 49.49% 49.4949.49
 
Tak
12 14 14 NIKOŁAJEWICZ Marian 36 36.36% 36.3636.36
 
Nie
13 2 2 SZYNKORA Wiesław Jan 48 35.82% 35.8235.82
 
Tak
13 10 10 OSIELENIEC Krzysztof Grzegorz 43 32.09% 32.0932.09
 
Nie
13 14 14 KŁĘBUKOWSKI Arkadiusz 43 32.09% 32.0932.09
 
Nie
14 2 2 BRZEZINA Piotr 30 19.74% 19.7419.74
 
Nie
14 10 10 ŁOŚ Katarzyna Zofia 56 36.84% 36.8436.84
 
Nie
14 14 14 TCHÓRZ Iwona Zofia 66 43.42% 43.4243.42
 
Tak
15 2 2 LISIECKI Eugeniusz Kazimierz 44 22.22% 22.2222.22
 
Nie
15 10 10 ADAMCZUK Karol 55 27.78% 27.7827.78
 
Nie
15 14 14 GNYP Monika Marta 99 50.00% 50.0050.00
 
Tak

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 513 13 3 24.77% 24.77
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 715 15 4 34.52% 34.52
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA 843 14 8 40.70% 40.70
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy