Czerwonego Krzyża - wlodawa.NET

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska we Włodawie 761 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BISKO Andrzej 52 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard 49 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław 51 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław 26 WŁODAWA
Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska we Włodawie 748 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa 54 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota 46 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia 50 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk 48 WŁODAWA
Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska we Włodawie 751 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
FLIS Marek 59 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy 57 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria 57 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund 30 WŁODAWA
Okręg nr 4 - Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miejska we Włodawie 676 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof 58 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr 47 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef 20 WŁODAWA
Okręg nr 5 - Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Rada Miejska we Włodawie 681 1 5 5
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KOT Krzysztof 62 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz 38 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław 64 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz 68 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester 49 WŁODAWA
Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
6 Rada Miejska we Włodawie 674 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad 43 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta 64 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk 56 WŁODAWA
Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
7 Rada Miejska we Włodawie 722 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander 71 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria 49 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik 54 WŁODAWA
Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
8 Rada Miejska we Włodawie 851 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława 57 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława 63 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy 55 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł 59 WŁODAWA
Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
9 Rada Miejska we Włodawie 726 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna 38 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PAZURA Artur 49 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz 56 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek 53 WŁODAWA
Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
10 Rada Miejska we Włodawie 608 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga 60 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek 24 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa 52 WŁODAWA
Okręg nr 11 - Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
11 Rada Miejska we Włodawie 698 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MEGIEL Anna 52 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta 41 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna 60 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina 47 WŁODAWA
Okręg nr 12 - Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
12 Rada Miejska we Włodawie 635 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria 57 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław 52 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard 55 WŁODAWA
[wp_ad_camp_4]
Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
13 Rada Miejska we Włodawie 734 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy 61 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub 23 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta 60 WŁODAWA
Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
14 Rada Miejska we Włodawie 723 1 3 3
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata 44 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy 55 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni 62 WŁODAWA
Okręg nr 15 - Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
15 Rada Miejska we Włodawie 846 1 4 4
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława 63 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna 48 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr 58 WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz 32 WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy