Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KAZANECKI Piotr 45 wyższe Dubeczno, 808 49.15 Nie
2 KOPIENIAK Marek Krzysztof 57 wyższe Hańsk Pierwszy, 836 50.85 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubeczno stały 872 437 437 50.11%

50.11

 
434 99.31%
2 Świetlica w Osowie, 55 Osowa stały 329 170 170 51.67%

51.67

 
169 99.41%
3 Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszy stały 1 447 858 840 59.30%

59.30

 
817 97.26%
4 Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczyn stały 416 227 227 54.57%

54.57

 
224 98.68%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 2 KORONA Wiesław Kazimierz 39 38.61%

38.6138.61

 
Nie
1 15 15 KIDA Małgorzata Katarzyna 62 61.39%

61.3961.39

 
Tak
2 2 2 KACZANOWSKI Dariusz Piotr 75 52.45%

52.4552.45

 
Tak
2 15 15 MASZEWSKA Ewa 68 47.55%

47.5547.55

 
Nie
3 2 2 WASILEWSKI Ryszard 27 25.23%

25.2325.23

 
Nie
3 14 14 ŁAPIŃSKI Paweł Jacek 19 17.76%

17.7617.76

 
Nie
3 15 15 SZELĄGOWSKI Adam Jerzy 61 57.01%

57.0157.01

 
Tak
4 2 2 MAZUREK Jarosław Wojciech 45 61.64%

61.6461.64

 
Tak
4 15 15 KUBIŃSKI Adam 28 38.36%

38.3638.36

 
Nie
5 2 2 FILIPCZAK Stefan Marian   0.00%

0.000.00

 
Tak
6 2 2 SZWED Szczepan Andrzej 34 70.83%

70.8370.83

 
Tak
6 15 15 MRÓZ Krzysztof 14 29.17%

29.1729.17

 
Nie
7 2 2 KURAŚ Adam Zbigniew 32 26.89%

26.8926.89

 
Nie
7 14 14 BRUCHACKI Ryszard 27 22.69%

22.6922.69

 
Nie
7 15 15 BRODAWKA Mieczysław Kazimierz 60 50.42%

50.4250.42

 
Tak
8 2 2 TROJANOWSKI Jerzy 45 32.14%

32.1432.14

 
Nie
8 14 14 GRUNWALD Wojciech 95 67.86%

67.8667.86

 
Tak
9 2 2 STRUSZEWSKI Piotr Władysław 47 42.73%

42.7342.73

 
Nie
9 15 15 ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz 63 57.27%

57.2757.27

 
Tak
10 2 2 DYWAŃSKA Ewa 53 38.41%

38.4138.41

 
Tak
10 14 14 PSZCZOŁA Dariusz Stanisław 48 34.78%

34.7834.78

 
Nie
10 15 15 KOPPE Dariusz Andrzej 37 26.81%

26.8126.81

 
Nie
11 2 2 DYWAŃSKI Krzysztof Adam 27 30.00%

30.0030.00

 
Nie
11 14 14 PSZCZOŁA Mateusz Henryk 20 22.22%

22.2222.22

 
Nie
11 15 15 PUACZ Antoni Marek 43 47.78%

47.7847.78

 
Tak
12 2 2 BUDZYŃSKA Anna Beata 27 23.68%

23.6823.68

 
Nie
12 14 14 LENC Sławomir 34 29.82%

29.8229.82

 
Nie
12 15 15 BUDA Marek 53 46.49%

46.4946.49

 
Tak
13 2 2 WOJDA Renata Lucyna 50 38.17%

38.1738.17

 
Tak
13 14 14 SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek 48 36.64%

36.6436.64

 
Nie
13 15 15 GRZESZCZUK Henryk 33 25.19%

25.1925.19

 
Nie
14 2 2 PAWŁOWSKI Jan 48 47.52%

47.5247.52

 
Nie
14 15 15 ŁADAK Andrzej Jarosław 53 52.48%

52.4852.48

 
Tak
15 2 2 MRÓZ Marianna Jadwiga 54 45.00%

45.0045.00

 
Tak
15 14 14 ŚWIECA Stanisław Ryszard 25 20.83%

20.8320.83

 
Nie
15 15 15 LEWANDOWSKA Lidia Aneta 41 34.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 603 14 7 39.28%

39.28

 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 316 8 1 20.59%

20.59

 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK 616 13 7 40.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy