Wybory2018: Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika 34 Wyższe Uhrusk, 702 45.88 Nie
2 ŁUKASIK Jan Władysław 63 Wyższe Wola Uhruska, 828 54.12 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica, 46 Uhrusk stały 652 328 328 50.31% 50.31
321 97.87%
2 Urząd Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5 Wola Uhruska stały 563 283 283 50.27% 50.27
278 98.23%
3 Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Gimnazjalna 34 Wola Uhruska stały 493 254 254 51.52% 51.52
249 98.03%
4 Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego, ul. Szkolna 2 Wola Uhruska stały 704 329 329 46.73% 46.73
319 96.96%
5 Świetlica, 89 Stulno stały 503 210 210 41.75% 41.75
208 99.05%
6 Świetlica, 27 Piaski stały 373 159 159 42.63% 42.63
155 97.48%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Wola Uhruska - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 14 14 PRĘCIUK Eugenia Agnieszka 0.00% 0.000.00
Tak
2 2 2 KUCZURA Rafał Leszek 49 52.69% 52.6952.69
Tak
2 14 14 MOLENDA Jolanta Teresa 44 47.31% 47.3147.31
Nie
3 14 14 JANKOWSKI Lucjan 56 39.16% 39.1639.16
Nie
3 16 16 KOŚCIUK Teresa Antonina 87 60.84% 60.8460.84
Tak
4 2 2 PAWŁOWSKI Tadeusz 73 55.30% 55.3055.30
Tak
4 14 14 MATEJUK Waldemar 59 44.70% 44.7044.70
Nie
5 2 2 LIPERT Radosław 52 57.14% 57.1457.14
Tak
5 14 14 KUSZNERUK Marek Jerzy 39 42.86% 42.8642.86
Nie
6 2 2 ŁUBKOWSKI Marian 81 56.25% 56.2556.25
Tak
6 14 14 TOMCZAK Waldemar Józef 63 43.75% 43.7543.75
Nie
7 2 2 ŁUBKOWSKI Grzegorz Zbigniew 46 47.92% 47.9247.92
Nie
7 14 14 DYCZKOWSKA Honorata 50 52.08% 52.0852.08
Tak
8 2 2 WÓJTOWICKI Michał Paweł 36 34.95% 34.9534.95
Nie
8 14 14 TYPIAK Stanisław 67 65.05% 65.0565.05
Tak
9 2 2 LIPERT Zbigniew 91 56.17% 56.1756.17
Tak
9 14 14 LINDE Antoni Edmund 71 43.83% 43.8343.83
Nie
10 14 14 WOJTCZAK Romuald 62 53.91% 53.9153.91
Tak
10 15 15 ŁUBKOWSKI Leszek 53 46.09% 46.0946.09
Nie
11 2 2 KARPOWICZ Mariusz Grzegorz 70 67.31% 67.3167.31
Tak
11 14 14 CHARUK Irena 34 32.69% 32.6932.69
Nie
12 2 2 KLESZCZYŃSKI Paweł Marcin 27 45.00% 45.0045.00
Nie
12 14 14 MISZTALSKI Alfred 33 55.00% 55.0055.00
Tak
13 2 2 BEDNARSKA Julita 19 46.34% 46.3446.34
Nie
13 14 14 DĄBROWSKI Zdzisław Witold 22 53.66% 53.6653.66
Tak
14 2 2 MALEWICZ Marta Katarzyna 0.00% 0.000.00
Tak
15 2 2 KOZACZUK Henryk 28 45.16% 45.1645.16
Nie
15 14 14 POLAK Jan 34 54.84% 54.8454.84
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 572 11 7 42.50% 42.50
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA 634 13 7 47.10% 47.10
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO 53 1 0 3.94% 3.94
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK 87 1 1 6.46% 6.46

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

Na burmistrza miasta Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆWŁODAWA
3WRZESIEŃ Jerzy55KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIAWłodawa
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWŁODAWA
Na wójta gminy Włodawa
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDSuszno
3SEMENIUK Dariusz Józef53KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEWłodawa
2RUSIŃSKI Andrzej42KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINAKorolówka Kolonia
[wp_ad_camp_4]
Na wójta gminy Hanna
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2KOWALIK Grażyna Stanisława59KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIKHoleszów
1CZYŻ Stanisław58KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆZaświatycze
Na wójta gminy Hańsk
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAZANECKI Piotr45KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSKDubeczno
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEHańsk Pierwszy
Na wójta gminy Stary Brus
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FOX-HULME Anna39KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆNowy Brus
3USOWICZ Piotr67KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄDWłodawa
2KOŁTUN Paweł Nikodem39KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEStary Brus
Na wójta gminy Urszulin
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2GRZYWACZEWSKA Kamila38KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrzymiarki
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKAWereszczyn
Na wójta gminy Wola Uhruska
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2ŁUKASIK Jan Władysław63KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKAWola Uhruska
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEUhrusk
Na wójta gminy Wyryki
L.p.Nazwisko i ImionaWiekNazwa komitetuMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
2TORBICZ Mirosław44KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZAWyryki-Adampol
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEAdampol

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy