Włodawa: Lokator działkowej altanki dowieziony na komendą - wlodawa.NET


Włodawa: Lokator działkowej altanki dowieziony na komendą

Włodawa: Lokator działkowej altanki dowieziony na komendą Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale Kiedy temperatura spada poniżej zera włodawscy policjanci podczas służby zwracają szczególną uwagę na osoby narażone na wychłodzenie i sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać. W środę  w nocy mundurowi znaleźli mężczyznę śpiącego w altance. Stróże prawa zabrali 57-latka pod znacznym działaniem alkoholu do komendy, skąd po wytrzeźwieniu trafił pod opiekę rodziny.

W okresie zimowym kiedy temperatura spada poniżej zera włodawscy policjanci zwracają szczególną uwagę na osoby szczególnie narażone na wychłodzenie – czyli bezdomnych, nietrzeźwych, w podeszłym wieku i samotnych. Mundurowi sprawdzają pustostany, altanki, piwnice oraz strychy czyli miejsca gdzie mogą przebywać osoby zagrożone.

Zobacz również:.

112: Policja rekwiruje 200 sztuk podrobionych ubrań i zabawek

Włodawa: Jak nigdy dzisiejsza sesja rady miasta pełna pytań /wideo/

Ekologia: 19 września to Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk

Na szczęście ta historia skończyła się pomyślnie, bo policjanci w porę zauważyli śpiącego mężczyznę i zabrali go zapobiegając jego wychłodzeniu. Dlatego nadal apelujemy do wszystkich, którzy zauważą osoby narażone na wychłodzenie, aby informowały o tym fakcie służby. Każdy taki sygnał zostanie sprawdzony. Pamiętajmy, że w tym przypadku jeden telefon może uratować komuś życie.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

/ź/ policja.gov.pl

👍 👾 👎 👾
↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji:

Podaj dalej, powiadom znajomych....

wlodawa.net w google news - baner- zapraszamy  obserwuj juz dziś

Śmieci: Gdzie należy wyrzucić choinkę i popiół z pieca

Śmieci: Gdzie należy wyrzucić choinkę i popiół z pieca Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale Przypominamy, że popioły pochodzące z palenisk domowych zgromadzone w pojemnikach lub workach koloru czarnego, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, odbierane są od października do kwietnia. Popioły wytworzone po tym okresie winy być dostarczone do PSZOKu. Przed umieszczeniem w pojemniku popiół powinien być wystudzony.

Innym odpadem sezonowym są tzw. odpady zielone, które są odbierane z nieruchomości w okresach od kwietnia do października. Po tych okresach winny być samodzielnie dostarczane do PSZOKu. Wyjątek stanowią tu jedynie choinki naturalne, które w styczniu i w pierwszej połowie lutego będą odebrane z nieruchomości w terminie odbioru odpadów biodegradowalnych (kuchennych). Choinki powinny być bez ozdób i stojaków

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Śmieci od chorych na COVID-19 trzymaj na balkonie

Włodawa: Spór o dodatkowe 6 zł miesięcznie za wywóz śmieci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców informujemy, że przy odbiorze odpadów wielkogabarytowych – istnieje możliwość wystawienia elektrośmieci, które mogą stanowić problem w samodzielnym dostarczeniu ich do PSZOK.

/ź/ mzcwlodawa.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:


data publikacji: 14/05/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Włodawa: Policyjna interwencja podczas dziecięcej jazdy na sankach

Włodawa: Policjanci interweniują podczas dziecięcej jazdy na sankach  Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale



Włodawa to Wy

Zimowa aura sprzyja zabawom na śniegu, przez co najmłodsi chętnie spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Niestety co roku w całym kraju odnotowywane są wypadki związane z niebezpiecznymi zabawami właśnie w tym czasie. Wczoraj włodawscy policjanci interweniowali po zgłoszeniu dotyczącym dzieci zjeżdżających na sankach w pobliżu jezdni. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży prezentujemy zasady bezpieczeństwa, które powinniśmy przypominać  naszym pociechom.

- Pamiętajmy, aby zjeżdżać na sankach ze wzniesień i górek z dala od jezdni i chodników, ponieważ grozi to wypadkiem.

- Ślizgawek nie należy urządzać na ulicach i chodniku, bo niesie to ze sobą poważne zagrożenie dla ludzi.

- Zabawa w śnieżki powinna być przemyślana. Należy się bawić tak, aby nie wyrządzić sobie krzywdy i innym. Należy też zwracać uwagę na mienie w pobliżu. Nikomu nie sprawiłaby radości uszkodzony samochód czy wybita szyba w oknie.

- Nie wolno rzucać w jadące pojazdy śnieżkami, gdyż takie zachowanie może być przyczyną kolizji lub wypadku drogowego.

- Podczas zabaw na śniegu i lodowisku należy pilnować swoich wartościowych przedmiotów. Jeśli to możliwe portfel lub telefon komórkowy oddać do depozytu lub pod opiekę zaufanej osobie.

Zobacz również:.

112: Pierwszy śnieg i kierowca BMW ląduje w rowie

112: Wjechał do przydrożnego rowu i pił z poszukiwanym

Sport: II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa OSP w Urszulinie

- Nie wolno wchodzić na zamarznięte akweny wodne takie jak stawy, sadzawki, jeziora i rzeki. Bez względu na to, jak duży jest mróz i jak gruby jest lód, zabrania się wchodzenia na lód. Nigdy bowiem nie wiemy w jakich miejscach pokrywa lodowa jest słabsza, bądź przepływają pod nią nurty wodne, które sprzyjają załamaniu się lodu.

Apelujemy do rodziców, aby rozmawiali ze swoimi dziećmi na temat wspomnianych zagrożeń i przypominali zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu.

/ź/ policja.gov.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

data publikacji: 10/01/2021

Podaj dalej, powiadom znajomych....