Turniej - Strona 32 z 68 - wlodawa.NET

Sport: I miejsce drużyna SP2 Włodawa w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży

Sport: I miejsce drużyna SP2 Włodawa w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży SMS Włodawa

Bardzo dobrze po raz kolejny spisała się drużyna SP2 we Włodawie, złożona z zawodników SMS Włodawa, w składzie Szymon Zguczyński, Bartosz Zawadewicz. W rozegranych 08.02.2019 r. w Kocudzy finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym zajęła pierwsze miejsce.

 

Zobacz również:.

Sport: Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie

Sport: XIX Bieg Sobiborski - relacja/wyniki

Włodawa: IIb z SP2 i Photonki

[wp_ad_camp_4]

Opiekunem zawodników był Pan Roman Stanilewicz - Nauczyciel W-F w SP2 we Włodawie.  Gratulujemy sukcesu!

/ź/ sms-wlodawa.pl

loading...
 
data publikacji: 28/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: 2 złote medale Magdaleny Sikorskiej w Mistrzostwach Województwa Seniorów

Sport: 2 złote medale Magdaleny Sikorskiej w Mistrzostwach Województwa Seniorów SMS WłodawaW rozegranych 02.02.2019 r. Mistrzostwach Województwa Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym wzięło udział 5 zawodników SMS Włodawa. W kategorii Seniorów wystartowali: Sylwester Włoszek, Kamil Hamziuk, Jakub Zguczyński i Szymon Zguczyński.

Natomiast w kategorii Seniorek zagrała Magdalena Sikorska, która w tym sezonie reprezentuje nasz klub w rozgrywkach krajowych, jednocześnie na codzień występuje w lidze włoskiej w A.S.D. Norbello. Nie miała ona sobie równych w rozgrywkach seniorek pewnie zdobywając złoty medal i prawo do występu w Mistrzostwach Polski Seniorów, które zostaną rozegrane 01-03.2019 r. w Gliwicach. Drugi złoty medal zdobyła w grze mieszanej w parze z Marianem Wardzyńskim UKS Wola Osowińska.

 

Zobacz również:.

Sport: Sukcesy Modrzaka w tenisie stołowym

Sport: KS Włodawa zdobywa Puchar Starosty Bialskiego

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych

[wp_ad_camp_4]

Gratulujemy wspaniałego występu. W kategorii indywidualnej seniorów niestety nasi zawodnicy nie odnieśli sukcesów, natomiast w grze podwójnej debel Sylwester Włoszek Szymon Zguczyński przegrał walkę o medal i ostatecznie zajął miejsce 5. Podobnie w grze mieszanej Sylwester Włoszsek w parze z Weronką Szewczak ulegli w ćwierćfinale swoim przeciwnikom i również zajęli miejsce 5.

Gratulujemy uzyskanych wyników, a Magdzie życzymy powodzenia w Mistrzostwach Polski, które zaczynają się w piątek 01.03.2019 r.

/ź/ sms-wlodawa.pl

loading...
tv.wlodawa.net/AlainCarrascoTM
masz wideo wyślij nam link:. echo@wlodawa.net
data publikacji: 28/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: Kolejny sukces Szymona Zguczyńskiego w Grand Prix Polski Młodzików

Sport: Kolejny sukces Szymona Zguczyńskiego w Grand Prix Polski Młodzików SMS WłodawaW rozegranym w dniach 22-23.02.2019 r. w Kwidzynie III Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym rewelacyjnie spisał się zawodnik SMS Włodawa: Szymon Zguczyński. W sobotę w turnieju grupowym w pierwszym pojedynku pokonał po dobrej grze Kacpra Latochę ULKS Moszczenica 3:1. Niestety w kolejnym meczu, pomimo prowadzenia w poszczególnych setach 10:8, 9:7, uległ 0:3 Dawidowi Chylickiemu WARMIA Lidzbark Warmiński.

Przegrana ta sprawiła, że wyjście do kolejnej fazy turnieju przestało zależeć od kolejnej wygranej, ale również trzeba było liczyć na to jak zgrają w kolejnej rundzie przeciwnicy. Jednak w ostatnim pojedynku grupowym Szymon pewnie zwyciężył Macieja Perkowskiego UKS DOJLIDY Białystok 3:0, a rywale zagrali zgodnie z przewidywaniami i mógł się cieszyć z awansu z drugiego miejsca do najlepszej 32. Po niecierpliwym oczekiwaniu na losowanie, kolejnym rywalem Szymona w walce o najlepszą 16, okazał się Artur Gromek WARMIA Lidzbark Warmiński. Po dramatyczej końcówce 4 seta Szymon zwyciężył 3:1. W ostatnim meczu tego dnia o awans do czołowej 8 wygrał pewnie z Miłoszem Piecowskim TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 3:0.

 

Zobacz również:.

Sport: Darcie pierza po Włodawsku

8-2 SMS Włodawa vs Lewart Lubartów

Awans drużyny Młodzików SMS Włodawa na Mistrzostwa Polski

[wp_ad_camp_4]

W kolejnym dniu rywalizacji Szymona czekało wydawało się niemożliwe do osiągnięcia zadanie. Pojedynek z rozstawionym z numerem 1 Alanem Kulczyckim OLIMPIA-UNIA Grudziądz, z którym to 2 lata temu w parze, zdobywał Mistrzostwo Polski w grze podwójnej. Jednak po bardzo dobrej grze, wielu emocjach i dramatycznym meczu, prowadzony przez Trenera Sylwestra Włoszka to Szymon mógł się cieszyć z wygranej 3:1. Po meczu licznie zgromadzeni obserwatorzy nagrodzili zawodników gromkimi brawami.

Sport: Kolejny sukces Szymona Zguczyńskiego w Grand Prix Polski Młodzików SMS Włodawa

W półfinale turnieju Szymon Zguczyński spotkał się z Michałem Wandachowiczem UKS CHROBRY Międzyzdroje. Jego rywal w tym dniu niestety okazał się nie do zatrzymania i zwyciężył 3:0 w tym meczu, jak i w późniejszym pojedynku finałowym, wygrywając cały turniej. Ostatecznie Szymon stanął na trzecim stopniu podium, co jest jego jednym z większych osiągnięć.

Gratulacje dla Szymona i Trenera Sylwestra Włoszka.

/ź/ sms-wlodawa.pl

loading...
 
data publikacji: 28/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Kultura: Szkolny teatr Korale wystąpił w Tarnogrodzie

Kultura: Teatr szkolny z Korolówki wystąpił w TarnogrodzieW piątkowe popołudnie, dnia 1 lutego 2019 r., Szkolne Koło Teatralne „Korale” ZSCKR w Korolówce – Osadzie wystawiło na deskach Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury widowisko obrzędowe pt. „Andrzejki u Mani”.  Po nominacji w Powiatowym Przeglądzie Widowisk Obrzędowych w Hańsku (grudzień 2018) zespół wziął udział 44 Międzywojewódzkim Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Tarnogrodzie, który jest przeglądem amatorskich teatrów ze środowisk wiejskich swym zasięgiem obejmujący województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie oraz mazowieckie.

Kultura: Teatr szkolny z Korolówki wystąpił w TarnogrodzieTo jeden z pięciu międzywojewódzkich sejmików, które odbywają się w całej Polsce i z nich – decyzją Rady Artystycznej – najlepsze spektakle prezentowane będą jesienią na Ogólnopolskim Sejmiku. Ocenie podlega odtwarzanie scen, zwyczaje, obrzędy, które na co dzień towarzyszyły mieszkańcom wsi, zachowania i relacje międzyludzkie, które już odeszły, gra aktorska, scenariusz, scenografia, przedmioty, które grają i uwiarygodniają to, co się dzieje na scenie.

 

Zobacz również:.

UWAGA: Skażona woda w Korolówce Osadzie

Region: Droga nr 812 Włodawa – Korolówka zostanie przebudowana

Korolówka: Spowodował wypadek i uciekł do Garwolina

[wp_ad_camp_4]

Niemałym doświadczeniem dla wykonawców, zwłaszcza młodych aktorów, były zajęcia warsztatowe z Radą Artystyczną. Wybitni znawcy sztuki teatralnej, reżyserii, folkloru, etnomuzykologii w osobach: prof. Lech Śliwonik, dr hab. Edward Wojtaszek, dr hab. Katarzyna Smyk, dr hab. Bożena Suchocka, dr hab. Tomasz Rokosz przeprowadzili szczegółową analizę prezentowanego widowiska, nie szczędząc przy tym konstruktywnej krytyki i udzielając cennych wskazówek.

Kultura: Teatr szkolny z Korolówki wystąpił w TarnogrodzieO prestiżu przeglądu niech świadczy fakt, że w czerwcu 2018 roku decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sejmiki Wiejskich Zespołów Teatralnych i ogólnopolski ruch wiejskich amatorskich zespołów teatralnych zostały wpisane do Krajowego Rejestru Dobrych Praktyk w ochronie niematerialnego dziedzictwa kulturowego w myśl Konwencji UNESCO z 2003 roku, tym samym Sejmiki znajdą się na Liście Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Kultura: Teatr szkolny z Korolówki wystąpił w TarnogrodzieObecność zespołu „Korale” w Sejmiku jest wyraźnie zauważana i podkreślana. Daje bowiem szansę na odmłodzenie grup obrzędowych i kontynuowanie swojego dziedzictwa, które młodzież poznaje w trakcie pracy nad spektaklem. Ponadto, młodzi aktorzy wiele zyskują, widząc zainteresowanie widzów, a także władz. Rozumieją, że przekaz tradycji jest ważny, związany z wyjątkową dumą z własnego talentu, pracy zespołowej i udziału w ochronie dóbr i wartości swoich przodków.

Kultura: Teatr szkolny z Korolówki wystąpił w TarnogrodzieW widowisku „Andrzejki u Mani” wystąpili przede wszystkim uczniowie klas pierwszych technikum agrobiznesu i technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki: Aleksandra Bogucka, Izabela Brzezicka, Aleksandra Rudkowska, Klaudia Żuk, Michał Bojarski, Jakub Ganczaruk oraz z klas trzecich: Natalia Biernacka, Małgorzata Dydziuk, Sylwia Kozłowska. Nad przygotowaniem widowiska (scenariusz, reżyseria, muzyka, kostiumy, światło, rekwizyty itd.) czuwały: Ewa Krzywania i Małgorzata Żakowska. Zamysł scenograficzny (izba wiejska) wykonali: Zbigniew Mojski i Tomasz Przygocki.

Ewa Krzywania

/ź/ zsr-korolowka.pl

loading...
 
data publikacji: 19/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa OSP w Urszulinie

Sport: II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa OSP UrszulinieW sobotę 16 lutego 2019 roku w sali sportowej Zespołu Szkół w Urszulinie odbył się II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Urszulinie.

Organizatorem zawodów był Zarząd OSP Urszulin. Do sportowej rywalizacji przystąpiły trzy drużyny. Grano systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów. Wszystkie zespoły podeszły do turnieju bardzo ambitnie. Po wyrównanej i zaciętej walce zwyciężyła drużyna nr 2, drugie miejsce zajęła drużyna nr 1 oraz trzecie miejsce trzecia drużyna.

Sport: II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa OSP UrszulinieWszystkie drużyny dostały puchary, natomiast Zarząd OSP podziękowania za organizację turnieju. Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Urszulinie jest jedną z form szkolenia, polegającą na rozwoju sprawności fizycznej strażaków, niezbędnej w przygotowaniu do działań ratowniczych.

 

 

Zobacz również:.

112: Pierwszy śnieg i śliskie drogi

Samochód dachował w koloni Wytyczno

Urszulin: Służby ratunkowe na jeziorze Sumin

[wp_ad_camp_4]

Sport: II Halowy Turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa OSP UrszulinieCelem organizacji turnieju jest w szczególności popularyzacja wśród strażaków kultury fizycznej i sportu w tym piłki siatkowej, mobilizowanie do stałego podnoszenia sprawności fizycznej, wyłonienie najlepszej drużyny w jednostce OSP Urszulin oraz integracja strażaków.,

fot. Iwona i Andrzej Jung oraz Żaneta Artymiuk, tekst Iwona Jung

/ź/ osp-urszulin.cba.pl

loading...
 
data publikacji: 19/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Włodawa: Budżet obywatelski 2019 zaproponuj zmiany

Włodawa: Budżet obywatelski 2019, co trzeba zmienić w mieście? Masz pomysł co trzeba zmienić w mieście? Chcesz zorganizować ciekawe wydarzenie sportowe lub kulturalne? Nie czekaj! Zgłoś swoją propozycję w ramach budżetu obywatelskiego. Wnioski można składać od 18 lutego do 15 marca w sekretariacie Urzędu Miejskiego we Włodawie.

Miasto Włodawa przeznaczyło 100.000 zł z rezerwy celowej na budżet obywatelski. Zakres zadań, które mogą zostać sfinansowane z tych środków jest bardzo szeroki. Dotyczyć one mogą min. remontów i przebudowy budynków będących własnością miasta, budowy placów zabaw, miejsc rekreacji i wypoczynku, zagospodarowania skwerów i trawników, prowadzenia programów edukacyjnych oraz organizacji imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

 

Zobacz również:.

Włodawa: Budżet Obywatelski 2018 – rusza głosowanie /wideo/

Włodawa: Budżet Obywatelski 2018 – wyniki głosowania

Włodawa: Nowy asfalt i plac zabaw w mieście

[wp_ad_camp_4]

Propozycje zgłaszane przez mieszkańców w poprzednich latach były bardzo ciekawe. Jestem przekonany, że podobnie będzie i tym razem. Warto również wspomnieć, że to ostatnia edycja budżetu obywatelskiego na dotychczasowych zasadach. Zmieniły się bowiem zapisy ustawy o samorządzie gminnym – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Propozycje można składać do 15 marca za pośrednictwem formularza, który dostępny jest w sekretariacie włodawskiego ratusza oraz na stronie internetowej www.um.wlodawa.eu. Zgłoszenie propozycji musi uzyskać również pisemne poparcie co najmniej 20 mieszkańców miasta. Propozycje, które pozytywnie przejdą ocenę formalną zostaną przedstawione mieszkańcom, którzy w głosowaniu wskażą te najbardziej potrzebne. Na podstawie wyników głosowania Burmistrz Włodawy wybierze propozycje do realizacji.

Harmonogram realizacji zadań:
1. składanie propozycje zadań publicznych przez mieszkańców Włodawy – 18 lutego – 15 marca;
2. weryfikacja zgłoszonych propozycji – 18 marca – 1 kwietnia;
3. ogłoszenie listy propozycji zakwalifikowanych do głosowania – do 8 kwietnia;
4. głosowanie mieszkańców Włodawy – 15 kwietnia – 10 maja;
5. ogłoszenie wyników głosowania i zadań publicznych do realizacji – do 17 maja.

Zarządzenie Burmistrza Włodawy
Formularz zgłoszeniowy

/ź/ wlodawa.eu

loading...
tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. echo@wlodawa.net

 

data publikacji: 18/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

112: OSP Włodawa otrzyma wsparcie /wideo/

112: OSP Włodawa otrzyma wsparcie /wideo/ Szkolenia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, zakup wyposażenia ratownictwa drogowego oraz wspólne ćwiczenia terenowe z użyciem sprzętu ratowniczego. Na takie wsparcie będą mogli liczyć członkowie włodawskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w ramach projektu, której liderem jest Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug.

Miasto Włodawa przystąpiło do projektu „Wzmocnienie potencjału Ochotniczych Straży Pożarnych w ratowaniu ofiar wypadków na drogach województwa lubelskiego i obwodu wołyńskiego” realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014 – 2020.

112: OSP Włodawa otrzyma wsparcie /wideo/

– Udział w projekcie to kolejne w ostatnim czasie wsparcie, którego beneficjentem jest włodawska Ochotnicza Straż Pożarna. W październiku ubiegłego roku dzięki uzyskanemu dofinansowaniu przekazaliśmy strażakom sprzęt ratujący życie. Teraz strażacy otrzymają kolejne wyposażenie. Będą mogli również uczestniczyć w szkoleniach i ćwiczeniach – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

 

Zobacz również:.

112: Walne zebrania strażaków z OSP Urszulin

112: Pracowity weekend strażaków ze Sławatycz

112: Pracowity weekend OSP z Woli Uhruskiej

[wp_ad_camp_4]

112: OSP Włodawa otrzyma wsparcie /wideo/

W ramach projektu 29 włodawskich ratowników weźmie udział w szkoleniu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Otrzymają również nowy sprzęt m.in. zestaw ratowniczy R-1, zestaw pneumatyczny i węże hydrauliczne. Przeprowadzona zostanie również akcja edukacyjna „Bezpieczny Pieszy” dzięki której uczniowie poznają zasady bezpiecznego zachowania na drodze. Realizacja projektu potrwa do 30.06.2020 r., jego wartość to ponad 712 tys. euro.

/ź/ wlodawa.eu, foto: straz.wlodawa.pl

loading...

 

tv.wlodawa.net/Telpol INFO
masz wideo wyślij nam link:. echo@wlodawa.net

 

data publikacji: 15/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Region: Konkurs na potrawę z ryb słodkowodnych

Region: Konkurs na potrawę z ryb słodkowodnychSTOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA RYBACKA "W DOLINIE TYŚMIENICY I WIEPRZA”

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA POTRAWĘ Z RYB SŁODKOWODNYCH
Z DOLINY TYŚMIENICY I WIEPRZA

Przepis na potrawę z ryb wraz z fotografią potrawy należy wysyłać na adres e-mail: konkurs@lgr-lubelskie.pl, pocztą lub dostarczyć do siedziby biura na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „W dolinie Tyśmienicy i Wieprza”, ul. Słowackiego 11, 21-100 Lubartów z dopiskiem „ Konkurs na potrawę z ryb słodkowodnych z doliny Tyśmienicy i Wieprza”.

 

Zobacz również:.

Włodawa: Gramy na Maxa

Kłusownicy w potrzasku i pijany w rowie

Zatrzymani podczas nielegalnego połowu ryb

[wp_ad_camp_4]

Szczegóły w Regulaminie Konkursu. Termin wysyłania prac obowiązuje do 22.02.2019 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!  Regulamin i załączniki

/ź/ lgr-lubelskie.pl

loading...
 
data publikacji: 12/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych w Sławatyczach nad BugiemJuż po raz XVIII odbył się Turniej Służb Mundurowych. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 13 drużyn. Nie zabrakło w nim również reprezentacji bialskiej komendy. Drużyna stanęła na podium zajmując II miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

W piątek już po raz XVIII odbył się turniej Służb Mundurowych. Organizatorem tegorocznego przedsięwzięcia był Region IPA w Białej Podlaskiej, wspólnie z wieloletnim inicjatorem turnieju, por. rez. SG Sławomirem Jarockim. W organizację włączyły się także GOK Sławatycze oraz Szkoły w Piszczacu, Tucznej i Sławatyczach.

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych w Sławatyczach nad BugiemW tegorocznych zmaganiach udział wzięło 13 drużyn mundurowych. W tym 3 drużyny reprezentujące Straż Pożarną, 2 drużyny Straży Granicznej oraz 8 drużyn policyjnych z terenu woj. lubelskiego. Do rywalizacji przystąpiła także reprezentacja KMP w Białej Podlaskiej, którą w tym roku wspierali funkcjonariusze z zaprzyjaźnionej służby PSG w Terespolu.

 

Zobacz również:.

Sport: Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Hanna: Turniej Łuczniczy

Sławatycze: Nadbużański Turniej Piłki Siatkowej

[wp_ad_camp_4]

Finał i mecze półfinałowe rozegrane zostały w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławatyczach. Wcześniejsze mecze fazy grupowej odbywały się w halach sportowych Szkół Podstawowych w Tucznej, Piszczacu i Sławatyczach.

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych w Sławatyczach nad BugiemBialska drużyna walczyła dzielnie plasując się na II miejscu. Na podium pokonała ją jedynie drużyna z PSG w Dorohusku. Na trzecim miejscu uplasowali się funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Policjanci już teraz zapowiadają udział w przyszłorocznym turnieju.  Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!

B.S.P.

/ź/ policja.gov.pl

loading...
 
Sławatycze: PSG Dorohusk najlepszy w turnieju służb mundurowych

W XVIII  Turnieju Służb Mundurowych w halową piłkę nożną, który został rozegrany w dniu 8 lutego 2019 roku uczestniczyło 13 drużyn reprezentujących Straż Graniczną,  Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Więzienną. Eliminacje turnieju odbyły się w halach sportowych w Tucznej, Piszczacu  i Sławatyczach.

Piszczac:

  1. KMP Lublin
  2. KMPSP Biała Podlaska
  3. PSG w Janów Podlaski
  4. OSP Kodeń

Tuczna:

  1. KP Łuków
  2. KP Lubartów
  3. ZK Biała Podlaska
  4. OSP Sławatycze

Sławatycze:

  1. PSG Lublin
  2. PSG Dorohusk
  3. KP Radzyń Podlaski
  4. KP Łęczna
  5. KMP Biała Podlaska

Do dalszych rozgrywek w hali sportowej w Sławatyczach awansowały następujące drużyny:

  1. KM PSP Biała Podlaska
  2. KPP Łęczna
  3. OSP Kodeń
  4. PSG Lublin
  5. KMP Biała Podlaska
  6. OSP Sławatycze
  7. PSG Dorohusk
  8. KPP Łuków
  9. KMP Lublin

Rozgrywki grupowe  i finałowe poprzedzone zostały uroczystym otwarciem Turnieju przez Wójta Gminy Arkadiusza Misztala w asyście przybyłych gości wójtów z sąsiednich gmin z Tucznej Zygmunta Litwiniuka, Kodnia Jerzego Trocia, Przewodniczącego IPA Grupy Wojewódzkiej  Piotra Wójcika, Przewodniczącego IPA w Białej Podlaskiej Tomasza Struka, Przewodniczącego IPA w Chełmie Grzegorza Worlickiego, Przewodniczącego NSZZ FSG Dariusza Grządkowskiego, Komendantów PSG, Policji.

Po rozegranych meczach  w 3 grupach do ścisłego finału zakwalifikowały się  3 drużyny z pierwszych miejsc: KMP w Białej Podlaskiej, PSP w Białej Podlaskiej oraz PSG w Dorohusku. 

Po meczach finałowych stan rywalizacji:

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Sławatycze Arkadiusza Misztala zdobyła drużyna Placówki Straży Granicznej w Dorohusku

II miejsce i Puchar Wójta Gminy Kodeń Jerzego Trocia przypadło Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej

III miejsce wraz z Pucharem Wójta Gminy Piszczac Kamila Kożuchowskiego wywalczyła Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej

IV miejsce  i Puchar Wójta Gminy Tuczna wywalczyła – Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej,

V miejsce i Puchar Wójta Gminy Wisznice – zdobyli druhowie z OSP Sławatycze

Przyznano również indywidualne  wyróżnienia:

Król Strzelców – Kamil Burda

Najlepszy Zawodnik –  Damian Flis

Najlepszy Bramkarz – Grzegorz Bogucki

Zawodnik Fair Play – Arnold Sołoduszkiewicz

Nagrodzeni otrzymali medale, puchary. 

Honorowy Patronat nad turniejem służb mundurowych sprawował Wójt Gminy Sławatycze – Arkadiusz Misztal.

Fundatorami pucharów, medali, nagród i statuetek byli:  Wójtowie Gmin ze Sławatycz, Tucznej, Piszczaca, Kodnia i Wisznic. Wsparcia finansowego i rzeczowego udzieliły: „Dach – Serwis” z Łomaz, „Piotrans” z Wisznic, „Partner” z Leśnej Podlaskiej, „Bystra”,  „Pegaz”,  „Horyzont”.

Nad sprawnym przebiegiem i sportową rywalizacją czuwali sędziowie: Ryszard Nilipiuk, Stanisław Dąbek, sędzia techniczny Bogdan Bandzerewicz i Sławomir Jarocki – honorowy organizator turniejów piłkarskich służb mundurowych.

Patronat medialny sprawowały Katolickie Radio Podlasie, Radio Biper, Wspólnota, Gościniec Bialski. Organizatorami imprezy byli Samorządy Gmin z Wisznic, Piszczaca, Kodnia, Tucznej i Sławatycz, Organizacje Terenowe NSZZ FSG, Zespół Szkół i Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach.

Tekst i foto: B. Szulej

/ź/ slawatycze.pl

data publikacji: 11/02/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy