Turniej - Strona 59 z 68 - wlodawa.NET

Stypendia dla najlepszych sportowców

Stypendia dla najlepszych sportowców
(14 marca) Andrzej Romańczuk starosta włodawski w asyście swojego zastępcy Adama Panasiuka wręczyli w sali konferencyjnej starostwa akty przyznania stypendiów sportowych najlepszym uczniom powiatu włodawskiego.

Stypendia miesięczne otrzymali: Dawid Błaszkiewicz, Ernest Dorosz, Paweł Sadowski, Dominika Jagiełłowicz, Monika Konieczna, Natalia Danaj, Kamil Hamziuk, Sylwester Włoszek, Szymon Zguczyński, Arkadiusz Żuk, Amelia Olszewska, Wojciech Kamiński, Jakub Kasztelan, Iga Mirończuk, Filip Nazaruk, Nikola Skórska, Grzegorz Kwaśnik, Konrad Rusiński. Stypendia zostały przyznane na okres od 1.01.2017 r. do 31.12.2017 r.

[wp_ad_camp_4]

- Zawsze na uwadze mieliśmy dobro naszej młodzieży i staramy się doceniać ich zaangażowanie w każdej dziedzinie, w tym także sportowej – mówi starosta Andrzej Romańczuk. – Rozumiem, że jest to tylko bardzo skromna forma motywacji i docenienia, ale wiem również, że i taka forma powoduje wzrost zdrowej, właśnie sportowej, rywalizacji.

źródło: www.powiatwlodawski.pl

 

data publikacji: 16/03/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: Król jest tylko jeden "Modrzak"

Król jest tylko jeden "Modrzak"

W dniu 23 lutego 2017r. w Kocudzy odbyła się Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Natalia Danaj, Klaudia Błaszczuk i Natalia Gromek po zaciętej rywalizacji w kilku meczach awansowały do walki finałowej.

W meczu o najwyższe trofeum nasze dziewczęta spotkały się z dobrze dysponowaną ekipą z Lubartowa. Uczennice „Modrzaka” pokazały, że mają w sobie ducha rywalizacji i pokonały swoje przeciwniczki. Drużyna chłopców w składzie Arkadiusz Żuk, Sylwester Włoszek i Kamil Hamziuk, również rozegrali finał z uczniami lubartowskiej szkoły. W początkowej fazie meczu obie drużyny nie dawały za wygraną.

Wszyscy wiedzieli, że decydujące będą sety deblowe, które wyłonią zwycięzcę. Świetnie współpracująca drużyna „Modrzaka” nie oddała w grze deblowej żadnego seta. Kropkę nad „i” postawił Arkadiusz Żuk nie dając szans w kolejnym meczu indywidualnym. Zwycięstwo naszych zawodników okupione było dużą dawką emocji i ich wysiłku.

[wp_ad_camp_4]

Jednym słowem „Modrzak” zdominował pozostałe szkoły w województwie lubelskim. Zasługą tego sukcesu jest ambitna postawa zawodników i zaangażowanie szkoleniowca klubu SMS Włodawa. Opiekunem drużyny dziewcząt i chłopców był Mariusz Kuśmirek nauczyciel wychowania fizycznego.

źródło: http://www.2lo.wlodawa.pl

 

data publikacji: 03/03/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Okuninka: Strażacy gotowi ruszyć na lód

J. Białe Okuninka Ćwiczenia na lodzie Straż Pożarna
17 lutego 2017 r. na Jeziorze Białym odbyło się szkolenie w zakresie ratownictwa wodnego na zamarzniętych akwenach. Organizatorem szkolenia była Komenda Powiatowa PSP we Włodawie, a udział wzięli strażacy JRG Włodawa oraz druhowie z jednostek OSP Urszulin, Dołhobrody, Orchówek, Wola Uhruska, Włodawa.

[wp_ad_camp_4]

Ćwiczenia praktyczne poprzedzone były wykładami, na których przedstawiono zasady bezpiecznego poruszania się po lodzie, metody i sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratowniczych oraz zagadnienia związane z udzielaniem kwalifikowanej pierwszej pomocy w trakcie działań ratowniczych prowadzonych na lodzie.

 

Zobacz również:.

Włodawa: Włodawscy strażacy też spoKREWnieni

Okuninka: Plażowy złodziej już w areszcie

Urszulin: Ewakuacja szkoły

Podczas zajęć praktycznych przedstawiono prawidłowe wykonanie ewakuacji osób, pod którymi załamał się lód. Pokazano jak prawidłowo ma wyglądać przygotowanie ratownika do akcji oraz akcja. Podczas szkolenia wykorzystano sprzęt specjalistyczny do ratownictwa wodnego, jak sanie lodowe czy koło ratunkowe, oraz sprzęt będący na wyposażeniu samochodu pożarniczego, tj. deski ortopedyczne.

J. Białe Okuninka Ćwiczenia na lodzie Straż Pożarna

Więcej zdjęć ze szkolenia na stronie OSP Urszulin

Tekst i zdjęcia Andrzej Jung

źródło: osp-urszulin.cba.pl

loading...
 
data publikacji: 19/02/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Żelazny Triathlona już 3 czerwca

Żelazny triathlon Okuninka Ponownie gigantycznym zainteresowaniem cieszy się kolejna, tym razem już piąta, edycja triathlonu ,„Żelaznego Triathlonu”. Tylko w pierwszych dniach zapisów zgłosiło się prawie 60 chętnych, w tym wielu spoza naszego województwa.

Zawody polegają na pływaniu (750 m), jeździe rowerem (20 km) i biegu (5 km). Miejsc jest tylko 200, a termin zawodów to sobota, 3 czerwca w Okunince nad Jeziorem Białym.

[wp_ad_camp_4]

Chętni mogą się jeszcze zapisywać poprzez nową stronę internetową -  www.zelaznytriathlon.eu. Czas nagli, miejsc jest bowiem niewiele. Opłata startowa do 15 maja wynosi tylko 100 zł, później nieco drożej. Tym razem trasa została nieco zmieniona w porównaniu z ubiegłorocznymi zawodami.

Start i meta pływania będą w tym samym miejscu wyznaczone, zaś bieg stanowić będą dwie pętle po 2,5 km przy drodze głównej. Znacznie zwiększyła się też pula nagród, która łącznie wynosi teraz 8 tys. zł.

- Sfinalizowaliśmy już umowy z instytucjami, będącymi współorganizatorami zawodów, a teraz ruszamy z formalno-prawną procedurą uzyskania wszelkich pozwoleń – mówi Adam Panasiuk, wicestarosta włodawski, koordynator zawodów.

[wp_ad_camp_2]

- Zeszłoroczny triathlon został bardzo wysoko oceniony przez samych zawodników, więc w tym roku jesteśmy pełni optymizmu co do liczby startujących, zwłaszcza że znacznie zwiększyliśmy pulę nagród. Zapraszamy wszystkich na naszą stronę www i profil facebooka, na których na bieżąco informujemy o przygotowaniach do zawodów.

Mordercze zawody organizuje po raz piąty włodawskie starostwo razem z gminą Włodawa, stowarzyszaniem Leniwce.pl oraz Fundacją „Wrota Europy”. W pomoc aktywnie włączył się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W ubiegłym roku zgłosiło się ponad 200 zawodników, ale miejsc starczyło tylko dla pierwszych 150. Żelazny Triathlon to powoli najpoważniejsza tego typu impreza na wschód od Wisły. W tym roku ma być szczególnie pieczołowicie i perfekcyjnie przygotowana.

            - To chyba najważniejsze sportowe wydarzenie w naszym powiecie - mówi starosta Andrzej Romańczuk. – Naszym celem, poza promocją pięknej sportowej rywalizacji, jest również wydłużenie sezonu turystycznego. Chcemy, aby zaczynał się nie na koniec czerwca, lecz znacznie wcześniej.

Cieszy mnie fakt, że już tak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasz triathlon. Jestem przekonany, że ci wszyscy, którzy 3 czerwca przyjadą  do Okuninki nie będą zawiedzeni. Nie tylko z powodu sportowych zmagań.

[wp_ad_camp_3]

Warto dodać, że prestiżowy ranking triathlonów w Polsce na portalu lepszytriathlon.pl uplasował imprezę starostwa na piątym miejscu w Polsce! I jest to wynik nie tylko ocen ekspertów, lecz przede wszystkim rezultat ankiet wypełnionych przez uczestników triathlonów w naszym kraju.

Data i miejsce zawodów:

3.06.2017 r. Okuninka – Jezioro Białe

Dystans - pływanie:  750 m, jazda rowerem:  20 km, bieg: 5 km

Wpisowe i opłaty za udział w Żelaznym Triathlonie w zależności od terminu wpłaty wynoszą: 100 zł płatne do dnia 15 maja, 150 zł płatne od dnia 16 maja, 200 zł płatne w dniu zawodów

Zapisy na stronie: www.zelaznytriathlon.eu

źródło: www.powiatwlodawski.pl

data publikacji: 13/02/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Tropem Wilczym we Włodawie

Tropem Wilczym we Włodawie

Na dzień 26 lutego 2017 r. we Włodawie zapowiadany jest bieg pod nazwą „Tropem Wilczym" poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych.  Fundacja Wolność i Demokracja po raz piąty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.  Zaprasza wszystkich na lokalną edycję Biegu  Tropem Wilczym.

Wydarzenie to ma charakter ogólnopolski i organizowane jest równocześnie w kilkudziesięciu miastach. Ideą projektu biegowo – edukacyjnego „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym oraz promocja wiedzy na temat polskiego podziemia zbrojnego działającego na obszarze przedwojennej Polski w latach 1944 – 1963.

[wp_ad_camp_2][wp_ad_camp_3]

Włodawska edycja biegu to dwa biegi  na dwóch  dystansach:

- na 1963 m. chodnik przy drodze wojewódzkiej 812 (od Lidla do ulicy Waligóry)- czyli "bieg bez ścigania się". - na dystansie 5 km. Chodnik przy drodze wojewódzkiej 812 pomiędzy Włodawą a Okuninką.

Organizator włodawskiej edycji wprowadza limit zawodników wynoszący 100 osób na dystansie 5 km. oraz 100 osób na dystansie 1963 m. Limit czasu na pokonanie dystansu 5 km wynosi 60 minut.

Zbiórka i odbieranie pakietów startowych od godz. 10.30 do 11.30 parking przy Aptece koło Ronda Odbiór pakietów startowych osób z listy rezerwowej od godz. 11.30 do 11.50. Bieg honorowy na dystansie 1963 m. z parkingu koło Lidla do linii startu biegu na 5 km. o 12.15 Bieg na dystansie 5 km. Godz. 12.30

Warunkiem uczestnictwa jest opłata startowa za udział w biegu, która wynosi 10 zł. Więcej na stronie lokalnego biegu http://www.zawodysportowe.info/wlodawa/szablon.php Strona ogólnopolskiego projektu  https://tropemwilczym.pl [osm_map_v3 map_center="51.52,23.527" zoom="12" width="100%" height="450" post_markers="all"] data publikacji: 05/02/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

112: 16 tyś paczek fajek na komisariacie w Urszulinie /wideo/

Kontrabanda w urszulinie Policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie udaremnili wprowadzenie na rynek 16 400 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Uszczuplenie z tytułu podatku akcyzowego to kwota blisko 280 tys. zł. Nielegalny towar przewoził 37-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, który ukrył trefne papierosy pod drewnem.

Wspólnie z pasażerką 33-letnią mieszkanką Będzina, został zatrzymany. Wczoraj obydwoje usłyszeli zarzuty z kodeksu karno - skarbowego. Za popełniony czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz przepadek zabezpieczonego towaru.

 

Zobacz również:.

112: Papierosy o wartości 120 tyś ukryto nad Bugiem

Sławatycze: Wykryto prawie 100 kg haszyszu /wideo/

Wola Uhruska: Kontrabanda warta ponad pół mln zł

[wp_ad_camp_4]

W piątek ok godz. 21:00 policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie zatrzymali do kontroli drogowej w m. Kołacze kierującego pojazdem m-ki Renault Master. 37-letni kierujący, podróżujący wraz z 33-letnią pasażerką, z powiatu będzińskiego tłumaczył mundurowym, że przewozi drewno na opał. Kontrola bagażu jednak wykazała inaczej, ponieważ pod przewożonym drewnem ukryte było 16 400 ofoliowanych paczek papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. Mieszkańcy powiatu będzińskiego zostali zatrzymani, a nielegalny towar jak i pojazd którym podróżowali zostały zabezpieczone.

Kontrabanda z urszulina

Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby przewożone papierosy trafiły na rynek, straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby blisko 280 tys. zł.

Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, przepadek nielegalnego towaru oraz wysoka grzywna.

tv.wlodawa.net

E.T.

źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

loading...
 
data publikacji: 31/01/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Ikona okiem więźnia i nie tylko

Ikony Włodawa

W czwartkowy wieczór, 19 stycznia 2017 r., w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się otwarcie wystawy ikon pisanych przez pana Janusza Wolińskiego oraz ikon wykonanych przez osadzanych w IV Ogólnopolskim Konkursie „Pisanie Ikon – Włodawa 2016” i poprzednich edycji konkursu zorganizowanych przez Zakład Karny we Włodawie.

[wp_ad_camp_4]

Przybyłych gości powitała Małgorzata Zińczuk, z-ca dyrektora ds merytorycznych Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, natomiast spotkanie poprowadziła Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP Włodawa. O swojej twórczości i technice powstawania ikon opowiedział Janusz Woliński. Artysta mieszka i tworzy we Włodawie. Rzeźbą oraz malarstwem interesuje się od lat młodzieńczych.

Zainteresowania sztuką plastyczną oraz wykonywane liczne prace rzeźbiarskie i malarskie sprawiły, że warsztat twórczy pana Janusza Wolińskiego staje się bardziej dojrzały. Od lat 90-tych XX wieku uczestniczy w licznych plenerach rzeźbiarsko-malarskich doskonaląc swój warsztat twórczy. W roku 1985 miał indywidualną wystawę prac rzeźbiarskich w Domu Polonijnym w Belgijskiej Antwerpii. Uczestniczył w Przeglądach Twórczości Amatorskiej we Włodawie i w Chełmie, gdzie w 1990 r. jego prace zostały wyróżnione.

Uczestnik wielu plenerów rzeźbiarskich: Kresy 92 – Wola Uhruska, Sawin, Szyteny na Warmii, Pieniężno, Górsko k/Leszna, Jabłoń, Roskosz, Drawno, Gródek, Braniewo, Sokółka, Kozienice, Grodno-Republika Białoruś, Przysucha, Białostockie Muzeum Wsi, Tarnów, Kraśnik i wiele innych. W 2010 roku poruszył środowisko twórcze wystawą malarską "Czas na Pamięć" poświęconą Żydom mieszkającym niegdyś we Włodawie.

Od ośmiu lat interesuje się ikonografią. Ikony wykonuje na deskach lipowych starą techniką malarską tj. temperą jajową. W roku 2016 Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyróżnił Janusza Wolińskiego odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej". O przebiegu IV Ogólnopolskiego Konkursu „Pisanie Ikon – Włodawa 2016” opowiedział mjr Damian Frańczak, z-ca dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie. Celem konkursu jest zainteresowanie osadzonych wartościami duchowymi, estetycznymi i artystycznymi płynącymi z Tradycji Cerkwi prawosławnej oraz szerzenie pozytywnych wzorców poprzez tradycję narodową, kulturową i rodzinną w środowisku więziennym. Zadaniem konkursu jest również rozwijanie poczucia estetyki oraz wrażliwości na piękno.

Ikony Włodawa

Skazani tworząc doskonalą umiejętności manualne i popularyzują twórczość więzienną. Ks. Jerzy Ignaciuk, proboszcz Parafii Prawosławnej pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny we Włodawie, a jednocześnie Kapelan Więziennictwa Prawosławnego i współorganizator konkursu opowiedział o duchowym wymiarze procesu pisania ikon oraz jego wpływie na osadzanych biorących biorących udział w warsztatach ikonopisania. Na wystawie, która będzie czynna do połowy lutego 2017 r., prezentujemy 14 prac wykonanych przez Janusza Wolińskiego oraz 36 pochodzących ze zbiorów Zakładu Karnego we Włodawie.

źródło: www.wlodawa.eu

 

data publikacji: 24/01/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wyniki - wyboru Brodacza Roku 2016

Brodacze Sławatycze 2016
30 grudnia w Sławatyczach zorganizowano wybory „Brodacza Roku 2016”. Konkurs odbył się w plenerze w centrum Sławatycz. Sławatycze to jedno z niewielu miejsc w kraju, gdzie tradycja zakończenia starego roku jest kultywowana. Konkurs poprzedziły występy artystyczne grupy Perełki z miejscowego GOK.

Publiczność zgromadzona oprócz pięknych wykonań kolęd i pastorałek podziwiała prezentacje BRODACZY. Do prezentacji w konkursie przystąpiło 16 brodaczy. Każdy z nich z numerem indentyfikacyjnym prezentował swój misternie przyozdobiony strój (kapelusz, maskę i okrycie) nie tylko publiczności, ale przede wszystkim komisji oceniającej, aby pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie artystyczne. Komisja oceniająca w składzie: Grzegorz Kiec - Wójt Gminy, Sławomir Iwaniuk - nauczyciel przedmiotów artystycznych Zespołu Szkół w Sławatyczach, Mateusz Gruszkowski, Wojciech Buraczyński, Eryk Popko – brodacze z lat poprzednich, wnikliwie przypatrywała się poszczególnym elementom stroju.

Po dość długiej naradzie komisja postanowiła nagrodzić następujących brodaczy: I miejsce i tytuł Brodacza Roku 2016 zdobył Tomasz Buraczyński z Nr11, II nagrodę zdobył Krystian Sołoduszkiewicz z Nr5, III miejsce przypadło dla Arnolda Sołoduszkiewicza z Nr10. Przyznano również trzy wyróżnienia dla Tomasza Kuszneruka Nr2, Dominika Hasiuka Nr6, Jarosława Nuszczyka Nr9. Nagrody wręczył Wójt Gminy Grzegorz Kiec. Wszyscy uczestnicy konkursu dodatkowo otrzymali okolicznościowe grawertony.

Brodacze Sławatycze 2016

Publiczność mogła posłuchać recitalu kolęd i pastorałek w wykonaniu: Weroniki Michalczuk, Oliwii Popko, Izabeli Jaszczuk, Elżbiety Gruszkowskiej; nabyć pamiątki i gadżety promujące gminę Sławatycze, posmakować sławatyckiego bigosu przygotowanego przez Panie z miejscowego Zespołu Szkół. Organizatorami konkursu byli Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna i Zespół Szkół w Sławatyczach. Honorowy Patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Grzegorz Kiec.

[wp_ad_camp_4]

Sprawnie i rzeczowo imprezę poprowadził przyjazny Sławatyczom Mariusz Maksymiuk z Radia Biper. Patronat medialny i prasowy sprawowały: Podlasie24,Biała24, Radio Biper, TVP i RL Lublin, Podlasie Się Dzieje, Portal BiałaPodlaska24.info, Dziennik Wschodni, Słowo Podlasia, Kraina Bugu, Gościniec Bialski. Swoją obecnością zaszczycili miłośnicy sławatyckiej tradycji, reżyserzy, etnografowie, redaktorzy i fotoreporterzy z różnych wydawnictw z Warszawy przedstawiciele PAP, Okręgu Śląskiego, Kielc, Łodzi, Gdańska, Krakowa, Lublina, Siedlec, Białej Podlaskiej, Białegostoku. Niech tej etykiety etniczności Sławatycz nie przyprószy żaden żywioł przemijania, oby nadal jak najwięcej barwnych postaci mężczyzn ożywało pod koniec „starego roku”.

Brodacze Sławatycze 2016

Tekst: B. Szulej Foto:M. Gruszkowska, S. Kadłubowska

źródło: www.slawatycze.pl

data publikacji: 05/01/17

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wzmocnienie bezpieczeństwa Stefy Euroregionu Bug

Kasa z Unii dla strażaków W dniu 21 grudnia br. Gmina Włodawa podpisała deklarację partnerstwa z Brzeskim Obwodowym Oddziałem Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Republiki Białorusi oraz Gminą Hańsk, Hanna, Urszulin, Wyryki, Stary Brus, Miastem Włodawa i Powiatem Włodawskim. Partnerstwo zostało zawarte w ramach projektu „Wzmocnienie bezpieczeństwa Stefy Euroregionu Bug na styku granic Polski, Białorusi i Ukrainy”, który zostanie złożony do konkursu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014 – 2020 / Priorytet 3.2 – Podejmowanie Wspólnych wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Liderem Projektu jest Gmina Włodawa.

[wp_ad_camp_2][wp_ad_camp_3]

Całkowita wartość projektu wynosi 2 777 777,00 Euro a wnioskowane dofinansowanie 2 499 999,00 Euro (90%). Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa ludności oraz wzmocnienie zdolności reagowania jednostek straży pożarnej w sytuacjach kryzysowych, klęsk żywiołowych i innych stanów zagrożenia w Strefie Euroregionu Bug na obszarze Powiatu Włodawskiego, Rejonu Brzeskiego i miasta Brześć.

Projekt obejmuje budowę centrum zarządzania kryzysowego w Orchówku, punktu ratownictwa wodnego na bazie OSP we Włodawie, remizy strażackiej w Domaczewie, modernizację stacji diagnostyczno - serwisowej w Brześciu modernizację remizy w Urszulinie i rozbudowę remizy w miejscowości Hańsk Pierwszy oraz zakup średnich samochodów strażackich dla OSP w Orchówku, Urszulinie, Starym Brusie, Zahajkach, Hannie, Straży Pożarnej w Domaczewie, łodzi motorowej dla Powiatowej PSP we Włodawie, zakup wyposażenia do stacji diagnostycznej Straży Pożarnej w Brześciu oraz zakup wyposażenia osobistego oraz do prowadzenia akcji ratowniczych dla jednostek straży.

[wp_ad_camp_4]

Zaplanowano również wspólne ćwiczenia dla jednostek straży z Polski i Białorusi oraz kampanię społeczną skierowaną do mieszkańców. Zawarcie niniejszego partnerstwa jest podstawą do ubiegania się o środki w ramach Programu Sąsiedztwa Polska – Białoruś – Ukraina oraz rozwoju wzajemnych kontaktów na różnych płaszczyznach.

Kasa z Unii dla strażaków

źródło: www.gmina-wlodawa.pl

[mapsmarker marker="1"]

The partnership was concluded within the framework of the project "Strengthening of security Stefy Euroregion Bug on the junction of Polish, Belarus and Ukraine", which will be submitted to the competition in the framework of Cross Border Cooperation Programme Poland - Belarus - Ukraine 2014 - 2020 / Priority 3.2 - Taking Common security challenges

Партнерство было заключено в рамках проекта «Укрепление безопасности Stefy Еврорегион Буг на стыке польской, Белоруссии и Украины", который будет представлен на конкурс в рамках Программы трансграничного сотрудничества Польша - Беларусь - Украина 2014 - 2020 / Приоритет 3.2 - Принятие общих вызовов безопасности

data publikacji: 23/12/16

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy