Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RUSIŃSKI Andrzej 42 średnie Korolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość 999 42.73 Nie
2 SEMENIUK Dariusz Józef 53 wyższe Włodawa, 1339 57.27 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych SEMENIUK Dariusz Józef Głosów ważnych oddanych na kandydatów RUSIŃSKI Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka 223 128 57.40%

0.0574

 
42.60% 95
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno 588 318 54.08%

0.05408

 
45.92% 270
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków 217 129 59.45%

0.05945

 
40.55% 88
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka 291 217 74.57%

0.07457

 
25.43% 74
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka 169 128 75.74%

0.07574

 
24.26% 41
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada 98 70 71.43%

0.07143

 
28.57% 28
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór 151 77 50.99%

0.05099

 
49.01% 74
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek 402 230 57.21%

0.05721

 
42.79% 172
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka 199 42 21.11%

0.02111

 
78.89% 157

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka stały 465 223 223 47.96%

0.04796

 
223 100.00%
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno stały 1146 599 599 52.27%

0.05227

 
588 98.16%
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków stały 412 217 217 52.67%

0.05267

 
217 100.00%
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka stały 617 294 294 47.65%

0.04765

 
291 98.98%
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka stały 391 175 175 44.76%

0.04476

 
169 96.57%
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada stały 305 99 99 32.46%

0.03246

 
98 98.99%
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór stały 383 151 151 39.43%

0.03943

 
151 100.00%
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek stały 878 406 406 46.24%

0.04624

 
402 99.01%
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka stały 338 200 200 59.17%

0.05917

 
199 99.50%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: II Tura Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOX-HULME Anna 39 Wyższe Nowy Brus, 554 47.23 Nie
2 KOŁTUN Paweł Nikodem 39 Wyższe Stary Brus, 619 52.77 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych FOX-HULME Anna Głosów ważnych oddanych na kandydatów KOŁTUN Paweł Nikodem
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus 577 314 54.42% 0.05442
 
45.58% 263
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola 294 109 37.07% 0.03707
 
62.93% 185
3 Remiza OSP, 24 Hola 111 39 35.14% 0.03514
 
64.86% 72
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn 191 92 48.17% 0.04817
 
51.83% 99

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus stały 882 582 582 65.99% 0.06599
 
577 99.14%
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola stały 415 295 295 71.08% 0.07108
 
294 99.66%
3 Remiza OSP, 24 Hola stały 182 111 111 60.99% 0.06099
 
111 100.00%
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn stały 312 192 192 61.54% 0.06154
 
191 99.48%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy