Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki - wlodawa.NET


Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RUSIŃSKI Andrzej 42 średnie Korolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość 999 42.73 Nie
2 SEMENIUK Dariusz Józef 53 wyższe Włodawa, 1339 57.27 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych SEMENIUK Dariusz Józef Głosów ważnych oddanych na kandydatów RUSIŃSKI Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka 223 128 57.40%

0.0574

 
42.60% 95
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno 588 318 54.08%

0.05408

 
45.92% 270
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków 217 129 59.45%

0.05945

 
40.55% 88
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka 291 217 74.57%

0.07457

 
25.43% 74
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka 169 128 75.74%

0.07574

 
24.26% 41
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada 98 70 71.43%

0.07143

 
28.57% 28
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór 151 77 50.99%

0.05099

 
49.01% 74
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek 402 230 57.21%

0.05721

 
42.79% 172
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka 199 42 21.11%

0.02111

 
78.89% 157

Miejsce na twoją reklamę kliknij i zamów  reklama we Włodawie

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka stały 465 223 223 47.96%

0.04796

 
223 100.00%
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno stały 1146 599 599 52.27%

0.05227

 
588 98.16%
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków stały 412 217 217 52.67%

0.05267

 
217 100.00%
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka stały 617 294 294 47.65%

0.04765

 
291 98.98%
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka stały 391 175 175 44.76%

0.04476

 
169 96.57%
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada stały 305 99 99 32.46%

0.03246

 
98 98.99%
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór stały 383 151 151 39.43%

0.03943

 
151 100.00%
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek stały 878 406 406 46.24%

0.04624

 
402 99.01%
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka stały 338 200 200 59.17%

0.05917

 
199 99.50%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤


Zobacz również:


data publikacji: 06/11/2018

Podaj dalej, powiadom znajomych....

wlodawa.net w google news - baner- zapraszamy  obserwuj juz dziś

Wybory2018: II Tura Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOX-HULME Anna 39 Wyższe Nowy Brus, 554 47.23 Nie
2 KOŁTUN Paweł Nikodem 39 Wyższe Stary Brus, 619 52.77 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych FOX-HULME Anna Głosów ważnych oddanych na kandydatów KOŁTUN Paweł Nikodem
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus 577 314 54.42% 0.05442
 
45.58% 263
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola 294 109 37.07% 0.03707
 
62.93% 185
3 Remiza OSP, 24 Hola 111 39 35.14% 0.03514
 
64.86% 72
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn 191 92 48.17% 0.04817
 
51.83% 99

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus stały 882 582 582 65.99% 0.06599
 
577 99.14%
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola stały 415 295 295 71.08% 0.07108
 
294 99.66%
3 Remiza OSP, 24 Hola stały 182 111 111 60.99% 0.06099
 
111 100.00%
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn stały 312 192 192 61.54% 0.06154
 
191 99.48%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

Urzędy: Nowy skarbnik w urzędzie gminy Wyryki

Urszulin: Kolizja auta z jeleniem w Kozubacie

Suchawa – Msza za zmarłych strażaków 2017


data publikacji: 15/11/2017

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Sport: Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie

Sport: Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie

W dniu 30 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie, które rozegrano w małej sali gimnastycznej. Po wielu latach dyscyplina ta powróciła do kalendarza zawodów szkolnych. Zgłosiło się siedmiu chłopców, którzy zacięcie rywalizowali ze sobą. Zawody rozegrano „systemem rosyjskim”, który przy rozegraniu dodatkowych kilku meczów ustalił kolejność zajętych miejsc.

Sport: Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie

Wygląda na to, że bezkonkurencyjnym zawodnikiem okazał się faworyt tej rywalizacji, Mateusz Książek z klasy I Tgh. Mecz o miejsce II był dość wyrównany, jednak lepszym okazał się Krzysztof Paciorkowski z II T ps, który dołożył wszelkich starań, by pokonać Patryka Mielniczuka z klasy IV Ti. Miejsce IV zajął Konrad Chlebicki uczeń klasy II cmb, V Marcin Oziemczuk IV Ti, VI Damian Dujniczuk II cmb, VII Karol Bondarczuk I emb. Zawody zorganizował i przeprowadził Mariusz Kuśmirek nauczyciel wychowania fizycznego.

Sport: Mistrzostwa Modrzaka w badmintonie

Dalsze rozgrywki w tej dyscyplinie sportowej będą rozgrywane jedynie w formie drużynowej. Najlepsi i zarazem uprawnieni do reprezentowania szkoły uczniowie wystąpią w dalszym szczeblu rywalizacji. Ponieważ nasza szkoła jest jedyną w powiecie zainteresowaną dalszymi rozgrywkami, uczniowie ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie wystąpią 7 listopada 2018 roku w Ludwinie na zawodach szczebla rejonowego.

/ź/ 2lo.wlodawa.pl

loading...

 

↶ Wesprzyj wlodawę.NET ❤

Zobacz również:

Korolówka – Narodowe Czytanie „Wesela”

Zimowa frajda z GOK i GBP – Sławatycze

Herbaciana noc w gimnazjum nr 1

data publikacji: 12/11/2015

Podaj dalej, powiadom znajomych....