Turniej - Strona 46 z 68 - wlodawa.NET

112: Komendant Wioletta Pawluk odchodzi z Włodawy

112: Komendant Wioletta Pawluk odchodzi z Włodawy - wlodawa na sygnale
Dziś Komendant Wojewódzki Policji w insp. Robert Szewc w obecności władz samorządowych, zaproszonych gości, policjantów i pracowników cywilnych jednostki wprowadził na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Wiolettę Pawluk. Uczestnicy zbiórki pożegnali również dotychczasowego komendanta podinsp. Mariusza Kołtuna, który awansował na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie.

[wp_ad_camp_4]

Dzisiaj przed południem odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Podczas uroczystej zbiórki wprowadzenia na to stanowisko mł. insp. Wioletty Pawluk dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc. Uczestnicy żegnali również dotychczasowego komendanta podinsp. Mariusza Kołtuna.

Suchawa: Grzybiarze zgubili się w lesie

Insp. Robert Szewc w swoim przemówieniu podkreślił, iż zauważona została dobra praca podinsp. Mariusza Kołtuna, która nagrodzona została awansem. Nadmienił również, iż kobiety doskonale potrafią zarządzać i dobre tradycje w Krasnymstawie będą kontynuowane.

112: Komendant Wioletta Pawluk odchodzi z Włodawy - wlodawa na sygnale

Komendant podinsp. Mariusz Kołtun dziękował wszystkim za wspólną służbę i współpracę. Dwuletni okres służby w Krasnymstawie nazwał „pięknym okresem” zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Swojej następczyni życzył miłych dni w krasnostawskiej komendzie i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

112: Komendant Wioletta Pawluk odchodzi z Włodawy - wlodawa na sygnale

Mł. insp. Wioletta Pawluk obejmując stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie podkreśliła, iż jest to dla niej zaszczyt i wyzwanie. Deklarowała, iż dołoży wszelkich starań by co najmniej zachować dotychczasowy poziom bezpieczeństwa. Ponadto wyraziła wolę szeroko rozumianej współpracy z jednostkami samorządowymi i innymi służbami.

Grzybiarze ze Świdnika dziękują policjantom

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, zaprzyjaźnionych służb, policjanci oraz pracownicy cywilni, którzy również przyłączyli się do podziękowań i gratulacji.

112: Komendant Wioletta Pawluk odchodzi z Włodawy - wlodawa na sygnale

Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 roku do grudnia 2016 roku była Naczelnikiem Prewencji tejże komendy. Następnie awansowała na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z dniem 1 czerwca br. została mianowana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Prywatnie lubi muzykę i dobrą książkę.

P.W.

/ź/ policja.gov.pl

tv.wlodawa.net
masz ciekawe wideo prześlij nam link: echo@wlodawa.net
data publikacji: 02/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Polska: Więzień z Włodawy projektantem najlepszego znaczka

Włodawa: Więzień z Włodawy projektantem najlepszy znaczka wlodawa na sygnale

[wp_ad_camp_4]

Osadzony z Zakładu Karnego we Włodawie zdobył I nagrodę w V konkursie historycznym o Żołnierzach Wyklętych w kategorii „Projekt znaczków pocztowych”.

Włodawa: Więzień z Włodawy projektantem najlepszy znaczka wlodawa na sygnale
Konkurs zorganizowany został pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w stulecie Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Gala z okazji rozstrzygnięcia konkursu odbyła się w liceum ogólnokształcącym im. Władysława IV w Warszawie.

Włodawa: Więzień z Włodawy projektantem najlepszy znaczka wlodawa na sygnale

Podczas ceremonii rozdania nagród i wyróżnień obecna była kpt. Iwona Odyniec – kierownik działu penitencjarnego Zakładu Karnego we Włodawie oraz st. kpr. Kamil Śledziński – wychowawca ds. kulturalno-oświatowych. Twórczość osadzonych inicjowana przez kadrę penitencjarną zawsze była mocną stroną włodawskiej jednostki penitencjarnej.

tekst: ppor. Daniel Pręciuk, zdjęcia: ppor. Daniel Pręciuk, kpt. Mateusz Łukasik

/ź/ sw.gov.pl

Sport: Trener z pasją mł.chor. Sylwester Protas /wideo/

Sport: Funkcjonariusz z pasją do biegania

Włodawa: Szukają chętnych na Mieszkanie+

tv.wlodawa.net
masz ciekawe wideo prześlij nam link: echo@wlodawa.net

 

data publikacji: 30/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Hanna: 40 lat Koła Wędkarskiego

Hanna: 40 lat  Koła Wędkarskiego nr 16

fb/GminaHanna

9 maja 2018 r. uroczyście obchodziliśmy Jubileusz 40-lecia Koła Wędkarskiego nr 16 w Hannie. To wspaniała okazja do wspomnień. Koło powstało 40 lat temu w wyniku odłączenia się ówczesnych członków z terenu gminy Hanna od Koła PZW w Sławatyczach. Powstała grupa inicjatywna z pośród członków PZW w Sławatyczach, która po rozmowach i uzgodnieniach z pozostałymi członkami z terenu naszej Gminy podjęła decyzję o utworzeniu odrębnego Koła.

[wp_ad_camp_4]

Koło Wędkarskie Nr 16 w obecnym kształcie istnieje od 1978 r. i obecnie liczy około 120 członków co plasuje Koło w pierwszej dziesiątce największych Kół w okręgu bialskopodlaskim. Oprócz mieszkańców Gminy Hanna Koło zrzesza również członków z gmin sąsiednich: Sławatycze i Włodawa.

Wieloletni Prezes Koła nr 16 w Hannie, Pan Michał Dejneka zwrócił się w tych słowach do zebranych na uroczystości.:

„Od 20 lat nasze Koło w porozumieniu z Zarządem Okręgu prowadzi zarybianie wód na terenie naszej gminy ze środków Zarządu Okręgu, jak i własnych Koła. W roku 2016 do zarybiania wód na terenie Koła wpuszczono 500 kg narybku, w roku 2017 r. 550 kg. W 2015 r. powołano sprawnie działającą społeczną straż wędkarską.

Z okazji dzisiejszego Jubileuszu dziękuję Zarządowi Okręgu za dobra współpracę, dziękuje Straży Granicznej za udostępnianie połowu na rzece Bug. Dziękuję Pani Wójt za możliwość korzystania z biura Urzędu Gminy i wspieranie działalności naszego Koła. Wszystkim członkom naszego Koła dziękuję za udział w dzisiejszej uroczystości.”

Hanna: 40 lat  Koła Wędkarskiego nr 16

fb/GminaHanna

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście:

Grażyna Kowalik - Wójt Gminy Hanna 

Ks. Marek Uzdowski - proboszcz Parafii Hanna

Jan Kwiecień – Prezes Zarządu Okręgu PZW

Tadeusz Klusek – Wiceprezes ds. Sportu

Andrzej Mackiewicz – dyr. Biura Zarządu Okręgu

Marek Bujan – strażnik SS

Mariusz Śliwiński – Prezes Koła Nr 36 w Sławatyczach

Wiesław Litwin – Komendant Gminny OSP

Dariusz Chaciówka – sołtys wsi Hanna 

Anna Karwatiuk – Przewodnicząca KGW w Hannie

Mariola Kuć – dyr. GOKiS w Hannie

Członkowie Koła Wędkarskiego usłyszeli od zaproszonych gości wiele miłych słów, otrzymali Listy Gratulacyjne i pamiątkowe grawertony. 

Jubileusz jest również okazją do odznaczenia najbardziej zasłużonych członków Koła. 

Uchwałą Zarządu Głównego PZW w Warszawie

Złotą Odznaką PZW odznaczony został kol. Stanisław Pawlik, 

Srebrną Odznaką PZW – Jarosław Kowalczuk

Uchwałą zarządu Okręgu PZW w Białej Podlaskiej Medale za zasługi w rozwoju wędkarstwa otrzymali:

Ambroży Łuszczewski, Andrzej Łobacz, Andrzej Karwatiuk, Antoni Zaprzaluk, Grzegorz Ostrowski, Józef Chudycz, Leszek Plichta, Mariusz Oleszczuk, Mieczysław Prudaczuk, Stanisław Banachewicz,

Dyplom w uznaniu zasług dla wędkarstwa otrzymali: 

Józef Kisiel, Krzysztof Baj, Ludwik Bilicz, Mieczysław Kuszneruk, Stanisław Siomak, Wiesław Litwin, Zygmunt Dylewski, Czesław Pawluk.

W tym dniu w godz. 600 – 900  odbyły się również zawody wędkarskie w kategorii spławiko  gruntowej na Starorzeczu „Hołyna” w Kuzawce, w których wzięło udział 18 wędkarzy. 

I miejsce zajął Jarosław Kowalczuk

II miejsce: Paweł Łobacz

III miejsce: Karol Karwacki

Puchar za  największą rybę zdobył Jędrzejewicz Krzysztof 

Nagrodami w zawodach był sprzęt wędkarski. 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy. 

 

/ź/ gminahanna.pl

data publikacji: 30/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

112: Policjanci z Włodawy na podium

112: Policjanci z Włodawy na podium Włodawa na Sygnale

Puchary Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oraz dyplomy otrzymali dziś laureaci eliminacji wojewódzkich na najlepszą drużynę służby kryminalnej 2018 r. Zwycięska drużyna to reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Szef lubelskiego garnizonu Policji inspektor Robert Szewc pogratulował także drużynie z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie za zajęcie I miejsca w Wojewódzkich Eliminacjach do VI Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych.

[wp_ad_camp_4]


O tytuł Policjanta Służby Kryminalnej 2018 roku rywalizowały policyjne drużyny z jednostek powiatowych i miejskich lubelskiego garnizonu Policji. Celem konkursu było promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej oraz motywowanie ich do doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych. Policjanci musieli wykazać się m.in. wiedzą praktyczną podczas prowadzenia oględzin na miejscu przestępstwa.

Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji, na podstawie uzyskanych wyników komisja wyłoniła trzy najlepsze czteroosobowe zespoły w klasyfikacji generalnej oraz laureatów w poszczególnych klasyfikacjach indywidualnych.

I miejsce i zarazem tytuł najlepszej drużyny kryminalnej województwa lubelskiego 2018 r. wywalczyli policjanci z KPP w Krasnymstawie, w składzie: nadkom. Albert Lipiński, podkom. Kamil Gołębiowski, mł. asp. Tomasz Maćkiewicz oraz policjant operacyjno-rozpoznawczy.

112: Policjanci z Włodawy na podium Włodawa na Sygnale

W poszczególnych kategoriach indywidualnych zwyciężyli:

Najlepszy policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą województwa lubelskiego: kom. Jarosław Janicki z KMP w Białej Podlaskiej

Najlepszy policjant dochodzeniowo-śledczy województwa lubelskiego: asp. Marek Tomaszewski z KPP w Puławach

Najlepszy policjant operacyjno-rozpoznawczy województwa lubelskiego: funkcjonariusz z KPP w Krasnymstawie

Najlepszy technik kryminalistyki województwa lubelskiego: st. sierż. Ewa Zimna z KMP w Lublinie.

Zwycięska drużyna funkcjonariuszy z krasnostawskiej jednostki będzie reprezentować lubelski garnizon Policji w Finale Ogólnopolskim Konkursu „Policjant służby kryminalnej Roku 2018”, który odbędzie się w dniach od 5 do 7 czerwca b.r. w Szkole Policji w Pile.

112: Policjanci z Włodawy na podium Włodawa na Sygnale

Już niebawem, bo 28 maja także do Szkoły Policji w Pile wyjadą laureaci I miejsca Wojewódzkich Eliminacji do VI Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. W zawodach, jakie zostały przeprowadzone w minionym tygodniu, wzięły  23 dwuosobowe patrole z komend miejskich i powiatowych lubelskiego garnizonu oraz OPP w Lublinie. 

Zwycięską drużyną okazał się patrol z Oddziału Prewencji Policji w składzie: sierż. Bogusław Sobolewski oraz  sierż. Robert Grzesiak.

112: Policjanci z Włodawy na podium Włodawa na Sygnale

II miejsce zajęli z kolei policjanci z KPP w Łęcznej: post. Ewa Błaszczak i post. Kamil Kotowski, zaś III – funkcjonariusze z KPP we Włodawie: mł. asp. Michał Pyrzyna i post. Dawid Staszewski.

Laureaci obydwu konkursów dziś rano w towarzystwie swoich przełożonych oraz komendantów jednostek otrzymali puchary oraz dyplomy od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Szef lubelskiego garnizonu oraz jego zastępcy pogratulowali zwycięzcom i życzyli powodzenia w ogólnopolskich finałach konkursów.

AK

/ź/ policja.gov.pl

Sport: Agros Suchawa vs Włodawianka Włodawa 2:0 (1:0)

Urszulin: Powiatowe Oskary rozdane /wideo/

112: Pijany kierowca uciekł do lasu

 

data publikacji: 30/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

112: Zawody wędkarskie o Puchar Komendanta

112: Zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Włodawa na sygnale, Okuninka
Kolejny raz policjanci garnizonu lubelskiego rywalizowali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. W dwudniowych zawodach uczestniczyło 14 policyjnych drużyn. Najlepsza okazała się drużyna z KPP we Włodawie, której zawodnik złowił największą rybę.

Kłusownicy w potrzasku i pijany w rowie

W miniony weekend w Okunince na j. Białym i w Orchówku na j. Glinki 14 drużyn policjantów garnizonu lubelskiego zmagało się w zawodach wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP we Włodawie.

[wp_ad_camp_4]

Zawody te od 9 lat cieszą się niesłabnącą popularnością i tradycyjnie już pod koniec maja do gm. Włodawa zjeżdżają drużyny z całego garnizonu. Jest to okazja nie tylko do rywalizacji w wędkowaniu federowym i spiningowym ale też integracji środowiska policyjnego.

112: Zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Włodawa na sygnale, Okuninka

 

Najlepsza okazała się drużyna KPP we Włodawie, II miejsce zajęła drużyna OPP Lublin, III miejsce zajęła drużyna z KMP Chełm a najlepszym zawodnikiem, który złowił największą rybę okazał się policjant KPP we Włodawie asp.szt. Marek Jaworski, nagrodę największego pechowca dostał kolega z KPP w Świdniku, który podczas zawodów złamał wędkę.

B.SZ.

/ź/ policja.gov.pl

Sport: I kto da 500+ na Włodawiankę?

112: Jak łoś spowodował wypadek

Włodawa: Robak w szpitalu i kontrola z Lublina /wideo/

 

data publikacji: 29/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Sport: Agros Suchawa vs Włodawianka Włodawa 2:0 (1:0)

Sport: Agros Suchawa vs Włodawianka Włodawa

[wp_ad_camp_4]

Agros Suchawa - Włodawianka Włodawa
27 maja

16:00
Stadion

w

Suchawie

Już tylko pięć kolejek zostało do zakończenia sezonu w chełmskiej A  klasie, trzy drużyny wciąż walczą o awans, każda strata punktów może  być bolesna w skutkach.

W 22. kolejce na własnym boisku podejmiemy drużynę Włodawianki. W rundzie jesiennej padł remis 3:3.

Włodawianka pokonana, dziesiąte zwycięstwo na własnym boisku!

Agros Suchawa - LKS Włodawianka Włodawa 2:0 (1:0)

Skład: M.Namczuk - Ł. Namczuk, Karczewski, B. Staszewski, Tomaszewski - K. Mikulski (E. Mikulski), Duda (Sekulski), Hrycak (Krawczuk), K. Staszewski - Kopczewski (Andrejuk), S. Staszewski

Bramki: Sebastian StaszewskiKamil Kopczewski

Widzów: 250

/ź/ Agros Suchawa

data publikacji: 23/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Urszulin: Międzygminne zawody strażackie

Urszulin: Międzygminne zawody strażackie - Wlodawa na Sygnale
W niedzielne popołudnie 20 maja 2018 roku na stadionie w Urszulinie odbyły się międzygminne zawody sportowo – pożarnicze. Do turnieju stanęły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, Kobiece i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z gminy Urszulin, Hańsk i Wola Uhruska. Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami 7 x 50m oraz ćwiczeniu bojowym. Celem było wyłonienie najlepszych drużyn z poszczególnych gmin.

[wp_ad_camp_4]


W gminie Urszulin zwyciężyła drużyna z Andrzejowa przed OSP Urszulin, Wereszczyn, Nowe Załucze, i Wolą Wereszczyńską a w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewczęta z Hańska przed MDP Wola Uhruska i Urszulin. W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych chłopcy z Hańska przed MDP Urszulin i Wola Uhruska.

Urszulin: Międzygminne zawody strażackie - Wlodawa na Sygnale

Kobieca Drużyna Pożarnicza z Hańska przed KDP z Woli Uhruskiej i Urszulina.

Najlepszą drużyną z gminy Hańsk została OSP Hańsk przed OSP Osowa. Najlepszą drużyną z gminy Wola Uhruska została OSP Wola Uhruska przed strażakami z Uhruska, Siedliszcza i Zbereża.

W klasyfikacji międzygminnej wśród seniorów zwyciężył zespół z Woli Uhruskiej drugie miejsce przypadło OSP Hańsk natomiast trzecie strażakom z OSP Andrzejów dalej znalazły się OSP Wereszczyn, Osowa, Nowe Załucze, Urszulin, Uhrusk, Siedliszcze, Wola Wereszczyńska, Zbereże.

Urszulin: Międzygminne zawody strażackie - Wlodawa na Sygnale

Nie chodzi tu tylko o miejsca na turniejowym podium ale przede wszystkim o wspólnie spędzony czas, zapał i chęć podejmowania rywalizacji.

Urszulin: Pożar lasu w Szcześnikach

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy a trzy najlepsze w poszczególnych kategoriach puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójtów Gmin z Urszulina, Hańska i Woli Uhruskiej. Zmagania strażaków sędziowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

 

fot. Andrzej Jung oraz Iwona Jung

tekst Stanisław Artymiuk

/ź/ osp-urszulin.cba.pl

OSP Urszulin: Wypadek w Łomnicy

Urszulin: Pożar lasu w Szcześnikach

Urszulin: 90 lat OSP w Wereszczynie

data publikacji: 23/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

112: Powiatowy finał konkursu Jestem Bezpieczny

112: Powiatowy finał konkursu Jestem Bezpieczny Włodawa na Sygnale

Tegorocznym zwycięzcą powiatowego finału XVIII Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" została szkoła z Macoszyna Dużego. Siedem drużyn z powiatu włodawskiego zmagało się w trzech konkurencjach: Prezentacja szkoły i bezpiecznego hasła, test wiedzy i projekt koszulki. Laureaci z rąk organizatorów konkursu odebrali puchary, atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Uroczystego otwarcia konkursu dokonał Z-ca Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie – podinsp. Tomasz Patra. Na uroczystości gościli również Wice Starosta Powiatu Włodawskiego – p. Adam Panasiuk, w imieniu burmistrza miasta Włodawa – Komendant Straży Miejskiej - Pan Sławomir Borkowski oraz sekretarz Gminy Włodawa – p. Andrzej Kratiuk.

[wp_ad_camp_4]

Drużyny ze szkół podstawowych powiatu włodawskiego rywalizowały w trzech konkurencjach. Pierwsza z nich to "Prezentacja szkoły i bezpiecznego hasła" podczas której uczestnicy prezentowali sposoby spędzania czasu wolnego od wszelkiego rodzaju uzależnień. Druga konkurencja polegała na rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu ogólnie pojętego bezpieczeństwa, natomiast w trzeciej komisja sędziowska oceniała "Projekt koszulki".

112: Powiatowy finał konkursu Jestem Bezpieczny Włodawa na Sygnale

Po długich i obradach jury wyłoniło zwycięzcę konkursu – Szkołę Podstawową z Macoszyna Dużego. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Żukowa, zaś trzecie – Szkoła Podstawowa z Hanny. Laureaci otrzymali puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci: smartwatchów, słuchawek bezprzewodowych, głośników mobilnych, kasków i zestawów oświetleniowych. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy.

Dołhobrody: Wjechała w samochód

Konkurs był zorganizowany przez Komendę Powiatowa Policję we Włodawie, przy współpracy i wsparciu finansowemu: Starostwa Powiatowego we Włodawie, Urzędów Gmin Powiatu Włodawskiego i Placówki Terenowej KRUS we Włodawie.

Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie, przygotowanie i przeprowadzenie konkursu serdecznie dziękujemy.

/ź/ policja.gov.pl

Dołhobrody: Policja w szkole

Włodawa: XVII Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem /wideo/

  data publikacji: 16/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Zawody Sportowo-Pożarnicze Urszulin 2018

Zawody Sportowo-Pożarnicze Urszulin 2018 włodawa na sygnale

Wójt Gminy Urszulin oraz Oddział Gminny Związku OSP RP w Urszulinie

mają zaszczyt zaprosić

na

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze gmin: Urszulin, Hańsk i Wola Uhruska które odbędą się na stadionie gminnym w Urszulinie

w dniu 20 maja 2018 r. o godzinie 1600

[wp_ad_camp_4] Program zawodów
  1. Otwarcie zawodów przez Wójta Gminy Urszulin
  2. Sztafeta Pożarnicza drużyn OSP i KDP
  3. Bieg Sztafetowy 400 m z przeszkodami drużyn MDP
  4. Rozwinięcie bojowe drużyn MDP
  5. Ćwiczenia bojowe drużyn OSP i KDP
  6. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów i nagród
tv.wlodawa.net
masz ciekawe wideo prześlij nam link: echo@wlodawa.net data publikacji: 15/05/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy