Wspólne kolędowanie w Hannie

Okazja Włodawa, Chwilówki, Pożyczki, okazje
BlaBla Włodawa aplikacja

1305725980307051_a

Wójt Gminy Hanna Grażyna Kowalik pragnie poinformować i serdecznie zaprosić na Wspólne Kolędowanie Przy Szopce Bożonarodzeniowej w centrum Hanny, wszystkich tych, którzy chcą poczuć prawdziwą atmosferę zbliżających się Świąt.

W niedzielę 20 grudnia o godzinie 17: 00 podzielimy się opłatkiem, skosztujemy tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Hanna, zaśpiewamy najpiękniejsze polskie kolędy a na najmłodszych będą czekały liczne niespodzianki.

Serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestnictwa w tradycyjnym już przedświątecznym spotkaniu w Hannie – Grażyna Kowalik.

(c)http://www.gminahanna.pl

loading...
data publikacji: 16/12/15

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Uwalnialiśmy dzika z barierki na ścieżce rowerowej

Dzik  Włodawa Hanna Dnia 12 marca 2016 r. o godzinie 15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące uwięzionego dzika w barierce bezpieczeństwa odgraniczającej ścieżkę rowerową od jezdni. Na drodze wojewódzkiej W816 przed Hanną dzik próbował przedostać się na drugą stronę przez gęste żebrowanie przęsła.

Po dojeździe na miejsce stwierdziliśmy, że zwierzę bezskutecznie próbuje uwolnić się z pułapki. Działania strażaków polegały na przecięciu jednego płaskownika przy użyciu nożyc do metalu co doprowadziło do uwolnienia zwierzęcia. Na tym działania zakończono.

(c)http://www.straz.wlodawa.pl/

loading...
data publikacji: 17/03/16

Podaj dalej, powiadom znajomych....



Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 – Miasto Włodawa

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu we Włodawie108345426
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KORZENIEWSKI Tomasz Jan53Włodawa
2ŁĄGWA Edward65Włodawa
3SŁOMIANY Honorata Ewa38Włodawa
4ŁOBACZ Paweł Antoni34Włodawa
5ZIMNICKA Monika Justyna38Włodawa
6KAZURO Waldemar Antoni45Włodawa
7TORBICZ Renata Agnieszka35Włodawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ROMAŃCZUK Andrzej44Włodawa
2KLOC Janusz Adam58Włodawa
3SOŁODUCHA Elżbieta Dorota35Suszno
4SPOSÓB Wanda Jolanta54Włodawa
5LITASZEWSKA Emilia Anna36Włodawa
6KORPYSZ Daniel Piotr37Włodawa
7ŁOŚ Sylwia Marta37Korolówka Osada
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1HOLACZUK Wiesław Roman54Włodawa
2ORZESZKO Wiesław57Włodawa
3ZIŃCZUK Małgorzata Hanka61Włodawa
4KRÓL Teresa Antonina54Włodawa
5TAJCHERT Janusz62Włodawa
6GRABOWSKA Eliza Anna40Włodawa
7ZAŃKO Mariusz Artur35Włodawa
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ŚPIEWAK Marian73Włodawa
2BORZĘCKA Monika Maria36Włodawa
3KUREC Katarzyna40Włodawa
4TUŁACZ Przemysław Marek41Włodawa
5GRUSZECKI Igor Marek52Włodawa

Okręg nr 2 – Gmina Włodawa, Gmina Hanna

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu we Włodawie74424318
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1IGNATIUK Czesław63Hanna
2KUNC Maria Teresa58Suszno
3MIAZIO Anna63Orchówek
4CIOK Monika Sabina43Różanka
5SZEWCZYK Krystian25Korolówka
6KOWALCZUK Jarosław46Lack
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WAWRYSZUK Marta37Suszno
2GOLEMAN Jolanta42Dołhobrody
3OLEŚ Bożena51Orchówek
4SAWICKI Tadeusz63Różanka
5ZYZA Bogusław Stanisław57Sobibór
6KOCHAN Krzysztof46Holeszów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PAWLUK Danuta62Hanna
2GORGOL Piotr Wincenty40Orchówek
3GRYGLICKI Wiesław Mariusz46Suszno
4WYGIERA Czesław Władysław63Dołhobrody
5KAZIMIRUK Krystyna Jolanta53Dołhobrody
6TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria43Okuninka

Okręg nr 3 – Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu we Włodawie73633418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOJCIESZUK Adam58Urszulin
2WNUCZUK Konstanty Jan64Stary Brus
3LEWANDOWSKA Beata39Urszulin
4ZAJĄC Wojciech Marek31Adampol
5SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota51Suchawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PANASIUK Adam38Urszulin
2KUSZPA Krzysztof37Kaplonosy
3KOŁODZIEJ Grażyna Marianna67Stary Brus
4KWIATKOWSKA Iwona Grażyna47Wyryki-Adampol
5KUPISZ Marian Tomasz51Wytyczno
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUDKO Tadeusz Henryk55Wyryki-Połód
2ŁOPĄG Maryla35Wielkopole
3KRYJAK Beata Monika33Stary Brus
4KOT Stanisław59Włodawa
5KOCOT Wiesław57Dębowiec
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PACIORKOWSKA Anna Marzena36Włodawa
2MAJEWSKI Marek35Horostyta
3DROB Marek57Włodawa

Okręg nr 4 – Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu we Włodawie63623418
Listy kandydatów
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1MARCIOCHA Czesław Jan68Hańsk Pierwszy
2KOWALCZUK Elżbieta33Wola Uhruska
3MALINOWSKI Paweł Sylwester34Kulczyn
4KORCZYŃSKI Roman Krzysztof69Wola Uhruska
5STRUSKA Jolanta Anna42Kulczyn Kolonia
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1PRYLL Romuald Marek57Hańsk Pierwszy
2FULMAN Zofia Dorota36Małoziemce
3PAWLUK Ewa Małgorzata60Wola Uhruska
4STRUSKI Ariel Sebastian33Hańsk Pierwszy
5SUWAŁA Dariusz55Wola Uhruska
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KONIECZNY Mirosław Tadeusz53Wola Uhruska
2STROŃSKA Elżbieta Maria61Szcześniki
3KOŃCZAL Małgorzata51Hańsk Kolonia
4LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj63Ujazdów
5DEMECKI Andrzej51Wola Uhruska
Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOPER Anna36Dubeczno
2POTAPCZUK Nel35Wola Uhruska
3ZIELIŃSKI Tomasz39Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading…

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018:
Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki – Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki – Wybory 2018: Gmina Włodawa –> Druga tura
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki – Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki – Wybory 2018: gmina Stary Brus –> Druga tura 
Wyniki – Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki – Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

loading...
data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....