Klimczuk Janina - wlodawa.NET

Wybory 2018: Kandydaci profile

Wybory 2018:  Kandydaci profile Profile kandydatów na radnych do gmin, powiatu i województwa

 
 
Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.

Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)

Kolejności zamieszczania profili kandydatów zależała i zależy od terminu pojawienia się "plakacika profilowego" w necie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tu był profil Tadeusza Sawickiego, ale już go skasował :)  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Jeżeli uważasz, że brakuję tu profilu któregoś z kandydatów, a widziałeś ten profil w necie prosimy zamieść link do profilu kandydata w komentarzu pod artykułem.
Dodaj też pod profilem kandydata hasztag #wybory2018włodawa szybciej go namierzymy :)


/ź/ fb

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 29/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

  Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale RADA MIEJSKA VII KADENCJI 2014 – 2018

1. Korzeniewski Tomasz 2. Joanna Szczepańska 3. Łucja Pamulska 4. Bisko Andrzej 5. Dynkiewicz Mirosława 6. Flis Krzysztof 7. Flis Marek 8. Gąsiorowski Lucjan 9. Jarząbek Krzysztof 10. Kapelko Renata 11. Kazuro Waldemar 12. Łagodziński Jerzy 13. Meniów Erazm 14. Rudziewicz Beata 15. Wołoszun Elżbieta

Wyniki wyborów 2028 roku

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

id="1014"RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

1. Czuj Mariusz 2. Dydiuk Romuald 3. Flis Marek 4. Flis Krzysztof 5. Jarząbek Krzysztof 6. Józefczuk Mariusz 7. Kazuro Waldemar 8. Korzeniewski Tomasz 9. Klimczuk Janina 10. Muszyński Wiesław 11. Pamulska Łucja 12. Puchala Wiesława 13. Rudziewicz Beata 14. Szczepańska Joanna 15. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2o10 rok PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

1. Dydiuk Romuald 2. Dynkiewicz Mirosława 3. Flis Marek 4. Jarosiewicz Anna 5. Jarząbek Krzysztof 6. Kaliszuk Sławomir 7. Korzeniewski Tomasz 8. Marcinkiewicz Marian 9. Meniów Erazm Piotr 10. Morawski Edward 11. Omelczuk Eugeniusz 12. Szczepańska Joanna 13. Świtka Edmund 14. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2oo6 PKW.gov.pl

 

[wp_ad_camp_4]

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

1. Czuj Mariusz 2. Dudziński Józef 3. Dydiuk Romuald 4. Gruszczyński Zbigniew 5. Grzywaczewski Stanisław 6. Huzior Czesław 7. Jarząbek Krzysztof 8. Jaworski Jarosław 9. Korzeniewski Tomasz 10. Łągwa Tadeusz 11. Ostrowski Marek 12. Rysz Andrzej 13. Szczepańska Joanna 14. Tomaszewski Czesław 15. Zińczuk Mirosław
Wyniki wyborów 2oo2 PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

1. Anisiewicz Jarosław 2. Chorąży Andrzej 3. Dudzik Mirosław 4. Dudziński Józef 5. Dydiuk Romuald 6. Flis Marek 7. Gołąb Ryszard 8. Grzywaczewski Stanisław 9. Hamziuk Feliks 10. Jarząbek Krzysztof 11. Kowal Marek 12. Łągwa Tadeusz 13. Łuczko Paweł 14. Melcher Ewa 15. Meniów Erazm Piotr 16. Potapczuk Jolanta 17. Sadlak Andrzej 18. Śpiewak Marian 19. Tomaszewski Czesław 20. Witowski Mirosław 21. Wojczuk Władysław 22. Zińczuk Mirosław

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

1. Bajuk Zdzisław 2. Brych Wiesława 3. Demianiuk Czesław 4. Dydiuk Romuald 5. Gruszkowski Franciszek 6. Handor Tadeusz 7. Jarząbek Krzysztof 8. Kaliszuk Sławomir 9. Karpiński Waldemar 10. Kononiuk Waldemar 11. Korneluk Janusz 12. Kowal Marek 13. Kozyra Jerzy 14. Kudrzycki Andrzej 15. Łagodziński Jerzy 16. Łągwa Edward 17. Olszewski Czesław 18. Pawłowski Marek 19. Robak Henryk 20. Sadlak Andrzej 21. Sobczuk Franciszek 22. Sołtys Marian 23. Śpiewak Marian

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bielińska Dorota 2. Brzozowski Franciszek 3. Dudziński Józef 4. Dynkiewicz Grzegorz 5. Hamziuk Feliks 6. Handor Tadeusz 7. Kaliszuk Sławomir 8. Kędzierawski Józef 9. Korneluk Bronisław 10. Kuryś Jan 11. Lesiuk Urszula 12. Maryńczak Leszek 13. Miazek Zbigniew 14. Puchala Andrzej 15. Pytko Stanisław 16. Sadlak Andrzej 17. Sławiński Zbigniew 18. Solarz Danuta 19. Sołtys Marian 20. Ścisłowski Marian 21. Świtka Jadwiga 22. Tereszczuk Jacek 23. Włodarczyk Henryk 24. Zaorski Jan 25. Zaprzaluk Stanisława

/ź/ wlodawa.eu

 

Więcej...

data publikacji: 19/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy