Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
   Burmistrz Miasta Włodawa  
 MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWWŁączy Nas Samorząd/SLD3 260
   Radni Miasta Włodawa  
1BISKO AndrzejKWW Łączy Nas Samorząd132
2FLIS MarekKWW Łączy Nas Samorząd137
3GĄSIOROWSKI Lucjan AleksanderKWW Łączy Nas Samorząd189
4SZCZEPAŃSKA Joanna RadosławaKWW Łączy Nas Samorząd259
5URYNIUK JoannaKWW Łączy Nas Samorząd165
6PAMULSKA Łucja JadwigaKWW Łączy Nas Samorząd148
7MEGIEL AnnaKWW Łączy Nas Samorząd126
8KORZENIEWSKA Hanna MariaKWW Łączy Nas Samorząd130
9ŁAGODZIŃSKI JerzyKWW Łączy Nas Samorząd243
10KAPELKO Renata MałgorzataKWW Łączy Nas Samorząd183
11KLIMCZUK Janina WiesławaKWW Łączy Nas Samorząd142
12JARZĄBEK KrzysztofKWW Łączy Nas Samorząd132
13CZUJ MariuszKWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka135
14FLIS Krzysztof SylwesterKWW Prawo i Sprawiedliwiość120
15DYNKIEWICZ Mirosława ElżbietaKWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona120
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych  w gminach powiatu włodawskiego, na chwilę obecną tj. 22.10.2018 roku na godzinę 18:00 Państwowa Komisja Wyborca, opublikowała na swych stronach www następujące oficjalne wyniki wyborów samorządowych z dnia 21.10.2018 roku,  które odbyły się w gminach powiatu włodawskiego. 

[wp_ad_camp_4]

Sprawdź oficjalne wyniki: 

 

Wybory 2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki 

 

 

Wybory 2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki - Druga tura


Wybory 2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki - Druga tura 


Wybory 2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wola Uhruska - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

 

Uwaga!! Na stronach PKW, brakuje wyników do Rady Miasta Włodawa ( pojawiły się 19:58:37 )  i Rady Powiatu Włodawa ( pojawiły się 21:25:29).

loading...
 
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43wyższeAdampol,52140.36Nie
2TORBICZ Mirosław44wyższeWyryki-Adampol, Prawo i Sprawiedliwość77059.64Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Urząd Gminy w Wyrykach, 154 Wyrykistały85956456465.66%65.66
 
55898.94%
2Świetlica wiejska w Suchawie, 8B Suchawastały25713913954.09%54.09
 
13395.68%
3Świetlica wiejska w Lubieniu, 99A Lubieństały18310410456.83%56.83
 
10298.08%
4Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Horostycie, 51 Horostytastały31217917957.37%57.37
 
17899.44%
5Szkoła Podstawowa w Kaplonosach, 73 Kaplonosystały32719519559.63%59.63
 
19298.46%
6Świetlica OSP w Zahajkach, 11 Zahajkistały26012812849.23%49.23
 
128100.00%
Rada Gminy Wyryki - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122PAWLIK Andrzej5544.35%44.3544.35
 
Nie
11414NIEDZIELAK Marek Józef5947.58%47.5847.58
 
Tak
11515KWIATKOWSKI Zbigniew Roman108.06%8.068.06
 
Nie
222JASIONOWICZ Stanisława Bożena3632.14%32.1432.14
 
Nie
21414MOCIOR Marianna Anna7667.86%67.8667.86
 
Tak
322KUREC Krzysztof Wojciech4745.63%45.6345.63
 
Nie
31414STEPANIUK Jolanta5654.37%54.3754.37
 
Tak
422BUKACKI Mariusz5639.44%39.4439.44
 
Nie
41414RUTKOWSKI Piotr8660.56%60.5660.56
 
Tak
522KUPRACZ Patrycja4562.50%62.5062.50
 
Tak
51515SWEKLEJ Anna Dorota2737.50%37.5037.50
 
Nie
622SZAJEWSKA Mariola Ewa3544.30%44.3044.30
 
Nie
61414CHOMICZUK Magdalena4455.70%55.7055.70
 
Tak
722STĘPIEŃ Małgorzata3056.60%56.6056.60
 
Tak
71414KAPICA Władysław2343.40%43.4043.40
 
Nie
822KOZIGRODZKA Mirosława2928.16%28.1628.16
 
Nie
81414LESZCZYŃSKA-CHORĄŻY Aniela2928.16%28.1628.16
 
Nie
81515SMOLIK Adam4543.69%43.6943.69
 
Tak
922HORSZCZARUK Piotr Radosław 0.00%0.000.00
 
Tak
1022KUSZPA Alicja Krystyna4260.00%60.0060.00
 
Tak
101414SIWIEC Arkadiusz Józef2840.00%40.0040.00
 
Nie
1122RABCZEWSKA Bożena Wiesława5172.86%72.8672.86
 
Tak
111414ŁUKASIK Natalia Anna1927.14%27.1427.14
 
Nie
1222SKRZYŃSKA Krystyna2551.02%51.0251.02
 
Tak
121414GRZYWACZEWSKI Marcin2448.98%48.9848.98
 
Nie
1322JUCHIMIUK Karolina2846.67%46.6746.67
 
Nie
131414MOROZ Dorota3253.33%53.3353.33
 
Tak
1422SIDORUK Zenon Antoni3349.25%49.2549.25
 
Nie
141414ADAMCZYK Anna3450.75%50.7550.75
 
Tak
1522TARASIUK Tamara3652.17%52.1752.17
 
Tak
151414STRUSKA Danuta3347.83%47.8347.83
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE54814746.72%46.72
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZA54313746.29%46.29
 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKI82316.99%6.99
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34WyższeUhrusk,70245.88 Nie
2ŁUKASIK Jan Władysław63WyższeWola Uhruska,82854.12 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica, 46 Uhruskstały65232832850.31%50.31
32197.87%
2Urząd Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5 Wola Uhruskastały56328328350.27%50.27
27898.23%
3Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Gimnazjalna 34 Wola Uhruskastały49325425451.52%51.52
24998.03%
4Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego, ul. Szkolna 2 Wola Uhruskastały70432932946.73%46.73
31996.96%
5Świetlica, 89 Stulnostały50321021041.75%41.75
20899.05%
6Świetlica, 27 Piaskistały37315915942.63%42.63
15597.48%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Wola Uhruska - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
11414PRĘCIUK Eugenia Agnieszka0.00%0.000.00
Tak
222KUCZURA Rafał Leszek4952.69%52.6952.69
Tak
21414MOLENDA Jolanta Teresa4447.31%47.3147.31
Nie
31414JANKOWSKI Lucjan5639.16%39.1639.16
Nie
31616KOŚCIUK Teresa Antonina8760.84%60.8460.84
Tak
422PAWŁOWSKI Tadeusz7355.30%55.3055.30
Tak
41414MATEJUK Waldemar5944.70%44.7044.70
Nie
522LIPERT Radosław5257.14%57.1457.14
Tak
51414KUSZNERUK Marek Jerzy3942.86%42.8642.86
Nie
622ŁUBKOWSKI Marian8156.25%56.2556.25
Tak
61414TOMCZAK Waldemar Józef6343.75%43.7543.75
Nie
722ŁUBKOWSKI Grzegorz Zbigniew4647.92%47.9247.92
Nie
71414DYCZKOWSKA Honorata5052.08%52.0852.08
Tak
822WÓJTOWICKI Michał Paweł3634.95%34.9534.95
Nie
81414TYPIAK Stanisław6765.05%65.0565.05
Tak
922LIPERT Zbigniew9156.17%56.1756.17
Tak
91414LINDE Antoni Edmund7143.83%43.8343.83
Nie
101414WOJTCZAK Romuald6253.91%53.9153.91
Tak
101515ŁUBKOWSKI Leszek5346.09%46.0946.09
Nie
1122KARPOWICZ Mariusz Grzegorz7067.31%67.3167.31
Tak
111414CHARUK Irena3432.69%32.6932.69
Nie
1222KLESZCZYŃSKI Paweł Marcin2745.00%45.0045.00
Nie
121414MISZTALSKI Alfred3355.00%55.0055.00
Tak
1322BEDNARSKA Julita1946.34%46.3446.34
Nie
131414DĄBROWSKI Zdzisław Witold2253.66%53.6653.66
Tak
1422MALEWICZ Marta Katarzyna0.00%0.000.00
Tak
1522KOZACZUK Henryk2845.16%45.1645.16
Nie
151414POLAK Jan3454.84%54.8454.84
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE57211742.50%42.50
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA63413747.10%47.10
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO53103.94%3.94
16KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK87116.46%6.46

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ANTONIUK Tomasz Andrzej39wyższeWereszczyn,1 37266.12Tak
2GRZYWACZEWSKA Kamila38wyższePrzymiarki,70333.88Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Budynek Szkoły Podstawowej, 143 Wytycznostały50327627654.87%54.87
 
27398.91%
2Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa), ul. Szkolna 23 Urszulinstały88962262269.97%69.97
 
61398.55%
3Świetlica w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, 40 Wereszczynstały42324324357.45%57.45
 
243100.00%
4Budynek Szkoły Podstawowej, 2 Wola Wereszczyńskastały47829329161.30%61.30
 
28597.94%
5Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole), Szkolna 23 Urszulinstały1 13867167158.96%58.96
 
66198.51%
Rada Gminy Urszulin - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122RAMENDA Wiesław Stanisław5131.29%31.2931.29
 
Nie
11010OLESZCZUK Piotr5231.90%31.9031.90
 
Nie
11414SZYMAŃSKA Anna6036.81%36.8136.81
 
Tak
222HODUN Jan Eugeniusz3935.45%35.4535.45
 
Tak
21010KUBIK Paulina3733.64%33.6433.64
 
Nie
21414ŁACIŃSKA Jolanta Hanna3430.91%30.9130.91
 
Nie
322SZWAJ Paweł Łukasz4234.71%34.7134.71
 
Nie
31010ŁOŚ Iwona4738.84%38.8438.84
 
Tak
31414WINIARSKA Anna3226.45%26.4526.45
 
Nie
422KIRYK Ryszard Krzysztof4331.16%31.1631.16
 
Nie
41010SZYSZ Mariola5439.13%39.1339.13
 
Tak
41414RUTKOWSKI Henryk4129.71%29.7129.71
 
Nie
522WICZUK Monika Urszula5132.48%32.4832.48
 
Nie
51010SZCZEPANIK Stanisław5031.85%31.8531.85
 
Nie
51414GIERLIŃSKA Anna Zofia5635.67%35.6735.67
 
Tak
622STEFANOWICZ Andrzej3422.97%22.9722.97
 
Nie
61010CZEKIRDA Justyna Wiesława2214.86%14.8614.86
 
Nie
61414KAMELA Piotr9262.16%62.1662.16
 
Tak
71010RADKO Anna Elżbieta5833.72%33.7233.72
 
Nie
71414JUNG Andrzej Tomasz11466.28%66.2866.28
 
Tak
822JÓZEFCZUK Stanisław6042.25%42.2542.25
 
Nie
81010GORAJSKI Wojciech6042.25%42.2542.25
 
Tak
81414SKOWRONEK Monika Bogumiła2215.49%15.4915.49
 
Nie
922ŁAPIŃSKI Mieczysław4260.00%60.0060.00
 
Tak
91010MAŁEK Sławomir2840.00%40.0040.00
 
Nie
1022DOSZKO Grzegorz Zbigniew1511.54%11.5411.54
 
Nie
101010SUCHODÓŁ Barbara Helena5643.08%43.0843.08
 
Nie
101414WARCHAŁ Dariusz Paweł5945.38%45.3845.38
 
Tak
111010WERNER-KUNACH Sylwia Agnieszka4835.04%35.0435.04
 
Nie
111414CZAJKOWSKI Waldemar8964.96%64.9664.96
 
Tak
1222GÓRNY Stefan Józef1414.14%14.1414.14
 
Nie
121010GRZYWACZEWSKA Kamila4949.49%49.4949.49
 
Tak
121414NIKOŁAJEWICZ Marian3636.36%36.3636.36
 
Nie
1322SZYNKORA Wiesław Jan4835.82%35.8235.82
 
Tak
131010OSIELENIEC Krzysztof Grzegorz4332.09%32.0932.09
 
Nie
131414KŁĘBUKOWSKI Arkadiusz4332.09%32.0932.09
 
Nie
1422BRZEZINA Piotr3019.74%19.7419.74
 
Nie
141010ŁOŚ Katarzyna Zofia5636.84%36.8436.84
 
Nie
141414TCHÓRZ Iwona Zofia6643.42%43.4243.42
 
Tak
1522LISIECKI Eugeniusz Kazimierz4422.22%22.2222.22
 
Nie
151010ADAMCZUK Karol5527.78%27.7827.78
 
Nie
151414GNYP Monika Marta9950.00%50.0050.00
 
Tak

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE51313324.77%24.77
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ71515434.52%34.52
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA84314840.70%40.70
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,46741.77Druga tura
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,53247.58Druga tura
3USOWICZ Piotr67WyższeWłodawa,11910.64Nie
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały86954354362.49%62.49
 
53899.08%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały39927027067.67%67.67
 
26999.63%
3Remiza OSP, 24 Holastały18511711763.24%63.24
 
117100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219419462.18%62.18
 
194100.00%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Stary Brus - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122OZIEMCZUK Agnieszka2752.94%52.9452.94
 
Tak
11010WINIARSKI Rafał1631.37%31.3731.37
 
Nie
11414KRZOWSKA Grażyna Agnieszka815.69%15.6915.69
 
Nie
222ŻYBURA Zbigniew1739.53%39.5339.53
 
Nie
21010PEŁKA Jolanta Marianna2660.47%60.4760.47
 
Tak
322JURCZUK Sławomir Antoni2626.80%26.8026.80
 
Nie
31010KUSZPA Janusz5354.64%54.6454.64
 
Tak
31414KOLASA Grzegorz1818.56%18.5618.56
 
Nie
422PAKUŁA Stanisław3460.71%60.7160.71
 
Tak
41010WERNER Irena Dorota2239.29%39.2939.29
 
Nie
522DĄBROWSKA Janina Aneta3855.88%55.8855.88
 
Tak
51010NICPON Mateusz3044.12%44.1244.12
 
Nie
622DĄBROWSKA Katarzyna Anna2128.77%28.7728.77
 
Nie
61010BROŻEK Justyna3547.95%47.9547.95
 
Tak
61414BUDZYŃSKI Mieczysław1723.29%23.2923.29
 
Nie
71010PIELECKA Bogumiła1328.89%28.8928.89
 
Nie
71414RADOWSKI Marcin Ludwik3271.11%71.1171.11
 
Tak
822SOCHAJ Maria Eugenia1020.41%20.4120.41
 
Nie
81010BARZYCKA-FIGURSKA Katarzyna1734.69%34.6934.69
 
Nie
81414OLAK Magdalena2244.90%44.9044.90
 
Tak
922SZELEST Władysław Jan3532.41%32.4132.41
 
Nie
91010DENISIUK Barbara3936.11%36.1136.11
 
Tak
91414BIELECKI Piotr3431.48%31.4831.48
 
Nie
1022TKACZUK Jan3337.08%37.0837.08
 
Nie
101010BROŻEK Zofia Maria3438.20%38.2038.20
 
Tak
101414GRZYWACZEWSKA Halina Ewa2224.72%24.7224.72
 
Nie
1122BUSKA Anna2732.93%32.9332.93
 
Nie
111010CHOMA Szymon Franciszek2631.71%31.7131.71
 
Nie
111414GRZYWACZEWSKA Janina Bożena2935.37%35.3735.37
 
Tak
1222MACIĄG Sławomir Roman2834.57%34.5734.57
 
Nie
121414WNUCZUK Jolanta5365.43%65.4365.43
 
Tak
1322GRZYWACZEWSKI Damian4240.38%40.3840.38
 
Tak
131010GRZYWACZEWSKI Tomasz3533.65%33.6533.65
 
Nie
131414CHOJNACKI Jan2725.96%25.9625.96
 
Nie
1422GRZYWACZEWSKA Weronika3538.89%38.8938.89
 
Nie
141010PRONIUK Danuta5055.56%55.5655.56
 
Tak
141414SOŁOŃ Andrzej55.56%5.565.56
 
Nie
1522BARTNICKI Artur4773.44%73.4473.44
 
Tak
1544KAZANIECKI Marcin Jerzy1421.88%21.8821.88
 
Nie
151414PASTUSZUK Józef Antoni34.69%4.694.69
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE42014538.18%38.18
 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA14101.27%1.27
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ39613636.00%36.00
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD27012424.55%24.55
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

 


Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KAZANECKI Piotr45wyższeDubeczno,80849.15Nie
2KOPIENIAK Marek Krzysztof57wyższeHańsk Pierwszy,83650.85Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Dom Kultury w Dubecznie, Szkolna 5 Dubecznostały87243743750.11%

50.11

 
43499.31%
2Świetlica w Osowie, 55 Osowastały32917017051.67%

51.67

 
16999.41%
3Gminny Ośrodek Kultury w Hańsku, Osiedlowa 6 Hańsk Pierwszystały1 44785884059.30%

59.30

 
81797.26%
4Świetlica w Kulczynie, 68 Kulczynstały41622722754.57%

54.57

 
22498.68%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hańsk - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122KORONA Wiesław Kazimierz3938.61%

38.6138.61

 
Nie
11515KIDA Małgorzata Katarzyna6261.39%

61.3961.39

 
Tak
222KACZANOWSKI Dariusz Piotr7552.45%

52.4552.45

 
Tak
21515MASZEWSKA Ewa6847.55%

47.5547.55

 
Nie
322WASILEWSKI Ryszard2725.23%

25.2325.23

 
Nie
31414ŁAPIŃSKI Paweł Jacek1917.76%

17.7617.76

 
Nie
31515SZELĄGOWSKI Adam Jerzy6157.01%

57.0157.01

 
Tak
422MAZUREK Jarosław Wojciech4561.64%

61.6461.64

 
Tak
41515KUBIŃSKI Adam2838.36%

38.3638.36

 
Nie
522FILIPCZAK Stefan Marian 0.00%

0.000.00

 
Tak
622SZWED Szczepan Andrzej3470.83%

70.8370.83

 
Tak
61515MRÓZ Krzysztof1429.17%

29.1729.17

 
Nie
722KURAŚ Adam Zbigniew3226.89%

26.8926.89

 
Nie
71414BRUCHACKI Ryszard2722.69%

22.6922.69

 
Nie
71515BRODAWKA Mieczysław Kazimierz6050.42%

50.4250.42

 
Tak
822TROJANOWSKI Jerzy4532.14%

32.1432.14

 
Nie
81414GRUNWALD Wojciech9567.86%

67.8667.86

 
Tak
922STRUSZEWSKI Piotr Władysław4742.73%

42.7342.73

 
Nie
91515ŻAKOWSKI Antoni Arkadiusz6357.27%

57.2757.27

 
Tak
1022DYWAŃSKA Ewa5338.41%

38.4138.41

 
Tak
101414PSZCZOŁA Dariusz Stanisław4834.78%

34.7834.78

 
Nie
101515KOPPE Dariusz Andrzej3726.81%

26.8126.81

 
Nie
1122DYWAŃSKI Krzysztof Adam2730.00%

30.0030.00

 
Nie
111414PSZCZOŁA Mateusz Henryk2022.22%

22.2222.22

 
Nie
111515PUACZ Antoni Marek4347.78%

47.7847.78

 
Tak
1222BUDZYŃSKA Anna Beata2723.68%

23.6823.68

 
Nie
121414LENC Sławomir3429.82%

29.8229.82

 
Nie
121515BUDA Marek5346.49%

46.4946.49

 
Tak
1322WOJDA Renata Lucyna5038.17%

38.1738.17

 
Tak
131414SKIBIŃSKI Stanisław Franciszek4836.64%

36.6436.64

 
Nie
131515GRZESZCZUK Henryk3325.19%

25.1925.19

 
Nie
1422PAWŁOWSKI Jan4847.52%

47.5247.52

 
Nie
141515ŁADAK Andrzej Jarosław5352.48%

52.4852.48

 
Tak
1522MRÓZ Marianna Jadwiga5445.00%

45.0045.00

 
Tak
151414ŚWIECA Stanisław Ryszard2520.83%

20.8320.83

 
Nie
151515LEWANDOWSKA Lidia Aneta4134.17%

34.1734.17

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE60314739.28%

39.28

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3168120.59%

20.59

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY HAŃSK61613740.13%

40.13

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CZYŻ Stanisław58wyższeZaświatycze,56836.34Nie
2KOWALIK Grażyna Stanisława59wyższeHoleszów,99563.66Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hannastały91059859865.71%65.71
 
59198.83%
2Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrodystały53430930957.87%57.87
 
30498.38%
3Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańcestały62138338361.67%61.67
 
37998.96%
4Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatyczestały47929429361.38%61.38
 
28998.63%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11414STEPANIUK Daniel 0.00%0.000.00
 
Tak
21010KONONIUK Danuta Maria4748.96%48.9648.96
 
Nie
21414KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof4951.04%51.0451.04
 
Tak
31010OLESZCZUK Mariusz Adam6047.24%47.2447.24
 
Nie
31414KUĆ Henryk Waldemar6752.76%52.7652.76
 
Tak
41010CZEKIEJDA Kazimierz4640.35%40.3540.35
 
Nie
41414WIDZICKI Jan6859.65%59.6559.65
 
Tak
51010OSTROWSKI Grzegorz4738.84%38.8438.84
 
Nie
51414CHILCZUK Jerzy7461.16%61.1661.16
 
Tak
61010ZARCZUK Regina5046.73%46.7346.73
 
Nie
61414MATCZUK Krzysztof5753.27%53.2753.27
 
Tak
71010STRZAŁKOWSKI Wiesław2835.90%35.9035.90
 
Nie
71414HORBACZEWSKA Oliwia5064.10%64.1064.10
 
Tak
81010BAJ Maria3635.64%35.6435.64
 
Nie
81414ZUBELEWICZ Ewa6564.36%64.3664.36
 
Tak
91010DŻEGAN Dariusz4436.07%36.0736.07
 
Nie
91414KOŁTUN Krzysztof7863.93%63.9363.93
 
Tak
101010JAKUBIUK Marianna2535.21%35.2135.21
 
Nie
101414BAJ Halina Maria4664.79%64.7964.79
 
Tak
111010IZDEBSKA Aniela Katarzyna4035.09%35.0935.09
 
Nie
111414HAPONIUK Łukasz7464.91%64.9164.91
 
Tak
121414POTAPIUK Anna 0.00%0.000.00
 
Tak
131010WŁADYCZUK Małgorzata3428.10%28.1028.10
 
Nie
131414STRUK Krzysztof8771.90%71.9071.90
 
Tak
141010NOWAK Mariusz6966.99%66.9966.99
 
Tak
141414BORODZIEJ Krzysztof Ignacy3433.01%33.0133.01
 
Nie
151010KORNELUK Małgorzata Emilia2840.58%40.5840.58
 
Nie
151414WASZCZUK Józef Piotr4159.42%59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ55413141.22%41.22
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK790131458.78%58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RABCZEWSKI Andrzej Stanisław51wyższeSuszno,60223.05Nie
2RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość84732.43Druga tura
3SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,1 16344.53Druga tura
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninkastały46525125153.98%

53.98

 
24999.20%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały1 14170070061.35%

61.35

 
69198.71%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41123123156.20%

56.20

 
231100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61129629648.45%

48.45

 
28997.64%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39119019048.59%

48.59

 
17893.68%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały30611411437.25%

37.25

 
114100.00%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38219219250.26%

50.26

 
18797.40%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87146146152.93%

52.93

 
461100.00%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33621321363.39%

63.39

 
21299.53%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Włodawa - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122ZALEWSKI Artur Krzysztof9587.16%

87.1687.16

 
Tak
11515KRYNICA Anna1412.84%

12.8412.84

 
Nie
222LIS Andrzej Jan12871.51%

71.5171.51

 
Tak
21414KRZYMOWSKA Elżbieta Stefania5128.49%

28.4928.49

 
Nie
322KALISZUK Kinga8447.19%

47.1947.19

 
Nie
31515LINKOWSKA Dorota Joanna9452.81%

52.8152.81

 
Tak
422KALIŃSKI Mirosław Lucjan2621.49%

21.4921.49

 
Nie
41010WINIARSKA Barbara2016.53%

16.5316.53

 
Nie
41414BUDZYŃSKA Krystyna Teresa2923.97%

23.9723.97

 
Nie
41515BUDZYŃSKI Adam4638.02%

38.0238.02

 
Tak
522WERESZCZYŃSKI Marcin7734.68%

34.6834.68

 
Nie
51414WAJDA Wioletta Krystyna8739.19%

39.1939.19

 
Tak
51515POLKOWSKI Waldemar Wiktor5826.13%

26.1326.13

 
Nie
622STANICKA Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Nie
61414CHODZIUTKO Jerzy5131.29%

31.2931.29

 
Nie
61515KOZAKIEWICZ Małgorzata5634.36%

34.3634.36

 
Tak
722CZEŻYK Włodzimierz Adam5630.60%

30.6030.60

 
Nie
71414RYBACZUK Barbara Weronika6233.88%

33.8833.88

 
Nie
71515ROMANIUK Krystyna Janina6535.52%

35.5235.52

 
Tak
822WYSOCKI Bogdan Józef13462.91%

62.9162.91

 
Tak
81515MYĆ Mirosław Paweł7937.09%

37.0937.09

 
Nie
922KRASZCZYŃSKI Wojciech 0.00%

0.000.00

 
Tak
1022SAKOWICZ Andrzej6829.82%

29.8229.82

 
Nie
101414SURBINIUK Mariusz6428.07%

28.0728.07

 
Nie
101515KLIMKOWICZ Grzegorz Józef9642.11%

42.1142.11

 
Tak
1122MAKAREWICZ Dariusz10163.13%

63.1363.13

 
Tak
111414ŻARKIEWICZ Krystian1710.63%

10.6310.63

 
Nie
111515ŻURAWSKI Wiesław4226.25%

26.2526.25

 
Nie
1222KOSZELUK Eugeniusz Franciszek3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121414ZIŃCZUK Patrycja Anna3928.47%

28.4728.47

 
Nie
121515LEJNERT Dariusz Henryk5943.07%

43.0743.07

 
Tak
1322HORSZCZARUK Władysława3928.06%

28.0628.06

 
Nie
131414KAPLUK Jarosław4935.25%

35.2535.25

 
Nie
131515KORNELUK Janusz5136.69%

36.6936.69

 
Tak
1422SZARPAK Arkadiusz4624.47%

24.4724.47

 
Nie
141515BŁASZCZUK Zbigniew Władysław14275.53%

75.5375.53

 
Tak
1522KINACH Magdalena Anna9438.06%

38.0638.06

 
Tak
151010AMBROZIK Jerzy8132.79%

32.7932.79

 
Nie
151414KORNELUK Adam Ludwik7229.15%

29.1529.15

 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1 04314642.28%

42.28

 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ101204.09%

4.09

 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD52110121.12%

21.12

 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA80212832.51%

32.51

 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

1. Czuj Mariusz 2. Dydiuk Romuald 3. Flis Marek 4. Flis Krzysztof 5. Jarząbek Krzysztof 6. Józefczuk Mariusz 7. Kazuro Waldemar 8. Korzeniewski Tomasz 9. Klimczuk Janina 10. Muszyński Wiesław 11. Pamulska Łucja 12. Puchala Wiesława 13. Rudziewicz Beata 14. Szczepańska Joanna 15. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2o10 rok PKW.gov.pl

 

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

1. Dydiuk Romuald 2. Dynkiewicz Mirosława 3. Flis Marek 4. Jarosiewicz Anna 5. Jarząbek Krzysztof 6. Kaliszuk Sławomir 7. Korzeniewski Tomasz 8. Marcinkiewicz Marian 9. Meniów Erazm Piotr 10. Morawski Edward 11. Omelczuk Eugeniusz 12. Szczepańska Joanna 13. Świtka Edmund 14. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2oo6 PKW.gov.pl

 

[wp_ad_camp_4]

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

1. Czuj Mariusz 2. Dudziński Józef 3. Dydiuk Romuald 4. Gruszczyński Zbigniew 5. Grzywaczewski Stanisław 6. Huzior Czesław 7. Jarząbek Krzysztof 8. Jaworski Jarosław 9. Korzeniewski Tomasz 10. Łągwa Tadeusz 11. Ostrowski Marek 12. Rysz Andrzej 13. Szczepańska Joanna 14. Tomaszewski Czesław 15. Zińczuk Mirosław
Wyniki wyborów 2oo2 PKW.gov.pl

 

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

1. Anisiewicz Jarosław 2. Chorąży Andrzej 3. Dudzik Mirosław 4. Dudziński Józef 5. Dydiuk Romuald 6. Flis Marek 7. Gołąb Ryszard 8. Grzywaczewski Stanisław 9. Hamziuk Feliks 10. Jarząbek Krzysztof 11. Kowal Marek 12. Łągwa Tadeusz 13. Łuczko Paweł 14. Melcher Ewa 15. Meniów Erazm Piotr 16. Potapczuk Jolanta 17. Sadlak Andrzej 18. Śpiewak Marian 19. Tomaszewski Czesław 20. Witowski Mirosław 21. Wojczuk Władysław 22. Zińczuk Mirosław

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

1. Bajuk Zdzisław 2. Brych Wiesława 3. Demianiuk Czesław 4. Dydiuk Romuald 5. Gruszkowski Franciszek 6. Handor Tadeusz 7. Jarząbek Krzysztof 8. Kaliszuk Sławomir 9. Karpiński Waldemar 10. Kononiuk Waldemar 11. Korneluk Janusz 12. Kowal Marek 13. Kozyra Jerzy 14. Kudrzycki Andrzej 15. Łagodziński Jerzy 16. Łągwa Edward 17. Olszewski Czesław 18. Pawłowski Marek 19. Robak Henryk 20. Sadlak Andrzej 21. Sobczuk Franciszek 22. Sołtys Marian 23. Śpiewak Marian

 

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bielińska Dorota 2. Brzozowski Franciszek 3. Dudziński Józef 4. Dynkiewicz Grzegorz 5. Hamziuk Feliks 6. Handor Tadeusz 7. Kaliszuk Sławomir 8. Kędzierawski Józef 9. Korneluk Bronisław 10. Kuryś Jan 11. Lesiuk Urszula 12. Maryńczak Leszek 13. Miazek Zbigniew 14. Puchala Andrzej 15. Pytko Stanisław 16. Sadlak Andrzej 17. Sławiński Zbigniew 18. Solarz Danuta 19. Sołtys Marian 20. Ścisłowski Marian 21. Świtka Jadwiga 22. Tereszczuk Jacek 23. Włodarczyk Henryk 24. Zaorski Jan 25. Zaprzaluk Stanisława

/ź/ wlodawa.eu

 

data publikacji: 19/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy