Wielkopole - wlodawa.NET

112: Wylądował w rowie bo wyleciał z drogi na zakręcie i został ukarany mandatem

 112: Wylądował w rowie bo wyleciał z drogi na zakręcie i został ukarany mandatem  Wydarzenia z miasta Włodawy powiat włodawskiego i gminy Włodawa oraz  Polesie Zachodnie na Sygnale i 24 na dobę

Przed godziną 11:00 w piątek, dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację o wjechaniu do przydrożnego rowu pojazdu w miejscowości Wielkopole, gmina Urszulin. Niezwłocznie skierował tam parol. Policjanci z ruchu drogowego ustalili, że 30 letni mieszkaniec powiatu chełmskiego poruszał się renaultem w kierunku miejscowości Wielkopole. Na łuku drogi nie zachował  należytych środków ostrożności w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nie doznał obrażeń i był trzeźwy.

Zobacz również:.

Siedliszcze: Wypadek na prostej drodze kierowca z Sawina nie żyje

Urszulin: Nie zatrzymała się na STOPie i spowodowała wypadek

Urszulin: 25-letnia kierowczyni z Woli Uhruskiej spowodowała kolejny wypadek na STOPie w Urszulinie

[wp_ad_camp_4]

Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Niesprzyjająca na zewnątrz aura dodatkowo źle wpływa na kierowców, dlatego prosimy o uwagę i ostrożność podczas jazdy samochodem. Nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa czy nieprawidłowe wyprzedzanie to jedne z głównych przyczyn wypadków i kolizji. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Jedź ostrożnie.112: Wylądował w rowie bo wyleciał z drogi na zakręcie i został ukarany mandatem  Wydarzenia z miasta Włodawy powiat włodawskiego i gminy Włodawa oraz  Polesie Zachodnie na Sygnale i 24 na dobę

/ź/ policja.gov.pl

data publikacji: 20/11/23

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Urszulin: Super Sołtys powiatu Włodawa

Powiat: Super Sołtys powiatu Włodawa Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale (14 lutego) Coroczna gala SUPER SOŁTYS Powiatu Włodawskiego miała miejsce w Hotelu Drob w Urszulinie. Organizatorami plebiscytu była redakcja Super Tygodnia Włodawskiego oraz Starostwo Powiatowe we Włodawie.

Tytuł sołtysa roku 2019 otrzymał Marek Olszewski z Wielkopola (gmina Urszulin). Tuż za nim uplasowała się Anna Poszytek z Ujazdowa (gmina Hańsk), a podium zamknęła Urszula Pietrzak z Helenina (gmina Stary Brus)

Zobacz również:.

Włodawa: Ukrainiec próbował oszukać starostę 

112: Rosjanie oszukali trzy włodawski apteki

Super sołtys powiatu włodawskiego

[wp_ad_camp_4]

Starosta – Andrzej Romańczuk, dziękując laureatom, jednocześnie podziękował wszystkim sołtysom powiatu za dbałość o sprawy rolnictwa oraz lokalnych społeczności. 

/ź/ powiatwlodawski.pl

data publikacji: 17/02/20

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 - Miasto Włodawa
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu we Włodawie 10834 5 4 26
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORZENIEWSKI Tomasz Jan 53 Włodawa
2 ŁĄGWA Edward 65 Włodawa
3 SŁOMIANY Honorata Ewa 38 Włodawa
4 ŁOBACZ Paweł Antoni 34 Włodawa
5 ZIMNICKA Monika Justyna 38 Włodawa
6 KAZURO Waldemar Antoni 45 Włodawa
7 TORBICZ Renata Agnieszka 35 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROMAŃCZUK Andrzej 44 Włodawa
2 KLOC Janusz Adam 58 Włodawa
3 SOŁODUCHA Elżbieta Dorota 35 Suszno
4 SPOSÓB Wanda Jolanta 54 Włodawa
5 LITASZEWSKA Emilia Anna 36 Włodawa
6 KORPYSZ Daniel Piotr 37 Włodawa
7 ŁOŚ Sylwia Marta 37 Korolówka Osada
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HOLACZUK Wiesław Roman 54 Włodawa
2 ORZESZKO Wiesław 57 Włodawa
3 ZIŃCZUK Małgorzata Hanka 61 Włodawa
4 KRÓL Teresa Antonina 54 Włodawa
5 TAJCHERT Janusz 62 Włodawa
6 GRABOWSKA Eliza Anna 40 Włodawa
7 ZAŃKO Mariusz Artur 35 Włodawa
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚPIEWAK Marian 73 Włodawa
2 BORZĘCKA Monika Maria 36 Włodawa
3 KUREC Katarzyna 40 Włodawa
4 TUŁACZ Przemysław Marek 41 Włodawa
5 GRUSZECKI Igor Marek 52 Włodawa
Okręg nr 2 - Gmina Włodawa, Gmina Hanna
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu we Włodawie 7442 4 3 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 IGNATIUK Czesław 63 Hanna
2 KUNC Maria Teresa 58 Suszno
3 MIAZIO Anna 63 Orchówek
4 CIOK Monika Sabina 43 Różanka
5 SZEWCZYK Krystian 25 Korolówka
6 KOWALCZUK Jarosław 46 Lack
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAWRYSZUK Marta 37 Suszno
2 GOLEMAN Jolanta 42 Dołhobrody
3 OLEŚ Bożena 51 Orchówek
4 SAWICKI Tadeusz 63 Różanka
5 ZYZA Bogusław Stanisław 57 Sobibór
6 KOCHAN Krzysztof 46 Holeszów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAWLUK Danuta 62 Hanna
2 GORGOL Piotr Wincenty 40 Orchówek
3 GRYGLICKI Wiesław Mariusz 46 Suszno
4 WYGIERA Czesław Władysław 63 Dołhobrody
5 KAZIMIRUK Krystyna Jolanta 53 Dołhobrody
6 TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria 43 Okuninka
[wp_ad_camp_4]
Okręg nr 3 - Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu we Włodawie 7363 3 4 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJCIESZUK Adam 58 Urszulin
2 WNUCZUK Konstanty Jan 64 Stary Brus
3 LEWANDOWSKA Beata 39 Urszulin
4 ZAJĄC Wojciech Marek 31 Adampol
5 SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota 51 Suchawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PANASIUK Adam 38 Urszulin
2 KUSZPA Krzysztof 37 Kaplonosy
3 KOŁODZIEJ Grażyna Marianna 67 Stary Brus
4 KWIATKOWSKA Iwona Grażyna 47 Wyryki-Adampol
5 KUPISZ Marian Tomasz 51 Wytyczno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RUDKO Tadeusz Henryk 55 Wyryki-Połód
2 ŁOPĄG Maryla 35 Wielkopole
3 KRYJAK Beata Monika 33 Stary Brus
4 KOT Stanisław 59 Włodawa
5 KOCOT Wiesław 57 Dębowiec
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PACIORKOWSKA Anna Marzena 36 Włodawa
2 MAJEWSKI Marek 35 Horostyta
3 DROB Marek 57 Włodawa
Okręg nr 4 - Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu we Włodawie 6362 3 4 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARCIOCHA Czesław Jan 68 Hańsk Pierwszy
2 KOWALCZUK Elżbieta 33 Wola Uhruska
3 MALINOWSKI Paweł Sylwester 34 Kulczyn
4 KORCZYŃSKI Roman Krzysztof 69 Wola Uhruska
5 STRUSKA Jolanta Anna 42 Kulczyn Kolonia
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRYLL Romuald Marek 57 Hańsk Pierwszy
2 FULMAN Zofia Dorota 36 Małoziemce
3 PAWLUK Ewa Małgorzata 60 Wola Uhruska
4 STRUSKI Ariel Sebastian 33 Hańsk Pierwszy
5 SUWAŁA Dariusz 55 Wola Uhruska
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONIECZNY Mirosław Tadeusz 53 Wola Uhruska
2 STROŃSKA Elżbieta Maria 61 Szcześniki
3 KOŃCZAL Małgorzata 51 Hańsk Kolonia
4 LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj 63 Ujazdów
5 DEMECKI Andrzej 51 Wola Uhruska
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOPER Anna 36 Dubeczno
2 POTAPCZUK Nel 35 Wola Uhruska
3 ZIELIŃSKI Tomasz 39 Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy