BISKO Andrzej - wlodawa.NET

Włodawa: I sesja nowej Rady Miejskiej /wideo/

Włodawa: Pierwsza sesja nowej rady miasta /wideo/

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego 21 listopada uroczystą sesją zainaugurowano VIII kadencję Rady Miejskiej we Włodawie. Na uroczystość przybyło wielu samorządowców m.in. Starosta Włodawski Andrzej Romańczuk i Wójt Gminy Włodawa Dariusz Semeniuk. Obradom przysłuchiwali się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

Włodawa: Pierwsza sesja nowej rady miasta /wideo/Po wręczeniu nowo wybranym radnym zaświadczeń i złożeniu ślubowania przystąpiono do wyboru prezydium. Przewodniczącą Rady Miejskiej została Joanna Szczepańska. Funkcję Wiceprzewodniczących pełnić będą natomiast radna Łucja Pamulska i radny Krzysztof Jarząbek. Głównym punktem inauguracyjnej sesji było złożenie ślubowanie przez Wiesława Muszyńskiego, który tym samym rozpoczął druga kadencję na stanowisku burmistrza Włodawy.

[wp_ad_camp_4]

Wśród licznych gratulacji podkreślano fakt, że po raz pierwszy w historii włodawskiego samorządu burmistrz został wybrany już w pierwszej turze. Wiesław Muszyński w krótkim przemówieniu, zapewnił, że tak silny mandat społeczny jest ogromnym zaszczytem i zobowiązaniem do jeszcze cięższej pracy na rzecz mieszkańców.Włodawa: Pierwsza sesja nowej rady miasta /wideo/

– Serdecznie dziękuję mieszkańcom Włodawy za zaufanie, którym mnie po raz kolejny obdarzyli. Podobnie jak cztery lata temu, tak i dzisiaj deklaruję otwartość na potrzeby mieszkańców i chęć współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz samorządami zarówno w kraju jak i za granicą. Jestem przekonany, że będzie ona równie dobra jak w poprzedniej kadencji i jeszcze bardziej owocna – mówił W. Muszyński.

/ź/ wlodawa.eu

tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. echo@wlodawa.net

Dziś w sali konferencyjna Urzędu Miejskiego we Włodawie miła miejsce I inauguracyjna sesja Rady Miejskiej we Włodawie VIII kadencji. Poniżej lista radnych VIII kadencji  Rady Miejskiej we Włodawie  

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
    Burmistrz Miasta Włodawa  
  MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWW Łączy Nas Samorząd/SLD 3 260
    Radni Miasta Włodawa  
1 BISKO Andrzej KWW Łączy Nas Samorząd 132
2 FLIS Marek KWW Łączy Nas Samorząd 137
3 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander KWW Łączy Nas Samorząd 189
4 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława KWW Łączy Nas Samorząd 259
5 URYNIUK Joanna KWW Łączy Nas Samorząd 165
6 PAMULSKA Łucja Jadwiga KWW Łączy Nas Samorząd 148
7 MEGIEL Anna KWW Łączy Nas Samorząd 126
8 KORZENIEWSKA Hanna Maria KWW Łączy Nas Samorząd 130
9 ŁAGODZIŃSKI Jerzy KWW Łączy Nas Samorząd 243
10 KAPELKO Renata Małgorzata KWW Łączy Nas Samorząd 183
11 KLIMCZUK Janina Wiesława KWW Łączy Nas Samorząd 142
12 JARZĄBEK Krzysztof KWW Łączy Nas Samorząd 132
13 CZUJ Mariusz KWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka 135
14 FLIS Krzysztof Sylwester KWW Prawo i Sprawiedliwiość 120
15 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta KWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona 120

Sprawdź oficjalne wyniki: 

 Wybory 2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki 

Wybory 2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki 

Gminy powiatu Włodawa:

Wybory 2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki - Druga tura

Wybory 2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Wybory 2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki

Wybory 2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki - Druga tura 

Wybory 2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki

Wybory 2018: Gmina Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Wybory 2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

/ź/ yt.be, foto: materiały KWW

loading...
data publikacji: 22/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
    Burmistrz Miasta Włodawa  
  MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWW Łączy Nas Samorząd/SLD 3 260
    Radni Miasta Włodawa  
1 BISKO Andrzej KWW Łączy Nas Samorząd 132
2 FLIS Marek KWW Łączy Nas Samorząd 137
3 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander KWW Łączy Nas Samorząd 189
4 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława KWW Łączy Nas Samorząd 259
5 URYNIUK Joanna KWW Łączy Nas Samorząd 165
6 PAMULSKA Łucja Jadwiga KWW Łączy Nas Samorząd 148
7 MEGIEL Anna KWW Łączy Nas Samorząd 126
8 KORZENIEWSKA Hanna Maria KWW Łączy Nas Samorząd 130
9 ŁAGODZIŃSKI Jerzy KWW Łączy Nas Samorząd 243
10 KAPELKO Renata Małgorzata KWW Łączy Nas Samorząd 183
11 KLIMCZUK Janina Wiesława KWW Łączy Nas Samorząd 142
12 JARZĄBEK Krzysztof KWW Łączy Nas Samorząd 132
13 CZUJ Mariusz KWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka 135
14 FLIS Krzysztof Sylwester KWW Prawo i Sprawiedliwiość 120
15 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta KWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona 120
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wybory2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
    Burmistrz Miasta Włodawa  
  MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWW Łączy Nas Samorząd/SLD 3 260
    Radni Miasta Włodawa  
1 BISKO Andrzej KWW Łączy Nas Samorząd 132
2 FLIS Marek KWW Łączy Nas Samorząd 137
3 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander KWW Łączy Nas Samorząd 189
4 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława KWW Łączy Nas Samorząd 259
5 URYNIUK Joanna KWW Łączy Nas Samorząd 165
6 PAMULSKA Łucja Jadwiga KWW Łączy Nas Samorząd 148
7 MEGIEL Anna KWW Łączy Nas Samorząd 126
8 KORZENIEWSKA Hanna Maria KWW Łączy Nas Samorząd 130
9 ŁAGODZIŃSKI Jerzy KWW Łączy Nas Samorząd 243
10 KAPELKO Renata Małgorzata KWW Łączy Nas Samorząd 183
11 KLIMCZUK Janina Wiesława KWW Łączy Nas Samorząd 142
12 JARZĄBEK Krzysztof KWW Łączy Nas Samorząd 132
13 CZUJ Mariusz KWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka 135
14 FLIS Krzysztof Sylwester KWW Prawo i Sprawiedliwiość 120
15 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta KWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona 120
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 MUSZYŃSKI Wiesław Stefan 40 wyższe WŁODAWA, 3 260 59.88 Tak
2 ODYNIEC Andrzej Stanisław 50 wyższe WŁODAWA, 1 358 24.94 Nie
3 WRZESIEŃ Jerzy 55 wyższe Włodawa, 826 15.17 Nie

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Zawodowych i II LO we Włodawie, ul. Modrzewskiego 24 Włodawa stały 2 231 1 136 1 147 50.92% 50.92
 
1 133 98.78%
2 Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego, al. Józefa Piłsudskiego 41 Włodawa stały 1 989 1 010 1 009 50.78% 50.78
 
1 004 99.50%
3 Lokal świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Kopernika 3 Włodawa stały 2 287 1 250 1 242 54.66% 54.66
 
1 232 99.19%
4 Biblioteka Miejska, ul. Przechodnia 13 Włodawa stały 1 901 904 903 47.55% 47.55
 
899 99.56%
5 Lokal holu Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Prof. Zbigniewa Sierpińskiego 4 Włodawa stały 2 304 1 197 1 197 51.95% 51.95
 
1 174 98.08%
6 Świetlica Zakład Karny, Żołnierzy WiN 19 Włodawa zakład karny 198 0 0 00.00% 00.00
 
0 00.00%
7 Świetlica Szpitala we Włodawie, Piłsudskiego 64 Włodawa szpital 109 2 2 1.83% 1.83
 
2 100.00%
Rada Miejska we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 10 10 KURKIEWICZ Tomasz Stanisław 94 26.26% 26.2626.26
 
Nie
1 14 14 BISKO Andrzej 132 36.87% 36.8736.87
 
Tak
1 15 15 MAZUREK Wiesław 42 11.73% 11.7311.73
 
Nie
1 16 16 NURZYŃSKI Jarosław Ryszard 90 25.14% 25.1425.14
 
Nie
2 10 10 WOŁOSZUN Elżbieta Dorota 109 28.09% 28.0928.09
 
Nie
2 15 15 BEDENAK Wiesława Zofia 91 23.45% 23.4523.45
 
Nie
2 16 16 NOWOSAD Mariola Teresa 53 13.66% 13.6613.66
 
Nie
2 19 19 CZUJ Mariusz Henryk 135 34.79% 34.7934.79
 
Tak
3 10 10 RYL Daniel Rajmund 61 16.90% 16.9016.90
 
Nie
3 14 14 FLIS Marek 137 37.95% 37.9537.95
 
Tak
3 15 15 JAMROZ Danuta Maria 53 14.68% 14.6814.68
 
Nie
3 16 16 DYDIUK Romuald Jerzy 110 30.47% 30.4730.47
 
Nie
4 10 10 MIĄCZ Michał Józef 105 31.34% 31.3431.34
 
Nie
4 14 14 JARZĄBEK Krzysztof 132 39.40% 39.4039.40
 
Tak
4 16 16 OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr 98 29.25% 29.2529.25
 
Nie
5 10 10 FLIS Krzysztof Sylwester 120 36.36% 36.3636.36
 
Tak
5 14 14 GRZYWACZEWSKI Stanisław 69 20.91% 20.9120.91
 
Nie
5 15 15 TRZECIAK Janusz 22 6.67% 6.676.67
 
Nie
5 16 16 SOLARZ Łukasz 51 15.45% 15.4515.45
 
Nie
5 18 18 KOT Krzysztof 68 20.61% 20.6120.61
 
Nie
6 10 10 RUSIŃSKI Henryk 108 34.39% 34.3934.39
 
Nie
6 16 16 DERKACZ Konrad 86 27.39% 27.3927.39
 
Nie
6 17 17 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta 120 38.22% 38.2238.22
 
Tak
7 10 10 BIELIŃSKI Janusz Ludwik 114 31.40% 31.4031.40
 
Nie
7 14 14 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander 189 52.07% 52.0752.07
 
Tak
7 16 16 JAŃCZAK Anna Maria 60 16.53% 16.5316.53
 
Nie
8 10 10 BORKOWSKI Tadeusz Paweł 102 21.70% 21.7021.70
 
Nie
8 14 14 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława 259 55.11% 55.1155.11
 
Tak
8 15 15 ULANIUK Czesław Jerzy 46 9.79% 9.799.79
 
Nie
8 16 16 KRUKOWSKA Maria Stanisława 63 13.40% 13.4013.40
 
Nie
9 10 10 ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek 79 20.68% 20.6820.68
 
Nie
9 14 14 URYNIUK Joanna 165 43.19% 43.1943.19
 
Tak
9 15 15 OMELCZUK Eugeniusz 96 25.13% 25.1325.13
 
Nie
9 16 16 PAZURA Artur 42 10.99% 10.9910.99
 
Nie
10 10 10 LITKOWIEC Ewa 97 34.15% 34.1534.15
 
Nie
10 14 14 PAMULSKA Łucja Jadwiga 148 52.11% 52.1152.11
 
Tak
10 16 16 JARMARKIER Jarosław Marek 39 13.73% 13.7313.73
 
Nie
11 10 10 PERUTA Krystyna 86 30.18% 30.1830.18
 
Nie
11 14 14 MEGIEL Anna 126 44.21% 44.2144.21
 
Tak
11 15 15 STEFANIUK Agnieszka Halina 40 14.04% 14.0414.04
 
Nie
11 16 16 SADOWSKA Edyta 33 11.58% 11.5811.58
 
Nie
12 10 10 NILIPIUK Ryszard 114 37.25% 37.2537.25
 
Nie
12 14 14 KORZENIEWSKA Hanna Maria 130 42.48% 42.4842.48
 
Tak
12 16 16 STEFANIUK Ryszard Czesław 62 20.26% 20.2620.26
 
Nie
13 10 10 RADOMSKA-TROJAN Jolanta 76 20.99% 20.9920.99
 
Nie
13 14 14 ŁAGODZIŃSKI Jerzy 243 67.13% 67.1367.13
 
Tak
13 16 16 WIELICZKO Jakub 43 11.88% 11.8811.88
 
Nie
14 10 10 SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni 82 22.16% 22.1622.16
 
Nie
14 14 14 KAPELKO Renata Małgorzata 183 49.46% 49.4649.46
 
Tak
14 16 16 WRZESIEŃ Jerzy 105 28.38% 28.3828.38
 
Nie
15 10 10 MENIÓW Erazm Piotr 132 31.88% 31.8831.88
 
Nie
15 14 14 KLIMCZUK Janina Wiesława 142 34.30% 34.3034.30
 
Tak
15 15 15 CHMIEL Przemysław Grzegorz 34 8.21% 8.218.21
 
Nie
15 16 16 KOŚCIUK Katarzyna 106 25.60% 25.6025.60
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 479 15 1 27.79% 27.79
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 2 055 13 12 38.61% 38.61
 
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE 424 8 0 7.97% 7.97
 
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA 1 041 15 0 19.56% 19.56
 
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA 120 1 1 2.25% 2.25
 
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA 68 1 0 1.28% 1.28
 
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA 135 1 1 2.54% 2.54
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy

  Wydarzenia z miasta Włodawa oraz powiat i gminy Polesie Zachodnie na Sygnale RADA MIEJSKA VII KADENCJI 2014 – 2018

1. Korzeniewski Tomasz 2. Joanna Szczepańska 3. Łucja Pamulska 4. Bisko Andrzej 5. Dynkiewicz Mirosława 6. Flis Krzysztof 7. Flis Marek 8. Gąsiorowski Lucjan 9. Jarząbek Krzysztof 10. Kapelko Renata 11. Kazuro Waldemar 12. Łagodziński Jerzy 13. Meniów Erazm 14. Rudziewicz Beata 15. Wołoszun Elżbieta

Wyniki wyborów 2028 roku

Historia: Radni miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

RADA MIEJSKA VI KADENCJI 2010 – 2014

1. Czuj Mariusz 2. Dydiuk Romuald 3. Flis Marek 4. Flis Krzysztof 5. Jarząbek Krzysztof 6. Józefczuk Mariusz 7. Kazuro Waldemar 8. Korzeniewski Tomasz 9. Klimczuk Janina 10. Muszyński Wiesław 11. Pamulska Łucja 12. Puchala Wiesława 13. Rudziewicz Beata 14. Szczepańska Joanna 15. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2o10 rok PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

RADA MIEJSKA V KADENCJI 2006 – 2010

1. Dydiuk Romuald 2. Dynkiewicz Mirosława 3. Flis Marek 4. Jarosiewicz Anna 5. Jarząbek Krzysztof 6. Kaliszuk Sławomir 7. Korzeniewski Tomasz 8. Marcinkiewicz Marian 9. Meniów Erazm Piotr 10. Morawski Edward 11. Omelczuk Eugeniusz 12. Szczepańska Joanna 13. Świtka Edmund 14. Zańko Mariusz
Wyniki wyborów 2oo6 PKW.gov.pl

 

[wp_ad_camp_4]

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

RADA MIEJSKA IV KADENCJI 2002 – 2006

1. Czuj Mariusz 2. Dudziński Józef 3. Dydiuk Romuald 4. Gruszczyński Zbigniew 5. Grzywaczewski Stanisław 6. Huzior Czesław 7. Jarząbek Krzysztof 8. Jaworski Jarosław 9. Korzeniewski Tomasz 10. Łągwa Tadeusz 11. Ostrowski Marek 12. Rysz Andrzej 13. Szczepańska Joanna 14. Tomaszewski Czesław 15. Zińczuk Mirosław
Wyniki wyborów 2oo2 PKW.gov.pl

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

RADA MIEJSKA III KADENCJI  1998 – 2002

1. Anisiewicz Jarosław 2. Chorąży Andrzej 3. Dudzik Mirosław 4. Dudziński Józef 5. Dydiuk Romuald 6. Flis Marek 7. Gołąb Ryszard 8. Grzywaczewski Stanisław 9. Hamziuk Feliks 10. Jarząbek Krzysztof 11. Kowal Marek 12. Łągwa Tadeusz 13. Łuczko Paweł 14. Melcher Ewa 15. Meniów Erazm Piotr 16. Potapczuk Jolanta 17. Sadlak Andrzej 18. Śpiewak Marian 19. Tomaszewski Czesław 20. Witowski Mirosław 21. Wojczuk Władysław 22. Zińczuk Mirosław

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

RADA MIEJSKA II KADENCJI 1994 – 1998

1. Bajuk Zdzisław 2. Brych Wiesława 3. Demianiuk Czesław 4. Dydiuk Romuald 5. Gruszkowski Franciszek 6. Handor Tadeusz 7. Jarząbek Krzysztof 8. Kaliszuk Sławomir 9. Karpiński Waldemar 10. Kononiuk Waldemar 11. Korneluk Janusz 12. Kowal Marek 13. Kozyra Jerzy 14. Kudrzycki Andrzej 15. Łagodziński Jerzy 16. Łągwa Edward 17. Olszewski Czesław 18. Pawłowski Marek 19. Robak Henryk 20. Sadlak Andrzej 21. Sobczuk Franciszek 22. Sołtys Marian 23. Śpiewak Marian

Historia: Rani miejscy miasta Włodawy RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

RADA MIEJSKA I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bielińska Dorota 2. Brzozowski Franciszek 3. Dudziński Józef 4. Dynkiewicz Grzegorz 5. Hamziuk Feliks 6. Handor Tadeusz 7. Kaliszuk Sławomir 8. Kędzierawski Józef 9. Korneluk Bronisław 10. Kuryś Jan 11. Lesiuk Urszula 12. Maryńczak Leszek 13. Miazek Zbigniew 14. Puchala Andrzej 15. Pytko Stanisław 16. Sadlak Andrzej 17. Sławiński Zbigniew 18. Solarz Danuta 19. Sołtys Marian 20. Ścisłowski Marian 21. Świtka Jadwiga 22. Tereszczuk Jacek 23. Włodarczyk Henryk 24. Zaorski Jan 25. Zaprzaluk Stanisława

/ź/ wlodawa.eu

 

Więcej...

data publikacji: 19/06/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy