Wybory2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 CZYŻ Stanisław 58 wyższe Zaświatycze, 568 36.34 Nie
2 KOWALIK Grażyna Stanisława 59 wyższe Holeszów, 995 63.66 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych    
1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie, DWORSKA 4 Hanna stały 910 598 598 65.71% 65.71
 
591 98.83%
2 Wiejski Dom Kultury w Dołhobrodach, 85B Dołhobrody stały 534 309 309 57.87% 57.87
 
304 98.38%
3 Szkoła Podstawowa w Dańcach, 100 Dańce stały 621 383 383 61.67% 61.67
 
379 98.96%
4 Szkoła Podstawowa w Zaświatyczach, 46 Zaświatycze stały 479 294 293 61.38% 61.38
 
289 98.63%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Hanna - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 14 14 STEPANIUK Daniel   0.00% 0.000.00
 
Tak
2 10 10 KONONIUK Danuta Maria 47 48.96% 48.9648.96
 
Nie
2 14 14 KWIETNIEWSKI Marek Krzysztof 49 51.04% 51.0451.04
 
Tak
3 10 10 OLESZCZUK Mariusz Adam 60 47.24% 47.2447.24
 
Nie
3 14 14 KUĆ Henryk Waldemar 67 52.76% 52.7652.76
 
Tak
4 10 10 CZEKIEJDA Kazimierz 46 40.35% 40.3540.35
 
Nie
4 14 14 WIDZICKI Jan 68 59.65% 59.6559.65
 
Tak
5 10 10 OSTROWSKI Grzegorz 47 38.84% 38.8438.84
 
Nie
5 14 14 CHILCZUK Jerzy 74 61.16% 61.1661.16
 
Tak
6 10 10 ZARCZUK Regina 50 46.73% 46.7346.73
 
Nie
6 14 14 MATCZUK Krzysztof 57 53.27% 53.2753.27
 
Tak
7 10 10 STRZAŁKOWSKI Wiesław 28 35.90% 35.9035.90
 
Nie
7 14 14 HORBACZEWSKA Oliwia 50 64.10% 64.1064.10
 
Tak
8 10 10 BAJ Maria 36 35.64% 35.6435.64
 
Nie
8 14 14 ZUBELEWICZ Ewa 65 64.36% 64.3664.36
 
Tak
9 10 10 DŻEGAN Dariusz 44 36.07% 36.0736.07
 
Nie
9 14 14 KOŁTUN Krzysztof 78 63.93% 63.9363.93
 
Tak
10 10 10 JAKUBIUK Marianna 25 35.21% 35.2135.21
 
Nie
10 14 14 BAJ Halina Maria 46 64.79% 64.7964.79
 
Tak
11 10 10 IZDEBSKA Aniela Katarzyna 40 35.09% 35.0935.09
 
Nie
11 14 14 HAPONIUK Łukasz 74 64.91% 64.9164.91
 
Tak
12 14 14 POTAPIUK Anna   0.00% 0.000.00
 
Tak
13 10 10 WŁADYCZUK Małgorzata 34 28.10% 28.1028.10
 
Nie
13 14 14 STRUK Krzysztof 87 71.90% 71.9071.90
 
Tak
14 10 10 NOWAK Mariusz 69 66.99% 66.9966.99
 
Tak
14 14 14 BORODZIEJ Krzysztof Ignacy 34 33.01% 33.0133.01
 
Nie
15 10 10 KORNELUK Małgorzata Emilia 28 40.58% 40.5840.58
 
Nie
15 14 14 WASZCZUK Józef Piotr 41 59.42% 59.4259.42
 
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listę Kandydatów Mandatów  
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 554 13 1 41.22% 41.22
 
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY KOWALIK 790 13 14 58.78% 58.78
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy