wlodawa.net: Top 12 najczęściej czytanych artykułów w 2019 roku

Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

35 410 razy czytany

 

 Powiat: Zamieszanie w obozie powiatowej koalicji /wideo/ Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

2  

Powiat: Zamieszanie w obozie powiatowej koalicji /wideo/

21 211 razy czytany

 

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

3  

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych

18 864 razy czytany

 

Włodawa: Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 2019   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

4

Włodawa: Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 2019 

17 573  razy czytany

 

Powiat: VIII sesji Rady Powiatu we Włodawie 25 kwietnia 2019 roku /wideo/   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Powiat: VIII sesji Rady Powiatu we Włodawie 25 kwietnia 2019 roku /wideo/ 

17 244  razy czytany

  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ferie: Dziecko w podróży - wyjazd za granicę 

16 714 razy czytany

Ferie: Dziecko w podróży - wyjazd za granicę   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Urszulin: (W)schody Powiatu Włodawskiego 2019 rozdane 

15 817 razy czytany

 

Region: Duże miasta zrekompensują nauczycielom ubytek pensji     Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

8  

Region: Duże miasta zrekompensują nauczycielom ubytek pensji   

15 436 razy czytany

 

Sport: Włodawscy leśnicy mistrzami siatkówki  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

9  

Sport: Włodawscy leśnicy mistrzami siatkówki

14 132 razy czytany

 

112: Powiatowy Dzień Strażaka we Włodawie  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

10

112: Powiatowy Dzień Strażaka we Włodawie

13 591 razy czytany

 

 Włodawa: XVIII Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem /wideo/  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

11

 Włodawa: XVIII Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem /wideo/

13 507 razy czytany

 

Sławatycze:  Brodacz roku 2018 wybrany /wideo/   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

12

Sławatycze:  Brodacz roku 2018 wybrany /wideo/ 

13 370 razy czytany

 

^p^

Więcej...

data publikacji: 31/12/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2019: Jak głosowały gminy powiatu Włodawa

Wybory2019: Jak głosowały gminy powiatu Włodawa  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


Miasto Włodawa
Głosy:
Miasto Włodawa - zwycięża PiS zdobywa 2696 głosów, drugie miejsce POKO 1268 głosów, trzecie PSL 902 głosy.

g. Włodawa
Głosy:
Gmina Włodawa - zwycięża PiS zdobywa 1347 głosów, drugie miejsce PSL 450 głosów, trzecie POKO 344 głosy.

Hanna
Głosy:
Gmina Hanna - zwycięża PiS zdobywa 676 głosów, drugie miejsce PSL 295 głosów, trzecie POKO 115 głosów.

Hańsk
Głosy:
Gmina Hańsk - zwycięża PiS zdobywa 325 głosów, drugie miejsce PSL 325 głosów, trzecie POKO 125 głosów.

 

Zobacz również:.

Wybory2019: Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu powiat Włodawa

Powiat: Oni to rachowali wybory do Sejmu i Senatu 2019

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

[wp_ad_camp_4]
Stary Brus
Głosy:
Gmina Stary Brus - zwycięża PiS zdobywa 610 głosów, drugie miejsce PSL 157 głosów, trzecie POKO 58 głosów zanosiło się na remis z SLD.

Urszulin
Głosy:
Gmina Urszulin - zwycięża PiS zdobywa 1140 głosów, drugie miejsce PSL 342 głosów, trzecie POKO 166 głosów.

Wola Uhruska
Głosy:
Gmina Wola Uhruska - zwycięża PiS zdobywa 878 głosów, drugie miejsce PSL 294 głosy, trzecie POKO 209 głosów.

Wyryki
Głosy:
Gmina Wyryki - zwycięża PiS zdobywa 587 głosów, drugie miejsce PSL 213 głosów, trzecie POKO 95 głosów.

Podsuwmowanie całości wyników
Głosy:



W powiecie Włodawa wybory do Sejmu RP w 2019 roku wygrywa z miażdżącą przewagą Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 8 731 głosów. Pierwsze miejsce zajmuje partia rządzącą PiS, a za nią, długo ….. długo nic i pojawia się PSL z wynikiem 2978 oraz POKO z 2 380. Przepaść dzieląca zwycięzcę, do reszty peletonu w powiecie Włodawa to prawie 6000 głosów. Przepaść tę równie dobrze widać w skali mikro na przykładzie preferencjach wyborczych zawartych w wynikach w mieście i gminie Włodawa oraz gminie Urszulin. Mamy tam blisko 1000 punktów/głosów różnicy, między PiS, a PSL czy POKO.

  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Kolejna przepaść dzieli kandydata POKO Krzysztof Grabczuk - obecnie wiceprzewodniczącego rady nadzorczej włodawskiej spółki komunalnej MPGK we Włodawie, który to zdobywa w całym okręgu wyborczym wyborczym nr 7 Chełm aż 15 452 głosy. Jest to kolosalna przewaga nad drugi kandydatem związanym z Włodawą, którym jest Mariusz Zańko z PiS. Zańko z całego okręgu uzyskuje zaledwie 3 647 głosy - różnica miedzy kandydatami ponad 10 000 głosów, gdzie PiS w samym tylko powiecie Włodawa zdobywa 8 731 głosów. Trzecie miejsce zajmuje obecny starosta włodawski Andrzej Romańczuk kandydat PSL jego wynik w okręgu to 3 205 głosów. Głosy oddane na włodawskiego kandydata PSL, bardzo przydały się w uzyskaniu mandatu posła Jarosławowi Sachajko z Kukiz’15. Sachajko to wyborczy koalicjantowi ludowców, zajmował on pierwsze miejsce na liście PSL w naszym okręgu i tylko on z tej listy dostał się do sejmu.

Więcej na temat wyborów 2019 w tym oto linku:.  Wybory2019: Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu powiat Włodawa

Wybory2019: Jak głosowały gminy powiatu Włodawa  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

 

/ź/ wybory.gov.pl, foto: fb/spottedWlodawa

loading...
data publikacji: 21/10/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2019: Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu powiat Włodawa

Wybory2019: Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu Powiat Włodawa   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Wczoraj w niedzielę 13 października 2019 roku wybieraliśmy posłów i senatorów lub też nie wybieraliśmy, ponieważ aż blisko połowa uprawnionych do głosowania wyborców nie brała udziału w wyborach. Najwyższą frekwencja odnotowano w gminie Urszulin, najniższą w gminie Wyryki.  Liczba wszystkich uprawnionych obywateli do głosowania w powiecie włodawskim to 31 595, w tym miasto 10 821, wieś 20 773. Frekwencja wyborcza w powiecie wyniosła 53,13%, oddano 16 523 ważnych głosów.

# Nazwisko Imiona Partia Powiat Włodawa Wszystkie
1 GRABCZUK Krzysztof KO 1170 15452
2 ZAŃKO Mariusz Artur PiS 2644 3647
3 ROMAŃCZUK Andrzej PSL 2309 3205
4 PAMULSKA Łucja Jadwiga SLD 342 628
5 CHĘĆ Jacek Tomasz SLD 182 316
6 IWANOWSKI Marcin Piotr KNF 39 1366
7 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław PO 49 147

 

 

Zobacz również:.

Wybory2019: Oto kandydaci do sejmu i senatu związani z Włodawą

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

[wp_ad_camp_4]

Zaskakuje słaby wynik starosty Andrzeja Romańczuka w gminie Wola Uhruska zdobył on tylko 158 głosów, czyżby zemsta za wycofanie powiatu z finansowania sezonowego przejście graniczne w postaci Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa?  W rodzinnej gminie starosty Sosnówce, też nie było fontanny, zaledwie kapuśniaczek w postaci 127 głosów. Za to Mariusz Zańko na terenie powiatu i miasta Włodawa pokonał wszystkich rywali zdobywając 2644 głosy. Za to w gminie Kodeń, gdzie obecnie pełni on funkcję sekretarza gminy nie było już tak różowo jak w rodzinnym mieście. W gminie Kodeń Zańko zdobywa zaledwie 373 głosy, a całe Południowe Podlasia w sumie przyniosło mu 738 głosów. Jedynym czarnym koniem tych wyborów okazał się  Krzysztof Grabczuk z Chełma, obecnie piastujący funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej włodawskiej spółce miejskiej MPGK Włodawa, przewodniczący rady nadzorczej tej spółki jest Aldon Dzięcioł. Grabczuk został wiceprzewodniczącym w miejsce radnego powiatowego z Włodawy Edwarda Łągwy ŁNS/SLD. Grabczuk wraz z Agatą Fisz byłą prezydentem miasta Chełma, wylądowali po przegranych wyborach samorządowych na "ciepłych posadkach" tuż przy kotłowni miejskiej we Włodawie.
 
Reszta Włodawskiego planktonu wyborczego wystartowała tylko po to, aby ich partyjni koledzy obsadzili wszystkie komisje wyborcze w mieście i powiecie. Cieszy wynik włodawskiego kandydat KO, otrzymał on w powiecie Włodawa 49 głosów, w sam raz aby wynająć autobus i zorganizować swym wyborcom wycieczkę do Sejmu. 
 
Arytmetyka wyborcza przewiduje, że w najbliższym czasie zwolni się miejsce we włodawskiej spółce  komunalnej. Krzysztof Grabczuk odpływa do stolic, a my już niebawem poznamy starego - nowego wiceprzewodniczącego rady nadzorczej MPGK'u z ramienia SLD.  Królem zmarnowanych głosów w naszym regionie, jest PSL. Oto z listy wyborczej ludowców w okręgu nr 7 Chełm do sejmu dostaje się SACHAJKO Jarosław z Kukiz'15 koalicjant ludowców w tych wyborach. Jarosław Sachajko otrzymał w sumie 10 651 głosów, w tym zaledwie 203 głosy od mieszkańców naszego powiatu. Więc wszyscy którzy głosowali na PSL w tym i na starostę Andrzeja Romańczukaz z PSL, ostatecznie wsparli ugrupowanie Pawła Kukiza.  Kolejną wartą odnotowania ciekawostką jest, to że PiS wprowadza do sejmu posłankę o nazwisku STRZAŁKA Beata Małgorzata, której wystarczyło zaledwie 7 785 głosów, aby otrzymać mandat posła.  
Wybory2019: Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu powiat Włodawa  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Podsumowując. Mieszkańcy Włodawy i powiatu, nie zasługują na posła! Zmarnowali jedyna poważną okazję, która im się trafiła pierwszy raz od 30 lata. Czyżby wyziewy poleskich błot zaczadziły umysły mieszkańców? Szansą było, kandydat był, matematyka nie kłamie - ale wszytko to zostało zmarnowane i dziś zamiast posła z Włodawy mamy posła z Chełma.

Przesłanie do lokalnych politykierów - Wam gęsi szczać nad Bug prowadzać, a nie politykę robić!
  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla poszczególnych gmin - kliknij w obrazek wyżej. 

^p^

/ź/ wybory.gov.pl

loading...
data publikacji: 14/10/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2019: Oto kandydaci do sejmu i senatu związani z Włodawą

Wybory2019: Oto kandydaci do sejmu i senatu związani z Włodawą Wydarzenie z miasta powiatu i okolic Polesie zachodnieW niedzielę 13 października 2019 roku odbędą się wybory parlamentarne. Kandydaci z naszego powiatu będą zabiegać o mandaty posła w okręgu numer 7 i senatora w okręgu numer 18. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już pełne listy kandydatów, ale my wybraliśmy tylko tych którzy na co dzień związanie są z Włodawą i powiatem Włodawa. 

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 7

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - Chełm

Liczba mandatów 12

Zasięg: część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski,
hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miast na prawach powiatu:
Biała Podlaska, Chełm, Zamość

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
13 GRABCZUK Krzysztof nauczyciel akademicki Chełm członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław ekonomista Suszno członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
6 ROMAŃCZUK Andrzej rolnik Włodawa członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
20 ZAŃKO Mariusz Artur prawnik Włodawa nie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
6 CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga muzealnik Czeputka członek partii politycznej: SLD
8 PAMULSKA Łucja Jadwiga emerytowany pocztowiec Włodawa członek partii politycznej: SLD
18 CHĘĆ Jacek Tomasz technik mechanik Włodawa nie należy do partii politycznej

Ich konkurenci 

 

Zobacz również:.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

[wp_ad_camp_4]

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 18

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - Chełm

Liczba mandatów: 1

Zasięg: obszary powiatów: chełmski, krasnostawski, włodawski oraz miasta na prawach powiatu: Chełm

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Komitet Przynależność do partii politycznej lub poparcie
2 STACHURA Rafał Artur lekarz weterynarii Kulczyn Kolonia KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI nie należy do partii politycznej

Jego konkurenci

Życzymy powodzenie!

/ź/ pkw.gov.pl

loading...
data publikacji: 07/09/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje26 maja 2019 roku wybieraliśmy nowych eurodeputowanych. Była to też dobra okazja, aby sobie dorobić. Obwodowe Komisje Wyborcze „szukały chętnych” do pracy. Stawka była bardzo kusząca, wyższa niż podczas wyborów samorządowych.

Włodawa to Wy

Członkowie obwodowych komisji wyborczych mogli za dzień sporo dorobić. Stawki wahały się od 350 (w przypadku członka komisji) do 500 złotych (w przypadku przewodniczącego komisji). Z kolei zastępca przewodniczący otrzymał wynagrodzenie w wysokości 400 złotych.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

 

Zobacz również:.

Włodawa: Budżet Obywatelski 2019 – wyniki głosowania /wideo/

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Włodawa: Na bezrybiu i rak ryba we włodawskim MPGKu

[wp_ad_camp_4]

Do zadań komisji obwodowych należało przeprowadzenie głosowania w obwodzie, czuwanie w dniu wyborów nad przestrzeganiem prawa wyborczego w miejscu i czasie głosowania. Przeliczenie i ustalenie wyników głosowania w obwodzie i podanie ich do publicznej wiadomości oraz przesłanie wyników głosowania do właściwej komisji wyborczej.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

Artykuł ten być może by nie powstał, gdyby nie jeden członka włodawskiej obwodowej komisji wyborczej, który identyfikatora miał, ale w kieszeni.

Poniżej wykaz 356 członków obwodowych komisji wyborczych z powiatu Włodawa, dane można sortować i wyszukiwać po imieniu, nazwisku, gminie czy funkcji w komisji. Zapraszamy również do komentowania na tu poniżej na www, a nie na fb.

/ź/ wybory.gov.pl

loading...

Wiec, kto zastał członkiem komisji? I ile zarobił?
Policzcie już sami.


 

Więcej...

data publikacji: 30/05/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wola Uhruska: Pierwsza sesja 8 kadencji rady gminy /wideo/

Dnia 21 listopada 2018 roku w budynku Gimnazjum odbyła się pierwsza Sesja VIII kadencji Rady Gminy Wola Uhruska. Porządek Sesji ustalił Komisarz Wyborczy w Chełmie.  Porządek Sesji zawierał wręczenie Radnym zaświadczeń o wyborze, złożenie ślubowania przez Radnych i Wójta Gminy oraz wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady. Sesję rozpoczął najstarszy wiekiem Radny – Pan Stanisław Typiak, prowadząc obrady do chwili wyboru nowego Przewodniczącego.

W pierwszej kolejności Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej wręczyła Radnym zaświadczenia o wyborze na funkcję Radnego, a następnie przystąpiono do złożenia ślubowania.  Po złożeniu ślubowania powołano 3 osobową Komisję Skrutacyjną (wybory tajne), której Przewodniczącą została Pani Teresa Kościuk. Na funkcję Przewodniczącego Rady zgłoszono tylko jedną osobę: Pana Mariana Łubkowskiego, który wyraził zgodę na kandydowanie, a następnie zaprezentował uzasadnienie decyzji o kandydowaniu wraz z deklaracją sprawnego kierowania pracami Rady oraz wspierania wszelkich pozytywnych inicjatyw dla dobra mieszkańców Gminy.

[wp_ad_camp_4]

W wyniku głosowania zdecydowana większość Radnych poparła kandydaturę Pana Mariana Łubkowskiego (12 głosów – za, 2 – przeciw i 1 – wstrzymujący się), powierzając mu tym samym funkcję Przewodniczącego Rady. Uchwała zatwierdzająca głosowanie była tylko zwykłą formalnością. Dalsze prowadzenie obrad było realizowane już przez nowego Przewodniczącego i dotyczyło – głównie – wyboru Wiceprzewodniczącego. Na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady zaproponowano dwóch kandydatów: Pana Stanisława Typiaka i Pana Tadeusza Pawłowskiego. Obaj wyrazili zgodę i dokonali prezentacji własnych programów dotyczących pracy Rady oraz współpracy z Przewodniczącym i Radnymi w zakresie realizacji zadań samorządu. 

tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. [email protected]

Po przeprowadzeniu tajnego głosowania, Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej ogłosiła wynik wyborów oznajmiając, że Pan Tadeusz Pawłowski otrzymał 8 głosów, a Pan Stanisław Typiak – 7 głosów, a zatem na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady wybrano Pana Tadeusza Pawłowskiego. Następnie zostało wręczone zaświadczenie o wyborze Wójtowi Gminy, który złożył ślubowanie, zapewniając o sprawowaniu urzędu dla dobra publicznego oraz pomyślności mieszkańców.  Wolne wnioski dotyczyły – głównie – gratulacji , podziękowania za zaufanie oraz deklaracji współpracy w zakresie rozwiązywania problemów ważnych dla mieszkańców Gminy Wola Uhruska.

Następna Sesja zostanie już zaplanowana przez nowo wybranego Przewodniczącego Rady i będzie poświęcona – głównie – wyborowi czterech stałych Komisji Rady Gminy, a konkretnie: Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Społecznej.

Mariusz Jachimczuk
Sekretarz Gminy

/ź/ wolauhruska.pl

data publikacji: 01/12/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 RUSIŃSKI Andrzej 42 średnie Korolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość 999 42.73 Nie
2 SEMENIUK Dariusz Józef 53 wyższe Włodawa, 1339 57.27 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych SEMENIUK Dariusz Józef Głosów ważnych oddanych na kandydatów RUSIŃSKI Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka 223 128 57.40%

0.0574

 
42.60% 95
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno 588 318 54.08%

0.05408

 
45.92% 270
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków 217 129 59.45%

0.05945

 
40.55% 88
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka 291 217 74.57%

0.07457

 
25.43% 74
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka 169 128 75.74%

0.07574

 
24.26% 41
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada 98 70 71.43%

0.07143

 
28.57% 28
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór 151 77 50.99%

0.05099

 
49.01% 74
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek 402 230 57.21%

0.05721

 
42.79% 172
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka 199 42 21.11%

0.02111

 
78.89% 157

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka stały 465 223 223 47.96%

0.04796

 
223 100.00%
2 Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno stały 1146 599 599 52.27%

0.05227

 
588 98.16%
3 Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków stały 412 217 217 52.67%

0.05267

 
217 100.00%
4 Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka stały 617 294 294 47.65%

0.04765

 
291 98.98%
5 Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka stały 391 175 175 44.76%

0.04476

 
169 96.57%
6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada stały 305 99 99 32.46%

0.03246

 
98 98.99%
7 Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór stały 383 151 151 39.43%

0.03943

 
151 100.00%
8 Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek stały 878 406 406 46.24%

0.04624

 
402 99.01%
9 Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka stały 338 200 200 59.17%

0.05917

 
199 99.50%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: II Tura Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 FOX-HULME Anna 39 Wyższe Nowy Brus, 554 47.23 Nie
2 KOŁTUN Paweł Nikodem 39 Wyższe Stary Brus, 619 52.77 Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nr Adres Liczba głosów ważnych FOX-HULME Anna Głosów ważnych oddanych na kandydatów KOŁTUN Paweł Nikodem
Głosów ważnych oddanych na kandydata Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % ważnych % ważnych Liczba
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus 577 314 54.42% 0.05442
 
45.58% 263
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola 294 109 37.07% 0.03707
 
62.93% 185
3 Remiza OSP, 24 Hola 111 39 35.14% 0.03514
 
64.86% 72
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn 191 92 48.17% 0.04817
 
51.83% 99

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nr Adres Typ obwodu Liczba Frekwencja Głosów ważnych % głosów ważnych
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych
1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus stały 882 582 582 65.99% 0.06599
 
577 99.14%
2 Remiza OSP, 60 Wołoskowola stały 415 295 295 71.08% 0.07108
 
294 99.66%
3 Remiza OSP, 24 Hola stały 182 111 111 60.99% 0.06099
 
111 100.00%
4 Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn stały 312 192 192 61.54% 0.06154
 
191 99.48%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
    Burmistrz Miasta Włodawa  
  MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWW Łączy Nas Samorząd/SLD 3 260
    Radni Miasta Włodawa  
1 BISKO Andrzej KWW Łączy Nas Samorząd 132
2 FLIS Marek KWW Łączy Nas Samorząd 137
3 GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander KWW Łączy Nas Samorząd 189
4 SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława KWW Łączy Nas Samorząd 259
5 URYNIUK Joanna KWW Łączy Nas Samorząd 165
6 PAMULSKA Łucja Jadwiga KWW Łączy Nas Samorząd 148
7 MEGIEL Anna KWW Łączy Nas Samorząd 126
8 KORZENIEWSKA Hanna Maria KWW Łączy Nas Samorząd 130
9 ŁAGODZIŃSKI Jerzy KWW Łączy Nas Samorząd 243
10 KAPELKO Renata Małgorzata KWW Łączy Nas Samorząd 183
11 KLIMCZUK Janina Wiesława KWW Łączy Nas Samorząd 142
12 JARZĄBEK Krzysztof KWW Łączy Nas Samorząd 132
13 CZUJ Mariusz KWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka 135
14 FLIS Krzysztof Sylwester KWW Prawo i Sprawiedliwiość 120
15 DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta KWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona 120
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
1 HOLACZUK Wiesław Roman PIS 857
2 ZAŃKO Mariusz Artur PIS 674
3 RUDKO Tadeusz Henryk PIS 671
4 GORGOL Piotr Wincenty PIS 518
5 KONIECZNY Mirosław Tadeusz PIS 411
5 PAWLUK Danuta PIS 381
7 STROŃSKA Elżbieta Maria PIS 281
8 PANASIUK Adam PSL 1123
9 ROMAŃCZUK Andrzej PSL 640
10 PRYLL Romuald Marek PSL 427
11 SAWICKI Tadeusz PSL 412
12 KUSZPA Krzysztof PSL 337
13 IGNATIUK Czesław ŁNS 632
14 KORZENIEWSKI Tomasz Jan ŁNS 546
15 ŁĄGWA Edward ŁNS 488
Rada Powiatu we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 1 ROMAŃCZUK Andrzej 640 12.04% 12.0412.04
 
Tak
1 2 2 KLOC Janusz Adam 413 7.77% 7.777.77
 
Nie
1 2 3 SOŁODUCHA Elżbieta Dorota 38 0.71% 0.710.71
 
Nie
1 2 4 SPOSÓB Wanda Jolanta 63 1.18% 1.181.18
 
Nie
1 2 5 LITASZEWSKA Emilia Anna 80 1.50% 1.501.50
 
Nie
1 2 6 KORPYSZ Daniel Piotr 35 0.66% 0.660.66
 
Nie
1 2 7 ŁOŚ Sylwia Marta 26 0.49% 0.490.49
 
Nie
1 4 1 ŚPIEWAK Marian 358 6.73% 6.736.73
 
Nie
1 4 2 BORZĘCKA Monika Maria 32 0.60% 0.600.60
 
Nie
1 4 3 KUREC Katarzyna 36 0.68% 0.680.68
 
Nie
1 4 4 TUŁACZ Przemysław Marek 74 1.39% 1.391.39
 
Nie
1 4 5 GRUSZECKI Igor Marek 136 2.56% 2.562.56
 
Nie
1 10 1 HOLACZUK Wiesław Roman 857 16.12% 16.1216.12
 
Tak
1 10 2 ORZESZKO Wiesław 148 2.78% 2.782.78
 
Nie
1 10 3 ZIŃCZUK Małgorzata Hanka 105 1.97% 1.971.97
 
Nie
1 10 4 KRÓL Teresa Antonina 49 0.92% 0.920.92
 
Nie
1 10 5 TAJCHERT Janusz 73 1.37% 1.371.37
 
Nie
1 10 6 GRABOWSKA Eliza Anna 44 0.83% 0.830.83
 
Nie
1 10 7 ZAŃKO Mariusz Artur 674 12.68% 12.6812.68
 
Tak
1 13 1 KORZENIEWSKI Tomasz Jan 546 10.27% 10.2710.27
 
Tak
1 13 2 ŁĄGWA Edward 488 9.18% 9.189.18
 
Tak
1 13 3 SŁOMIANY Honorata Ewa 82 1.54% 1.541.54
 
Nie
1 13 4 ŁOBACZ Paweł Antoni 81 1.52% 1.521.52
 
Nie
1 13 5 ZIMNICKA Monika Justyna 75 1.41% 1.411.41
 
Nie
1 13 6 KAZURO Waldemar Antoni 121 2.28% 2.282.28
 
Nie
1 13 7 TORBICZ Renata Agnieszka 43 0.81% 0.810.81
 
Nie
2 2 1 WAWRYSZUK Marta 350 8.80% 8.808.80
 
Nie
2 2 2 GOLEMAN Jolanta 71 1.79% 1.791.79
 
Nie
2 2 3 OLEŚ Bożena 98 2.46% 2.462.46
 
Nie
2 2 4 SAWICKI Tadeusz 412 10.36% 10.3610.36
 
Tak
2 2 5 ZYZA Bogusław Stanisław 122 3.07% 3.073.07
 
Nie
2 2 6 KOCHAN Krzysztof 211 5.31% 5.315.31
 
Nie
2 4 1 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław 90 2.26% 2.262.26
 
Nie
2 4 2 STOLARCZYK Agnieszka Marzena 20 0.50% 0.500.50
 
Nie
2 4 3 BOROWSKA Janina Regina 3 0.08% 0.080.08
 
Nie
2 4 4 WIENCASZEK Karolina 34 0.85% 0.850.85
 
Nie
2 4 5 SZTROMAN Jarosław Robert 56 1.41% 1.411.41
 
Nie
2 4 6 CIEPAŁOWICZ Grzegorz 18 0.45% 0.450.45
 
Nie
2 10 1 PAWLUK Danuta 381 9.58% 9.589.58
 
Tak
2 10 2 GORGOL Piotr Wincenty 518 13.02% 13.0213.02
 
Tak
2 10 3 GRYGLICKI Wiesław Mariusz 116 2.92% 2.922.92
 
Nie
2 10 4 WYGIERA Czesław Władysław 147 3.70% 3.703.70
 
Nie
2 10 5 KAZIMIRUK Krystyna Jolanta 101 2.54% 2.542.54
 
Nie
2 10 6 TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria 70 1.76% 1.761.76
 
Nie
2 13 1 IGNATIUK Czesław 632 15.89% 15.8915.89
 
Tak
2 13 2 KUNC Maria Teresa 247 6.21% 6.216.21
 
Nie
2 13 3 MIAZIO Anna 52 1.31% 1.311.31
 
Nie
2 13 4 CIOK Monika Sabina 31 0.78% 0.780.78
 
Nie
2 13 5 SZEWCZYK Krystian 120 3.02% 3.023.02
 
Nie
2 13 6 KOWALCZUK Jarosław 77 1.94% 1.941.94
 
Nie
3 2 1 PANASIUK Adam 1 123 26.48% 26.4826.48
 
Tak
3 2 2 KUSZPA Krzysztof 337 7.95% 7.957.95
 
Tak
3 2 3 KOŁODZIEJ Grażyna Marianna 234 5.52% 5.525.52
 
Nie
3 2 4 KWIATKOWSKA Iwona Grażyna 129 3.04% 3.043.04
 
Nie
3 2 5 KUPISZ Marian Tomasz 330 7.78% 7.787.78
 
Nie
3 4 1 PACIORKOWSKA Anna Marzena 118 2.78% 2.782.78
 
Nie
3 4 2 MAJEWSKI Marek 66 1.56% 1.561.56
 
Nie
3 4 3 DROB Marek 43 1.01% 1.011.01
 
Nie
3 10 1 RUDKO Tadeusz Henryk 671 15.82% 15.8215.82
 
Tak
3 10 2 ŁOPĄG Maryla 214 5.05% 5.055.05
 
Nie
3 10 3 KRYJAK Beata Monika 164 3.87% 3.873.87
 
Nie
3 10 4 KOT Stanisław 362 8.54% 8.548.54
 
Nie
3 10 5 KOCOT Wiesław 120 2.83% 2.832.83
 
Nie
3 13 1 WOJCIESZUK Adam 109 2.57% 2.572.57
 
Nie
3 13 2 WNUCZUK Konstanty Jan 102 2.41% 2.412.41
 
Nie
3 13 3 LEWANDOWSKA Beata 32 0.75% 0.750.75
 
Nie
3 13 4 ZAJĄC Wojciech Marek 26 0.61% 0.610.61
 
Nie
3 13 5 SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota 61 1.44% 1.441.44
 
Nie
4 2 1 PRYLL Romuald Marek 427 14.06% 14.0614.06
 
Tak
4 2 2 FULMAN Zofia Dorota 215 7.08% 7.087.08
 
Nie
4 2 3 PAWLUK Ewa Małgorzata 155 5.11% 5.115.11
 
Nie
4 2 4 STRUSKI Ariel Sebastian 230 7.58% 7.587.58
 
Nie
4 2 5 SUWAŁA Dariusz 194 6.39% 6.396.39
 
Nie
4 4 1 KOPER Anna 132 4.35% 4.354.35
 
Nie
4 4 2 POTAPCZUK Nel 49 1.61% 1.611.61
 
Nie
4 4 3 ZIELIŃSKI Tomasz 55 1.81% 1.811.81
 
Nie
4 10 1 KONIECZNY Mirosław Tadeusz 411 13.54% 13.5413.54
 
Tak
4 10 2 STROŃSKA Elżbieta Maria 281 9.26% 9.269.26
 
Tak
4 10 3 KOŃCZAL Małgorzata 164 5.40% 5.405.40
 
Nie
4 10 4 LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj 192 6.32% 6.326.32
 
Nie
4 10 5 DEMECKI Andrzej 226 7.44% 7.447.44
 
Nie
4 13 1 MARCIOCHA Czesław Jan 36 1.19% 1.191.19
 
Nie
4 13 2 KOWALCZUK Elżbieta 149 4.91% 4.914.91
 
Nie
4 13 3 MALINOWSKI Paweł Sylwester 34 1.12% 1.121.12
 
Nie
4 13 4 KORCZYŃSKI Roman Krzysztof 64 2.11% 2.112.11
 
Nie
4 13 5 STRUSKA Jolanta Anna 22 0.72% 0.720.72
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych        
1 11 019 5 514 5 506 50.04% 50.04
 
5 317 96.57% 96.57
 
Tak
2 7 458 4 232 4 231 56.74% 56.74
 
3 977 94.00% 94.00
 
Tak
3 7 394 4 540 4 538 61.40% 61.40
 
4 241 93.46% 93.46
 
Tak
4 6 352 3 255 3 229 51.24% 51.24
 
3 036 94.02% 94.02
 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów    
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 933 23 35.80% 35.80
 
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 320 17 7.97% 7.97
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 088 23 36.74% 36.74
 
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 3 230 23 19.49% 19.49
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy