Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje26 maja 2019 roku wybieraliśmy nowych eurodeputowanych. Była to też dobra okazja, aby sobie dorobić. Obwodowe Komisje Wyborcze „szukały chętnych” do pracy. Stawka była bardzo kusząca, wyższa niż podczas wyborów samorządowych.

Włodawa to Wy

Członkowie obwodowych komisji wyborczych mogli za dzień sporo dorobić. Stawki wahały się od 350 (w przypadku członka komisji) do 500 złotych (w przypadku przewodniczącego komisji). Z kolei zastępca przewodniczący otrzymał wynagrodzenie w wysokości 400 złotych.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

 

Zobacz również:.

Włodawa: Budżet Obywatelski 2019 – wyniki głosowania /wideo/

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Włodawa: Na bezrybiu i rak ryba we włodawskim MPGKu

[wp_ad_camp_4]

Do zadań komisji obwodowych należało przeprowadzenie głosowania w obwodzie, czuwanie w dniu wyborów nad przestrzeganiem prawa wyborczego w miejscu i czasie głosowania. Przeliczenie i ustalenie wyników głosowania w obwodzie i podanie ich do publicznej wiadomości oraz przesłanie wyników głosowania do właściwej komisji wyborczej.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

Artykuł ten być może by nie powstał, gdyby nie jeden członka włodawskiej obwodowej komisji wyborczej, który identyfikatora miał, ale w kieszeni.

Poniżej wykaz 356 członków obwodowych komisji wyborczych z powiatu Włodawa, dane można sortować i wyszukiwać po imieniu, nazwisku, gminie czy funkcji w komisji. Zapraszamy również do komentowania na tu poniżej na www, a nie na fb.

/ź/ wybory.gov.pl

loading...

Wiec, kto zastał członkiem komisji? I ile zarobił?
Policzcie już sami.


 

Więcej...

data publikacji: 30/05/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wola Uhruska: Pierwsza sesja 8 kadencji rady gminy /wideo/

Dnia 21 listopada 2018 roku w budynku Gimnazjum odbyła się pierwsza Sesja VIII kadencji Rady Gminy Wola Uhruska. Porządek Sesji ustalił Komisarz Wyborczy w Chełmie.  Porządek Sesji zawierał wręczenie Radnym zaświadczeń o wyborze, złożenie ślubowania przez Radnych i Wójta Gminy oraz wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady. Sesję rozpoczął najstarszy wiekiem Radny – Pan Stanisław Typiak, prowadząc obrady do chwili wyboru nowego Przewodniczącego.

W pierwszej kolejności Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej wręczyła Radnym zaświadczenia o wyborze na funkcję Radnego, a następnie przystąpiono do złożenia ślubowania.  Po złożeniu ślubowania powołano 3 osobową Komisję Skrutacyjną (wybory tajne), której Przewodniczącą została Pani Teresa Kościuk. Na funkcję Przewodniczącego Rady zgłoszono tylko jedną osobę: Pana Mariana Łubkowskiego, który wyraził zgodę na kandydowanie, a następnie zaprezentował uzasadnienie decyzji o kandydowaniu wraz z deklaracją sprawnego kierowania pracami Rady oraz wspierania wszelkich pozytywnych inicjatyw dla dobra mieszkańców Gminy.

[wp_ad_camp_4]

W wyniku głosowania zdecydowana większość Radnych poparła kandydaturę Pana Mariana Łubkowskiego (12 głosów – za, 2 – przeciw i 1 – wstrzymujący się), powierzając mu tym samym funkcję Przewodniczącego Rady. Uchwała zatwierdzająca głosowanie była tylko zwykłą formalnością. Dalsze prowadzenie obrad było realizowane już przez nowego Przewodniczącego i dotyczyło – głównie – wyboru Wiceprzewodniczącego. Na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady zaproponowano dwóch kandydatów: Pana Stanisława Typiaka i Pana Tadeusza Pawłowskiego. Obaj wyrazili zgodę i dokonali prezentacji własnych programów dotyczących pracy Rady oraz współpracy z Przewodniczącym i Radnymi w zakresie realizacji zadań samorządu. 

tv.wlodawa.net
masz wideo wyślij nam link:. [email protected]

Po przeprowadzeniu tajnego głosowania, Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej ogłosiła wynik wyborów oznajmiając, że Pan Tadeusz Pawłowski otrzymał 8 głosów, a Pan Stanisław Typiak – 7 głosów, a zatem na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady wybrano Pana Tadeusza Pawłowskiego. Następnie zostało wręczone zaświadczenie o wyborze Wójtowi Gminy, który złożył ślubowanie, zapewniając o sprawowaniu urzędu dla dobra publicznego oraz pomyślności mieszkańców.  Wolne wnioski dotyczyły – głównie – gratulacji , podziękowania za zaufanie oraz deklaracji współpracy w zakresie rozwiązywania problemów ważnych dla mieszkańców Gminy Wola Uhruska.

Następna Sesja zostanie już zaplanowana przez nowo wybranego Przewodniczącego Rady i będzie poświęcona – głównie – wyborowi czterech stałych Komisji Rady Gminy, a konkretnie: Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Społecznej.

Mariusz Jachimczuk
Sekretarz Gminy

/ź/ wolauhruska.pl

data publikacji: 01/12/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: II Tura Gmina Włodawa - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1RUSIŃSKI Andrzej42średnieKorolówka Kolonia, Prawo i Sprawiedliwość99942.73Nie
2SEMENIUK Dariusz Józef53wyższeWłodawa,133957.27Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nrAdresLiczba głosów ważnychSEMENIUK Dariusz JózefGłosów ważnych oddanych na kandydatówRUSIŃSKI Andrzej
Głosów ważnych oddanych na kandydataGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% ważnych% ważnychLiczba
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninka22312857.40%

0.0574

 
42.60%95
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Suszno58831854.08%

0.05408

 
45.92%270
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żuków21712959.45%

0.05945

 
40.55%88
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różanka29121774.57%

0.07457

 
25.43%74
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różanka16912875.74%

0.07574

 
24.26%41
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osada987071.43%

0.07143

 
28.57%28
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibór1517750.99%

0.05099

 
49.01%74
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówek40223057.21%

0.05721

 
42.79%172
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówka1994221.11%

0.02111

 
78.89%157

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica wiejska w Okunince Nr XIII-I, XIII - 1 Okuninkastały46522322347.96%

0.04796

 
223100.00%
2Świetlica wiejska w Susznie, Poleska 4 Susznostały114659959952.27%

0.05227

 
58898.16%
3Świetlica wiejska w Żukowie, 27 Żukówstały41221721752.67%

0.05267

 
217100.00%
4Szkoła Podstawowa w Różance, 213 Różankastały61729429447.65%

0.04765

 
29198.98%
5Dom Pomocy Społecznej w Różance, 117B Różankastały39117517544.76%

0.04476

 
16996.57%
6Świetlica wiejska w Korolówce-Osada, 12 Korolówka-Osadastały305999932.46%

0.03246

 
9898.99%
7Świetlica wiejska w Sobiborze, 396 Sobibórstały38315115139.43%

0.03943

 
151100.00%
8Szkoła Podstawowa w Orchówku, Szkolna 35 Orchówekstały87840640646.24%

0.04624

 
40299.01%
9Świetlica wiejska w Korolówce, 84a Korolówkastały33820020059.17%

0.05917

 
19999.50%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: II Tura Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki

Ponowne głosowanie
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1FOX-HULME Anna39WyższeNowy Brus,55447.23Nie
2KOŁTUN Paweł Nikodem39WyższeStary Brus,61952.77Tak
Zbiorcze informacje o głosowaniu w obwodach
Obwód nrAdresLiczba głosów ważnychFOX-HULME AnnaGłosów ważnych oddanych na kandydatówKOŁTUN Paweł Nikodem
Głosów ważnych oddanych na kandydataGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% ważnych% ważnychLiczba
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brus57731454.42%0.05442
 
45.58%263
2Remiza OSP, 60 Wołoskowola29410937.07%0.03707
 
62.93%185
3Remiza OSP, 24 Hola1113935.14%0.03514
 
64.86%72
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczyn1919248.17%0.04817
 
51.83%99

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, 34 Stary Brusstały88258258265.99%0.06599
 
57799.14%
2Remiza OSP, 60 Wołoskowolastały41529529571.08%0.07108
 
29499.66%
3Remiza OSP, 24 Holastały18211111160.99%0.06099
 
111100.00%
4Świetlica wiejska, 40 Dominiczynstały31219219261.54%0.06154
 
19199.48%
loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

data publikacji: 06/11/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
   Burmistrz Miasta Włodawa  
 MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWWŁączy Nas Samorząd/SLD3 260
   Radni Miasta Włodawa  
1BISKO AndrzejKWW Łączy Nas Samorząd132
2FLIS MarekKWW Łączy Nas Samorząd137
3GĄSIOROWSKI Lucjan AleksanderKWW Łączy Nas Samorząd189
4SZCZEPAŃSKA Joanna RadosławaKWW Łączy Nas Samorząd259
5URYNIUK JoannaKWW Łączy Nas Samorząd165
6PAMULSKA Łucja JadwigaKWW Łączy Nas Samorząd148
7MEGIEL AnnaKWW Łączy Nas Samorząd126
8KORZENIEWSKA Hanna MariaKWW Łączy Nas Samorząd130
9ŁAGODZIŃSKI JerzyKWW Łączy Nas Samorząd243
10KAPELKO Renata MałgorzataKWW Łączy Nas Samorząd183
11KLIMCZUK Janina WiesławaKWW Łączy Nas Samorząd142
12JARZĄBEK KrzysztofKWW Łączy Nas Samorząd132
13CZUJ MariuszKWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka135
14FLIS Krzysztof SylwesterKWW Prawo i Sprawiedliwiość120
15DYNKIEWICZ Mirosława ElżbietaKWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona120
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
1HOLACZUK Wiesław RomanPIS857
2ZAŃKO Mariusz ArturPIS674
3RUDKO Tadeusz HenrykPIS671
4GORGOL Piotr WincentyPIS518
5KONIECZNY Mirosław TadeuszPIS411
5PAWLUK DanutaPIS381
7STROŃSKA Elżbieta MariaPIS281
8PANASIUK AdamPSL1123
9ROMAŃCZUK AndrzejPSL640
10PRYLL Romuald MarekPSL427
11SAWICKI TadeuszPSL412
12KUSZPA KrzysztofPSL337
13IGNATIUK CzesławŁNS632
14KORZENIEWSKI Tomasz JanŁNS546
15ŁĄGWA EdwardŁNS488
Rada Powiatu we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
121ROMAŃCZUK Andrzej64012.04%12.0412.04
 
Tak
122KLOC Janusz Adam4137.77%7.777.77
 
Nie
123SOŁODUCHA Elżbieta Dorota380.71%0.710.71
 
Nie
124SPOSÓB Wanda Jolanta631.18%1.181.18
 
Nie
125LITASZEWSKA Emilia Anna801.50%1.501.50
 
Nie
126KORPYSZ Daniel Piotr350.66%0.660.66
 
Nie
127ŁOŚ Sylwia Marta260.49%0.490.49
 
Nie
141ŚPIEWAK Marian3586.73%6.736.73
 
Nie
142BORZĘCKA Monika Maria320.60%0.600.60
 
Nie
143KUREC Katarzyna360.68%0.680.68
 
Nie
144TUŁACZ Przemysław Marek741.39%1.391.39
 
Nie
145GRUSZECKI Igor Marek1362.56%2.562.56
 
Nie
1101HOLACZUK Wiesław Roman85716.12%16.1216.12
 
Tak
1102ORZESZKO Wiesław1482.78%2.782.78
 
Nie
1103ZIŃCZUK Małgorzata Hanka1051.97%1.971.97
 
Nie
1104KRÓL Teresa Antonina490.92%0.920.92
 
Nie
1105TAJCHERT Janusz731.37%1.371.37
 
Nie
1106GRABOWSKA Eliza Anna440.83%0.830.83
 
Nie
1107ZAŃKO Mariusz Artur67412.68%12.6812.68
 
Tak
1131KORZENIEWSKI Tomasz Jan54610.27%10.2710.27
 
Tak
1132ŁĄGWA Edward4889.18%9.189.18
 
Tak
1133SŁOMIANY Honorata Ewa821.54%1.541.54
 
Nie
1134ŁOBACZ Paweł Antoni811.52%1.521.52
 
Nie
1135ZIMNICKA Monika Justyna751.41%1.411.41
 
Nie
1136KAZURO Waldemar Antoni1212.28%2.282.28
 
Nie
1137TORBICZ Renata Agnieszka430.81%0.810.81
 
Nie
221WAWRYSZUK Marta3508.80%8.808.80
 
Nie
222GOLEMAN Jolanta711.79%1.791.79
 
Nie
223OLEŚ Bożena982.46%2.462.46
 
Nie
224SAWICKI Tadeusz41210.36%10.3610.36
 
Tak
225ZYZA Bogusław Stanisław1223.07%3.073.07
 
Nie
226KOCHAN Krzysztof2115.31%5.315.31
 
Nie
241KOWALEWSKI Mariusz Stanisław902.26%2.262.26
 
Nie
242STOLARCZYK Agnieszka Marzena200.50%0.500.50
 
Nie
243BOROWSKA Janina Regina30.08%0.080.08
 
Nie
244WIENCASZEK Karolina340.85%0.850.85
 
Nie
245SZTROMAN Jarosław Robert561.41%1.411.41
 
Nie
246CIEPAŁOWICZ Grzegorz180.45%0.450.45
 
Nie
2101PAWLUK Danuta3819.58%9.589.58
 
Tak
2102GORGOL Piotr Wincenty51813.02%13.0213.02
 
Tak
2103GRYGLICKI Wiesław Mariusz1162.92%2.922.92
 
Nie
2104WYGIERA Czesław Władysław1473.70%3.703.70
 
Nie
2105KAZIMIRUK Krystyna Jolanta1012.54%2.542.54
 
Nie
2106TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria701.76%1.761.76
 
Nie
2131IGNATIUK Czesław63215.89%15.8915.89
 
Tak
2132KUNC Maria Teresa2476.21%6.216.21
 
Nie
2133MIAZIO Anna521.31%1.311.31
 
Nie
2134CIOK Monika Sabina310.78%0.780.78
 
Nie
2135SZEWCZYK Krystian1203.02%3.023.02
 
Nie
2136KOWALCZUK Jarosław771.94%1.941.94
 
Nie
321PANASIUK Adam1 12326.48%26.4826.48
 
Tak
322KUSZPA Krzysztof3377.95%7.957.95
 
Tak
323KOŁODZIEJ Grażyna Marianna2345.52%5.525.52
 
Nie
324KWIATKOWSKA Iwona Grażyna1293.04%3.043.04
 
Nie
325KUPISZ Marian Tomasz3307.78%7.787.78
 
Nie
341PACIORKOWSKA Anna Marzena1182.78%2.782.78
 
Nie
342MAJEWSKI Marek661.56%1.561.56
 
Nie
343DROB Marek431.01%1.011.01
 
Nie
3101RUDKO Tadeusz Henryk67115.82%15.8215.82
 
Tak
3102ŁOPĄG Maryla2145.05%5.055.05
 
Nie
3103KRYJAK Beata Monika1643.87%3.873.87
 
Nie
3104KOT Stanisław3628.54%8.548.54
 
Nie
3105KOCOT Wiesław1202.83%2.832.83
 
Nie
3131WOJCIESZUK Adam1092.57%2.572.57
 
Nie
3132WNUCZUK Konstanty Jan1022.41%2.412.41
 
Nie
3133LEWANDOWSKA Beata320.75%0.750.75
 
Nie
3134ZAJĄC Wojciech Marek260.61%0.610.61
 
Nie
3135SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota611.44%1.441.44
 
Nie
421PRYLL Romuald Marek42714.06%14.0614.06
 
Tak
422FULMAN Zofia Dorota2157.08%7.087.08
 
Nie
423PAWLUK Ewa Małgorzata1555.11%5.115.11
 
Nie
424STRUSKI Ariel Sebastian2307.58%7.587.58
 
Nie
425SUWAŁA Dariusz1946.39%6.396.39
 
Nie
441KOPER Anna1324.35%4.354.35
 
Nie
442POTAPCZUK Nel491.61%1.611.61
 
Nie
443ZIELIŃSKI Tomasz551.81%1.811.81
 
Nie
4101KONIECZNY Mirosław Tadeusz41113.54%13.5413.54
 
Tak
4102STROŃSKA Elżbieta Maria2819.26%9.269.26
 
Tak
4103KOŃCZAL Małgorzata1645.40%5.405.40
 
Nie
4104LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj1926.32%6.326.32
 
Nie
4105DEMECKI Andrzej2267.44%7.447.44
 
Nie
4131MARCIOCHA Czesław Jan361.19%1.191.19
 
Nie
4132KOWALCZUK Elżbieta1494.91%4.914.91
 
Nie
4133MALINOWSKI Paweł Sylwester341.12%1.121.12
 
Nie
4134KORCZYŃSKI Roman Krzysztof642.11%2.112.11
 
Nie
4135STRUSKA Jolanta Anna220.72%0.720.72
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Wyniki głosowania w okręgach
OkręgLiczbaFrekwencjaLiczba głosów ważnych% głosów ważnychFakt głosowania
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych    
111 0195 5145 50650.04%50.04
 
5 31796.57%96.57
 
Tak
27 4584 2324 23156.74%56.74
 
3 97794.00%94.00
 
Tak
37 3944 5404 53861.40%61.40
 
4 24193.46%93.46
 
Tak
46 3523 2553 22951.24%51.24
 
3 03694.02%94.02
 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetuKandydatów  
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE5 9332335.80%35.80
 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 320177.97%7.97
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ6 0882336.74%36.74
 
13KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3 2302319.49%19.49
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
   Burmistrz Miasta Włodawa  
 MUSZYŃSKI Wiesław Stefan KWWŁączy Nas Samorząd/SLD3 260
   Radni Miasta Włodawa  
1BISKO AndrzejKWW Łączy Nas Samorząd132
2FLIS MarekKWW Łączy Nas Samorząd137
3GĄSIOROWSKI Lucjan AleksanderKWW Łączy Nas Samorząd189
4SZCZEPAŃSKA Joanna RadosławaKWW Łączy Nas Samorząd259
5URYNIUK JoannaKWW Łączy Nas Samorząd165
6PAMULSKA Łucja JadwigaKWW Łączy Nas Samorząd148
7MEGIEL AnnaKWW Łączy Nas Samorząd126
8KORZENIEWSKA Hanna MariaKWW Łączy Nas Samorząd130
9ŁAGODZIŃSKI JerzyKWW Łączy Nas Samorząd243
10KAPELKO Renata MałgorzataKWW Łączy Nas Samorząd183
11KLIMCZUK Janina WiesławaKWW Łączy Nas Samorząd142
12JARZĄBEK KrzysztofKWW Łączy Nas Samorząd132
13CZUJ MariuszKWW Wyborców Mariusza Czuja Henryka135
14FLIS Krzysztof SylwesterKWW Prawo i Sprawiedliwiość120
15DYNKIEWICZ Mirosława ElżbietaKWW Wyborców Włodawa Biało-Czerwona120
Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1MUSZYŃSKI Wiesław Stefan40wyższeWŁODAWA,3 26059.88Tak
2ODYNIEC Andrzej Stanisław50wyższeWŁODAWA,1 35824.94Nie
3WRZESIEŃ Jerzy55wyższeWłodawa,82615.17Nie

[wp_ad_camp_4]

Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Zawodowych i II LO we Włodawie, ul. Modrzewskiego 24 Włodawastały2 2311 1361 14750.92%50.92
 
1 13398.78%
2Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego, al. Józefa Piłsudskiego 41 Włodawastały1 9891 0101 00950.78%50.78
 
1 00499.50%
3Lokal świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Kopernika 3 Włodawastały2 2871 2501 24254.66%54.66
 
1 23299.19%
4Biblioteka Miejska, ul. Przechodnia 13 Włodawastały1 90190490347.55%47.55
 
89999.56%
5Lokal holu Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Prof. Zbigniewa Sierpińskiego 4 Włodawastały2 3041 1971 19751.95%51.95
 
1 17498.08%
6Świetlica Zakład Karny, Żołnierzy WiN 19 Włodawazakład karny1980000.00%00.00
 
000.00%
7Świetlica Szpitala we Włodawie, Piłsudskiego 64 Włodawaszpital109221.83%1.83
 
2100.00%
Rada Miejska we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
11010KURKIEWICZ Tomasz Stanisław9426.26%26.2626.26
 
Nie
11414BISKO Andrzej13236.87%36.8736.87
 
Tak
11515MAZUREK Wiesław4211.73%11.7311.73
 
Nie
11616NURZYŃSKI Jarosław Ryszard9025.14%25.1425.14
 
Nie
21010WOŁOSZUN Elżbieta Dorota10928.09%28.0928.09
 
Nie
21515BEDENAK Wiesława Zofia9123.45%23.4523.45
 
Nie
21616NOWOSAD Mariola Teresa5313.66%13.6613.66
 
Nie
21919CZUJ Mariusz Henryk13534.79%34.7934.79
 
Tak
31010RYL Daniel Rajmund6116.90%16.9016.90
 
Nie
31414FLIS Marek13737.95%37.9537.95
 
Tak
31515JAMROZ Danuta Maria5314.68%14.6814.68
 
Nie
31616DYDIUK Romuald Jerzy11030.47%30.4730.47
 
Nie
41010MIĄCZ Michał Józef10531.34%31.3431.34
 
Nie
41414JARZĄBEK Krzysztof13239.40%39.4039.40
 
Tak
41616OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr9829.25%29.2529.25
 
Nie
51010FLIS Krzysztof Sylwester12036.36%36.3636.36
 
Tak
51414GRZYWACZEWSKI Stanisław6920.91%20.9120.91
 
Nie
51515TRZECIAK Janusz226.67%6.676.67
 
Nie
51616SOLARZ Łukasz5115.45%15.4515.45
 
Nie
51818KOT Krzysztof6820.61%20.6120.61
 
Nie
61010RUSIŃSKI Henryk10834.39%34.3934.39
 
Nie
61616DERKACZ Konrad8627.39%27.3927.39
 
Nie
61717DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta12038.22%38.2238.22
 
Tak
71010BIELIŃSKI Janusz Ludwik11431.40%31.4031.40
 
Nie
71414GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander18952.07%52.0752.07
 
Tak
71616JAŃCZAK Anna Maria6016.53%16.5316.53
 
Nie
81010BORKOWSKI Tadeusz Paweł10221.70%21.7021.70
 
Nie
81414SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława25955.11%55.1155.11
 
Tak
81515ULANIUK Czesław Jerzy469.79%9.799.79
 
Nie
81616KRUKOWSKA Maria Stanisława6313.40%13.4013.40
 
Nie
91010ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek7920.68%20.6820.68
 
Nie
91414URYNIUK Joanna16543.19%43.1943.19
 
Tak
91515OMELCZUK Eugeniusz9625.13%25.1325.13
 
Nie
91616PAZURA Artur4210.99%10.9910.99
 
Nie
101010LITKOWIEC Ewa9734.15%34.1534.15
 
Nie
101414PAMULSKA Łucja Jadwiga14852.11%52.1152.11
 
Tak
101616JARMARKIER Jarosław Marek3913.73%13.7313.73
 
Nie
111010PERUTA Krystyna8630.18%30.1830.18
 
Nie
111414MEGIEL Anna12644.21%44.2144.21
 
Tak
111515STEFANIUK Agnieszka Halina4014.04%14.0414.04
 
Nie
111616SADOWSKA Edyta3311.58%11.5811.58
 
Nie
121010NILIPIUK Ryszard11437.25%37.2537.25
 
Nie
121414KORZENIEWSKA Hanna Maria13042.48%42.4842.48
 
Tak
121616STEFANIUK Ryszard Czesław6220.26%20.2620.26
 
Nie
131010RADOMSKA-TROJAN Jolanta7620.99%20.9920.99
 
Nie
131414ŁAGODZIŃSKI Jerzy24367.13%67.1367.13
 
Tak
131616WIELICZKO Jakub4311.88%11.8811.88
 
Nie
141010SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni8222.16%22.1622.16
 
Nie
141414KAPELKO Renata Małgorzata18349.46%49.4649.46
 
Tak
141616WRZESIEŃ Jerzy10528.38%28.3828.38
 
Nie
151010MENIÓW Erazm Piotr13231.88%31.8831.88
 
Nie
151414KLIMCZUK Janina Wiesława14234.30%34.3034.30
 
Tak
151515CHMIEL Przemysław Grzegorz348.21%8.218.21
 
Nie
151616KOŚCIUK Katarzyna10625.60%25.6025.60
 
Nie
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ1 47915127.79%27.79
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD2 055131238.61%38.61
 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE424807.97%7.97
 
16KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA1 04115019.56%19.56
 
17KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA120112.25%2.25
 
18KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA68101.28%1.28
 
19KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA135112.54%2.54
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Wybory2018: Oficjalne wyniki wyborów w gminach i mieście

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych  w gminach powiatu włodawskiego, na chwilę obecną tj. 22.10.2018 roku na godzinę 18:00 Państwowa Komisja Wyborca, opublikowała na swych stronach www następujące oficjalne wyniki wyborów samorządowych z dnia 21.10.2018 roku,  które odbyły się w gminach powiatu włodawskiego. 

[wp_ad_camp_4]

Sprawdź oficjalne wyniki: 

 

Wybory 2018: Miasto Włodawa - oficjalne wyniki 

 

 

Wybory 2018: Gmina Włodawa - oficjalne wyniki - Druga tura


Wybory 2018: Gmina Hanna - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Hańsk - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Stary Brus - oficjalne wyniki - Druga tura 


Wybory 2018: Gmina Urszulin - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wola Uhruska - oficjalne wyniki


Wybory 2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

 

Uwaga!! Na stronach PKW, brakuje wyników do Rady Miasta Włodawa ( pojawiły się 19:58:37 )  i Rady Powiatu Włodawa ( pojawiły się 21:25:29).

loading...
 
data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Gmina Wyryki - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1ĆWIRTA Andrzej Grzegorz43wyższeAdampol,52140.36Nie
2TORBICZ Mirosław44wyższeWyryki-Adampol, Prawo i Sprawiedliwość77059.64Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych  
1Urząd Gminy w Wyrykach, 154 Wyrykistały85956456465.66%65.66
 
55898.94%
2Świetlica wiejska w Suchawie, 8B Suchawastały25713913954.09%54.09
 
13395.68%
3Świetlica wiejska w Lubieniu, 99A Lubieństały18310410456.83%56.83
 
10298.08%
4Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Horostycie, 51 Horostytastały31217917957.37%57.37
 
17899.44%
5Szkoła Podstawowa w Kaplonosach, 73 Kaplonosystały32719519559.63%59.63
 
19298.46%
6Świetlica OSP w Zahajkach, 11 Zahajkistały26012812849.23%49.23
 
128100.00%
Rada Gminy Wyryki - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
122PAWLIK Andrzej5544.35%44.3544.35
 
Nie
11414NIEDZIELAK Marek Józef5947.58%47.5847.58
 
Tak
11515KWIATKOWSKI Zbigniew Roman108.06%8.068.06
 
Nie
222JASIONOWICZ Stanisława Bożena3632.14%32.1432.14
 
Nie
21414MOCIOR Marianna Anna7667.86%67.8667.86
 
Tak
322KUREC Krzysztof Wojciech4745.63%45.6345.63
 
Nie
31414STEPANIUK Jolanta5654.37%54.3754.37
 
Tak
422BUKACKI Mariusz5639.44%39.4439.44
 
Nie
41414RUTKOWSKI Piotr8660.56%60.5660.56
 
Tak
522KUPRACZ Patrycja4562.50%62.5062.50
 
Tak
51515SWEKLEJ Anna Dorota2737.50%37.5037.50
 
Nie
622SZAJEWSKA Mariola Ewa3544.30%44.3044.30
 
Nie
61414CHOMICZUK Magdalena4455.70%55.7055.70
 
Tak
722STĘPIEŃ Małgorzata3056.60%56.6056.60
 
Tak
71414KAPICA Władysław2343.40%43.4043.40
 
Nie
822KOZIGRODZKA Mirosława2928.16%28.1628.16
 
Nie
81414LESZCZYŃSKA-CHORĄŻY Aniela2928.16%28.1628.16
 
Nie
81515SMOLIK Adam4543.69%43.6943.69
 
Tak
922HORSZCZARUK Piotr Radosław 0.00%0.000.00
 
Tak
1022KUSZPA Alicja Krystyna4260.00%60.0060.00
 
Tak
101414SIWIEC Arkadiusz Józef2840.00%40.0040.00
 
Nie
1122RABCZEWSKA Bożena Wiesława5172.86%72.8672.86
 
Tak
111414ŁUKASIK Natalia Anna1927.14%27.1427.14
 
Nie
1222SKRZYŃSKA Krystyna2551.02%51.0251.02
 
Tak
121414GRZYWACZEWSKI Marcin2448.98%48.9848.98
 
Nie
1322JUCHIMIUK Karolina2846.67%46.6746.67
 
Nie
131414MOROZ Dorota3253.33%53.3353.33
 
Tak
1422SIDORUK Zenon Antoni3349.25%49.2549.25
 
Nie
141414ADAMCZYK Anna3450.75%50.7550.75
 
Tak
1522TARASIUK Tamara3652.17%52.1752.17
 
Tak
151414STRUSKA Danuta3347.83%47.8347.83
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów 
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE54814746.72%46.72
 
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TORBICZA54313746.29%46.29
 
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI AKTYWNYCH SPOŁECZNIE GMINA WYRYKI82316.99%6.99
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Wola Uhruska - oficjalne wyniki

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1KUCZYŃSKA-JUREK Beata Monika34WyższeUhrusk,70245.88 Nie
2ŁUKASIK Jan Władysław63WyższeWola Uhruska,82854.12 Tak
Zbiorcze informacje o obwodach
Obwód nrAdresTyp obwoduLiczbaFrekwencjaGłosów ważnych% głosów ważnych
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych
1Świetlica, 46 Uhruskstały65232832850.31%50.31
32197.87%
2Urząd Gminy Wola Uhruska, ul. Parkowa 5 Wola Uhruskastały56328328350.27%50.27
27898.23%
3Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Gimnazjalna 34 Wola Uhruskastały49325425451.52%51.52
24998.03%
4Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego, ul. Szkolna 2 Wola Uhruskastały70432932946.73%46.73
31996.96%
5Świetlica, 89 Stulnostały50321021041.75%41.75
20899.05%
6Świetlica, 27 Piaskistały37315915942.63%42.63
15597.48%

[wp_ad_camp_4]

Rada Gminy Wola Uhruska - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego)Mandat
11414PRĘCIUK Eugenia Agnieszka0.00%0.000.00
Tak
222KUCZURA Rafał Leszek4952.69%52.6952.69
Tak
21414MOLENDA Jolanta Teresa4447.31%47.3147.31
Nie
31414JANKOWSKI Lucjan5639.16%39.1639.16
Nie
31616KOŚCIUK Teresa Antonina8760.84%60.8460.84
Tak
422PAWŁOWSKI Tadeusz7355.30%55.3055.30
Tak
41414MATEJUK Waldemar5944.70%44.7044.70
Nie
522LIPERT Radosław5257.14%57.1457.14
Tak
51414KUSZNERUK Marek Jerzy3942.86%42.8642.86
Nie
622ŁUBKOWSKI Marian8156.25%56.2556.25
Tak
61414TOMCZAK Waldemar Józef6343.75%43.7543.75
Nie
722ŁUBKOWSKI Grzegorz Zbigniew4647.92%47.9247.92
Nie
71414DYCZKOWSKA Honorata5052.08%52.0852.08
Tak
822WÓJTOWICKI Michał Paweł3634.95%34.9534.95
Nie
81414TYPIAK Stanisław6765.05%65.0565.05
Tak
922LIPERT Zbigniew9156.17%56.1756.17
Tak
91414LINDE Antoni Edmund7143.83%43.8343.83
Nie
101414WOJTCZAK Romuald6253.91%53.9153.91
Tak
101515ŁUBKOWSKI Leszek5346.09%46.0946.09
Nie
1122KARPOWICZ Mariusz Grzegorz7067.31%67.3167.31
Tak
111414CHARUK Irena3432.69%32.6932.69
Nie
1222KLESZCZYŃSKI Paweł Marcin2745.00%45.0045.00
Nie
121414MISZTALSKI Alfred3355.00%55.0055.00
Tak
1322BEDNARSKA Julita1946.34%46.3446.34
Nie
131414DĄBROWSKI Zdzisław Witold2253.66%53.6653.66
Tak
1422MALEWICZ Marta Katarzyna0.00%0.000.00
Tak
1522KOZACZUK Henryk2845.16%45.1645.16
Nie
151414POLAK Jan3454.84%54.8454.84
Tak
Podział mandatów pomiędzy listy komitetów wyborczych
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów ważnych oddanych na listęKandydatówMandatów
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE57211742.50%42.50
14KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA63413747.10%47.10
15KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA ŁUBKOWSKIEGO53103.94%3.94
16KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ UHRUSK87116.46%6.46

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

data publikacji: 22/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy