Wybory2019: Oto kandydaci do sejmu i senatu związani z Włodawą

Wybory2019: Oto kandydaci do sejmu i senatu związani z Włodawą Wydarzenie z miasta powiatu i okolic Polesie zachodnieW niedzielę 13 października 2019 roku odbędą się wybory parlamentarne. Kandydaci z naszego powiatu będą zabiegać o mandaty posła w okręgu numer 7 i senatora w okręgu numer 18. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już pełne listy kandydatów, ale my wybraliśmy tylko tych którzy na co dzień związanie są z Włodawą i powiatem Włodawa. 

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 7

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - Chełm

Liczba mandatów 12

Zasięg: część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski,
hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miast na prawach powiatu:
Biała Podlaska, Chełm, Zamość

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
13GRABCZUK Krzysztofnauczyciel akademickiChełmczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13KOWALEWSKI Mariusz StanisławekonomistaSusznoczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
6ROMAŃCZUK AndrzejrolnikWłodawaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
20ZAŃKO Mariusz ArturprawnikWłodawanie należy do partii politycznej

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
6CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna JadwigamuzealnikCzeputkaczłonek partii politycznej: SLD
8PAMULSKA Łucja Jadwigaemerytowany pocztowiecWłodawaczłonek partii politycznej: SLD
18CHĘĆ Jacek Tomasztechnik mechanikWłodawanie należy do partii politycznej

Ich konkurenci 

 

Zobacz również:.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory2018: Burmistrz i Rada Miasta

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

[wp_ad_camp_4]

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 18

Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - Chełm

Liczba mandatów: 1

Zasięg: obszary powiatów: chełmski, krasnostawski, włodawski oraz miasta na prawach powiatu: Chełm

Numer na liścieNazwisko i imionaZawódMiejscowość zamieszkaniaKomitetPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
2STACHURA Rafał Arturlekarz weterynariiKulczyn KoloniaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONInie należy do partii politycznej

Jego konkurenci

Życzymy powodzenie!

/ź/ pkw.gov.pl

loading...
data publikacji: 07/09/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

#Nazwisko i imionaPrzynależnośćLiczba głosów
1HOLACZUK Wiesław RomanPIS857
2ZAŃKO Mariusz ArturPIS674
3RUDKO Tadeusz HenrykPIS671
4GORGOL Piotr WincentyPIS518
5KONIECZNY Mirosław TadeuszPIS411
5PAWLUK DanutaPIS381
7STROŃSKA Elżbieta MariaPIS281
8PANASIUK AdamPSL1123
9ROMAŃCZUK AndrzejPSL640
10PRYLL Romuald MarekPSL427
11SAWICKI TadeuszPSL412
12KUSZPA KrzysztofPSL337
13IGNATIUK CzesławŁNS632
14KORZENIEWSKI Tomasz JanŁNS546
15ŁĄGWA EdwardŁNS488
Rada Powiatu we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nrNr listyNumer na liścieNazwisko i ImionaGłosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba% (w skali okręgu wyborczego) Mandat
121ROMAŃCZUK Andrzej64012.04%12.0412.04
 
Tak
122KLOC Janusz Adam4137.77%7.777.77
 
Nie
123SOŁODUCHA Elżbieta Dorota380.71%0.710.71
 
Nie
124SPOSÓB Wanda Jolanta631.18%1.181.18
 
Nie
125LITASZEWSKA Emilia Anna801.50%1.501.50
 
Nie
126KORPYSZ Daniel Piotr350.66%0.660.66
 
Nie
127ŁOŚ Sylwia Marta260.49%0.490.49
 
Nie
141ŚPIEWAK Marian3586.73%6.736.73
 
Nie
142BORZĘCKA Monika Maria320.60%0.600.60
 
Nie
143KUREC Katarzyna360.68%0.680.68
 
Nie
144TUŁACZ Przemysław Marek741.39%1.391.39
 
Nie
145GRUSZECKI Igor Marek1362.56%2.562.56
 
Nie
1101HOLACZUK Wiesław Roman85716.12%16.1216.12
 
Tak
1102ORZESZKO Wiesław1482.78%2.782.78
 
Nie
1103ZIŃCZUK Małgorzata Hanka1051.97%1.971.97
 
Nie
1104KRÓL Teresa Antonina490.92%0.920.92
 
Nie
1105TAJCHERT Janusz731.37%1.371.37
 
Nie
1106GRABOWSKA Eliza Anna440.83%0.830.83
 
Nie
1107ZAŃKO Mariusz Artur67412.68%12.6812.68
 
Tak
1131KORZENIEWSKI Tomasz Jan54610.27%10.2710.27
 
Tak
1132ŁĄGWA Edward4889.18%9.189.18
 
Tak
1133SŁOMIANY Honorata Ewa821.54%1.541.54
 
Nie
1134ŁOBACZ Paweł Antoni811.52%1.521.52
 
Nie
1135ZIMNICKA Monika Justyna751.41%1.411.41
 
Nie
1136KAZURO Waldemar Antoni1212.28%2.282.28
 
Nie
1137TORBICZ Renata Agnieszka430.81%0.810.81
 
Nie
221WAWRYSZUK Marta3508.80%8.808.80
 
Nie
222GOLEMAN Jolanta711.79%1.791.79
 
Nie
223OLEŚ Bożena982.46%2.462.46
 
Nie
224SAWICKI Tadeusz41210.36%10.3610.36
 
Tak
225ZYZA Bogusław Stanisław1223.07%3.073.07
 
Nie
226KOCHAN Krzysztof2115.31%5.315.31
 
Nie
241KOWALEWSKI Mariusz Stanisław902.26%2.262.26
 
Nie
242STOLARCZYK Agnieszka Marzena200.50%0.500.50
 
Nie
243BOROWSKA Janina Regina30.08%0.080.08
 
Nie
244WIENCASZEK Karolina340.85%0.850.85
 
Nie
245SZTROMAN Jarosław Robert561.41%1.411.41
 
Nie
246CIEPAŁOWICZ Grzegorz180.45%0.450.45
 
Nie
2101PAWLUK Danuta3819.58%9.589.58
 
Tak
2102GORGOL Piotr Wincenty51813.02%13.0213.02
 
Tak
2103GRYGLICKI Wiesław Mariusz1162.92%2.922.92
 
Nie
2104WYGIERA Czesław Władysław1473.70%3.703.70
 
Nie
2105KAZIMIRUK Krystyna Jolanta1012.54%2.542.54
 
Nie
2106TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria701.76%1.761.76
 
Nie
2131IGNATIUK Czesław63215.89%15.8915.89
 
Tak
2132KUNC Maria Teresa2476.21%6.216.21
 
Nie
2133MIAZIO Anna521.31%1.311.31
 
Nie
2134CIOK Monika Sabina310.78%0.780.78
 
Nie
2135SZEWCZYK Krystian1203.02%3.023.02
 
Nie
2136KOWALCZUK Jarosław771.94%1.941.94
 
Nie
321PANASIUK Adam1 12326.48%26.4826.48
 
Tak
322KUSZPA Krzysztof3377.95%7.957.95
 
Tak
323KOŁODZIEJ Grażyna Marianna2345.52%5.525.52
 
Nie
324KWIATKOWSKA Iwona Grażyna1293.04%3.043.04
 
Nie
325KUPISZ Marian Tomasz3307.78%7.787.78
 
Nie
341PACIORKOWSKA Anna Marzena1182.78%2.782.78
 
Nie
342MAJEWSKI Marek661.56%1.561.56
 
Nie
343DROB Marek431.01%1.011.01
 
Nie
3101RUDKO Tadeusz Henryk67115.82%15.8215.82
 
Tak
3102ŁOPĄG Maryla2145.05%5.055.05
 
Nie
3103KRYJAK Beata Monika1643.87%3.873.87
 
Nie
3104KOT Stanisław3628.54%8.548.54
 
Nie
3105KOCOT Wiesław1202.83%2.832.83
 
Nie
3131WOJCIESZUK Adam1092.57%2.572.57
 
Nie
3132WNUCZUK Konstanty Jan1022.41%2.412.41
 
Nie
3133LEWANDOWSKA Beata320.75%0.750.75
 
Nie
3134ZAJĄC Wojciech Marek260.61%0.610.61
 
Nie
3135SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota611.44%1.441.44
 
Nie
421PRYLL Romuald Marek42714.06%14.0614.06
 
Tak
422FULMAN Zofia Dorota2157.08%7.087.08
 
Nie
423PAWLUK Ewa Małgorzata1555.11%5.115.11
 
Nie
424STRUSKI Ariel Sebastian2307.58%7.587.58
 
Nie
425SUWAŁA Dariusz1946.39%6.396.39
 
Nie
441KOPER Anna1324.35%4.354.35
 
Nie
442POTAPCZUK Nel491.61%1.611.61
 
Nie
443ZIELIŃSKI Tomasz551.81%1.811.81
 
Nie
4101KONIECZNY Mirosław Tadeusz41113.54%13.5413.54
 
Tak
4102STROŃSKA Elżbieta Maria2819.26%9.269.26
 
Tak
4103KOŃCZAL Małgorzata1645.40%5.405.40
 
Nie
4104LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj1926.32%6.326.32
 
Nie
4105DEMECKI Andrzej2267.44%7.447.44
 
Nie
4131MARCIOCHA Czesław Jan361.19%1.191.19
 
Nie
4132KOWALCZUK Elżbieta1494.91%4.914.91
 
Nie
4133MALINOWSKI Paweł Sylwester341.12%1.121.12
 
Nie
4134KORCZYŃSKI Roman Krzysztof642.11%2.112.11
 
Nie
4135STRUSKA Jolanta Anna220.72%0.720.72
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Wyniki głosowania w okręgach
OkręgLiczbaFrekwencjaLiczba głosów ważnych% głosów ważnychFakt głosowania
UprawnionychKart wydanychGłosów oddanych    
111 0195 5145 50650.04%50.04
 
5 31796.57%96.57
 
Tak
27 4584 2324 23156.74%56.74
 
3 97794.00%94.00
 
Tak
37 3944 5404 53861.40%61.40
 
4 24193.46%93.46
 
Tak
46 3523 2553 22951.24%51.24
 
3 03694.02%94.02
 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listyKomitet wyborczyLiczba% głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetuKandydatów  
2KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE5 9332335.80%35.80
 
4KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 320177.97%7.97
 
10KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ6 0882336.74%36.74
 
13KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD3 2302319.49%19.49
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy