Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

13 stycznia 2020 rok Międzygminny Związek Celowy z siedzibą we Włodawie, w skład którego wchodzą następujące gminy: HannaHańsk, Podedwórze, SławatyczeSosnówka, Stary Brus i gmina miejska Włodawa

informuje, "że opublikowaliśmy nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla wszystkich gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego na pierwsze półrocze 2020 roku."  wlodawa.net prezentuje państwu dziś tylko dane w formacie obrazków,  liczymy że w MZC Włodawa ktoś w końcu nauczy się prezentować dane w formacie txt. 

Harmonogramy odbioru odpadów 


Hanna, Janówka, Kuzawka Konstantyn, Lack, Zaświatycze, Pawluki, Dołhobrody Dańce, Holeszów, Nowy Holeszów, Holeszów PGR Żdżarka, Szcześniki, Dubeczno, Macoszyn mały, Osowa Hańsk Kolonia, Krychów, Ujazdów, Kulczyn, Kulczyn Kolonia, Wojciechów Hańsk Pierwszy, Hańsk Drugi, Bukowski Las, Konstantynówk, Stary Majdan, Rudka Łowiecka Mosty, Opole, Podedwórze, Rusiły, Zaliszcze, Kaniuki Now Mosty, Grabówka, Bojary, Piechy, Antopol, Hołowno, Niecielin Jabłeczna, Parośla-Pniski, Mościce Dolne, Nowosiółkim Terebiski Krzywowólka, Zańków, Krzywowólka Kolonia, Sajówka, Liszna Sławatycze, Sławatycze Kolonia, Kuzawka Kolonia Dębów, Pogorzelec, Motwica, Rozwadówka, Rozwadówka Folwark, Czeputka Wygnanka, Lipinki, Przechód, sapiechów, Żeszcynki, Sosnówka Część Pólnocna i Południowa, Romanów Skorodnica, Kamień, Stary Brus, Kolonia Kołacze, Kolonia Lubowierz, Lubowierz, Helenin, Dominiczyn, Kolacze Wieś, Kołacze Osada Zamołdycze, Hola, Marianka, Debina, Wielki Łan, Wołoskowola, Kułaków, Nowiny, Mietiułka, Laski Bruskie, Nowy Brus Włodawa



gmina Hanna

Hanna, Janówka, Kuzawka

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Konstantyn, Lack, Zaświatycze, Pawluki, Dołhobrody

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Dańce, Holeszów, Nowy Holeszów, Holeszów PGR

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


gmina Hańsk

Żdżarka, Szcześniki, Dubeczno, Macoszyn mały, Osowa

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Hańsk Kolonia, Krychów, Ujazdów, Kulczyn, Kulczyn Kolonia, Wojciechów

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Hańsk Pierwszy, Hańsk Drugi, Bukowski Las, Konstantynówk, Stary Majdan, Rudka Łowiecka

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


 

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Segregacja śmieci już obowiązkowa

Zdrowie: Paląc śmieci trujesz własne dzieci

Włodawa to Wy
gmina Podedwórze

Mosty, Opole, Podedwórze, Rusiły, Zaliszcze, Kaniuki

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Now Mosty, Grabówka, Bojary, Piechy, Antopol, Hołowno, Niecielin

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


 

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Segregacja śmieci już obowiązkowa

Zdrowie: Paląc śmieci trujesz własne dzieci

Włodawa to Wy
gmina Sławatycze

Jabłeczna, Parośla-Pniski, Mościce Dolne, Nowosiółkim Terebiski

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Krzywowólka, Zańków, Krzywowólka Kolonia, Sajówka, Liszna

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Sławatycze, Sławatycze Kolonia, Kuzawka Kolonia

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


 

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Segregacja śmieci już obowiązkowa

Zdrowie: Paląc śmieci trujesz własne dzieci

Włodawa to Wy
[wp_ad_camp_4]
gmina Sosnówka

Dębów, Pogorzelec, Motwica, Rozwadówka, Rozwadówka Folwark, Czeputka

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Wygnanka, Lipinki, Przechód, sapiechów, Żeszcynki, Sosnówka część Północna i Południowa, Romanów

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

gmina Stary Brus

Skorodnica, Kamień, Stary Brus, Kolonia Kołacze, Kolonia Lubowierz, Lubowierz, Helenin, Dominiczyn, Kolacze Wieś, Kołacze Osada

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Zamołdycze, Hola, Marianka, Debina, Wielki Łan, Wołoskowola, Kułaków, Nowiny, Mietiułka, Laski Bruskie, Nowy Brus

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale


 

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Segregacja śmieci już obowiązkowa

Zdrowie: Paląc śmieci trujesz własne dzieci

Włodawa to Wy
miasto Włodawa

Ulice: Koszarowa, Północna, Wojska Polskiego, Graniczna, Saperów, Armii Krajowej, Pancerniaków, Żołnierska, Sztabowa, Garnizonowa, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Sokołowskiego, Żytnia, Żołnierzy WiN, Usługowa, Rzemieślnicza, Piłsudskiego, Gospodarcza, Podchorążych

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Pocztowa, Żeromskiego, Sienkiewicza, Reymonta, Mielczarskiego, Długa, Tartaczna, Szpitalna, Wspólna, Sybiraków, Cicha, Broniewskiego, Polna, Targowa, Ogrodowa

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Szkolna, Klasztorna, Krzywa, Podzamcze, Lubelska, Przemysłowa, Modrzewskiego, Kołłątaja, Staszica, Wiejska, Młynarska

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Korolowska, Sierpińskiego, Jana Pawła II, Mickiewicza, Przechodnia, Słowackiego,Sanguszki, Krótka, Trębacka, Sejmowa, Niecała, Kościelna, Kościuszki, Zielna, Jurydyka,Sadowa, Mostowa, 11 listopada, Sokołowa, 1000-lecia PP

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Jaszki, Waligóry, Estery, Saska, Rokiczany, Ziemowita, Kupały, Ulany, Sawki, Semki

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Wokulskiego, Rzeckiego, Łęckiej, Zapolskiej, Asnyka, Orzeszkowej, Piastowska, Reya, Światowida, Fredry

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Suchawska, Chabrowa, Konwaliowa, Różana, Diamentowa, Malinowa,Morelowa, Wyrykowska, Boczna, Chełmska, Prusa, Konopnickiej, Szmaragdowa, Turkusowa, Rubinowa, Bursztynowa, Szafirowa, Jagodowa

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Jasna, Kotlarska, Kraszewskiego, Zabagonie

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Słoneczna, Okunińska, Nadrzeczna, Zamknięta, Lipowa, Klonowa, Kopernika, Furmańska

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ulice: Partyzantów, Cz. Krzyża, Witosa, Rynek, Czworobok, Spokojna, Widokowa, Wąska, Rymarska, Wąwozowa, Nadstawna, Działkowców

 Śmieci: Nowy harmonogram odbioru odpadów pierwsze półrocze 2020 roku Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

 

Zobacz również:.

Włodawa: Afera śmieciowa we Włodawie

Region: Segregacja śmieci już obowiązkowa

Zdrowie: Paląc śmieci trujesz własne dzieci

Włodawa to Wy

/ź/ MZC Włodawa

Więcej...

data publikacji: 16/01/20

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   


Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Miasta Włodawa

Okręg nr 1
Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Miejska we Włodawie761144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BISKO Andrzej52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NURZYŃSKI Jarosław Ryszard49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAZUREK Wiesław51WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KURKIEWICZ Tomasz Stanisław26WŁODAWA
Okręg nr 2
Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Miejska we Włodawie748144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NOWOSAD Mariola Teresa54Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WOŁOSZUN Elżbieta Dorota46WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BEDENAK Wiesława Zofia50WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CZUJ Mariusz Henryk48WŁODAWA
Okręg nr 3
Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Miejska we Włodawie751144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Marek59Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYDIUK Romuald Jerzy57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAMROZ Danuta Maria57WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RYL Daniel Rajmund30WŁODAWA
Okręg nr 4 - Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Miejska we Włodawie676133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARZĄBEK Krzysztof58Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OLSZEWSKI Arkadiusz Piotr47Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MIĄCZ Michał Józef20WŁODAWA
Okręg nr 5 - Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Rada Miejska we Włodawie681155
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOT Krzysztof62Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SOLARZ Łukasz38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GRZYWACZEWSKI Stanisław64WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
TRZECIAK Janusz68WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLIS Krzysztof Sylwester49WŁODAWA
Okręg nr 6
Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6Rada Miejska we Włodawie674133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DERKACZ Konrad43Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DYNKIEWICZ Mirosława Elżbieta64Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RUSIŃSKI Henryk56WŁODAWA
Okręg nr 7
Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7Rada Miejska we Włodawie722133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GĄSIOROWSKI Lucjan Aleksander71Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŃCZAK Anna Maria49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIELIŃSKI Janusz Ludwik54WŁODAWA
Okręg nr 8
Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8Rada Miejska we Włodawie851144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZCZEPAŃSKA Joanna Radosława57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KRUKOWSKA Maria Stanisława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ULANIUK Czesław Jerzy55WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BORKOWSKI Tadeusz Paweł59WŁODAWA
Okręg nr 9
Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9Rada Miejska we Włodawie726144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
URYNIUK Joanna38Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAZURA Artur49Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OMELCZUK Eugeniusz56WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAŁAPICZ Krzysztof Leszek53WŁODAWA
Okręg nr 10
Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10Rada Miejska we Włodawie608133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PAMULSKA Łucja Jadwiga60Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JARMARKIER Jarosław Marek24Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LITKOWIEC Ewa52WŁODAWA
Okręg nr 11 - Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11Rada Miejska we Włodawie698144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MEGIEL Anna52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SADOWSKA Edyta41Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PERUTA Krystyna60WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Agnieszka Halina47WŁODAWA
Okręg nr 12 - Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12Rada Miejska we Włodawie635133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORZENIEWSKA Hanna Maria57Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
STEFANIUK Ryszard Czesław52Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
NILIPIUK Ryszard55WŁODAWA
[wp_ad_camp_4]
Okręg nr 13
Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13Rada Miejska we Włodawie734133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁAGODZIŃSKI Jerzy61Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WIELICZKO Jakub23Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADOMSKA-TROJAN Jolanta60WŁODAWA
Okręg nr 14
Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14Rada Miejska we Włodawie723133
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KAPELKO Renata Małgorzata44Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRZESIEŃ Jerzy55Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SKIBIŃSKI Krzysztof Antoni62WŁODAWA
Okręg nr 15 - Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.
OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15Rada Miejska we Włodawie846144
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KLIMCZUK Janina Wiesława63Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOŚCIUK Katarzyna48Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MENIÓW Erazm Piotr58WŁODAWA
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE
Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIEL Przemysław Grzegorz32WŁODAWA

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy