DEMECKI Andrzej - wlodawa.NET

wlodawa.net: Top 12 najczęściej czytanych artykułów w 2019 roku

Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

35 410 razy czytany

 

 Powiat: Zamieszanie w obozie powiatowej koalicji /wideo/ Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

2  

Powiat: Zamieszanie w obozie powiatowej koalicji /wideo/

21 211 razy czytany

 

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

3  

Sport: XVIII Turniej Służb Mundurowych

18 864 razy czytany

 

Włodawa: Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 2019   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

4

Włodawa: Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 2019 

17 573  razy czytany

 

Powiat: VIII sesji Rady Powiatu we Włodawie 25 kwietnia 2019 roku /wideo/   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Powiat: VIII sesji Rady Powiatu we Włodawie 25 kwietnia 2019 roku /wideo/ 

17 244  razy czytany

  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Ferie: Dziecko w podróży - wyjazd za granicę 

16 714 razy czytany

Ferie: Dziecko w podróży - wyjazd za granicę   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

Urszulin: (W)schody Powiatu Włodawskiego 2019 rozdane 

15 817 razy czytany

 

Region: Duże miasta zrekompensują nauczycielom ubytek pensji     Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

8  

Region: Duże miasta zrekompensują nauczycielom ubytek pensji   

15 436 razy czytany

 

Sport: Włodawscy leśnicy mistrzami siatkówki  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

9  

Sport: Włodawscy leśnicy mistrzami siatkówki

14 132 razy czytany

 

112: Powiatowy Dzień Strażaka we Włodawie  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

10

112: Powiatowy Dzień Strażaka we Włodawie

13 591 razy czytany

 

 Włodawa: XVIII Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem /wideo/  Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

11

 Włodawa: XVIII Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem /wideo/

13 507 razy czytany

 

Sławatycze:  Brodacz roku 2018 wybrany /wideo/   Wydarzenia z miasta Wlodawa oraz powiatu gminy oraz okolic Polesia Zachodniego na Sygnale

12

Sławatycze:  Brodacz roku 2018 wybrany /wideo/ 

13 370 razy czytany

 

^p^

Więcej...

data publikacji: 31/12/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje26 maja 2019 roku wybieraliśmy nowych eurodeputowanych. Była to też dobra okazja, aby sobie dorobić. Obwodowe Komisje Wyborcze „szukały chętnych” do pracy. Stawka była bardzo kusząca, wyższa niż podczas wyborów samorządowych.

Włodawa to Wy

Członkowie obwodowych komisji wyborczych mogli za dzień sporo dorobić. Stawki wahały się od 350 (w przypadku członka komisji) do 500 złotych (w przypadku przewodniczącego komisji). Z kolei zastępca przewodniczący otrzymał wynagrodzenie w wysokości 400 złotych.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

 

Zobacz również:.

Włodawa: Budżet Obywatelski 2019 – wyniki głosowania /wideo/

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Włodawa: Na bezrybiu i rak ryba we włodawskim MPGKu

[wp_ad_camp_4]

Do zadań komisji obwodowych należało przeprowadzenie głosowania w obwodzie, czuwanie w dniu wyborów nad przestrzeganiem prawa wyborczego w miejscu i czasie głosowania. Przeliczenie i ustalenie wyników głosowania w obwodzie i podanie ich do publicznej wiadomości oraz przesłanie wyników głosowania do właściwej komisji wyborczej.

Powiat: Oni to rachowali wybory do Parlamentu Europejskiego Wydarzenie Włodawa informacje

Artykuł ten być może by nie powstał, gdyby nie jeden członka włodawskiej obwodowej komisji wyborczej, który identyfikatora miał, ale w kieszeni.

Poniżej wykaz 356 członków obwodowych komisji wyborczych z powiatu Włodawa, dane można sortować i wyszukiwać po imieniu, nazwisku, gminie czy funkcji w komisji.

/ź/ wybory.gov.pl

loading...

Wiec, kto zastał członkiem komisji? I ile zarobił?
Policzcie już sami.


 

Więcej...

data publikacji: 30/05/19

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

Wybory2018: Powiat Włodawa - oficjalne wyniki

# Nazwisko i imiona Przynależność Liczba głosów
1 HOLACZUK Wiesław Roman PIS 857
2 ZAŃKO Mariusz Artur PIS 674
3 RUDKO Tadeusz Henryk PIS 671
4 GORGOL Piotr Wincenty PIS 518
5 KONIECZNY Mirosław Tadeusz PIS 411
5 PAWLUK Danuta PIS 381
7 STROŃSKA Elżbieta Maria PIS 281
8 PANASIUK Adam PSL 1123
9 ROMAŃCZUK Andrzej PSL 640
10 PRYLL Romuald Marek PSL 427
11 SAWICKI Tadeusz PSL 412
12 KUSZPA Krzysztof PSL 337
13 IGNATIUK Czesław ŁNS 632
14 KORZENIEWSKI Tomasz Jan ŁNS 546
15 ŁĄGWA Edward ŁNS 488
Rada Powiatu we Włodawie - Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego)   Mandat
1 2 1 ROMAŃCZUK Andrzej 640 12.04% 12.0412.04
 
Tak
1 2 2 KLOC Janusz Adam 413 7.77% 7.777.77
 
Nie
1 2 3 SOŁODUCHA Elżbieta Dorota 38 0.71% 0.710.71
 
Nie
1 2 4 SPOSÓB Wanda Jolanta 63 1.18% 1.181.18
 
Nie
1 2 5 LITASZEWSKA Emilia Anna 80 1.50% 1.501.50
 
Nie
1 2 6 KORPYSZ Daniel Piotr 35 0.66% 0.660.66
 
Nie
1 2 7 ŁOŚ Sylwia Marta 26 0.49% 0.490.49
 
Nie
1 4 1 ŚPIEWAK Marian 358 6.73% 6.736.73
 
Nie
1 4 2 BORZĘCKA Monika Maria 32 0.60% 0.600.60
 
Nie
1 4 3 KUREC Katarzyna 36 0.68% 0.680.68
 
Nie
1 4 4 TUŁACZ Przemysław Marek 74 1.39% 1.391.39
 
Nie
1 4 5 GRUSZECKI Igor Marek 136 2.56% 2.562.56
 
Nie
1 10 1 HOLACZUK Wiesław Roman 857 16.12% 16.1216.12
 
Tak
1 10 2 ORZESZKO Wiesław 148 2.78% 2.782.78
 
Nie
1 10 3 ZIŃCZUK Małgorzata Hanka 105 1.97% 1.971.97
 
Nie
1 10 4 KRÓL Teresa Antonina 49 0.92% 0.920.92
 
Nie
1 10 5 TAJCHERT Janusz 73 1.37% 1.371.37
 
Nie
1 10 6 GRABOWSKA Eliza Anna 44 0.83% 0.830.83
 
Nie
1 10 7 ZAŃKO Mariusz Artur 674 12.68% 12.6812.68
 
Tak
1 13 1 KORZENIEWSKI Tomasz Jan 546 10.27% 10.2710.27
 
Tak
1 13 2 ŁĄGWA Edward 488 9.18% 9.189.18
 
Tak
1 13 3 SŁOMIANY Honorata Ewa 82 1.54% 1.541.54
 
Nie
1 13 4 ŁOBACZ Paweł Antoni 81 1.52% 1.521.52
 
Nie
1 13 5 ZIMNICKA Monika Justyna 75 1.41% 1.411.41
 
Nie
1 13 6 KAZURO Waldemar Antoni 121 2.28% 2.282.28
 
Nie
1 13 7 TORBICZ Renata Agnieszka 43 0.81% 0.810.81
 
Nie
2 2 1 WAWRYSZUK Marta 350 8.80% 8.808.80
 
Nie
2 2 2 GOLEMAN Jolanta 71 1.79% 1.791.79
 
Nie
2 2 3 OLEŚ Bożena 98 2.46% 2.462.46
 
Nie
2 2 4 SAWICKI Tadeusz 412 10.36% 10.3610.36
 
Tak
2 2 5 ZYZA Bogusław Stanisław 122 3.07% 3.073.07
 
Nie
2 2 6 KOCHAN Krzysztof 211 5.31% 5.315.31
 
Nie
2 4 1 KOWALEWSKI Mariusz Stanisław 90 2.26% 2.262.26
 
Nie
2 4 2 STOLARCZYK Agnieszka Marzena 20 0.50% 0.500.50
 
Nie
2 4 3 BOROWSKA Janina Regina 3 0.08% 0.080.08
 
Nie
2 4 4 WIENCASZEK Karolina 34 0.85% 0.850.85
 
Nie
2 4 5 SZTROMAN Jarosław Robert 56 1.41% 1.411.41
 
Nie
2 4 6 CIEPAŁOWICZ Grzegorz 18 0.45% 0.450.45
 
Nie
2 10 1 PAWLUK Danuta 381 9.58% 9.589.58
 
Tak
2 10 2 GORGOL Piotr Wincenty 518 13.02% 13.0213.02
 
Tak
2 10 3 GRYGLICKI Wiesław Mariusz 116 2.92% 2.922.92
 
Nie
2 10 4 WYGIERA Czesław Władysław 147 3.70% 3.703.70
 
Nie
2 10 5 KAZIMIRUK Krystyna Jolanta 101 2.54% 2.542.54
 
Nie
2 10 6 TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria 70 1.76% 1.761.76
 
Nie
2 13 1 IGNATIUK Czesław 632 15.89% 15.8915.89
 
Tak
2 13 2 KUNC Maria Teresa 247 6.21% 6.216.21
 
Nie
2 13 3 MIAZIO Anna 52 1.31% 1.311.31
 
Nie
2 13 4 CIOK Monika Sabina 31 0.78% 0.780.78
 
Nie
2 13 5 SZEWCZYK Krystian 120 3.02% 3.023.02
 
Nie
2 13 6 KOWALCZUK Jarosław 77 1.94% 1.941.94
 
Nie
3 2 1 PANASIUK Adam 1 123 26.48% 26.4826.48
 
Tak
3 2 2 KUSZPA Krzysztof 337 7.95% 7.957.95
 
Tak
3 2 3 KOŁODZIEJ Grażyna Marianna 234 5.52% 5.525.52
 
Nie
3 2 4 KWIATKOWSKA Iwona Grażyna 129 3.04% 3.043.04
 
Nie
3 2 5 KUPISZ Marian Tomasz 330 7.78% 7.787.78
 
Nie
3 4 1 PACIORKOWSKA Anna Marzena 118 2.78% 2.782.78
 
Nie
3 4 2 MAJEWSKI Marek 66 1.56% 1.561.56
 
Nie
3 4 3 DROB Marek 43 1.01% 1.011.01
 
Nie
3 10 1 RUDKO Tadeusz Henryk 671 15.82% 15.8215.82
 
Tak
3 10 2 ŁOPĄG Maryla 214 5.05% 5.055.05
 
Nie
3 10 3 KRYJAK Beata Monika 164 3.87% 3.873.87
 
Nie
3 10 4 KOT Stanisław 362 8.54% 8.548.54
 
Nie
3 10 5 KOCOT Wiesław 120 2.83% 2.832.83
 
Nie
3 13 1 WOJCIESZUK Adam 109 2.57% 2.572.57
 
Nie
3 13 2 WNUCZUK Konstanty Jan 102 2.41% 2.412.41
 
Nie
3 13 3 LEWANDOWSKA Beata 32 0.75% 0.750.75
 
Nie
3 13 4 ZAJĄC Wojciech Marek 26 0.61% 0.610.61
 
Nie
3 13 5 SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota 61 1.44% 1.441.44
 
Nie
4 2 1 PRYLL Romuald Marek 427 14.06% 14.0614.06
 
Tak
4 2 2 FULMAN Zofia Dorota 215 7.08% 7.087.08
 
Nie
4 2 3 PAWLUK Ewa Małgorzata 155 5.11% 5.115.11
 
Nie
4 2 4 STRUSKI Ariel Sebastian 230 7.58% 7.587.58
 
Nie
4 2 5 SUWAŁA Dariusz 194 6.39% 6.396.39
 
Nie
4 4 1 KOPER Anna 132 4.35% 4.354.35
 
Nie
4 4 2 POTAPCZUK Nel 49 1.61% 1.611.61
 
Nie
4 4 3 ZIELIŃSKI Tomasz 55 1.81% 1.811.81
 
Nie
4 10 1 KONIECZNY Mirosław Tadeusz 411 13.54% 13.5413.54
 
Tak
4 10 2 STROŃSKA Elżbieta Maria 281 9.26% 9.269.26
 
Tak
4 10 3 KOŃCZAL Małgorzata 164 5.40% 5.405.40
 
Nie
4 10 4 LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj 192 6.32% 6.326.32
 
Nie
4 10 5 DEMECKI Andrzej 226 7.44% 7.447.44
 
Nie
4 13 1 MARCIOCHA Czesław Jan 36 1.19% 1.191.19
 
Nie
4 13 2 KOWALCZUK Elżbieta 149 4.91% 4.914.91
 
Nie
4 13 3 MALINOWSKI Paweł Sylwester 34 1.12% 1.121.12
 
Nie
4 13 4 KORCZYŃSKI Roman Krzysztof 64 2.11% 2.112.11
 
Nie
4 13 5 STRUSKA Jolanta Anna 22 0.72% 0.720.72
 
Nie

[wp_ad_camp_4]

Wyniki głosowania w okręgach
Okręg Liczba Frekwencja Liczba głosów ważnych % głosów ważnych Fakt głosowania
Uprawnionych Kart wydanych Głosów oddanych        
1 11 019 5 514 5 506 50.04% 50.04
 
5 317 96.57% 96.57
 
Tak
2 7 458 4 232 4 231 56.74% 56.74
 
3 977 94.00% 94.00
 
Tak
3 7 394 4 540 4 538 61.40% 61.40
 
4 241 93.46% 93.46
 
Tak
4 6 352 3 255 3 229 51.24% 51.24
 
3 036 94.02% 94.02
 
Tak
Wyniki głosowania dla komitetów
Nr listy Komitet wyborczy Liczba % głosów ważnych
Głosów na kandydatów komitetu Kandydatów    
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 5 933 23 35.80% 35.80
 
4 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 1 320 17 7.97% 7.97
 
10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 088 23 36.74% 36.74
 
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD 3 230 23 19.49% 19.49
 

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 23/10/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy   

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

Okręg nr 1 - Miasto Włodawa
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu we Włodawie 10834 5 4 26
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KORZENIEWSKI Tomasz Jan 53 Włodawa
2 ŁĄGWA Edward 65 Włodawa
3 SŁOMIANY Honorata Ewa 38 Włodawa
4 ŁOBACZ Paweł Antoni 34 Włodawa
5 ZIMNICKA Monika Justyna 38 Włodawa
6 KAZURO Waldemar Antoni 45 Włodawa
7 TORBICZ Renata Agnieszka 35 Włodawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROMAŃCZUK Andrzej 44 Włodawa
2 KLOC Janusz Adam 58 Włodawa
3 SOŁODUCHA Elżbieta Dorota 35 Suszno
4 SPOSÓB Wanda Jolanta 54 Włodawa
5 LITASZEWSKA Emilia Anna 36 Włodawa
6 KORPYSZ Daniel Piotr 37 Włodawa
7 ŁOŚ Sylwia Marta 37 Korolówka Osada
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 HOLACZUK Wiesław Roman 54 Włodawa
2 ORZESZKO Wiesław 57 Włodawa
3 ZIŃCZUK Małgorzata Hanka 61 Włodawa
4 KRÓL Teresa Antonina 54 Włodawa
5 TAJCHERT Janusz 62 Włodawa
6 GRABOWSKA Eliza Anna 40 Włodawa
7 ZAŃKO Mariusz Artur 35 Włodawa
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŚPIEWAK Marian 73 Włodawa
2 BORZĘCKA Monika Maria 36 Włodawa
3 KUREC Katarzyna 40 Włodawa
4 TUŁACZ Przemysław Marek 41 Włodawa
5 GRUSZECKI Igor Marek 52 Włodawa
Okręg nr 2 - Gmina Włodawa, Gmina Hanna
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu we Włodawie 7442 4 3 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 IGNATIUK Czesław 63 Hanna
2 KUNC Maria Teresa 58 Suszno
3 MIAZIO Anna 63 Orchówek
4 CIOK Monika Sabina 43 Różanka
5 SZEWCZYK Krystian 25 Korolówka
6 KOWALCZUK Jarosław 46 Lack
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WAWRYSZUK Marta 37 Suszno
2 GOLEMAN Jolanta 42 Dołhobrody
3 OLEŚ Bożena 51 Orchówek
4 SAWICKI Tadeusz 63 Różanka
5 ZYZA Bogusław Stanisław 57 Sobibór
6 KOCHAN Krzysztof 46 Holeszów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAWLUK Danuta 62 Hanna
2 GORGOL Piotr Wincenty 40 Orchówek
3 GRYGLICKI Wiesław Mariusz 46 Suszno
4 WYGIERA Czesław Władysław 63 Dołhobrody
5 KAZIMIRUK Krystyna Jolanta 53 Dołhobrody
6 TWARÓG-PERCZYK Katarzyna Maria 43 Okuninka
[wp_ad_camp_4]
Okręg nr 3 - Gmina Stary Brus, Gmina Urszulin, Gmina Wyryki
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu we Włodawie 7363 3 4 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJCIESZUK Adam 58 Urszulin
2 WNUCZUK Konstanty Jan 64 Stary Brus
3 LEWANDOWSKA Beata 39 Urszulin
4 ZAJĄC Wojciech Marek 31 Adampol
5 SKRZYŃSKA Elżbieta Dorota 51 Suchawa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PANASIUK Adam 38 Urszulin
2 KUSZPA Krzysztof 37 Kaplonosy
3 KOŁODZIEJ Grażyna Marianna 67 Stary Brus
4 KWIATKOWSKA Iwona Grażyna 47 Wyryki-Adampol
5 KUPISZ Marian Tomasz 51 Wytyczno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 RUDKO Tadeusz Henryk 55 Wyryki-Połód
2 ŁOPĄG Maryla 35 Wielkopole
3 KRYJAK Beata Monika 33 Stary Brus
4 KOT Stanisław 59 Włodawa
5 KOCOT Wiesław 57 Dębowiec
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PACIORKOWSKA Anna Marzena 36 Włodawa
2 MAJEWSKI Marek 35 Horostyta
3 DROB Marek 57 Włodawa
Okręg nr 4 - Gmina Hańsk, Gmina Wola Uhruska
Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu we Włodawie 6362 3 4 18
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MARCIOCHA Czesław Jan 68 Hańsk Pierwszy
2 KOWALCZUK Elżbieta 33 Wola Uhruska
3 MALINOWSKI Paweł Sylwester 34 Kulczyn
4 KORCZYŃSKI Roman Krzysztof 69 Wola Uhruska
5 STRUSKA Jolanta Anna 42 Kulczyn Kolonia
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRYLL Romuald Marek 57 Hańsk Pierwszy
2 FULMAN Zofia Dorota 36 Małoziemce
3 PAWLUK Ewa Małgorzata 60 Wola Uhruska
4 STRUSKI Ariel Sebastian 33 Hańsk Pierwszy
5 SUWAŁA Dariusz 55 Wola Uhruska
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KONIECZNY Mirosław Tadeusz 53 Wola Uhruska
2 STROŃSKA Elżbieta Maria 61 Szcześniki
3 KOŃCZAL Małgorzata 51 Hańsk Kolonia
4 LEŚNIEWSKI Wiesław Mikołaj 63 Ujazdów
5 DEMECKI Andrzej 51 Wola Uhruska
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOPER Anna 36 Dubeczno
2 POTAPCZUK Nel 35 Wola Uhruska
3 ZIELIŃSKI Tomasz 39 Dubeczno

/ź/ wybory2018.pkw.gov.pl

loading...

Powiązane tematycznie:  Wybory: Zarejestrowane komitety wyborcze z powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów na Burmistrza i Wójtów Gmin

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Powiatu Włodawa

 Wybory 2018: Lista kandydatów do Rady Miasta Włodawa

 Wybory 2018: Kandydaci profile

Sprawdź wyniki: 

Wyniki - Wybory 2018: Powiat Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Miasto Włodawa

Wyniki - Wybory 2018: Gmina Włodawa --> Druga tura
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hanna
Wyniki - Wybory 2018: gmina Hańsk
Wyniki - Wybory 2018: gmina Stary Brus --> Druga tura 
Wyniki - Wybory 2018: gmina Urszulin
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wola Uhruska
Wyniki - Wybory 2018: gmina Wyryki

Więcej...

data publikacji: 20/09/18

Podaj dalej, powiadom znajomych....

Komentarzy